mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 11.10.2024 : 08:17:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 123   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier  (Prebrano 220261 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
CDvita
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #765 : sreda, 28.11.2007 : 15:13:04 »

a zato je bil moj post zbrisan?
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #766 : sreda, 28.11.2007 : 20:02:42 »

res simpatičen fantič tale Benny, se mu pa vidi, da tudi on ni od muh in
rad kako ušpiči. Tak izraz ima naša, preden ponori. Katera pa je tale
Armandova stran, bi rada vidla slike o junjor handingu. Pa ste si ogledali
tele mladičke, ki so zdaj na Češkem pri Wanton Buddy `s??? So po
mojem zelo lepi, sploh mi je ta psarna zelo všeč in sem upala, da jih bom
v živo videla v Zagrebu. Al jih kdo v Sloveniji kupil?Huh?? Roll Eyes
Logiran
CDvita
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #767 : sreda, 28.11.2007 : 20:24:41 »

Tale delovni razred za softije ne pride v poštev, napaka na eni, drugi ali katerikoli strani. Ne rabijo imeti delovnega izpita. Pa v tej konkurenci bi itak zmagal, pa v kateremkoli razredu bi že bil. Ampak je pa full zagreta tale lastnica nad razstavami v bivši jugi. Sicer ne škodi, ker ima irske tipe, tako da gledalci vsaj vidijo pravi tip softija, ko že Slovenci tako malo hodijo po razstavah.

jaz sicer ne vem kako je s tem razredom delovnih, vendar mislim da je pri prijavah malo kalkulirala in ga zato prijavila v razred delovnih, ker je računala da bo v razredu odprih ali prvakov Kiper...
preden smo šli domov me je dvakrat vprašala : pan Dimitrijevič jutri pride?

 
Logiran
CDvita
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #768 : sreda, 28.11.2007 : 20:48:52 »

Ja, saj tam sem videla, da je bila hčerka z Armandom. Dobro naredi Šubertova, da slike od vsakega udeleženega psa gor, v stoji in gibanju, prav lepo, in prave podatke - in tudi klicno ime, ne le rodovniško (Zoya Smiley

janja tole pa ne razumem čist
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #769 : sreda, 28.11.2007 : 23:51:26 »

Jana pardon; bomo pazili v prihodnje.

Alenka, to je mislila, da poleg rodovniškega imena psa, da zraven še klicno ime psa (klicno ime Vanilla Sky ... je Zoya).  Smiley

Tale Keissy je pa luštna ...  Smiley
Sam kaj je pa z Elizabeth naredila ... v Trbovljah je bila bolj všečna.  Huh
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #770 : četrtek, 29.11.2007 : 08:36:34 »

CDVita, mislila sem, da je lepo, ko vsakega psa predstavi in se tudi pozanima, kakšno je klicno ime posameznega psa. Res se potrudi, ima tudi slike sodnikov, ringov itn. Je pa v njenem stilu, da ima pse v kletkah, moji bi znoreli, saj kletke sta navajeni, ampak to je le 3 x letno na razstavah, kadar želim imeti malo proste roke, pa stvari odložimo na kletko, pse češemo na kletki, sicer pa nista "kletkarki". Sicer če je pes vajen tega ... Pa ona ima toliko psov, da vseh res  ne more imeti ves čas zunaj, samo ves čas v kletki je  pa tudi po moje prehuda. Naši bi pomrli! Temu bi nekdo rekel, da so scrkljani  Cheesy

Sicer pa ima ona na spletni strani napisano, da je bil Armando v razredu šampionov, ne med delovnimi. Tja ga tudi ne  more prijaviti - za to bi potrebovala potrdilo o izpitu. Se pa dogaja, da pride do napak pri vnosu podatkov v katalog. Sicer pa se Armando ne rabi bati nobenega, je res čudovit, po standardu, osebno za moj okus pa imam raje malo močnejše softyje. Ampak to je osebni okus.

Sanja, Elizabeth pa je res prav grozna, mi je šlo na smeh,  ko si napisala, da je čudovita ... jaz pa sem ravno videla njeno zadnjo sliko na spletni strani in me je kar streslo Wink  Škoda, prej je bila boljša. Sicer, mogoče ima slabo dlako zaradi legla.

LP
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #771 : četrtek, 29.11.2007 : 19:50:26 »

No, jaz sem pa izvedela, da tale Jarni, ki sem vam o njem pisala in ne
bo prišel v Ljubljano, morda, če bo čas, pa na pik-nik, je pa sin Armanda
in neke Issaura Queen Kni -York. Sem imela kar prav, da je lep pes.Je
bil že pri osmih mesecih lepo odlakan in je zgledal kar odrasel.Škoda,
ker tudi on ne bo razstavni pes, bo bolj pohajkoval in se podil po tratah.
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #772 : petek, 30.11.2007 : 08:35:45 »

Škoda, mogoče pa bo kdaj prišel v poštev vsaj za kakšno paritev, sicer pa je itak za tele naše zdivjance na prvem mestu to, da norijo in pretegujejo noge, predvsem zdaj je prav fajn, ko je takšno lepo blato z raznimi ježicami. Neke vrste minerali za dlako, vsaj  moji dve tako mislita, da bosta imeli lepšo dlako, če  bosta čim več noreli po blatu in skozi grmovje. Pa čeprav potem morda kje kak pramen za razstavo manjka, glavno, da sta zadovoljni.
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #773 : petek, 30.11.2007 : 20:45:04 »

jaz mislim, da si kar srečna, da imaš dva psa, moja sama noče noret. Se
pravi, jo razganja, pa skače in se vrti okol mene, da ji kaj mečem. Letni
čas pa za to ni najboljši, kajti moje roke so, odkar je temoeratura padla,
stalno v žepu. Se pa zato potrudim, da iščem druge kosmatince. No, zadjič, v nedeljo po razstavi v Vrtojbi, ko je CDvita nekako štedila z
Zojo in jo je kar naprej djala na povodec, tako da Lučki igre ni bilo dovolj,
sem našla na Trnovski planoti kočo z dvema kosmatima hudičema, eden
je bil skoraj prinašalec, drugi pa mešan z nemškim ovčarjem. No, gospa
mi je zagotovila, da sta dobra, pa je oprla pesjak, Lučka pa noter po kost.
Joj, kako se je oni ovčar zapodil renče za njo. Meni je šlo kar na jok, da
bom svojo ljubezen tokrat zares izgubila. Pa kako se je končalo? Lučka
je dirjala ko vrag s kostjo, oba psa za njo, pa je to trajalo pol ure. Potem
je Lučka nekje sredi travnika glodala kost, onadva pa sta crknjena obležala v travi. Mojo pa je še vedno razganjalo, pa naj reče Ksenja, da
jih je treba zlaufat, pa naj mi vsaj pove kako!!!! Softija lahko zlaufaš samo
s softijem!!!!
Logiran
ksenija_duby
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #774 : sobota, 01.12.2007 : 09:50:41 »

Smiley))) ja, softiči so eden drugemu res najboljša družba. lahko pa probaš s kakim hrtom, k ima dolge noge, hitro teče in bo ravno prav lačen, da bo Lučki ukradel kost iz pesjaka. Wink
No, mal heca za dobro jutro...
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #775 : sobota, 01.12.2007 : 20:54:35 »

 Grin Grin ;Dno, jaz sem na hrta tudi zares pomislila, ampak jih ni nič naokoli.
Pa še eno vprašanje: vi Dolenjci imate tudi precej divjadi, kako pa kaj shajate s spuščenimi zverinami?Huh Mi smo danes spet tavali po Trnovski
planoti, mojo kar raznaša, zaradi vonjav, sem jo pa imela na srečo na povodcu, ko je šlo mimo nas (enkratno Cheesy Cheesy ::)pet jelenov, samec pa košute. Jaz sem seveda kar ponorela, saj so res mogočni, kamenje se
je kar valilo pod parklji, Lučka pa je tudi ponorela, lajala je kot obsedena,
se trgala na povodcu in ko sem jo skušala zadržati se je kar tresla in
renčala. No, ubogi jeleni, jaz sem pač ljubitelj živali vseh vrst in sem
bila res zadovoljna, da je bila privezana. No, se da v tem primeru po
vaših izkušnjah psa ustaviti?? Jim sledi samo za par metrov ali izgine v
gozdu??? Lips Sealed
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #776 : sobota, 01.12.2007 : 21:07:29 »

Izgine in pride čez dolgo časa nazaj ...  Grin

Drugače je pa Elmer danes doživel svoj vrhunec v umazanosti.  Angry Takoj za njim je bila Tessa, potem Envy, Duby pa se je odločil, da se ne bo preveč umazal.
In tako smo odkrili nov pasji (in človeški) parfum, Chanell No. 6. Odlikujejo ga pa vonjave trav, hranilnega in zdravilnega blata s pridihom arome domače narejene gnojnice.  Grin

Slike ima pa Janja  Wink
Logiran
ksenija_duby
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #777 : sobota, 01.12.2007 : 21:52:58 »

ja, če zagleda srne seveda laufa za njimi in potem tudi v gozd. zdaj sem se že navadila, da ga nekaj minut ni, potem pa hvala bogu pride nazaj. samo to se vedno zgodi na poznanem teritoriju, na vikendu, kjer ima itak celo dolino zase.
no, danes je bilo zelo zanimivo, ko je na travniku bila mačka, pa so se Elmer, Tessa in Envy zagnali za njo in jo pregnali na drevo, Duby pa sploh ni trzal, se je kar držal mene. potem je Tessa kar hotela splezat na tisto drevo, ampak tu se pa sposobnosti softijev končajo Smiley kazen za preganjanje mačke je seveda bila ta, da so bili preganjalci vsi lepo mokri, umazani in v ježkih. upam, da sta jih Sanja in Janja že počesali Wink
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #778 : ponedeljek, 03.12.2007 : 19:41:31 »

En angelček za vas pšeničkote  Cool

[attachment deleted by admin]
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #779 : ponedeljek, 03.12.2007 : 20:16:01 »

zanimivo, torej je treba pač probat, ampak bom raje v okolici doma. Sicer
moja zelo uboga na odpoklic. jaz sem jo namreč učila strogo po predpisih,
jo nagrajevala in hvalila, ona pa je seveda razumela, da sem zelo zadovoljna, če se  .... Angry >:(v teku... odzove in mi je zadnjič (v petek)
prektično razbila nos, ko se je zakadila vame. Je pa res angelček, ni kaj.
Sicer pa je Lučka softy z napako: nikoli se ne valja v blatu, niti v travi,
ko dežuje noče ven (jo moram lovit po hiši-pojdi lulat), edino kar ljubi
je plavanje do onemoglosti, tudi z glavo pod vodo. Ja, vsaj nekaj pozitivnih lastnosti mora imet, ne :-XJe treba pa rpiznat, da ste vi bolj srečni Grin Grin, ker imate več blata, tu pri nas na Krasu ga ni veliko.
Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 123   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines