mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 02.08.2024 : 05:11:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 123   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier  (Prebrano 215535 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #660 : petek, 09.11.2007 : 15:07:13 »

Zdravo,

tista s psičko, ki v ZG ni bila prijavljena, je Claudia Culot. Saj psi so tako-tako, ampak ona je full prijazna in simpatična. Če bo tam, jo lepo pozdravi v mojem imenu. Mislim, da ima 8 ali 9 psov doma, večinoma softyje in mislim da 3 briarde.

LP,
J.
Logiran
CDvita
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #661 : petek, 09.11.2007 : 18:51:51 »

Zdravo,
Zoya gre v Vrtojbo... in upamo da bomo videli prijatelja z morja (bernca Dina) ...
Claudia Culot je pa res zelo prijazna ženska , smo se srečali na razstavi v Rovinju, imam tudi sliko, jo bom poskusila "prpopat"...

lp
Alenka
Logiran
CDvita
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #662 : petek, 09.11.2007 : 19:31:59 »

Zdej ko sem našla sliko sem videla da ni bil Rovinj ampak Zadar
na drugi sliki je italijanski softi po imenu Brunello ki je takrat v Zadru dobil BOB

... pa še ena slika da se spomnimo toplega poletja: Din in Zoya

ZADAR

BRUNELLO

DIN IN ZOYA

lp
Alenka

ps: dobro da so otroci doma  Cool, komentarji o mojem znanju prilaganja slik pa niso za objavo  sram
 
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #663 : sobota, 10.11.2007 : 12:51:00 »

Alenka čist ok, si pripopala slike.  Smiley

Meni osebno se Claudijini psi ne dopadejo; niso ravno tipični. Je pa zelo prijazna oseba sam ne vem kako sfolga toliko psov  Grin

Žal v Vrtojbo nisem mogla it, tako, da upam, da boste ostali slikali!


Lp, Sanja
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #664 : sobota, 10.11.2007 : 16:27:24 »

Kaki rezultati že znani? Sem izredno neučakana  Grin Grin Grin
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #665 : sobota, 10.11.2007 : 21:51:39 »

Neyka na piknik so vabljeni vsi lastniki in ljubitelji softijev, pa tudi vsi bumbarji ki se premikajo po 4-ih nogah.Ko bo prišel čas za piknik mi boste samo sporočili koliko vas namerava pridit da nabavimo dosti hrane,da bo dosti miz in stolov,pjače...Čim več nas bo,bolj bo zabavno.Prostora je več kot dosti da se bodo psi malo rekreirali.

Tale Claudia Culot imam pa tako kombinacijo kot jst.Sanja tud men ni jasn kako ma lahko tolk psov če pa če so softiji vsaj pol tol živi kot moja Blondie.....Pa  3 briarde,mi mamo enga pa smo se,no oči se je kar dost namatru da ga je izšolov tko kot se spodobi pa da je socializiran.Zanima me tud kako ji uspe vse pse prečesat.Jst že za enga komi kj cajta najdem-no tolk da je vsak drug,treti dan komplet prečesana...Ja ni kj,ženska ma kr velik dela.Naprimor mi si nebi upal imet 3 briarde,moramo vedet da so to delovni psi in imajo tako kot vsi psi določene nagone.Pri vzgoji moraš bit zelo dosleden.Vsekakor to ni pes za začetnike.
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #666 : nedelja, 11.11.2007 : 00:00:37 »

Tjaša ne skrbi, vsi bomo pomagali pri organizaciji - še najboljše, da se da nek rok prijave, da bomo vsaj nekaj dni prej vedeli približno kdo vse pride. Lahko se dogovorimo tudi recimo za kako simbolično "prijavnino", ali v denarju ali pa v obliki hrane ali pijače ... nekaj bomo že zgruntali.  Smiley

Fajn bi blo še, da bi kdo prišel s kamero ...  Wink Bi kak DVD napekli  Grin
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #667 : nedelja, 11.11.2007 : 14:01:59 »

Našla eno starejšo sliko Car-a, ko smo se prvič videli v Grazu.  Smiley
Kako se ta pasma zanimivo razvija ...  Grin

[attachment deleted by admin]
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #668 : nedelja, 11.11.2007 : 17:02:42 »

Tjaša super! SIcer še ni sigurno da bo Neon v stanju da pride zraven ampak mogoče pa pride pogledat pasmo, ki mu bo v bodoče delala družbo (recimo) Wink Če ne bo revček čisto šokiran Cheesy Grin

Fajn bi blo še, da bi kdo prišel s kamero ...  Wink Bi kak DVD napekli  Wink

Tole pa ni slaba ideja. Če Neon ostane doma se javim jaz, če ne bi imela pa preveč dela Wink Razen če ne bo kdo z mano ki ga bo držal.
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #669 : nedelja, 11.11.2007 : 19:41:44 »

Kaj pa je problem tvojga Neona držat? Ga lahko jaz  Wink

No kaki rezultati iz Vrtojbe? Kdo je bil ta tretji pšeničnik?  Smiley

Jaz sem pa malce prej srečala Elmerjevo sestrico Loro (Flora Erin) in je zelo simpatična psička. Elmer se je bolj po fotru vrgel, ona je pa mamičina  Grin
Slike so bolj tako tako, ker je že tema, ampak jih bom prilimala kasneje.
Logiran
sina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


« Odgovor #670 : nedelja, 11.11.2007 : 19:48:29 »

V Vrtojbi se je izkazala Zoya: BOB, CAC, CACIB.
Prišla je tudi Lučka. Bilo je malo norenja, ko smo jih spustili, vendar so bili ubogljivi.  
Edino Erniju je bilo težko dopovedati,da je Lučka polsestra.
Naš pes je v puberteti in to poskuša kar naprej dokazovati(na vsak ukaz  ne uboga, malo zastrašuje druge  pse z renčanjem, malo naskakuje psice ). Energije  ima res ogromno.
Imam predlog za piknik. Določi se datum, cena, zberejo prijave,   plačamo pa, ko pridemo.  Wink Wink
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #671 : nedelja, 11.11.2007 : 19:58:38 »

No, sem bla pa jaz kot gledalec v Vrtojbi, super lauf z Ernije in Zojo.
To je boljše od razstave same (vsaj  zame in za Lučko). Ta ženska,
ki je parila z očetom od Elmerja je Claudi Culot iz stare Gorice, nima
spletne strani ( Italijani niso tako spretni z internetom) in je obe
psički iz tega legla pripeljala v Gradisco to poletje. Sta bili pa zelo
mladi, da bi tak nevednež kot jaz razumel kakšni bosta (no vsekakor
zelo veliki in precej živahni). Sicer ona pravi da trenutno najrajši
razstavlja v Avstriji, ker tam pse prodaja. Pred nedavnim (enim mesecem)
je imela novo leglo z Game Keeperjem, ne vem če ima še kaj mladičkov.
Sicer pa če imam njeno telefonsko, ima rada obiske in če si kdaj mimo
stare Gorice, si lahko ti Elmerjevi polsestri, ki sta sedaj stari približno
eno leto, lahko tudi ogledaš.
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #672 : nedelja, 11.11.2007 : 20:53:10 »

Povem datum takoj ko izvem kdaj bi spomladil bi  lahko dobili poligon.100% bo stadion na voljo saj sem se s predsednikom o tem že pogovarjala in je bil takoj za stvar.Moramo pa se malo prilagoditi,ker je spomladi dosti izpitov in vzrejnih pregledov.Mislim da bi bilo najbolje da bi se zmenili koliko da vsak za hrano in pjačo pa da se potem je in pije kolikor je koga volja.Kuharja sem že našla.No naj še povem da sem na šolanje dobila nemško ovčarko s katero nameravma spomladi opravljati izpit IPO2.w sredo pa z blondi začneva s sledjo saj je odlična sledarka in nameravam z njo nastopati v sledenju po programu IPO1.
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #673 : nedelja, 11.11.2007 : 22:52:18 »

Čestitke Zoyi in Erniju.  Smiley
Ernie je še mlad in se "še išče". Ampak mislim, da kakih problemov pri vzgoji ne boš imela Irena. Kolikor sem do sedaj videla, bo odrasel v zelo prijetnega psa.  Wink

Škoda, ker Claudia nima internetne strani, da bi malce videla kaki so mladiči.

Tjaša - prav občudujem tvoje delo s psi in ti čestitam. Ne poznam ravno veliko pšeničnikov, ki bi šli v ta program, pa čeprav verjamem, da bi se zelo izkazali. Mislim, da bi recimo bila Envy v tem odlična.
Lepo, da se tako ukvarjaš z Blondie.  Smiley

Kar se pa piknika tiče - najboljše bi bilo sicer na kako soboto, ampak takrat ko ni tečajev ali pa izpitov. Se prav veselim tega piknika  Cheesy
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #674 : ponedeljek, 12.11.2007 : 21:09:55 »

saj bi lahko to Claudio, ki je sicer zelo družaben in vesel tip, govori pa
tudi nemško, če želiš, jaz povabila   na piknikin bi tako ti lahko spoznala obe tvoji,pardon, Elmerjevi polsestri???
Logiran
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 123   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines