mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 04:20:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 123   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier  (Prebrano 212266 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #945 : nedelja, 09.03.2008 : 09:32:49 »

Čestitke Smiley
Logiran
CDvita
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #946 : nedelja, 09.03.2008 : 13:22:01 »

hvala za čestitke  Smiley

Maja se je nekaj trudila s fotoaparatom, kar je ratalo bomo dale gor , rezultatov pa tudi ne vem vseh, bili so pa tile softiji

PSI:
Odprti
BRÖSING'S YOUR GAMEKEEPER (CAC, CACIB)

PSICE:
Mladi
LOVELY SONNY KNI-YORK

Vmesni
KISS ME KEISSY KNI-YORK

Odprti
TRIXIE WHEATEN VOM WOLFHORST (R.CAC)
VANILLA SKY THE BEST COLOUR (CAC, CACIB, BOB)

Prvaki
BARBARA BUSH KNI-YORK (CAC, R.CACIB)
HOPLA ROCK ME BABY (R.CAC)

kaj sta dobili Keissy in Sonny ne vem, kajti če bi Keissy dobila CAC bi bila potem zraven za CACIB pa je ni bilo, če bi Sonny dobila PRM bi bila zraven za BOB pa je tudi ni bilo, Branko je omenil da je dala eni Šubertovi 4...
bomo videli kaj bo dala Petra na svojo stran

organizacija je bila v redu, gužva ne prevelika, BIS ring zelo lepo urejen, samo pozoren si moral biti da nisi zamudil v BIS ker niso nič klicali v predkrog.

lp
Alenka

 
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #947 : nedelja, 09.03.2008 : 14:45:29 »

Saj je Branko sporočil, da je Petra pred infrarktom tko da mogoče je zato ni bilo med drugim v izboru za BOB.  Smiley

Sodila je pač madžarska sodnica in je lahko po eni strani pričakovala kak tak rezultat.

Naslednja razstava pa Celje (prideva z Elmotom) pa upam, da gremo v Zadar z Ireno in Ernijem.  Smiley
Še kdo?  Smiley
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #948 : nedelja, 09.03.2008 : 21:05:37 »

Se vidimo v Celju. Blondie je pred kratkim dobla novo frizuro in men je prov fajna.....se počasi pripravljava na prvo in vrjetno tudi zadnjo razstavo. Upam da nas bo čim več. Mi pridemo v soboto.
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #949 : ponedeljek, 10.03.2008 : 09:06:27 »

HVALA, ZOYA, ZA ČESTITKE IN ENAKO - VSE NAJ.

Žal je naš fotkič doživel bližnje srečanje s ploščicami na tleh - ki so tam ravno zaradi psov, da je lažje čistit - in tako nismo mogli slikati, kako se je Envy mastila za svoj 10. rojstni dan. Ampak gre čas hitro! Glih kar je  bila še mladiček. No, itak pa se obnaša, če že ne kot mladiček, pa vsaj kot mladenka  Wink

Tjaša, pripni kakšno slikco od Blondie, da vidimo novo frizurco. Mi bomo tudi v CE v soboto.
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #950 : ponedeljek, 10.03.2008 : 09:47:44 »

Vse najboljše, škoda, res, da ni slikic z rojstnega dne, meni so tele najbolj všeč!!!!
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #951 : ponedeljek, 10.03.2008 : 09:50:24 »

še eno vprašanje, nič gotovega, ampak moji prijatelji se letos odločajo za psa, bo kakšno leglo letos v Sloveniji,
na Češkem sem videla bo spet Citela pa W Buddy, pa je
daleč zanje......
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #952 : ponedeljek, 10.03.2008 : 10:17:55 »

Ha, bo v Dresdnu, poleti. Je pa Slovenija res majhna, da se nam zdi Češka daleč  Sad
Naj bi imela leglo Envyna hčer iz Zagorja, mogoče tudi tista iz Divače spet. Pol enkrat, nekje novembra, pa bomo mogoče parili že Tesso - si misliš, zdaj ima leto in pol, avgusta bo 2 leti ... Ji bo vsaj enkrat končno zrasla dlaka po nogah. Strela, gre to pri teh standardnih počas ...
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #953 : ponedeljek, 10.03.2008 : 10:44:21 »

Hvala, kar nekaj jih je, dobro, veš vsi so do glave polni obveznosti, meni
bi bilo trenutno tudi nemogoče it,  oni imajo pa kup svojega, hčerka hodi v šolo, delo itd. No, upam, da se bo za ta legla kaj vedelo, bom vidla, kako se bodo odločali, sicer so najprej mislili softija, potem ardlaidca, tu zgleda niso imeli sreče, tudi če ni nič dokončnega, morda
bodo pa sedaj pristali na softiju. Sicer naj bi bil to družinski pes in z
agilitijem naj bi se ukvarjal (ukvarjala pravzaprav), razstavljanje jih
ne zanima. Ali so tole v Zagorju že parili ali šele bodo?
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #954 : ponedeljek, 10.03.2008 : 10:59:25 »

Ziher niso, ker bi me obvestili. Ko pa bo kaj novega, pa itak jaz raztrobim naokoli  Wink
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #955 : ponedeljek, 10.03.2008 : 13:21:13 »

Jaz slike ne znam pripet Lips Sealed  bom Sanji poslala pa bo ona pripela. Roll Eyes Grin
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #956 : ponedeljek, 10.03.2008 : 13:41:32 »

Lej slikca ne sme biti večja od 50 kb. Potem pa samo spodaj, kjer imaš okno "odgovori" tik pod tem oknom levo spodaj piše "druge možnosti" in samo tam klikni, nato "prebrskaj (browse)" in v svojem računalniku poišči slikco, jo poklikaj in potem pač "pošlji" odgovor in slikco.
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #957 : ponedeljek, 10.03.2008 : 17:41:23 »

Lej slikca ne sme biti večja od 50 kb. Potem pa samo spodaj, kjer imaš okno "odgovori" tik pod tem oknom levo spodaj piše "druge možnosti" in samo tam klikni, nato "prebrskaj (browse)" in v svojem računalniku poišči slikco, jo poklikaj in potem pač "pošlji" odgovor in slikco.

To možnost imajo samo tisti, ki imajo najmanj "midi" paket.

Ti le pošlji slikco.  Smiley

Drugače pa, na Cruftsu je BOB pri pšeničnikih AM CH CARAWAY CELEBRATE LIFE, najlepša psica pa KINAELAN CUCHYLAENE.   Huh
Rezultati: KLIK
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #958 : ponedeljek, 10.03.2008 : 17:58:59 »

No ja, ne bi o angleških merilih. Pohvale edino frizerju.

Zoya, pokliči, piši ... zanima me cena pasje mize. Da imam en okvir, sem končno vzpostavila nekak stik da se malo moderniziram ... Pa če koga zanima (Neca?) v Avstraliji imajo ravnokar leglo 3 samčkov, prečekirala sem rodovnike in bi bili zelo zanimivi za Slovenijo. Samo - kako do nas? Tko malo za hec  Grin
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #959 : ponedeljek, 10.03.2008 : 20:51:11 »

ti prisežem, da bi šli moji prijatelji prej v Avstralijo, kot na Češko, so
taki tipi na dolge proge Grin Grin ???ampak ne bo nič, ker hočejo punčko! Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 123   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines