mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 06.07.2024 : 18:38:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 123   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier  (Prebrano 212720 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #870 : torek, 22.01.2008 : 20:36:04 »

Toliko o tem, kdo je na razstavi bolj na nogah  Angry In terierji naj  bi bili kmečki psi, nevajeni odobja?HuhHuh Evolucija globalno hiti ...

Še vedno oz. že spet pa oddajamo Taro oz. Tiso, Tessino sestro. Tista pomiritev s strani stanodajalca je bila očitno le čez novo leto, al je bil tako dobre volje al ga ni bilo doma, v glavnem, psička je še vedno za oddajo. Zdaj se oglašajo ljudje, ki se zanimajo zanjo, malo smo izbirčni, hočemo, da pride v izkušene roke. Čakam na odgovor, ali so se danes zmenili z družino iz MB, ki ima že dolgoletne izkušnje s psi, veliko prostora in časa. Saj psička ni zahtevna, je pa res, da je zelo zelo nežnega značaja - bolj po očiju, kot po mamici Cheesy
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #871 : ponedeljek, 28.01.2008 : 15:21:06 »

Tisa ima nov dom in upam, da za stalno!  Smiley Je pa Ljubljančanka.  Wink
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #872 : torek, 29.01.2008 : 17:35:56 »

Pa brez smeha prosim ...

[attachment deleted by admin]
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #873 : torek, 29.01.2008 : 18:07:53 »

Kolk ma Elmo lepo oprsnico Cheesy Wink Roll Eyes Cheesy Grin
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #874 : torek, 29.01.2008 : 19:56:14 »

Oprsnica je lepa, ni kaj, pa ozadje tudi ha-ha Smiley
Sanja, kdo ti striže psa?HuhHuh

TA GLAVNO PA: Naša Tara oz. kličejo jo Tisa je dobila svoj novi dom v Zalogu/Lj. Novi srečni lastnik pravi, da je psička zelo lepo naučena, uboga na prvo besedo (moji dve, slišita to?), je grozno igriva - normalno da, živahna, zdrava in sploh - SEM SUPER ZADOVOLJNA.  Pravi, da ima zdaj "najhitrejšega psa na travniku", kar pomeni, da jo (takoj po prevzemu) lahko prosto spusti, da se igra. Poslal mi je tudi slike, prilagam. Sicer je po glavi in sploh preveč postrižena, je pa nekaj  opazit: po telesu ima popolnoma takšno dlako, kot Envy. Edino po glavi Envy ni tako skodrana.

Peljal jo je že cepit, med dnevom sta doma njegova starša, tako da ni sama. Zadnja dva meseca je bila revica ogromno sama in je bila čisto šokirana, tako da je zdaj prišla v nebesa. Lastnik pa je komunikativen - pravi za nas  Grin Wink Cheesy

Edini pogoj za prevzem je namreč bil: pravi pogoji in da ostane v stiku ... to moram naslednjič vključit v pogodbo.

Prilagam slikco Tare oz. Tise kot mladička in sedaj.

LP od zadovoljne vzrediteljice

[attachment deleted by admin]
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #875 : torek, 29.01.2008 : 19:58:40 »

Kot vidimo, ima Tisa prav rambovskega prijatelja - rotvajlerja
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #876 : torek, 29.01.2008 : 20:34:18 »

Lepo za Tiso. No, končno vidim še enega softija, ki je glih tako skodran kot moja.  Grin Wink
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #877 : torek, 29.01.2008 : 21:02:33 »

Ma Neca91 saj to je čisto prav. Envy je točno tako skodrana, edino po glavi pa res ni. Ravna dlaka pri softiju pa res ni pravilna. Je pa bila Envy še pri 2,5 letih samo malo valovita - saj spomin bi me še prevaral, slike pa me ne - zdaj pa je en sam kravželj, ampak spet ne tako zelo kot pri npr. lagoto romagnolih. In Tisa je ravno taka. Samo frizerja pa mora zamenjat  Wink
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #878 : torek, 29.01.2008 : 22:49:21 »

Pa, da bo še ena sestrica gor ...

Predstavljam še Tio, eno krasno psičko. Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #879 : sreda, 30.01.2008 : 09:29:51 »

Tia pa je bolj podobna Tessi
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #880 : sreda, 30.01.2008 : 15:31:34 »

Ja prav zanimivo kako so si različne.  Smiley

Sem probala včeraj nahecat Taro, lastnico od Tie, da se priključi sem v debato - upam, da je ratalo. Smiley

Jaz bi pa še kako slikco Lučke rada vidla. Suzana?  Smiley
Logiran
vali
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #881 : sreda, 30.01.2008 : 15:33:52 »

Benny-ju so čez zimo ful zrasli kremplji. Zdaj pa imamo problem kako jih postriči. Lani je to še šlo, zdaj pa ne pusti. Sem probala s priboljški...., vendar je takoj pozoren ko se dotaknem tačke in takoj izmakne in beži stran. Na silo nočem, ker bi hitro lahko odščipnila preveč.  :'(Kako se tega lotevate ostali?
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #882 : sreda, 30.01.2008 : 15:37:35 »

Mislim, da bo še najlažje, da greš veterinarju.
Elmerju jaz niti ne strižem - se mu kar malo zbrusijo po asfaltu, čeprav se mi zdi, da ima kar precej dolge ...
Sama se po eni strani niti ne upam - bojim se, da bi mu preveč odstrigla.

Al pa probaj ga čimvečkrat za tace prijemat, da se bo navadil. Pa ti bo potem kasneje dlje časa pustil.

Kako pa je kaj Benny drugače? Koliko je kaj visok, pa težak?

Lp, Sanja
Logiran
vali
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #883 : sreda, 30.01.2008 : 16:12:03 »

Benny se ima super, saj večinoma doseže vse kar hoče.  ;)Seveda ima še vse tiste moteče lastnosti kot jih je imel (skače, vleče...) in zgleda da bo tak tudi ostalo. Zapomni si vse, pozna vse ukaze, naredi pa bolj tisto kar mu ustreza. Naš krivda, se zavedam, ampak tako pač je. Glede višine bi ga mogla izmerit, kar pa se teže tiče pa bi rekla, da ima enih 100 kg, glede na to kako me vleče za sabo, ha, ha,ha.  ;DSicer v hrib je to še kar uporabno, v nasprotni smeri pa zna biti  nevarno. Verjetno tudi zelo smešno, če kdo opazuje. Torej skrbi, da sem v kondiciji, saj mu ni nikdar dovolj hitro in dovolj dolgo...  Tongue
Sanja, kako pa se kaj obnese oprsnica?
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #884 : sreda, 30.01.2008 : 19:12:50 »

Oprsnico ima zarad tega, ker nisem našla njegove ovratnice te dni (zdaj je najdena) sam se mi zdi, da manj vleče z njo. Pa še začela sva na daljše turce hodit in gre lepo zraven, brez vlečenja. Se pa tud obnese za vlečenje v hrib  Grin

Elmo mi je take križe prejšnji teden povzročal; ob 2 oz 3 zjutraj se je spomnil, da bi šel raje k meni v posteljo spat in je skoz gor skakal in me zbujal (posteljo imam kar visoko) ali pa capljal na mestu ter cvilil in me s tem seveda zbudil, da sem mu pomagala gor. Po eni uri, ko sem komaj zaspala nazaj, je pa skočil dol in šel nazaj na svojo blazino.  Angry
Spala sem tako bolj slabo.  Roll Eyes Sam kaj čem - razvadila sem ga. Najbrž ga je toliko metalo zarad polne lune  Grin
Danes ponoči je spet spal pri meni AMPAK to skoraj celo noč.
Sicer pa nikoli nisem zanikala, da imam malo čudnega psa  Grin

Logiran
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 123   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines