mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 13.09.2024 : 20:24:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Bivanje psa v stanovanju ali ne?
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bivanje psa v stanovanju ali ne?  (Prebrano 78127 krat)
0 članov in 26 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #135 : petek, 12.11.2004 : 01:12:43 »

...Edini, ki ga spoštuje je Nanook! Roll Eyes on bi se s svojim preselil kar na triglav Grin Grin preseneča me s svojo humorno filozofijo, še bolj me bo, ko bo prebral še kakšno knjigo knjigo ki se ukvarja z vedo o psih

Spostovani rommel,

tudi jaz bom neizmerno presenecena in sokirana, ko bo Nanook prebral kaksno knjigo, nimam namrec nikakrsnih nacrtov kar se tice spremembe spola.

LP od prikrite feministke
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Matic K.
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 342


« Odgovor #136 : petek, 12.11.2004 : 01:16:40 »

Rommel

Citat
Z zanimanjem sem prebral vaša mnenja in ugotovil, da imate nekateri še posebej radi svoje psičke
Prosim povej mi kaj je tako žalostnega, če imamo nekateri ssvoje pse radi??

Citat
pa to pomeni, da jih tudi spoštujete  NIKAKOR NE!
To, dragi moj Rommel je pa ena velika neumnost! Preden kaj napišeš premisli, če morda ni primerno ali celo nesramno!!! Pojasni mi kako moreš ti vedeti koliko spoštovanja imam jaz do svojega psa!!! Če si do tega zaključka prišel na podlagi tega, da psom pustimo spati na kavčih in na posteljah mislim, da bi bilo bolje, če bi bil tiho!!!

Citat
Edini, ki ga spoštuje je Nanook!  on bi se s svojim preselil kar na triglav   preseneča me s svojo humorno filozofijo, še bolj me bo, ko bo prebral še kakšno knjigo ki se ukvarja z vedo o psih
Prva stvar: Nanook je ona in ne on - če bi sporočila bral bolj pazljivo bi to gotovo kje zasledil. Druga stvar: če bi pri branju sporočil malo uporabljal glavo bi videl, da Nanook napiše marsikaj pametnega vendar v obliki, ki ji ti praviš "humorna filozofija"!!

Citat
To da z njimi ni nič narobe, da jih je socializirala do te mere, da so postali zajedljivi lenuhi, ki niso na ravni oseb. razvoja, ki je potrebna za te vrste psov in oni to z pridom izkoriščajo!
Citat
Kar je še en dokaz, da je pes lahko pametnejši od svojega lastnika-ce!

S takimi izjavami žališ lastnike psov, ki jih imajo radi in jih spoštujejo Wink!!! Ne počni tega!!! Takšne stvari se da povedati tudi na manj žaljiv način!!

Lp
Matic, Era in Dona


 
Logiran
rommel
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 20


« Odgovor #137 : petek, 12.11.2004 : 01:34:20 »

Spoštovani! Cheesy

 forumašica, ki se podpisuješ z  Undecidedmoškim imenom! OPROSTI MI! Kiss Kiss Kiss

Matic, vzdržal se bom komentarja na tvoj post, ker sumim, da pač nimaš nobenih izkušenj kar se tiče vzgoje, šolanja, delovnih navad ter značajskih značilnosti  psov, ker si le tega dobil kot darilo! Cool
 Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh
Logiran
Matic K.
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 342


« Odgovor #138 : petek, 12.11.2004 : 01:41:26 »

Rommel

Citat
Matic, vzdržal se bom komentarja na tvoj post, ker sumim, da pač nimaš nobenih izkušenj kar se tiče vzgoje, šolanja, delovnih navad ter značajskih značilnosti  psov, ker si le tega dobil kot darilo!

Pametna odločitev!! Torej to pomeni konec pisanja slaboumij in žaljenja forumašev!! Wink O meni pa tako ali tako vse veš.....torej sva opravila!?

Lp
Matic, Era in Dona

Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #139 : petek, 12.11.2004 : 01:42:05 »

Nanook, kdaj se boš torej preselil na Triglav? Če nameravaš bivati v oni rdeči hišici tam gor, moraš zgraditi zraven pesjak in posaditi jabolko... Le kako misliš, da bo potem tvoj pes živel natur življenje, če ne bo mogel lajati na jabolka...

Sem pri priči napodila mojo psico ven v hosto! Le kaj se bo stvor razvajeni pretegoval tule na kavču! Utrdit se je treba pa na mrazu spat, pa tri dni nič hrane iz kastrole jest, saj je tam v hosti že par dni neka crkovina.....

 Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue  Wink
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #140 : petek, 12.11.2004 : 01:42:50 »

Forumas, ki ne prepoznas svetovno znanega znaka za osebek zenskega spola in to v roza barvi, oprosceno. Lupckov pa ne talam.  Grin

Matic, vse najboljse! Drugo leto dobis se eno dogo!  Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #141 : petek, 12.11.2004 : 01:50:58 »



Matic, vse najboljse! Drugo leto dobis se eno dogo!  Grin

Dobiš plastično dogo, da ti bo čez celo leto stala na vrtu v vseh vremenskih pogojih namesto estetskega vrtnega palčka..... Pa boš videl, da ni nič hudega, če je žival zunaj... Grin Vsaj počlovečena ne bo!
Logiran
Matic K.
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 342


« Odgovor #142 : petek, 12.11.2004 : 01:54:12 »

Citat
Dobiš plastično dogo, da ti bo čez celo leto stala na vrtu v vseh vremenskih pogojih namesto estetskega vrtnega palčka..... Pa boš videl, da ni nič hudega, če je žival zunaj...  Vsaj počlovečena ne bo!

Primavera
Pa še izkušenj in delovnih navad ne rabim, da bom skrbel zanjo Grin Grin. Darilo, ki mi je pisano na kožo Wink.

Lp
Matic, Era in Dona
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #143 : petek, 12.11.2004 : 02:19:58 »

Hehe, ste me malo nasmejali! Grin Grin Grin


Rommel, evo vprasanja!

Vse si lahko preberete na 8 strani … drugo sporocilo!

Glede na to, da naj bi psu nudili naravno okolie … ki je … kaj ze???

Kaj pocnete tukaj (vprasanje) … v civiliziranem svetu … namrec v jami ni interneta!
Zakaj pa se vi ne greste naravnega okolja … je ze Nanook (zenskega spola) povedala kje je to! Upam, da ste pozorno prebrali!
Pa se to … nosite kozo okoli pasu … oziroma ste obleceni v kozo???
Aja, pa ne mi razlagat, da je pes drugace ... tudi njemu lahko dam gor jopico ... ce ze zelite!


Ste do podatka (vprasanje), da so ketnarji bolj zdravi od foteljarjev prisli s tem podatkom, koliko enih in drugih in kolikokrat je bilo pri veterinarju??? Zanimiva statistika - kje ste jo pa nasli!!! Ce cte do zdravja pri enih in pri drugih prisli iz cesa drugega, kar na plan s "podatki" - me zanima!


Sedaj pa se temperaturne spremembe!
Sem ze napisala, da ste verjetno zelo bolan clovek … namrec iz 20 stopinj je padlo na 2, 3 stopinje … le kako lahko vase telo prenasa taksne temperaturne spremembe?


Me lahko prosim citirate kje sem napisala, da moji punci (pri meni namrec spita le bokserki – ce bi vse prebrali, bi vedeli) noc in dan prezivita v postelji???


Mislim pa, da bom kmalu zakljucila s tole temo … preberite si cel forum na to temo … da se ne bom podvajala!!!
Logiran
rommel
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 20


« Odgovor #144 : sobota, 13.11.2004 : 20:23:42 »

Jaoooooooo!!!

 ::)NARAVNO OKOLJE Roll Eyes te res teži LINCHAICH! Shocked Shocked Shocked Shocked
Ker nisem mislil dobesedno kaj je naravno okolje že prov nakladaš bulšit!! Tebi je pač to postelja in očitno ti je higiena španska vas al kwa?

Kar se tiče jame in interneta Cool si ti bolj v jami kot jst, saj očitno še nisi slišala za brezžič. modem!
Ja tudi v jami ga lahko uporabljaš Grin samo posteljo nes sabo pa eno svileno blazinico jaooo Tongue Tongue Tongue

p.s  Shocked pa ne da imaš fanta v pesjaku? Shocked
Logiran
burgy
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 65


« Odgovor #145 : sobota, 13.11.2004 : 20:47:50 »

Ja o tem kaj je naravno okolje psa bi se res dalo še veliko napisat.
Kaj ni bilo mesto psa vedno ob človeku? Včasih je bilo to v jami ali zunaj ob tabornem ognju. Danes so pač psi tudi v stanovanju. Je pa res, da vsak morda ne izbere psa primernega svojemu načinu življenja.
Če ima kdo  pa volka doma naj se pa kar preseli v hosto Wink
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #146 : sobota, 13.11.2004 : 22:49:11 »

Jaoooooooo!!!


 Shocked pa ne da imaš fanta v pesjaku? Shocked


Nekateri moški še plačujejo, da so lahko v kletki. Zdaj te lažje razumem Grin
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #147 : nedelja, 14.11.2004 : 02:03:39 »

Hehe, Rommel ... me vedno spravis v smeh, pa ce je se toliko zacudenja v tebi! Grin

Kar se tice higiene ... se nisi slisal za vodo, sampon, brisacko ... pa konec koncev pralni stroj, ... Huh Roll Eyes Shocked ... ja, ja vem, jama, ... te cisto razumem! Wink ... pridi kdaj na obisk ...  Wink

Ce pa nosis kozo okoli ritke pa tudi se nisem zasedila! Pa ni panike ... me tudi ne zanima ... osebna stvar! Wink

Citat
Ja o tem kaj je naravno okolje psa bi se res dalo še veliko napisat.
Kaj ni bilo mesto psa vedno ob človeku? Včasih je bilo to v jami ali zunaj ob tabornem ognju. Danes so pač psi tudi v stanovanju. Je pa res, da vsak morda ne izbere psa primernega svojemu načinu življenja.
Če ima kdo  pa volka doma naj se pa kar preseli v hosto

 Grin Grin Grin
Logiran
n3wfka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 343


« Odgovor #148 : nedelja, 14.11.2004 : 14:46:44 »

Ne vem no... Izkušeni forumaši, pa vedno padete na iste limanice. Vsi ste povedal svoje utemeljeno mnenje, rommel pa se še vedno noče vdat in se tudi NE BO! To je še eden takih, ki pridejo na forum z namenom prignat debato do skrajne meje in potem jana zaklene temo in je štorija over. Pustite ga na miru, pa naj živi v svoji lukni z brezžičnim modemom, pa naj se krega s komer hoče, sam ne z pametnimi ljudmi (beri forumaši).

In še to, njegovi bedasti argumenti so na las podobni tistim, ki jih je pred časom trosil pzorko. Tko, da si upam trdit, da je to ta isti osebek, ki je prišel dokončat zastavljene cilje (nekoga spravit ob živce).

Lp
Logiran
Matic K.
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 342


« Odgovor #149 : nedelja, 14.11.2004 : 16:16:04 »

N3wfka

Citat
Ne vem no... Izkušeni forumaši, pa vedno padete na iste limanice. Vsi ste povedal svoje utemeljeno mnenje, rommel pa se še vedno noče vdat in se tudi NE BO! To je še eden takih, ki pridejo na forum z namenom prignat debato do skrajne meje in potem jana zaklene temo in je štorija over. Pustite ga na miru, pa naj živi v svoji lukni z brezžičnim modemom, pa naj se krega s komer hoče, sam ne z pametnimi ljudmi (beri forumaši).

He he.......mislim, da je to daleč najbolj pametna stvar napisana v tej temi v zadnjem času Grin. Ker vse to pregovarjanje je popolnoma nekonstruktivno (tudi moje Grin)!!

Lp
Matic, Era in Dona

Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Bivanje psa v stanovanju ali ne?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines