mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 15.10.2024 : 14:52:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Bivanje psa v stanovanju ali ne?
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bivanje psa v stanovanju ali ne?  (Prebrano 78646 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
Liss
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #240 : sobota, 20.11.2004 : 21:28:02 »

A zdej si pa 13 letna punca? Huh

Em... Rommel ima samo isti avatar kot jaz, imena pa ne...
Mislim, da si malo zamešal, razen če res ne misliš mene (Liss) Wink
Logiran
Liss
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #241 : sobota, 20.11.2004 : 21:30:33 »

Po mojem pa ne Vixen. Samo isto slikco imata. Saj to tud mene zmede. Enih pet osebkov ima pa slikco rjavega jazbečarja in potem si čist zmeden.

Lp

Ja, saj imaš prav.
Saj ne bom več pisala v tej temi, tako da je mislim to moj zadnji post Smiley
Samo brala bom Grin
LP, Liss
Logiran
Matic K.
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 342


« Odgovor #242 : sobota, 20.11.2004 : 22:29:44 »

Rommel

Kot vidim v profilu si ti že z eno nogo v grobu Wink.........zdaj me pa vsakič skrbi, če se nekaj časa ne oglasiš Wink!!! Ta tema brez tebe namreč ne bi bila niti približno tako zabavna!!!

Aja pa še nekaj. Odločil sem se, da bom upošteval tvoj nasvet in psa vrgel iz postelje ter si vanjo raje pripeljal fanta Grin Grin Grin Grin Grin............pa bomo dvigovali nataliteto Grin Grin Grin Grin!!

Romči pa še nekaj.........res nehaj žaliti ljudi po forumu.......kot vidiš lahko s svojimi slaboumji tudi koga užališ!!!

Liss

Ne skrbi, da bi te kdo zamenjal z Romčijem......v tem postu ni napisane nobene neumnosti....torej je pomota nemogoča Grin Grin Grin!!!

Citat
Ja, saj imaš prav.
Saj ne bom več pisala v tej temi, tako da je mislim to moj zadnji post
Samo brala bom
LP, Liss

Lp
Matic, Era in Dona
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #243 : sobota, 20.11.2004 : 23:21:48 »

Tudi meni se je, prisežem pri odrezanem nohtu moje psice, zdelo, da iz monitorja prihaja vonj po cipresah, medtem , ko berem Rommlova sporočilca.Zdaj pa vidim, da se je v enem dnevu ubožec postaral za vsaj 70 let, saj včeraj v njegovem avatarju ni bilo starosti, če je kdo opazil.... Sem res morala preveriti njegov avatar, da bi ugotovila še kakšno lastnost avtorja slaboumnih izjav.

Zdaj je vendarle jasno, da se vsaka ženska raje greje pri psu pod kovtrom, kot bi poslušala šklepetanje proteze.... Undecided  Mar ne, Rommi?
Logiran
rommel
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 20


« Odgovor #244 : sobota, 20.11.2004 : 23:53:18 »

Spoštovani!

Ej, Primavera! Lesena noga me malo žuli, zato je moje potrpljenje kratko! Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Zakaj te pa zanima moj avatar oz. moj profil! Huh
Prepričali ste me in vdam se! sram sram sram sram sram sram sram sram sram sram sram sram sram sram Prodal sem vso zalego NO kateri se upirajo Angry mehki topli postelji Angry in silijo ven v blato in sneg ob 22.00 si želijo skakati po Savi Smiley Smiley SmileyHVALA VAM dragi moji strokovnjaki!!!Iščem si primernega kuža, ki bo pripravljen meditirati, se spoznal na DVD, sadil rožice po vrtu in mi grel nogo, katera mi še ni odpadla! Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

http://A S NEEEEEEEE
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #245 : nedelja, 21.11.2004 : 00:03:29 »

Joj, ampak jaz sem mislila ZOBNO protezo.
se mi je zdelo, da imaš nemca. Večina lastnikov je malo čudnih. Seveda tvoj pes noče biti ob tebi, če ga pa moti šklepetanje Grin
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #246 : nedelja, 21.11.2004 : 00:10:56 »

Iščem si primernega kuža, ki bo pripravljen meditirati, se spoznal na DVD, sadil rožice po vrtu in mi grel nogo, katera mi še ni odpadla! Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry


Da ni odpadlo kaj drugega Wink? Lahko samo izbiraš: kitajski goli psi se uporabljajo za termofor, akite in shibe inu pa za DVD-je, saj že izvor vse pojasni.Buldogi ne marajo kopanja v Savi, se pa spoznajo na angleške vrtnice. Vprašenje je le, KDO bi ti hotel prodati psa? Jaz že ne.
Logiran
Matic K.
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 342


« Odgovor #247 : nedelja, 21.11.2004 : 00:11:24 »

Citat
se mi je zdelo, da imaš nemca. Večina lastnikov je malo čudnih.

Pa ne samo lastnikov............predvsem psov!!!! Ti so mi bili do sedaj dosti bolj nevarni kot lastniki.....ki jih ni bilo nikjer, ko se je njihv NO sprehajal po vasi in napadal mimoidoče pse!!! Huh Huh Huh Huh. Morda zaradi tega, ker pes pač mora biti zunaj, ni pa treba, da je pod nadzorom!!! Važno je edinole, da ne stopi čez vhodna vrata!!!! A je tako Romči??

P.S.
Pa res nam ni treba pisati "spoštovani" ker vsi vemo ,da nas ne spoštuješ Grin Grin Grin!!!

Lp
Matic, Era in Dona
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #248 : nedelja, 21.11.2004 : 00:13:14 »

Za meditacijo pa katera od tib. pasem. Mas skoraj vse velikosti.  Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #249 : nedelja, 21.11.2004 : 00:22:34 »

Za meditacijo pa katera od tib. pasem. Mas skoraj vse velikosti.  Grin

Tibetanski terier ti pa še razloži in prikaže vse v zvezi z Zen budizmom. Niti DVD-ja nebi rabil! Pa malo mesa bi porabil, baje so tudi tibetanski psi (skoraj) vegiji. To bi se ti še cenovno splačalo. Zjutraj bi te pa že pričakal v lotus-položaju z vrtnico v zobeh. Kakšen NO , lepo te prosim!
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #250 : nedelja, 21.11.2004 : 09:27:33 »

Ja Rommči, sedaj mi je pa vse jasno! Grin

Logično, da se bojiš za nataliteto, ti si svoje že opravil. Razen, če nimaš veliiiiko tistih modrih tabletk. Tongue
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #251 : nedelja, 21.11.2004 : 13:28:40 »

V kaj vse se razvije tema.... Roll Eyes Shocked

.....svashta.

Lp, Fortuna.

P.S.: "Bivanje psa v stanovanju" je sicer zelo aktualna tema, prenekateri se to sprašujejo, ko kupijo mladička,.... tukaj pa najdemo samo še nategovanje....
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
ursha
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #252 : nedelja, 21.11.2004 : 13:38:51 »

ja no.....lepo vas prosim drzite se teme  Angry
nekateri so se vedno proti da so psi za v stanovanje (npr moji starsi),ceprau se odlocam za nakup psa,ki je primeren ravno za stanovanje....
Logiran
Matic K.
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 342


« Odgovor #253 : nedelja, 21.11.2004 : 14:05:28 »

No, da pokažemo malo resnosti....

Ursha

Ne razumem......starši ti psa ne pustijo imeti v stanovanju, ti pa razmišljaš o nakupu psa, ki naj bi bival v le-tem!? Jaz na tvojem mestu ne bi kupoval psa, ki ni primeren za bivanje na prostem, če ga v stanovanju zaradi staršev ne moreš imeti!!! Logično Wink!!!
V tvojem primeru bi definitivno morala razmišljati o nakupu psa, ki lahko biva zunaj!!!

Lp
Matic, Era in Dona
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #254 : nedelja, 21.11.2004 : 14:12:21 »

Matic, morda pa se Urshine starše še da prepričati da bi bil pes v stanovanju, zato se držimo teme in pišimo pes v stanovanje - DA ali NE. Kdor je za, naj utemelji zakaj in kdor je proti, enako. Le tako bomo komu pomagali s svojimi argumenti. Kako naj recimo Ursha da staršem prebrati tole temo, če pa je proti koncu le-te (nazaj sploh nisem brala) sama neresnost, kajlanje in otročarije?

Lp, Fortuna.

Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Bivanje psa v stanovanju ali ne?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines