mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 27.06.2024 : 23:28:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 106   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kitajski goli pes - čvek  (Prebrano 215251 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #480 : sreda, 08.03.2006 : 20:28:09 »

To bo mogoče malo čudno vprašanje, ampak nisem še čist not kdo je kdo, kaj je to slučajno od Lin bratec?
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #481 : sreda, 08.03.2006 : 20:47:16 »

Jap, Gany je njen bratec.
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #482 : sreda, 08.03.2006 : 21:29:44 »

Evo, to je pa "pokora" od Gany-a... Wink

Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #483 : sreda, 08.03.2006 : 21:42:33 »

No saj podobnost je očitna, pa sem vseeno raje vprašala,..
Logiran
ČUPY
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #484 : petek, 10.03.2006 : 19:30:44 »

Ne sledi, zato sprašuje oz. me zanima iz katerega legla (psarne) sta Lin in Gany?
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #485 : petek, 10.03.2006 : 20:41:07 »

Iz psarne Laurela's (Avstrija).
Logiran
ČUPY
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #486 : petek, 10.03.2006 : 21:10:59 »

Ali je za psarno Laurela's posrednik in kdo v SLO.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #487 : petek, 10.03.2006 : 21:21:29 »

ČUPY, na tem forumu lahko trenutno dobis podatke samo o tehle mladicih kitajskega golega psa. Druge kontaktne podatke za legla ni dovoljeno objavljati.
Logiran

Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #488 : nedelja, 12.03.2006 : 16:04:30 »

Samo na hitro...

Danes popoldne imam v planu prvo kopanje puffkov, tako da se morda se zvecer javim z novimi slikcami, ki jih ze tako dolgo obljubljam... Tongue Moram reci, da sta ze precej narasla, sta zelo razigrana vendar ubogljiva (na sprehodu sta mi ves cas za petami Cheesy) in kar me najbolj preseneca, glede na njuno mladost - ze opozorita, ko zelita ven na potrebo. Shocked Dobili so tudi ze svoja imena in sicer po igrah na sreco: Baccarat (pesceno-beli PP), Black Jack (crno-beli PP) in Bingo (HL). "Goli" je ze slaba 2 tedna v novem domu...

Prebirala sem taksna in drugacna razpravljanja o Lin, pa mislim da bi bilo veliko bolje, ce bi tisti, ki polemizirajo raje vzeli svojega ljubljencka in odsli na en sprehod, svez zrak, kot pa da se tu mlati prazna slama in obtozuje po nedolznem te ali one (brez poznavanja dogajanja)... Lin je pac bolj "obcutljiva" kitajcica (podobno kot moja Grace) in jo vecje mnozice ljudi hitro "vrzejo s tira", ravno tako pa potrebuje dlje casa da spozna in zaupa nekemu cloveku. Nic nenavadnega pri pasmi, se veliko je podobnih "primerov", se pa na sreco najde tudi precej nasprotij, kot so Quincy, Art, Andy, itd. Upam, da bo Lin v novem domu uzivala tako zivljenje, kot si ga zasluzi...

Pa da se javim, kako je na razstavnem podrocju... Nasa Quincy je bila spet zelo uspesna na razstavah. V Zagrebu je nastopila samo v nedeljo in dobila CAC in CACIB, danes pa je v Grazu dosegla zavidljiv uspeh (glede na to, da je Powder-Puff, pa se psicka po vrhu Wink), saj je pometla s svojo "golo" konkurenco in poleg CAC-a in CACIB-a pobrala se BOB! Cheesy Art je bil tudi uspesen in oba dneva v Zagrebu dobil PRM ter premagal psico iz mladih, ko je sodnica izbirala najboljsega mladega med psom in psico (za BIS mladih). Danes v Grazu je bil ravno tako "Jugendbeste"... Smiley
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #489 : nedelja, 12.03.2006 : 16:37:52 »

Čestitke za uspehe Smiley Pa čimprej slikce tamalih Smiley
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #490 : nedelja, 12.03.2006 : 23:43:06 »

Polona, čestitke za lepe rezultate!! Art je itak čisto pravi duhec in vedno šarmira sodnike, Quincy pa je mala damica ki se rada skriva na strehi Wink
Sem imela priložnost ta vikend spoznat Bingota, ki je zelooo mali kitajček in se je še Geri čudila kaj je to še manjše od nje  Shocked Smiley. Skupaj smo odšli tudi na sprehod in malček je veselo capljal za nami kot velik! Najraje pa se je seveda pocrkljal! Upam da se spet kmalu vidimo. Ker je bil Geri tako všeč mu je celo svojo oblekico posodila čeprav ponavadi nima te navade Tongue
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #491 : ponedeljek, 13.03.2006 : 01:17:55 »

cestitke quincy in artu Kiss
pa ravno v petek sem sprasevala polono, ce ima sploh powder puff kaj sans proti golim Cheesy
jaz sem pa uspela dati par slikic , ko je bila quincyka na cuvanju, na net. ta mi je najboljsa:

ostale pa tukaj:
http://jasmina.moj-album.com/album/2507437/
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #492 : ponedeljek, 13.03.2006 : 01:21:24 »

Hehehe huda slikca Smiley Men je pa tale vsec http://jasmina.moj-album.com/slike/185272/Xj7ir0OEALisK3Lg.jpg Smiley
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #493 : ponedeljek, 13.03.2006 : 16:16:33 »

No, da se se jaz malo javim Wink

Ravno sem se dobro vrnila s Crufts-a, kjer sem si seveda ogledala tudi (skoraj) celotno sojenje kitajckov. Zelo me je presenetila "povprecna" kvaliteta kitajckov(sem pricakovala visji "nivo" Roll Eyes ). Nekaj sem jih tudi poslikala, slike sledijo v kratkem ....Wink

jasminas: No, ko si ravno omenila powder puffke proti golim. Zanimivo je bilo, da so na Cruftsu dokaj veliko klas pobrali ravno puffki. Sem bila prav presenecena, poleg vsega se niso bili tako "zrihtani", kot nekateri pri nas.

Drugace pa je bob odsel, k zelo lepi goli psicki (Ch. Zucci Highly Provocative At Vanitonia), s krasnim gibanjem. Motilo me je edino to, da psicka ni pokazala nobenega navdusenja, veselja ali kakrsnekoli tipicne karakteristike kitajcka(tudi rep je drzala med nogami).
Pogovarjala sem se tudi z lastnico kitajke, katero sem sama razstavljala in mi je povedala, da je psica "rekorderka" v zbiranju CC-jev in da jih ima ze okoli 27. Je tudi top kitajcek vseh casov in v Angliji vsem dobro poznana...

Pa se fotka:
http://pia-in-co.moj-album.com/album/2513129/?os=2513137

Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #494 : ponedeljek, 13.03.2006 : 21:13:09 »

No iz skupnega sprehoda je nastala ena lepa slikica Liota (bivši Bingo Wink) in Žana:
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 106   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines