mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 13:47:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 106   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kitajski goli pes - čvek  (Prebrano 215499 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #765 : četrtek, 29.06.2006 : 02:57:38 »

Da se jaz vsem cestitam, da ne bom v zaostanku Grin Wink

Nina & Gany cestitke !!! Kar tako naprej Wink Nameravata obiskati se kaksno razstavo?

maxi: Cestitke za uspesno opravljen izpit Cheesy Ful sem vesela, da je mali spet taksen kot je bil(karakterno) Wink
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #766 : četrtek, 29.06.2006 : 12:09:51 »

V včerajšnjem zanosu sem popolnoma pozabila čestitati Gany-ju in NIni za uspeh..... ČESTITKE  Cheesy Cheesy Cheesy!!!
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #767 : četrtek, 29.06.2006 : 12:20:27 »

Najprej najlepsa hvala vsem za cestitke.... Roll Eyes Imela sva se lepo, nimam kaj reci, Gany verjetno se za odtenek bolj kot jaz (glede na vso navdusenje, ki ga je pokazal nad kuzki in kuzicami), na koncu edino je bila vrocina tista, ki ga/naju je utrudila...

Glede nadaljnih razstav bomo se videli...nic ni planirano, odvisno tudi od mojih obveznosti na faksu... glede na to, da sva se v Portorozu imela prav fino, nimam nobenih vecjih zadrzkov, zakaj nebi se kdaj obiskala kaksne razstave...katero, kje in kdaj pa se še nisem odločila...

So mu pa hormoncki na razstavi cisto podivjali od vseh kuzmanov, tak da je doma rabil "cel teden", da jih je spravil nazaj na normalno raven... Shocked

No danes popoldne, pa dobi novo prijateljico (10 dni bom imela v varstvu huskya) in mu bo po moje dogajalo 100 na uro... Cheesy  Cheesy  Cheesy

Kaj vec napisem v prihodnjih dneh, kaj se dogaja in kako potekajo stvari...

Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #768 : petek, 30.06.2006 : 16:44:59 »

Danes nasa Andy praznuje svoj 1.roj. dan Wink Cheesy

Andy vse najboljse Kiss Kiss Kiss

Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #769 : petek, 30.06.2006 : 18:21:22 »

O cestitka se od naju  Kiss  Kiss od vsakega en poljubcek za r.d.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #770 : sobota, 01.07.2006 : 07:19:42 »

Vse najboljše!
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #771 : sobota, 01.07.2006 : 22:15:34 »

Cestitke se od nase pisane druscine!
Danes smo ponovno prejeli novega clana belega dihurcka Jako.
Lin se je z njim lepo spoznala, mali pa kar hodi za njo.Mogoce misli da je mama. Roll Eyes Grin
Sem ze naredila slikice ampak jih na zalost ne morem nikakor spraviti na racunalnik Roll Eyes, tako da upam da bo jutri mozno to urediti in da pripopam slikice mojih navihanckov Wink
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #772 : sobota, 01.07.2006 : 23:00:34 »

Uf pri nas je pestro, odkar ima Gany lubico kar doma...psicka je full prijazna in igriva 100 na uro, ter ga ni trenutka, ko bi bila brez energije...to so okusile tudi ze roze (sploh ne stejem vec koliko je polomljenih) in pa danes zjutraj solata in radic (namrec, ko sem je spustila se je sla zleknit na sredo na novo poflancane gredice) Lahko si predstavljate reakcijo babice Angry  Shocked

Ganyu drugace vec kot dogaja, igrata se na vse pretege, vendar je psica malo prevelika zanj in na trenutke brez obcutka, tako da vsak dan kako novo praskico odkrijemo... Lips Sealed malcek se ne sekira prevec da na vsake toliko casa pade, res pa je tudi, da se predobro ve, kaj pomeni izzivati in vabiti k igri...

Oli? brez komentarja...zgrozen nad dogajanjem...


Danes sta bila tudi Gany in Coco v BTC-ju, kjer se pred pasjo trgovino potekala predstavitev te pasme...ljudi ni bilo ravno veliko, ker se vidi, da je ze cas dopustov, vendar pa so bili ostali toliko bolj navduseni nad pasmo in predvsem izgledom...
Drugace pa sta bila kuzka zelo pridna, nekaj novega se je dogajalo okrog njiju, tako da mislim, da jima dolgcas ni bilo... Wink

Darja se enkrat hvala za povabilo, saj smo preziveli en lep dopoldan... Smiley
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #773 : nedelja, 02.07.2006 : 15:00:44 »

Hvala vsem za cestitke Wink Smiley

Tudi jaz sem z Andy hotela v BTC, vendar potem nazalost nisem mogla Undecided
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #774 : nedelja, 02.07.2006 : 16:11:20 »

Jaz sem bila pa v službi   Sad in tudi nisem mogla priti.
Kakšne pa so tiste torbe za na kolo? A je dovolj velika za kitajca?
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #775 : nedelja, 02.07.2006 : 21:05:30 »

Ja ja je dovolj velika...Coco je to celo okusila na svoji kozi...

Zakaj pa ne prakticiras, da bi pes tekel ob kolesu? Primerno razdaljo seveda...za na daljso pot so pa res super tiste torbe... Imas take in drugacne oblike, oz ruzakov, do torb....kaj vec o tem bi sicer znala povedati Boticelli, ker z Urso sva malo pred koncem predstavitve torb odsli zaradi drugih obveznosti....
Logiran
Coco
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 35


« Odgovor #776 : ponedeljek, 03.07.2006 : 11:23:30 »

Pia oziroma Andy čestitke še z naše strani.... Wink
Drugače je pa bilo v soboto prav luštno......več ali manj je že Nina povedala....lahko pa  povem, da sta se  kužka prav zabavala, še posebej ob glodanju in prežvekovanju žvečilk.. Wink....edino v torbi smo bili kot kup nesreče Cry....Pmaxi torbe so drugače dovolj velike in praktične....vredno ogleda.. Wink...Nina in Darja še enkrat hvala z povabilo....aja in za pedikro in manikuro Wink

Coco drugače zadnje čase vedno bolj postaja zaščitniška in laja na vsakega mimoidočega (jo poskušamo odvadit od tega, ker postaja že prav nadležna Angry)...drugače pa skoraj vsak večer pol ure tečeva....sicer Coco zraven naredi še enkrat več kilometrov, šprinta v krogih, gor in dol, se vmes še spotakne...naredi tri prevale Cheesy, ob tem se potolče in obdrgne po hrbtu in glavi ( sem bila čist šokirana ko sem doma zagledala da je čist krvava Shocked, ampak je zdaj že vse zaceljeno) ....uglavnem to jo ne gane in šprinta z veseljem naprej ....je pravi mali hiperaktivc in ji prav nič ne pride do živega Cool.....
no toliko še z naše strani Wink

Kaj pa pravite o kašnem sračanju ljubiteljev kitajcev.....mislim, da je že Pia nekaj omenjala, a se nihče ni odzval....mogoče je že res čas dopustov a vseeno, lahko bi se kaj zmenili? Smiley
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #777 : ponedeljek, 03.07.2006 : 14:39:01 »

Jaz sem se odzvala,...  sram
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #778 : ponedeljek, 03.07.2006 : 15:23:04 »

Jaz tudi  Cheesy
Logiran
ČUPY
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #779 : ponedeljek, 03.07.2006 : 22:01:57 »


Glede ostalega mlatenja prazne slame (CUPY, Lobsang) pa ni kaj rect, ker mi res ni jasno (pa verjetno se komu) o cem konkretno je govora. Huh Ce bi malo manj zgubljali cas s pisanjem v stilu "rekla, kazala", brez repa in glave, nekje "v oblakih", brez navajanja osebkov in dejanj, bi bilo veliko lazje vsem prisotnim v tej temi. Tako da predlagam, da ce imata jaj** se izkasljajte, povejte kje vas cevelj zuli, navedite imena in dejanja, ali pa raje ne smetite po tej temi. A lahko? Wink

ODGOVOR POLONI:
Res nimam jajc imam pa jajčnike, če si to mislila?!
Ne vem kaj in zakaj je tebe zbodlo? Mislim, da je bilo vse jasno napisano, kaj pa tebi ni bilo jasno? Napisano je bilo nasplošno.
Ja lahko, celo "pomlativa prazno slamo" skupaj. A lahko?  Wink

Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 106   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines