mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 01:39:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 106   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kitajski goli pes - čvek  (Prebrano 219541 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #1170 : petek, 16.02.2007 : 13:01:39 »

Zelo lepo! Upam, da imaš narejenih ogromno lepih fotk in da lahko enkrat pridem na kufe.
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #1171 : petek, 16.02.2007 : 17:52:54 »

Oj Nina! Sem mislila da te sploh nebo več domov in ti bodo morali Gančija po pošti poslati SmileySmiley
No komaj čakam slikice, Lin pa norenje Smiley Ampak ko se neha goniti, ker zdaj ima že skoraj dva tedna hlačke, in upam da se kmalu neha goniti:)
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #1172 : sobota, 17.02.2007 : 03:36:07 »

Ojla!

Darja pridem domov, ker mi ne preostane nic drugega...ceprav nisem cisto sigurna, po kaj pridem...smeh...
Ganyu ni manjkalo dosti, pa bi prisel za mano, glede na to kake neumnosti pocne doma, ker mene ni in koliko problemov povzroca mami, ki ga cuva...se sreca, da je druzinski scrkljancek, drugace bi se 100% skupaj vracala domov...smeh...
Potem se bova pa najprej sami dobili, da se nacvekava, potem se bosta pa naslednjic se kuzmana.... Cheesy

Pmaxi...slikic malo morje, kava mogoca Smiley

Pozdravcke
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #1173 : sobota, 17.02.2007 : 15:12:34 »

O, Nova Zelandija!! v drugem življenju upam, da se bom tam rodila.  Grin  Prosim, vsaj ti reči, kako je grdo tam, da me bo nehalo že enkrat tako pošteno mikati.  Wink

Sem pa brala že nekaj časa nazaj pogoje, pa je za živali karantena en mesec, če niso kaj spremenili vmes.  Sad
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #1174 : petek, 23.02.2007 : 22:49:14 »

Ojla!

Joj, ce ti napisem, da sem bila kakoroli razocarana ali da ne bi sla se enkrat, bi se tako zlagala, da bi mi zrasel nos kot Ostrzku...v kolikor se mi ponudi prilika, spakiram kovcke in me ni vec nazaj...Bilo je cudovito, amazing, gorgeus in sami podobni pridevniki... Cheesy

Karantena je 3 mesece, prevoz za psa pa stane enako kot letalska karta za cloveka (psa ne mores imeti kot osebno prtljago, tudi ce je lazji od 5 kg v nobenem primeru)...sam vstop v Novo Zelandijo je zelo strogo nadzorovan in nimas nobene moznosti, da bi karkoli presvercal cez ali kaj zataljil...v primeru, da to poskusas in te dobijo so kazni od 200 do 100.000 $ oz do 5 let zapora....in teh kazni se se kako drzijo  (ce prineses/oz bolj receno zelis prinesti jabolko, ki so ti ga dali na avionu v NZ je takojsnja kazen 200 $)...dobis prav list, na katerm moras tocno oznaciti kaj imas v prtljagi in tam tudi pise, kaj vse moras odvreci stran preden vstopis v NZ, oz cesa ne smes prinesti v NZ....

V naslednji dneh prilepim kako slikico, kako izgleda pasje zivljenje na Cookovih otokih...smeh... Smiley
 
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #1175 : torek, 27.02.2007 : 12:51:36 »

Vam povem kako izgubiš kitajca v stanovanju? Grin Grin
Danes zjutraj sem mislila, da se mi bo zmešalo. Ko je mož odpeljal otroke v vrtec, sem hotela Belčka odpeljat ven, a njega nikjer. Prepričana sem bila, da je možu in otrokom ušel na dvorišče. Grem dol, psa nikjer. Noro iščem vsepovsod, ga kličem..... psa od nikoder. Kličem moža na mobi in mi pravi, da pes sigurno ni šel z njimi ven. Ok, grem nazaj v stanovanje, pogledam v vse kotičke, kjer se ponavadi zavleče.... psa nikjer.

Ga začnem klicat in se mi je zazdelo, da se je od nekod oglasil. Ker se mi pogosto zavleče v omaro med cunje sem odprla vse omare, a njega nikjer. Ker je moj Belček bolj tihe sorte in se oglasi le če je skrajno nujno, se mi na klice sploh ni odzival. Presneto, potrebovala sem več kot pol ure, da sem ga našla. Sem morala celo stanovanje obrnit na glavo, da sem ga našla.

In kje je ta bučman bil..... ko so se otroci igrali v svoji sobi, so potegnili ven predal z igračami in pes se je zleknil pod posteljo. Da so si naredili dovolj prostora so delno potisnili predal nazaj pod posteljo, nevedoč da je pes ostal pod posteljo za predalom. Roll Eyes Roll Eyes Ko sem potegnila predal ven, pa se je tako zdolgočaseno in leno ven primajal, da bi ga kar nekam poslala, a kaj ko sem bila presrečna, da sem ga našla!  Grin
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #1176 : torek, 27.02.2007 : 14:57:19 »

Smeh...saj vem, da je verjetno tebi bilo se najmanj smesno, vendar sem se nasmejala skoraj dos olz, ko sem prebrala tvoj post... Grin
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #1177 : torek, 27.02.2007 : 16:18:55 »

Saj meni je bilo potem ko sem ga našla tudi smešno za umret, a tiste pol ure, ko sem ga iskala, sem bila pa že čisto out. Sploh nisem več vedela kam naj pogledam.  Grin Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #1178 : torek, 27.02.2007 : 17:47:19 »

Tale je pa dobra  Grin
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #1179 : torek, 27.02.2007 : 19:22:39 »

Ja, res nenavadna prigoda Wink Zna bit' zoprno, če se ti zjutraj mudi
pa psa ni nikjer. sram Jaz bi rabila precej visoko posteljo in predal, da
bi se Eros lahko takole skril. Čeprav priznam, da sem ga že iskala
in sem pretaknila vse kotičke, nazadnje pa ugotovim, da on mirno
spi v zaprti predsobi in se ne zmeni za moje klice. Navihančki  Cheesy

P.S. Ninca, mene je kar kurja polt oblila, ko sem samo slišala za
tvoje destinacije. Tudi jaz se priporočam za kake slikce, lepo prosim.

Lp, Nina
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #1180 : torek, 27.02.2007 : 20:56:37 »

Ojla!

Jah...v kratkem napisem en kratek povzetek in prilimam slikice...vas je kar nekaj, ki ze nestrpno pricakujete porocilo, tako da se bom podvizala Cool...bom dala v neko svojo temo, da ne bom tukaj pisala, nekaj kar sploh ne spada zraven (glede na to, da je bila naga rit doma Grin )....

Zobek, sem upala, da vaju bom v nedeljo z Erosom kje srecala, pa ni bilo nobenega sledu o vaju... Cry
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #1181 : četrtek, 01.03.2007 : 11:09:02 »

Jupi, ja, slikice, poročilo!  Grin  Da me bo ja še bolj mikalo.  Tongue

Lahko pa "nago ritkastega" zmontiraš na kako fotko, pa je že v temi, hehe.  Wink
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #1182 : četrtek, 01.03.2007 : 19:43:04 »

Ojla!

Po dolgem casu se spet javljam v tej temi Smiley
Nas "golokozni" pasji del druzine se je vrnil iz Svice in se ze pokazal na razstavi konec tedna. Slovenske barve sta uspesno zastopala Andy in Gany. Andy je pobrala CAC, Gany pa, kot se za pravega "deca" seveda spodobi CAC & BOB Cheesy Nina cestitke Wink ce se ne motim sta bila prijavljena se dva Srbska kitajcka, ki sta pobrala CAC in PRM (za moj okus nista bila nic posebnega Tongue).

Kdo od lastnikov kitajckov pride konec tedna v Zagreb? Mi bomo tam Wink



Lp,Pia
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #1183 : petek, 02.03.2007 : 15:51:59 »

Hojla, po dolgem casu. Smiley

Cestitke Nini in Ganyju za BOB tudi od nas! Cheesy Cheesy Cheesy

Pmaxi,
sem se prav nasmejala tvoji prigodi... Grin Grin Grin Verjamem, da v trenutnku iskanja ni bilo prav nic smesno Undecided, je pa bilo pa verjetno kasneje, ko si ga vendarle nasla, toliko bolj veselo... Cheesy
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #1184 : petek, 02.03.2007 : 18:53:00 »

Najlepsa hvala vsem za cestitke... Smiley

Razstava je bila lustna, samo cakanje, je bilo pa ubijajoce...da dajo enemu sodniku soditi 80 psov, je po mojem mnenju cisto mimo...na, pa se kitajci smo bili cisto zadnji.... Angry

Sedaj pa samo na hitro za predstavo kako izgleda Nova Zelandija in Cookovi otoki (kaj vec se nisem uspela napisat, vendar imam v mislih  Roll Eyes )

Rotorua: ogled vasi Maorov




Blatna jezera, temperatura blata je 130°C


Cape Reinga: skrajni sever Nove Zelandije, kjer se srecata Tasman sea in Pacific


Cookovi otoki: bele plazice, turkizno morje in palme s kokosi


Logiran
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 106   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines