mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 16.08.2024 : 17:19:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: TARA
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 38   Dol
Natisni
Avtor Tema: TARA  (Prebrano 100020 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #255 : torek, 12.08.2014 : 14:44:28 »

Ja lej, hodit greš, da mal meditiraš, ane. Wink Danes sem slišala, "da gremo v gore (tudi) zato, da se se dvignemo nad vsakodnevne probleme" Smiley.

Jasmina, kapo dol, da na napačnem vrhu nisi vrgla puške v koruzo in si vztrajala do pravega cilja. bravo super
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #256 : torek, 12.08.2014 : 17:29:02 »

Tudi jaz najbolj uživam, ko sva s Taro sami. Imaš svoj tempo in ni se treba nikomur prilagajati.
Če pa gremo vsi trije, se z Andrejem po poti pogovarjava in pot hitreje mine (sploh tista nazaj grede, ko se mi vedno tako vleče). Oboje (sprehod v skupini ali v samoti) ima prednosti in slabosti Wink Grin

Mene so hribi kar zasvojili Cheesy in nisem zdrava, če kmalu katerega ne osvojim.

Hvala punce Kiss.
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #257 : sobota, 30.08.2014 : 20:13:32 »

Današnji popoldanski izlet na SMREKOVEC 1577m (http://www.hribi.net/gora/smrekovec/3/485)

Midva sva se po dolgem iskanju čisto naključno odločila za štart iz prelaza Kramarica;). Do Doma na Smrekovcu sva hodila pribl. 1h, do vrha pa še 20min. Na vrhu je zares lepo. Za tiste, ki obožujete brusnice, akcija. Čudovito popoldne smo imeli.

Dom na Smrekovcu 1375m (http://www.hribi.net/gora/smrekovec/3/485):

       

Med potjo:


Na vrhu:



(mmmmm, sonček)





     

     

     

     

Lep pozdrav, J&A&T.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #258 : sobota, 30.08.2014 : 21:11:57 »

Lep izlet ste imeli, krasne slikce kot vedno. Smiley Tačka od Tare je pa zelo simpatična.. Cheesy
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #259 : sobota, 20.09.2014 : 21:42:18 »

Tudi midva sva si (zasluženo) privoščila morski oddih in počitek. Letos sva se prvič odločila za letalski prevoz. Letenje je bilo super in adrenalinska izkušnja. Odločila sva se za otok Lesbos, Grčija.
Narava na otoku je zelo lepa, domačini so zelo prijazni in hrana noro dobra hm drink.

Kraj Petra (kjer sva stanovala):
     

       

     

     

     

     

-Ulice:
     



Plaža v Anaxosu:
     



Kraj Molivos:
     

     

     

Pasji in mačji potepuhi:
*Tale kuže me je spominjal na Zarjo. Bil je zelo neustrašen, ker je vedno napadel (edinega) velikega psa v Petri, ko je ta tekel za svojim gospodarjem na motorju Tongue Kiss. Na žalost nimam boljše fotke.


*"Bučka"- nežna psička, zelo prijazna in velikokrat nama je delala družbo med večerjo ali na plaži. Je vedela, da bo kaj dobila Kiss Kiss.


*Tegale sva srečala samo dvakrat. Lep in prijazen kužifix.


*Zelooo čohabilen kuža, ki nama je delal družbo na plaži. Neka kopalka mu je vsak dan prinesla vodo na plažo, enkrat mu je prinesla celo nekaj za pod zob. Kuža je bil kar debeluhec Cheesy Kiss Kiss. Luškan, prijazen kuža, ki so ga skoraj vsi na plaži božali.


*Ta dva (poleg ogromno drugih) sva videla v Molivosu




*Tale je bil pa Jacki, ker me zelo spominja na Jacka (tega iz foruma)
     

Imela sva se super. Grki so res prijazni in bila je lepa izkušnja.
Malo nenavadno je priti iz poletja v jesen v nekaj urah Cheesy Wink. Ko sva prišla domov naju je bila Tara noro vesela, glasno je cvilila in repkala. Tara je ostala doma in za njo sta skrbela moja starša (kar fino sta mi jo zredila Roll Eyes). Takoj, ko sva se najedla smo šli na naš doolgi sprehod.
Pogrešala sem naše skupne sprehode! Kiss ljubezen ljubezen
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #260 : nedelja, 21.09.2014 : 07:12:40 »

Vau, lep dopust sta imela, ampak nisem pa vedela, da je v Grčiji tudi toliko brezdomnih kužkov po ulicah, od česa potem ti psi preživijo, a jih domačini kaj hranijo? Ful se mi smilijo tako ker nimajo doma in nekoga ki skrbi zanje, sploh tisti ki si ga kužifix poimenovala, tisti je pa tako lepi. Pa Bučka, tako žalostni izgledajo vsi..
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #261 : nedelja, 21.09.2014 : 12:00:21 »

Me veseli, da se je Petra malo zbudila   Wink. 10 let nazaj je bilo bolj žalostno vse skupaj  Huh, sicer za frišno zaljubljene idealna lokacija  Roll Eyes, za mularijo pa dolgcajt za umret  Tongue  huh

Lynn, ne boš verjela, večina prostoživečih psov je v krajih, kjer najdejo vse leto kaj za pod zob. zeloooo zadovoljnih in niti pod razno ne bi zamenjali takega življenja za ujetništvo v pesjaku ali na ketni. Tudi niso vsi nikogaršnji, le lastniki jim dajo vso svobodo, ker sprehajajo jih pa v glavnem ne. So pa Grki na otokih zelo tolerantni do njih, na Zakinthosu sem videla na ulicah velike šparavčke, v obliki psov, kjer se zbirajo prostovoljni prispevki za njih, za hrano v bolj turistično klavrnih mesecih in tudi za vet. oskrbo. In so bili vsi pesjanarji, ki sem jih videla, prav fejst  Afro, noben predebel, noben garjast ....  Cool  Čez dan bolj ali manj samotarsko poležavajo, pa seveda fehtajo in se tudi pustijo čohat, zvečer pa se začnejo grupirat v skupine in niso več tako zelo človeško družabni  Evil
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #262 : nedelja, 21.09.2014 : 12:30:18 »

Jasmina, prekrasni, mojstrski posnetki Afro bravo
Me veseli, da sta uživala na dopustu Smiley Zdaj se pa kmalu vidimo na agilityju, a ne? Wink
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #263 : nedelja, 21.09.2014 : 12:36:39 »

Še vedno je Lesbos poznan po tem, da turizem ni zelo razvit, glede na druge otoke Wink Smiley.

Glede na to, da so kužki in muce precej zbirčni glede hrane, mislim da niso preveč lačni. Večina ima na sebi ovratnico, tako da verjetno nekomu pripadajo. Tudi jaz mislim, da so srečni in jim nič ne manjka.
Tudi midva sva videla v Molivosu šparovček z napisom "pomagajte pri hranjenju psov in mačk". Po ulicah se kje najdejo posode z mačjo in pasjo hrano, tudi ribiči jim dajejo ostanke. Nekaj jih je tudi lastniških, jih sprehajajo na povodcih, vidiš da imajo mačke v stanovanjih, itd.

Slabše se godi tistim psom, ki so čuvaji. Takšni morajo npr. čuvati kakšne mehanične delavnice ali pa so v ogradi skupaj z ovcami, nekateri so na verigi sredi sonca, brez sence. Bog ve na koliko časa pride lastnik posesti. Undecided Undecided

So pa ti psi veliko bolj navajeni sonca in vročine Kiss Kiss.

Mižonny, jaaaaa, komaj že čakava na agiliti. Se mi že prikazuje v sanjah Grin Grin. Se morava obe spraviti nazaj v pogon Tongue.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #264 : nedelja, 21.09.2014 : 14:55:13 »

Aha, a tako je to, no glavno da niso lačni, čeprav jaz si ne predstavljam da bi jaz recimo psa spustila, no sej na FB imam tudi fb prijatelje in nekateri imajo kavalirčke, no vem za dve Grkinji in jih imajo ful radi obe, tako da no nisem pa vedla da je toliko pa prosto tavajočih..
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #265 : torek, 23.09.2014 : 14:33:17 »

Vauuu, super dopust in super fotke, sploh živalce  Cheesy Afro ljubezen
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #266 : petek, 26.09.2014 : 11:35:29 »

Hvala Wink Kiss Pogrešam Bučko in ostalo bando Undecided
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #267 : petek, 26.09.2014 : 11:39:53 »

A sem mogla zdaj te fotke gledat ... Roll Eyes sram Ful luštno! Cheesy
Logiran
sarataste
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #268 : petek, 26.09.2014 : 18:18:55 »

Hude, hude fotke, pa lušte... Tongue
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #269 : sobota, 27.09.2014 : 21:00:10 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Današnji osvojeni hrib je bila KOMPOTELA (1989m)Cheesy Cheesy Cheesy (višina je pa enaka moji letnici rojstva Wink)

Ker sva na začetku malo zašla sva do cilja hodila 3h. Pot je zelo lepa, vodi nas po gozdni, ozki potki med borovci. Ko pridemo iz gozda pred sabo zagledamo pastirsko kočo na planini Koren. Tara je bila (kot vedno) zelo pridna, imeli smo sonček in bili dobre volje Tongue Cheesy. Zelo priporočam!
(http://www.hribi.net/gora/kompotela/3/319)




(Kriška planina)

     

     

     

     

     

       

     

         

       
(Pastirska koča na planini Koren)
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 38   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: TARA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines