mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 30.09.2024 : 04:19:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 53   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi  (Prebrano 129088 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #495 : petek, 08.08.2014 : 12:11:11 »

Ou jes-jes. To bo.  piiiilimo
Komej čakam poročila.  Tongue  cookie kafetek
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #496 : petek, 08.08.2014 : 14:37:43 »

Fredi je večni OptiMist in prav je tako Grin

Jaz bi rekla, da bo Tanova Prjatelca po Tastari tacala in ji na glavi spala Tongue Fredi se bo pa po postelji v miru izležaval objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #497 : sobota, 09.08.2014 : 21:22:33 »

Pismo Prjatlci ... Draga Prjatlca  Kiss!

Danes je moja rekla, da zdaj pa res samo še malo in te bom spoznal. Vem, da boš najprej žalostna  Cry. Zato sem se pa odločil da ti napišem pismo in ti povem, da jaz pri moji kar shajam  Roll Eyes Sicer včasih ne razume takoj mojih želja  butnglavc tako da ji boš morala tudi ti najbrž nekajkrat ponoviti. Danes sem tudi šel v nabavo. Da moja slučajno kaj ne pozabi. Lačna ne boš  Wink



Komaj sem izsilil še eno igračko zate

 

Pa pokažem ti še tvoje okno s katerega boš imela lep pogled na zunanje dogajanje. Obljubim, da bom svojo nagnal, da ga še prej opere, da boš sploh lahko kaj videla  Shocked Drgač boš še mislila, da je pri nas skoz tema  Shocked



Jaz bi te sicer tudi na vrt odpeljal, pa na sprehod, pa pravi moja, da to ni za tebe, da ti tega ne maraš ... Sicer ji najbolj ne verjamem, mi boš že ti povedala, kaj ti paše  Afro

Moja tudi pravi, da se ne bova še takoj prvi dan videla. Zakaj mora tako biti ne vem, kot tudi ne vem, če jo bom res ubogal. Bom že našel način, da pridem do tebe in te vsaj pozdravim. In čist resen sem, ko ti rečem, da se me ni treba nič bat  objem ljubezen. Ker ti ne bom čist nič naredil, prav zares  Smiley
In še sreča, da je bila moja že v LJ kao na nekih inštrukcijah kaj ti mora vse privoščiti ... upam da si je vsaj kaj zapomnila  butnglavc. Drgač bova pa midva po svoje naredila  Grin Cheesy

Tvoj Fredi
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #498 : sobota, 09.08.2014 : 21:32:16 »

Joj, Fredi, kolk si ti en prijazen kuža objem. Upam, da Prjatlce ne bodo predolgo skrivali in da se bosta imela fajn skupaj drink.
(Jaz tudi komaj čakam, da nam jo pokažeš veselje)
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #499 : sobota, 09.08.2014 : 23:43:57 »

Kako ne bo lačna?
Kje je pa hrana?
Samo posodice so, mičkene, praaaaazneee,,,,  Undecided
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #500 : nedelja, 17.08.2014 : 11:40:10 »

Ojla Prjatli  Cheesy
Imam velikoooooo dela  Roll Eyes Z mojo novo prjatlco piševa pogodbo. Kolicijsko al nekaj podobnega  Evil Namreč to kar dela moja ne pelje več nikamor  Evil Vse je pomešala  jezen huh butnglavc Jaz dobim premalo hrane, moja prjatlca nikol ne poje vse  Shocked Sad Pa mislite, da potem jaz dobim več  Tongue Lips Sealed Na sprehode je nikol ne pelje  Shocked Sončne žarke mora reva lovit kar u sobi  trmoglavka Jaz jo lahko samo iz hodnika opazujem. Sva pa midva pametna in se zmeniva kar izpod vrat  pevka predaja Afro Zato tudi pišem tist papir. Da bo najina smotka vedela, kako stvari stojijo. Aja, pa še to sem pozabil povedat  na izlet jo tudi nikol ne vzame zraven. Zadnč sva neko travo iskala za Njo, in spodobilo bi se da bi bla zraven. Pa je spet doma ostala  Shocked Angry
Povem vam, da jaz nič ne zastopm  kdo wtf

Obljubim ko napišem tist papir vam ga bom pokazal
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #501 : nedelja, 17.08.2014 : 13:52:22 »

 Grin Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #502 : nedelja, 17.08.2014 : 22:52:49 »

Fredi, nekam dolgo se nisi oglasil Sad Sem se bala, da si zaradi prijateljice ostal brez besed Lips Sealed
No, me veseli, da to ni res Grin objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #503 : ponedeljek, 18.08.2014 : 00:05:34 »

Koalicijska pogodba Grin Cool

Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #504 : torek, 19.08.2014 : 19:04:50 »

Da ne boste rekli, da svojo prjatlco skrivam  Cheesy



Tist papir od pogodbe pa še nisem spisal. Ker morm prej velik knjig prebrat. Dans sem še ugotovil, da ima moja Prjatlca dan za torte in darile 01.03. jaz pa 02.03. In Naša ko je bolj škrta bo ziher hotla to vse en dan nardit  Angry Sad Ampak ni šans ni šans ni šans.

Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #505 : sreda, 20.08.2014 : 12:25:22 »

Oooo, a je to horjulska Selina?
Čestitke za čisto tvoj novi dom. Če se ti bo godilo vsaj tako kot princu Frediju, si padla v med Wink
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #506 : sreda, 20.08.2014 : 12:45:09 »

Oooo, a je to horjulska Selina?
Čestitke za čisto tvoj novi dom. Če se ti bo godilo vsaj tako kot princu Frediju, si padla v med Wink

Ni Selina, Tigra je  Smiley
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #507 : četrtek, 21.08.2014 : 10:02:08 »

Oooo, Tigra je dobila čisto svoj domek!, Super!!!  Cheesy bravo Afro ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #508 : četrtek, 21.08.2014 : 10:24:18 »

OOooo, lubica zlata! Ti si pa že čisto na izi.  Cheesy Cheesy Cheesy
Dragi Fredi, Tigi je čisto za, da se rojstni dan deli, ker to ni en in isti dan.  Roll Eyes Lips Sealed  Shocked Bomo budno spremljali, da se takšna krivica ne zgodi!  Wink
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #509 : četrtek, 21.08.2014 : 13:39:42 »

Dragi Fredi, Tigi je čisto za, da se rojstni dan deli, ker to ni en in isti dan.  Roll Eyes Lips Sealed  Shocked

Jst pa nisem  jezen jezen jezen butnglavc Nimam pa nč proti, da na moj dan dobi tud Ona darila, pa da jst tud dobim na njen dan  Cheesy Grin Že takintak nas strada, pa da še svoje Torte ne bi mela  Shocked
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 53   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines