mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 08:24:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 53   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi  (Prebrano 125192 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #405 : četrtek, 15.05.2014 : 15:29:03 »

Najbrž poznata in že videna zgodba  Tongue
Pri nas nikoli več nobenega psa!!! In tudi jaz sem bila ZA. Veste koliko vsega potrebuje pes?! Potem na koncu te pa še tako vražje boli  Cry Cry Strinjala sem se do tistega februarskega dne ... ko sem spoznala njega. In čez nekaj dni sem se na pragu hiše pojavila s Fredijem  Cheesy Ja, priznam, veliko si upam. In še dobro, da je pes gluh. Ker drgač bi se ziher zaradi upadle samopodobe obesil direkt na prvo hruško  Tongue Lips Sealed Bil je najbolj grd pes, jaz se ga že ne bom dotaknila, imej ga kjer ga hočeš, ... (prvo noč je spal v spalnici  Smiley )
Ja, priznam, mama ni vedela za mojo odločitev. Ni vedela, da pride Fredi. Gluh, ciganski pes  objem ljubezen Ampak jaz zelo dobro poznam svojo mamo ...
Danes sem dobila naročilo. Pred dežjem poberi jagode na vrtu!! Sam tiste, ko gledajo na potko pa pusti!!  Shocked Shocked Zakaj pa? Ker tiste doseže Fredi  Cheesy Grin Haloooo? Ja, najgrši pes na svetu je pogruntal da so jagode dobre in si pred dnevi eno sam utrgal in ker mu ne škodijo ... tudi jaz mu ne morem braniti tega veselja. Mami pa tudi ne  Roll Eyes
Včasih me ima, da bi jo vprašala, če se spomni svojih besed Smiley Naj uživata v svoji  Kiss objem ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #406 : četrtek, 15.05.2014 : 15:30:55 »

O, maj, tole je pa res krasno <3
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #407 : četrtek, 15.05.2014 : 16:11:43 »

Kakšen sledek konec zgodbe  Kiss ljubezen
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #408 : četrtek, 15.05.2014 : 19:00:44 »

 ljubezen super super, kako zelo lepo in bravo mami. Tudi moj oče je bil na začetku proti temu, da imamo psa v hiši. Sedaj jo iz sprehoda sam pripelje notri na toplo Wink. Če se tistemu pogledu ne more upreti, že prej bi si lahko priznal Grin.
Logiran
majch
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 101


« Odgovor #409 : četrtek, 15.05.2014 : 21:29:25 »

Oh Fredek Smiley Kiss objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #410 : torek, 20.05.2014 : 09:03:24 »

Kakšen sledek konec zgodbe  Kiss ljubezen
Pa res!  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #411 : ponedeljek, 26.05.2014 : 13:38:38 »

Fredi se javlja Smiley


Tako se začne moj dan


Čakam na sprehod


moja moja travica


Vidite to pozornost Wink ?


Daj odpri!!


Kuham marmelado iz domačih jagod ... za minimuce bo tudi Wink


Nabiram novih moči


Če bi meni pustila zalivat, ne bi trpele žeje ... uboge rožice
Logiran

viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #412 : ponedeljek, 26.05.2014 : 20:45:26 »

Joj Fredi ti imaš pa tako naporen dan, od kuhanja do zalivanja, a je sploh kaj za kar te ne ponucajo. Srček zlati drži se  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #413 : sreda, 28.05.2014 : 01:20:00 »

Jžš, Fredi, šele zdaj, ko si poletno ostrižen, je videt, kako te Tvoja strada Angry

Saj so te sama glava in rep in laaaaačen pogled! Revček ti Kiss Kiss

Pa za vso tole gospodinjsko pomoč dobiš kaj plačila? A? Al se ta Tvoja zgovarja, da še ni vrednotnic nabavila? Angry Grin

Drži se, mišek mali Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #414 : sreda, 28.05.2014 : 22:28:40 »

Ta ciganmalnagravžen  bruham jezen jezen jezen bo dobil direkt culico in enosmerno karto za v Kerinov grm  Angry Angry Tabolš futr ima, on pa slepiče pobira ... pol pa še misli, da bo dobil nagrado  Lips Sealed Tongue Ušesa mu bom potrgala, packu  jezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #415 : sreda, 28.05.2014 : 22:36:22 »

Tabolš futr ima, on pa slepiče pobira ... pol pa še misli, da bo dobil nagrado  Lips Sealed Tongue Ušesa mu bom potrgala, packu  jezen

To si pa ti rekla, da je "tabolš futer".  Mi nič ne vemo!  Cool 
Lahko, da revež še ob sobotah dobi samo polovično porcijo...pol pa mora pač sam zase poskrbet. Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #416 : nedelja, 01.06.2014 : 08:42:33 »

Fredi hoče biti koristen  Wink. To je v bistvu zahvala za jagode ... a kaj ko tega nekdo ne razume  Roll Eyes  Grin
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #417 : nedelja, 01.06.2014 : 16:02:51 »

maj, daj poglej, ne bodi tako slepa kot jaz - imas ZS!  Smiley
(Meni je potegnilo (celo) po petih dneh huh)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #418 : ponedeljek, 09.06.2014 : 09:03:12 »

Dobrooo jutroooo  Cheesy Wink  Moja je menda morala po futr za človeke, pa vam bom krivico ki se mi dogaja napisal  Cry wtf
V glavnem, zadnje dni se mi je nekam sumljivo dobrikala  Shocked In v soboto objavla, da greva na izlet. Jaz pa  Cheesy bravo veselje In sva šla ... nisva se dolgo peljala ... dvorišče mi je bilo znano  Shocked Angry Pristala sva pri vetu  Lips Sealed No ja, sem si mislil, saj tukaj včas tud kaj pametnega dobim  predaja In sem šel ... Ja, najprej sem bil zlooo, zlooo pohvaljen, ker se nisem zredil. Čeprov mislim, da je to za  Cry Cry. Ker to pomen stradanje. Ampak moja je bila navdušena in sem ji pustil veselje  Evil
Potem se je pa začelo ... Prjatli, pokličte prosim komisijo al inšpekcijo!!
Sam sem hotel zobke pokazat, in ker sem bil mal prehitr, sem pol dobil eno tako stvar, da se nism mogel nič smejat, čist nič Angry Sad
Pol so me pa te babe nore šarile po ušesih, pa po enem, pa po drugem  jezen Še sreča, da imam sam dva  predaja Potem je una ženska v belem nekam šla. Sm že mislil, da bo konc, ... aja ... prišla nazaj ... In nekaj moji na dolg in širok razlagala. Jasno, ko pa moja ni ravno med najbolj brihtnimi  Cheesy Grin  In ponovi vajo ... spet se nisem mogel smejat, pa en ušesk, pa drug ušesk, ... no ja, potem so se odločile, da je čas, da dobim nagrado  bravo Afro. A kaj, ko se je mučenje nadaljevalo  Cry Tongue Lips Sealed. Po dolgem času sem dočakal tudi konc tega gnusnega dejanja. In sem se lepo poslovil. Še enkrat pokazal zobke in ne morte mislt, dobil celo nagrado  Cheesy Pol mi je pa moja kupla celo en tak veeeeliiik kos mesa. Je rekla, da bom dobil večkrat  Grin Cheesy Wink Glede na to, kako sem trpu sem si to pošteno zaslužu!!!! Sploh pa, ker tud doma moja nadaljuje mučenje  Angry Lips Sealed. Vam priznam, da me zdaj ušeski skor ne bolijo več (sam ne tega moji povedat ..pssst)


Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #419 : ponedeljek, 09.06.2014 : 14:10:39 »

Fredi, iz tvojega primera je razvidno, da je treba včasih tudi za zdravje (ne le lepoto) malo potrpeti.  Wink Več kot očitno se splača  Kiss ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 53   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines