mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 07:14:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 53   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi  (Prebrano 125123 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #135 : torek, 13.08.2013 : 11:58:53 »

Fredi zdrž', če bo pa prehudo, pa tvojo mal k meni pošlji, da jo prklopim na mašino. Mogoče ji bo tahudobno možgansko celico skurilo, pa bo pol kaj boljš Evil Grin
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #136 : torek, 13.08.2013 : 15:01:44 »

jaz sem nonstop lačen  jezen jezen In moja sploh nima posluha za to. Potem si pa prvoščim mal kosti ob cesti  Tongue, mi pa skoraj rit odbije  trmoglavka Nooo, pa ji povejte kdo je kriv, za moje početje  kdo Ona, samo ona, ker me strada  Shocked Shocked

A s tabo tudi tako ravnajo?! Pa kaj so vse šefice tako krute, da nam ne dajo za jest, pa še s tal ne smemo pobirat?!!
Drži se Fredi  objem Afro
ti želi Lana

Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #137 : torek, 13.08.2013 : 16:26:00 »

Fredi ima prepoved dostopa do interneta  Lips Sealed
Vi, ki živite v normalnih krajih, sploh ne veste kaj imate. Danes sem si skor nos razbila, ko sem hotla po prboljške za Cigana. Zaprto. Oddajo v najem  pevka Res da trgovina je bila ravno tako velika, da sem komot svojo tazadnjo obrnila, ampak v sili je še vrah muhe žrl  Roll Eyes In potem se spomnim, da mogoče kaj dobim u vet ambulanti. Pa ja  predaja Saj imamo še nekaj podobnega pasji trgovini. Grem še tam. Sam bencin sem ponucala  butnglavc Tako da bo mogel danes spet suhe koščice grist  Grin Grin
Mogoče se pa usedem u avto in nardim 25 km ... vse za udobje  Afro pevka
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #138 : nedelja, 25.08.2013 : 10:37:50 »

Sem slišal, da me moja nekaj ogovarja tukaj po netu  jezen Pa še ena, za katero sem mislil, da je moja prjatlca  Angry. Hudo stari ljudje so že vedl, zakaj so napisal, da se zjutraj dan lovi. In kar vprašte mojo ... včeraj se je vstala 4.25 in sva imela sprehod po suhem. Danes sem jo komaj prepričal ob 4.45 in sva prišla domov mokra ko dva cucka  jezen jezen. Potem mi je pa še rekla, da smrdim ko moker cuck  Shocked Lips Sealed Sem jaz kriv, če mi je zgubila moj plašček? Za novega pa menda nima dnarčkov  predaja Bom pa menda spet šel ene prijazne tete mal pogledat  ljubezen objem Ker gre moji na živce, ker se menda preveč praskam po ušesih. Jaz ne vem, kaj je to kaj takšnega. Saj se nastavljam njej, pa me vedno noče. Potem se moram pa sam  Tongue Še za eno krivico vam moram povedat. Sosedovi, al bogvečigavi mački lahko zakopavajo svoj dr... po mojem vrtu, jaz pa ne smem  butnglavc Jaz, ko sem tukaj doma, ne smem. One vreče bolh pa lahk. Vam povem, da jih ne bom več dolgo mirno gledal  Evil Ker nazadnje sem pa jaz kregan, ko hočem pospravt za njimi  Roll Eyes
Vidite, tako se mi godi  predaja
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #139 : ponedeljek, 26.08.2013 : 10:25:05 »

Fredi  Cheesy Kiss
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #140 : ponedeljek, 26.08.2013 : 21:05:42 »

Besna sem ko ris ...ne, ko cel trop risov  jezen jezen jezen Nekje se moram zjokat, drgač mi bo od pritiska razneslo glavo. Jaz danes čist nedolžno omenim "kolegici" da jutri peljem Fredija na odvzem krvi za krvne alergološke teste. In ko bi potem jaz vsaj tukaj utihnila. Ampak imam predolg  Tongue Tongue In ji omenim še ceno. Nakar se je usul plaz besed in vprašanj o moji normalnosti, da bom za enga navadnega cucka delala cel mesec ... rezultat bo pa še vedno enak ... in o smislu ... in ...ah ... škoda besed. Še dobro, da je Fredi ni mogel slišat. Ziher bi ji pokazal zobe  Evil In ko ostaneva sama, se zazrem v učke, ki kličejo po čohanju. Saj je res en navaden kosmatinc, in ne glede na to, da sem podpisala papir ... da bova skupaj v dobrem in slaben  ljubezen objem Cry. Prišla bom na čisto s praskanjem in z njegovimi ušeski. Ne glede na ceno. In ne glede na to, če jih polovico okol mene pobere  Angry Sad
In to samo zato, ker si on to zasluži. In naj bo za druge čistnavadenciganskipes, je za mene mali-veliki princ  Roll Eyes

Jutri pa malo mislite na naju  Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #141 : ponedeljek, 26.08.2013 : 22:14:12 »

Maj, ne glede na današnji dan, ki ga skoraj več ni, si zaslužiš najmanj en veeeelik objem  Kiss objem

In ker ti je mar, bosta misteriju sigurno prišla do konca  Wink, jutri pa vse dobro  Afro
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #142 : ponedeljek, 26.08.2013 : 22:17:16 »

Maš srečo, da nimaš "takih" v isti hiši, iste krvi.. Tongue

Obema  Kiss  objem
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #143 : ponedeljek, 26.08.2013 : 22:24:09 »

Eh, maj, ne se sekirat zaradi takšnih izjav Wink. So pač pokazatelj nivoja srčne kulture sogovornika. Prav nič drugega Lips Sealed.
Bomo mislili na vaju jutri  objem
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #144 : ponedeljek, 26.08.2013 : 22:26:49 »

Držimo pesti Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #145 : ponedeljek, 26.08.2013 : 22:43:35 »

Ko mene vprasajo: A si normalna?
Recem: Ne.
Odvisno od situacije dodam: Ko so me nazadnje iz Polja spustili, so rekli, da sem se kar.

A ves, kok stane operacija odstranitve rodil za morskega prasicka?  Wink
Saj bos z leti dobila debelo kozo, nic bat!

Bomo mislili na vaju. Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #146 : ponedeljek, 26.08.2013 : 22:53:25 »

Maj, držim pesti za dobre rezultate Kiss

Sicer pa ... punce, mačja ima dober "attitude" Afro, jaz imam pa tudi en predlog. Ko pride na ceno vet. storitev je treba narediti čimbolj zaprepadeno faco in sogovorniku, ki ga ti naši izdatki strašno "skrbijo" potihem reči: "Jooooj, ampak to še ni nič, a veš. A ti veš, kolk stanejo pa zimske gume za dve sezoni na kakšnemu terencu? Pa letna naročnina na 260 satelitskih programov ali nov Iphone za mulca, ki je glih prejšnjega "prerasel" ... ej, tuuu mač. In to za navaden pleh in neke gigabajte! Si misliš!" Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #147 : ponedeljek, 26.08.2013 : 22:57:02 »

Podobno štorijo smo mi imeli v soboto. En kup folka, vsi brez svojih živali. Seveda je mačka Firbec morala preveriti vsakega posebej in se jim je drgnila po nogah. Pa pride tema, koliko zapravimo za živali. Pa začnem:
 Najprej ampule.
 Kaj je to?
 Ja, da nima bolh in klopov.
 Aaaaa,to je pametno.
Pa tablete.
Zakaj?
Da nima glist!
Aaaaa, tudi to je pametno.
Potem se je en dedec čisto neopazno priklonil in hop, maček je bil v naročju. Pa čisto potihem dodam:
 Samo skrtačila je pa še nisem.
Zakaj?
Majico poglej Grin.

Nihče ni kompliciral, ker sem zapravljala svoj denar. Nisem pa razlagala o stroških, ki sledijo, če žival ni zdrava. O tem bomo naslednjič. Evil

Maj in Fredi, srečno jutri Kiss.
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #148 : torek, 27.08.2013 : 08:24:29 »

Maš srečo, da nimaš "takih" v isti hiši, iste krvi.. Tongue

Hja, kdo pa pravi, da jih nimam  butnglavc butnglavc Samo ti so "znani sovražniki"  Evil in pred njimi se ne spuščam v debato o vetih ipd stvari.

Ko mene vprasajo: A si normalna?
Recem: Ne.
Odvisno od situacije dodam: Ko so me nazadnje iz Polja spustili, so rekli, da sem se kar.

E, jaz pa imam uraden izvid, da imam "nekaj" u glavi  predaja Ampak, če pa vse to normalno deluje, pa niso napisal  Grin

Sem vedela, da bom bolš volje. In ja, saj vem, da odvzem krvi ni nič takega, pa tudi mislim, da bo moj junak to kar v miru prestal. Bolj bom neučakana jaz, ko bom pričakovala izvide.
Bila pa sem včeraj prijetno presenečena nad veterinarjem  Roll Eyes Sem skoraj pričakovala, da bo kaj udrihal čez bioresonanco in homeopatijo, pa ni. Je rekel, da se bomo o nadaljevanju pogovarjal, ko bomo imel izvide v rokah. In mi naredil še predavanje, kateri testi se priporočajo, da zvemo vse kar nas zanima, pa kateri niso kao OK. Ampak velik si nisem ravno zapomnila. Vem samo, da je rekel, da se bomo o plačilu že zmenil  Smiley

Še mal, pa greva. Potem se bodo pa dnevi vlekli, pa vlekli ...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #149 : torek, 27.08.2013 : 08:37:09 »

Huh, kdaj sem že jaz nehala PRECIZNE odgovore glede višine stroškov za svoje živali dajat.... Grin Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 53   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines