mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 07:00:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 53   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi  (Prebrano 125098 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #120 : četrtek, 08.08.2013 : 23:13:47 »

Pa druga fotka govori sama zase .... Princ na prestolu  Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #121 : četrtek, 08.08.2013 : 23:22:22 »

Frediiii  Cheesy ljubezen ljubezen, tista na prestolu je pa za povečat in takoj za na zid  Afro bravo
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #122 : petek, 09.08.2013 : 10:53:24 »

Pravi levji princ  Wink Kiss ljubezen
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #123 : petek, 09.08.2013 : 12:15:32 »

Fredi sej si lep ko si na šnavcerja postrižen, ampak meni si pa kot cufko še lepši, bi te kar mal pocukala za kodrčke. Kiss objem A veš ko si postržen zgledaš tako bolj resen, kot čupko pa en mali nagajivček. Cool
Logiran
majch
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 101


« Odgovor #124 : petek, 09.08.2013 : 19:06:55 »

Ej, Maja moja, moram jst res nekakšno vodo v ušesa dobivat  Tongue Men to nič ne paše  Angry Sad

Miraš ja, ampak Fredi sej veš da je vse to dobro zate  Smiley Pa priznaj, masiranje ušeskov ti prav paše  Wink Kiss
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #125 : nedelja, 11.08.2013 : 11:24:34 »

Dobro jutro, dober dan  Afro
Kako ste danes  Cheesy Jaz že od navsezgodaj priden  Wink Bil sem na jutranji rekreaciji  plesalec veselje potem pa skoz delam. Boste kmalu videli, da ne lažem  predaja Znam pospravljat, kuhat, pečt  bravo Vam povem, ni da ni. Moja je zadela na loteriji ko je mene dobila, sam tega še ne ve    Al si pa priznat noče

Pridem kmal nazaj ... moram nekaj premešat  Roll Eyes
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #126 : nedelja, 11.08.2013 : 16:49:10 »

O, bravo bravo! No, če ti bo doma zmanjkalo dela, lahko prideš še malo k nam Cheesy. Imamo precej za posesat in pobrisat Tongue, pa kaj bi se našlo tudi za pomešat Grin
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #127 : ponedeljek, 12.08.2013 : 08:09:40 »

Auuuuu  Cry Cry Cry . Skoraj mi je pol r... odsekala  butnglavc trmoglavka jezen
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #128 : ponedeljek, 12.08.2013 : 20:13:34 »

Fredi pošilja še slike s komentarji Smiley Wink


Takole se pripravljam za javljanje po netu


Zjutraj najprej pospravim svojo posteljo


Potem vzamem v tačke še en tak čuden stroj


in potem grem v kuhinjo


in se mal obrnem


in moje delo se že peče


jaz samo še čakam, kdaj bo fertik Smiley

p.s. zdej me čaka pa še pospravljanje
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #129 : ponedeljek, 12.08.2013 : 21:27:24 »

Fredi, ti si car! Prosim, da maj pove, kje in kako te je vse to naučila.  bravo bravo bravo pevka ljubezen objem
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #130 : torek, 13.08.2013 : 10:01:21 »

Fredi, ti si car! Prosim, da maj pove, kje in kako te je vse to naučila.  bravo bravo bravo pevka ljubezen objem

Da ne boste rekli, da smo cigančki leni   Angry Za ostale cigote ne vem, jaz sem nonstop lačen  jezen jezen In moja sploh nima posluha za to. Potem si pa prvoščim mal kosti ob cesti  Tongue, mi pa skoraj rit odbije  trmoglavka Nooo, pa ji povejte kdo je kriv, za moje početje  kdo Ona, samo ona, ker me strada  Shocked Shocked Ziher mi kakšna veliiiikaaa kostka ne more škodit  pevka Da bo mučenje še večje, me je zadnč peljala mimo vrat mesnice. Zdaj si pa zamislite to mučenje  butnglavc butnglavc Kakšneee dišaveeee.  Jaz pa na vsakih par svetlobnih let dobim take čist miniaturne ribje kockice. Ma kakšne kockice, take majčkene drobtinice  jezen jezen
Tako se mi godi! Pa se moja meni, da dela pr neki humanitarni ustanovi ... Pa ja ... najbrž dela poskuse, kolk dolg  lahk lačne žvalce preživijo  Shocked

Mogoče me pa zdaj spusti mal na vrt, da vsaj kakšno suho slivo ukradem  Evil

čistsestradanlačenkoščen Fredi
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #131 : torek, 13.08.2013 : 11:48:39 »

O ti strela! A to pomeni, da so vse Šefice enake? Enako Žleht in Škrte da nam kuŠkom še enga drekca pekca ob cesti ne prvoščijo in ne Kosti, u resnici pa nas doma stradajo in matrajo Sad Angry Pa čakaj Soboto in tisti edini obrok v tedno Cry

Bogi Fredi pa tolk si priden in ziher je blo tole pospravljanje cele hiše sobotno delo ... pa je vsaj pogruntala, da si kuŠek zaskuži kako nagrado al niti tega ne?

Aja, za drugič pa še en Recept. Kadar gresta spet mimo Templja, ki se kliče Mesnica, morš nardit tako predstavo, da bo Tvojo ornk sram Evil cvilit pa jokat tko kot da te is kože dajejo, da bojo vsi dobri ljudje Tebi na pomoč pršli, pa Tvoji zabičal, da ti mora takoj Kost kupit čene bo Prijava!

Te potpiram tvoj prjatu Roko in če rabiš pa ti bom Jast na tvoj Naslou poslau Kost če najdem kakšno fajn na Lovu!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #132 : torek, 13.08.2013 : 11:52:12 »

... in ker sem ugotovila, da se z go. V.Č.Š. gledava iz pisarne v pisarno, bom prijave o takem nečloveškem ravnanju z ubogimi dušami začela pošiljat kr z hitro pošto, lepo puščica pa čigumi pa se ji bo na šajbo prilimalo in bodo zvedli kr takoj  Evil
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #133 : torek, 13.08.2013 : 11:52:34 »

Fredi, ti kar tvoji povej, da prazen žakelj ne stoji pokonci, in če hoče, da boš še naprej tako delal, naj te kar mal nafutra. Wink Kar se pa mesnice tiče, tudi jaz mojo Vio mučim  Evil na isti način, skoraj vsak dan greva mimo mesnice na sprehod, tako da revo kar po zraku nese, ampak saj veš človeki smo zaj.. in ji privoščim samo suhe brikete Evil Evil Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #134 : torek, 13.08.2013 : 11:54:06 »

Fredi, ti kar tvoji povej, da prazen žakelj ne stoji pokonci, in če hoče, da boš še naprej tako delal, naj te kar mal nafutra. Wink Kar se pa mesnice tiče, tudi jaz mojo Vio mučim  Evil na isti način, skoraj vsak dan greva mimo mesnice na sprehod, tako da revo kar po zraku nese, ampak saj veš človeki smo zaj.. in ji privoščim samo suhe brikete Evil Evil Evil
Samo predstavljate si, ko jst Boni peljem vsak dan v njeno "mesnico" = gozd....  Grin Grin Grin Zdej se je reva že navadila.  Evil Smiley
Fredi, zdrži!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 53   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines