mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 23.08.2024 : 17:25:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 62   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zgodba o Vii  (Prebrano 154887 krat)
0 članov in 32 gostov pregleduje to temo.
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #315 : sreda, 24.04.2013 : 14:03:43 »

Hvala za pestke in tačke, je očitno pomagalo Smiley

Z pesjanarko sva bili pri vetu, naredili so EKG in UZ, in ni nobenih posebnosti. veselje veselje veselje S srčkom očitno vse ok, veterinarki se je malo čudno zdelo, da je naš vet slišal aritmijo, tako da vseeno ni popolnoma izključila težav. Malo ji je bilo čudno le to, da ima ful nizek srčni utrip, v bistvu je imela na mizi normalnega , a videlo se je da je v stresu, tako da imam za domačo nalogo, da ji merim srčni utrip in opazujem sam ritem utripov, mi je razložila kakšne mora biti. Kot da naj bi imela športno srce Undecided  Moram še mal poguglat, da vidim kaj je s tem.

Evo, pa še moja Rožca v rožcah Kiss


Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #316 : sreda, 24.04.2013 : 14:10:12 »

O, prava lepotica športnica. Bravo Via! Naša bi verjetno srčka lovila po ordinaciji.... 
V maju pa divjanje, ane? Boni pravi, da je zdaj že res čas!  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #317 : sreda, 24.04.2013 : 14:34:10 »

Kje pa sta bili na pregledu?

katarina
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #318 : sreda, 24.04.2013 : 15:18:56 »

V maju pa divjanje, ane? Boni pravi, da je zdaj že res čas!  Wink
  Smiley, ja to bi bil pa že skrajni čas, čeprav glede na to kako se menimo bo spet prej zima Cheesy

Kje pa sta bili na pregledu?

katarina
Peljala sem jo na Prvo kliniko, na Gorkičevo, na Viču (vet. Metka Šimundič). Klicala sem VF, pa je ful za čakat. O tej kliniki sem pa kar nekaj pohval zasledila. Ona je sicer internist ampak se ukvarja tudi z kardiologijo. Je pa ful težko se odločit kam boš šel. Vsi pravijo VF, tam je čakalna doba, itak si ves presran, kaj pa če.....  Via že dve noči spi v šefovski postelji, da lahko ponoči prevejam če je vse ok huh kot da bi znala ukrepati, če ne bi bilo.

No, zdaj pa za njo skačem s štoparico v roki in merim pulz. Pa, da ne omenim, da ima ful nizkega. Normalno je od 60-80, pri njej v ležečem stanju pridem do 56.  Sad A bo tega kdaj konec, se mi zdi, da se rešimo ene težave, pa že pride druga. Jaz si želim fuuuuul dolgočasno življenje z psom, da se ne bo nič dogajalo.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #319 : sreda, 24.04.2013 : 16:43:24 »

Bravo Via. Kiss

Mi smo k Metki ravno tako prvič prišli na kardiološki pregled in ostali za vedno - sicer za druge stvari. Grin Sem ti ravno hotela predlagat, da pojdi k njej, če bojo drugje vrste. Wink
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #320 : sreda, 01.05.2013 : 21:38:15 »

Pri nas smo imeli prav poseben praznik. plesalec Via je praznovala svoj novi rojstni dan, oz. 1 leto odkar je prišla v nov dom. Smiley
Nikoli ne bom pozabila tiste nedelje. bila sva namreč v Beogradu na krajšem dopustu, za naslednji dan pa smo bili v zavetišču zmenjeni da jo prevzameva. Celo pot sem razmišljala o tem kako bi bilo lepo če bi jo še isti pripeljala domov, potem pa sva na meji le poklicala in vljudno vprašala. Brez problema je rekla oskrbnica in sva že hitela k njej. Moja ljubica naju je čakala, prav vedela je kaj jo čaka, saj je v tistih parih dneh dobila pol kile, ker je končno začela jesti in bila je tudi bolj razposajena kot prvič ko sva jo videla. veselje Doma smo šli najprej malo na travnik za blok potem pa pogledat njen bodoči dom. To je bil še čas "puzanja" saj zaradi strahu ni upala hodit, ampak se je kar plazila po tleh. Doma jo je že čakala njena postelja in večerja. Spala pa je prvo noč seveda pri nama, kot se edino spodobi Wink

Tole je moja najbljubša najina slikca, ki je nastala par minut za tistem, ko smo prišli domov. Ta njen pogled, bi še ledenike topil ljubezen



Tako, eno leto je naokoli, Via je ogromno napredovala, in samo upam lahko, da bo šlo tako naprej. Iz tistega preplašenaga suhega ščeneta, ki ga nihče ni niti pogledal,ko je bila samo kost in koža je zrasla moja lepa, postavna in ponosna psička. Kot gosenica, ki se prelevi v čudovit metulj. Res, da naju še čaka dolga pot do popolnega okrevanja, mogoče ga tudi ne bo nikoli dosegla, ampak zame je najboljši pes in nikoli si ne bi želela, da je kaj drugega kot je. Moja pasja ljubezen. Kiss

Seveda smo ta pomembni praznik praznovali, kot se spodobi. imeli smo "tortico" za ljudi



in, tortico za slavljenjko



na koncu pa je ostal le lep spomin in tole... Grin

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #321 : sreda, 01.05.2013 : 21:43:07 »

Oh, obletnica in praznovanje, kako lepo ljubezen Vse najboljše od naše bande! Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #322 : sreda, 01.05.2013 : 21:44:10 »

Oooo...ČESTITAMO!!! bravo  Pa naj bo še veliko takih obletnic. Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #323 : sreda, 01.05.2013 : 21:45:53 »

Čestitkam se pridružuje tudi Samova banda!  Kiss Kiss
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #324 : sreda, 01.05.2013 : 21:46:25 »

Kako super praznovanje! Via in njeni, čestitke in še na mnoga leta! Cheesy
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #325 : sreda, 01.05.2013 : 22:05:09 »

Via, ti bi res lahko bila Viktorjeva big sister  Shocked Grin

Čestitke za prvo skuno leto  bravo Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #326 : sreda, 01.05.2013 : 22:07:43 »

Bravo, naši! Kiss
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #327 : sreda, 01.05.2013 : 22:12:35 »

Via, ti bi res lahko bila Viktorjeva big sister  Shocked Grin


 Grin Sestra Po Ušesih
kako je že Jackinmi enkrat napisala: Uškani smo luškani. No to definitivno drži Afro
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #328 : sreda, 01.05.2013 : 22:23:05 »

Lepo leto je za vami  Smiley. Čestitke tudi od nas  Kiss Kiss
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #329 : sreda, 01.05.2013 : 23:06:25 »

Cestitke tudi od dalec za obletnico sekire v medu posiljamo 
                 Kiss Snoopy, Mia, Fiby, Fibi, Nico, Emmi in dve Sefli  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 62   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines