mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 23.08.2024 : 23:13:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MamaF, mislimo nate!
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 26   Dol
Natisni
Avtor Tema: MamaF, mislimo nate!  (Prebrano 64136 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #210 : petek, 02.11.2012 : 16:40:16 »

Nisem pozabila na svojo novo porocevalsko sluzbo, samo doktorji so ocitno mislili zjutraj po uri mameF in mene in tako mamaF uboga cist dehidrirana caka na operacijo.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #211 : petek, 02.11.2012 : 16:43:48 »

Nisem pozabila na svojo novo porocevalsko sluzbo, samo doktorji so ocitno mislili zjutraj po uri mameF in mene
  Mislimo na mamoF - sploh pa, kot sem že rekla, danes je en tak fajn dan za operacije. NoJinx bo sigurno kakšen požirek piva prešvercala u bolnico že zvečer, a? Wink  Sigurno ji bo pasalo.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #212 : petek, 02.11.2012 : 18:02:06 »

o fak no ... čeprav ... bo vsaj na miru do zjutraj  Tongue

meni je bilo po eni strani bolj fajn met operacijo popoldan. sem spala ko top do enih 4 zjutraj, potem so me pa sestre ponoč preklinjale, ko so z mano po WCjih skakale  Grin Grin je pa res, da si do popoldne tešč in siten ...

mamaF vsaka stvar je za nekaj dobra ... verjem  Kiss

no jinx ti pa NIČ ZABUŠAVAT. poročaj redno in ažurno  objem
 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #213 : petek, 02.11.2012 : 19:01:41 »

No Jinx, prav lepa hvala za tole...  Kiss
Ni za kaj. Smiley

Evo nov update - zaradi nepricakovanih podaljskov operacij in ene prometne nesrece je operacija mameF prestavljena na ponedeljek.  Angry

Ona se ne sekira prav zelo in skusa vse skupaj jemati kot vikend paket v toplicah.  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #214 : petek, 02.11.2012 : 19:04:55 »

Pa se to, vsem lastnikom ta kosmatih pacientov (Cats, Pepsi, Uncas) in njihovim stirinozcem mamaF sporoca, da drzi pest, no eno pest, za njih.  Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #215 : petek, 02.11.2012 : 19:25:11 »

Pa se to, vsem lastnikom ta kosmatih pacientov (Cats, Pepsi, Uncas) in njihovim stirinozcem mamaF sporoca, da drzi pest, no eno pest, za njih.  Smiley

 Kiss Kiss Kiss

Glede prestavljanja pa:  Angry Angry Angry
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #216 : petek, 02.11.2012 : 19:33:04 »

Glede prestavljanja pa:  Angry Angry Angry

Sam res  Angry do ponedeljka bi se že lahko celilo  Undecided
Drži se mamaF! ljubezen
Logiran

Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #217 : petek, 02.11.2012 : 19:54:18 »

Če bi bile na drugi strani "ograje", bi videle, da je prestavljanje nujno tudi zavoljo reševanja življenj in zdravstveno osebje ni vsemogočno, da bi eni in isti operirali 24/7.  Wink

MamaF ima čisto pravi odnos, zakaj se stresirat, ko si lahko miren v toplicah (bolj slabih, pa ok).  bravo
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #218 : petek, 02.11.2012 : 20:07:21 »

mamaF, imaš en zadet Kiss od kolege pacienta!
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #219 : petek, 02.11.2012 : 20:08:00 »

Priznam, da zaradi slabih izkušenj ne gledam ravno objektivno na zadevo, se strinjam da ima reševanje življenj prednost, ampak se verjetno vsi strinjamo, da bi bilo fajn, če bi se tudi "manjše" zadeve čimprej uredile Wink Utopično, sej vem.
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #220 : petek, 02.11.2012 : 20:19:09 »

Se mi zdi, da je vse to stvar perspektive. Za nas, ki cakamo na operacijo mameF in šredvsem zanjo, je valda zoprno, da je operacija prestavljena. Za tiste, ki so imeli danes promerno nesreco, je pa valda d best, da so jih hiteo porihtali in jim resili zivljenje, ker drugace mogoce ne bi črezkveli in bodo naslednjic mogoce manj jezni in razocarani, ko bo njihova ne nujna operacija prestavljena zaradi neke nujne.

Sem pa tudi na veterini ze dozivela, da sem cakala in so kako zival vzeli urgentno mimo vrste in samo upam lahko, da bodo tudi mojo, ce bo t-bog ne daj treba.

Bistvo pa je, da je mamaF ok in da ni potrebovala urgentne operacije.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #221 : petek, 02.11.2012 : 20:46:59 »

No Jinx  bravo Afro
Podpis.

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #222 : petek, 02.11.2012 : 21:44:13 »

Se je meni zelo podobno zgodilo.  Wink Ampak se je izkazalo, da je bilo to zelo dobro za en kup stvari: skupaj sem bila z eno gospo, ki je bila tako zelo prijetna, da bi zamudila zelooo veliko, če bi ne prestavili moje operacije in se potem ne bi srečali.  Kiss
Potem, ni mi bilo treba bit še en grozen dan z drugo cimro, ki je samo jokala in se smilila na smrt sama sebi.  Roll Eyes
Pa še operiral me je en drug doktor, ki je po ocenah bil celo boljši od mojega predvidenega.... en kup plusov.  Cool
In enako, še en dan sem stradala, kar pa tudi ni bilo tako slabo...glede na moje šlaufke.  Lips Sealed
MamaF, vzemi si en vikend paket strežbe in spoznavanja novega okolja, pa fajnih ljudi. Zagotovo jih srečaš, celo še lažje spoznaš, saj je bolnišnica prostor za dobro spoznavanje človeka...  Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #223 : petek, 02.11.2012 : 22:08:16 »

Ok, MamaF, izkoristi tele toplice za dober počitek in se pusti tudi ti malo streči in razvajati.
Si zaslužiš tudi ti.  Kiss
Bomo pa še naprej držali pesti, tačke in krempeljčke za uspešno operacijo in rehabilitacijo.

Mora ti pa bit zelo težko, ko nimaš interneta, ajoj, to je po moje edini minus, a ne? Undecided
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #224 : petek, 02.11.2012 : 23:23:00 »

MamaF tudi mi mislimo nate in ti želimo da bo vse zoprno v bolnici čimprej za tabo in da se greš potem domov cartat s tvojimi takosmatimi Kiss.
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 26   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MamaF, mislimo nate!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines