mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.07.2024 : 01:02:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 277043 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #525 : torek, 18.12.2012 : 09:30:44 »

Jst mam pa z gospo mačjo zlobno skoraj več operet in piruet in bojnih ran pri ampuli (ne vedno) kot pri tableti (ne vedno). Ampak vedno vzamem Milbemax. Prvič vsa navdušena, da to bo pa mala malca v primerjavi s prejšnjimi "navadnimi" antiparazitiki, ker to je pa ja fensi in dobra tabletka in Mica je rekla no way Angry. No, naslednjič je dobila zavito (stisnjeno) v rezinico pršuta, pa je samo pogoltnila in vprašala, če imam še kaj. Grin
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #526 : torek, 18.12.2012 : 10:42:24 »

Mucko ni problematičen, on poje tabletko, ampak po drugi strani je pa zjutraj neko sluz prozorno bruhal, malo umazano od briketov, ki jih je jedel za zajtrk.
Upam, da to pomeni samo, da se čisti, spredaj in zadaj.
Pa kje vraga je dobil parazite  Angry Angry Angry

Ko mi bo prekipelo (pa sem izredno potrpežljiva), bom uvedla sezuvanje pred vrati in da še eno vidim, da mi taca s čevlji noter, bo šiba pela.
Obiski pa isto.
Mal sem sitna danes.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #527 : torek, 18.12.2012 : 12:13:45 »

Ma ne vem, no, jaz sem precej skeptična, moraš pa res imeti prekleto smolo, da se ti to lahko zgodi. Bi prej rekla, da ni bil dobro razglisten kot mladič, pa je kaj ostalo. Velika večina mladičev je glistavih, še posebej iz naravne "vzreje" in jih je treba večkrat in zelo temeljito razglistiti tja do enega leta.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #528 : torek, 18.12.2012 : 12:20:54 »

Kot mladič je od 8 tedna dalje dobival redno na tri mesece Biovermin. Pred prvim cepljenjem tri dni zapored, pa pred drugim spet tri dni, pred kastracijo spet. Potem smo nadaljevali z Milbemaxom, ko je imel 2 kg.
Ni pa nikoli bilo opaziti ne v blatu, ne da bi izbruhal karkoli.
Tako da mi res ni jasno.

Je pa kot "naravni mladič" imel ušesne garje, bolhe in kar spada zraven, in je dobil ampulo, injekcijo in s tisto tekočino smo čistili uhe.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #529 : petek, 21.12.2012 : 02:03:50 »

 bravo Danes sem držala na vrvici velikega črnega psa! Ha!  Kiss
Na enem koncu štrika sem bila jaz, na drugem pa g.Pes  Cheesy. Se mi zdi, da sem prvič v življenju držala tako velikega psa.
Ok, malo je on meni pokazal, kam bi šel, malo jaz njemu, ampak sem bila čist hepi. Zanj ne vem  Undecided

Sonny/Mižžijeva je kot nepristranski opazovalec ugotovila, da ne znam sprehajat kuŠkov, to je vedel tudi g.Pes, meni je bilo pa fino. Tongue
Ona je tudi videla, da se je polulal, jaz seveda ne bi opazila, če bi se po meni  Shocked. Sem pa se naučila, kako lulajo psi in kako psice. A veste, da ne lulajo vsi enako? A? No, vam povem, da ne. Cool
 
Dogajalo se je polno, od pocestnega se*a, do tega, da zdej vemo, da Bosna Expres ne zamuja, ampak stiže vedno na vreme, pa da je Luna bolna in da je Uncas konj! Aja, pa Jinxova nam bo prinesla travo  Wink.

Doma pri nas se je tačas tudi dogajalo, vmes sem dobila en zaskrbljen sms, da je ura enajst preč in da sploh ve vejo, kje sem. Hm, dobro, to se bomo jutri oz. danes po koncu sveta zmenili, kdo komu kaj mora in kdo komu kaj če hoče pove.
Pričakalo me je okrašeno drevesce, speči omladinki in zelo budna mačja sončka.
Mucko je moral povedat, da pa je on imel probleme s težavami in mi je zato okrasil kopalniški tepih z dišečim kupčkom. Kar je bilo dobro, ker sem lahko videla, da je zadeva precej mehka, ni pa tekoča in ne vsebuje nobenih parazitskih substanc  Evil.

Ja, najrajši pa ob polnoči pucam dreke, perem tepihe in kopalnico. Glede na to, da sem bila podnevi doma samo pol ure, mi vseeno pripada vsaj uro gospodinjstva dnevno. In če ne znam prit ob spodobni uri (čeprav polnoč je men čist kul ura), bom svoje oddelala pa takrat, ko pridem.
Aja, ne ni se pokakal, ker bi bil lump, neee zlati mucek hodi po treh dneh antiparazitikov malo več na stranišče in sta mu nevestni omladinki zaprli vrata za dostop do stranišča. To bo jutri druga tema na dnevnem redu. Nisem rekla, da morata mačke čuvat, omejevat pa ju tudi ne smeta. Zapret vrata do stranišča, mislm, in pozabit  Angry.
On pa se ni podelal v nek kot pod posteljo, ampak lepo v kopalnico na tepih, pred banjo, da lahko jaz normalno počistim, da se ne matram.
Nike pa je povedala, da me je pogrešala  Kiss.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #530 : petek, 21.12.2012 : 02:32:20 »

He, he, Mačja, čisto dobro ti je šlo od rok  Shocked. V petih minutah držanja povodca si dala skozi izkušenj za nekaj učnih ur:
1. lulanje (ja, ni dovolj, da pes stoji s tabo pred oštarijo, ga moraš peljat do kake trave ali pa vsaj do prvega kandelabra  Roll Eyes )
2. srečanje z mačko (imaš srečo, da si bila z G. Psom, če bi držala v roki enega od mojih, se zadeva ne bi dobro končala  Tongue)
3. srečanje s tujim psom (enako besedilo kot v oklepaju točke 2, samo da je tole še podčrtano  Lips Sealed)
Še malo, pa boš pasja profesionalka  Grin
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #531 : petek, 21.12.2012 : 09:02:48 »

Sem pa se naučila, kako lulajo psi in kako psice. A veste, da ne lulajo vsi enako? A? No, vam povem, da ne. Cool
 

Hmmm, mislim, da bi ti znala naša Lexi zmešati štrene pri tem spoznanju  Evil  Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #532 : petek, 21.12.2012 : 10:11:18 »

bravo Danes sem držala na vrvici velikega črnega psa! Ha!  Kiss

Joj, kaj sem zamudila. Pravi mi bodi, če ne kadim, ane. Roll Eyes Grin

Dogajalo se je polno, od pocestnega se*a, do tega, da zdej vemo, da Bosna Expres ne zamuja, ampak stiže vedno na vreme, pa da je Luna bolna in da je Uncas konj! Aja, pa Jinxova nam bo prinesla travo  Wink.

 
O travi sicer nič ne vem. Shocked
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #533 : petek, 21.12.2012 : 11:16:43 »

Mater, jaz pa se odpravljam v Amsterdam, pa imam dobavitelja kar pred nosom Evil
Tudi naša Lilujka bi znala nazorno demonstrirat, da psi in psice ne lulajo nujno različno Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #534 : petek, 21.12.2012 : 15:02:48 »

Joj, kaj sem jst ze vse zsmudila Roll Eyes Cry Grin
in, ne bosna exspress ne zamuja, razen, ko je najmanj treba. Morsli bi me slisat, kako sem razlozila celo situacijo vozniku z imenom dzek, ker sem ga ze tolikokrat klicala.  TongueRoll Eyes ampak je bil razumevajoc...ocitno sem res precej svoh slisat...
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #535 : petek, 21.12.2012 : 15:32:14 »

Je prišel tudi on na svoj račun, si mu zrihtala mal veselja Grin Namreč ko je videl mojga, v kateri avto se je vsedel, je pritekel zraven, ker bi ga pač takoj prec kupu, ker točno tak model in točno s takim motorjem menda slovijo po svoji kvaliteti Huh Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #536 : petek, 21.12.2012 : 17:30:09 »

Mačjaaaaaaaaaaaa, bravooooooooo za pasji pogum Cheesy  bravo veselje Gotova si - zdaj si Pasja Wink

Še sreča, da si si za ognjeni krst izbrala najbolj "podivjano mrcino" vseh časov Tongue in si tako že v štartu nabrala prepotrebne izkušnje, ki odlikujejo vsakega pasjeljubca (predvidevam, da se ti je v trenutku zvrnil na noge, pokazal kje ga je treba čohat in te za zaključek še po francsko preljubčkal Wink Grin

Zdaj, ko pravzaprav že vse obvladaš, te mirne duše povabimo na pomladni Louski Siminar, veš koliko priiiidkanih kuŠkov boš lahko merkala - saj ne bo treba sprehajat, če še ne znaš Wink S travo boš pa še bolj sproščena

Pa k Takodi lahko greš zdaj trenirat, ko ima ravno dve kužici v velikosti muck v varstvu!

PS: Mucko je pa tako pridkan, si videla, kolk dela ti prišpara Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #537 : petek, 21.12.2012 : 18:48:22 »

Je prišel tudi on na svoj račun, si mu zrihtala mal veselja Grin Namreč ko je videl mojga, v kateri avto se je vsedel, je pritekel zraven, ker bi ga pač takoj prec kupu, ker točno tak model in točno s takim motorjem menda slovijo po svoji kvaliteti Huh Grin
Sem mislila, da sem vozača Đeka razočarala, ker sem mu skoz govorila, da pride moja prijateljica!  Grin Grin Eh, Bosanca ne moreš razočarat....  Tongue Grin Grin
SD in drugi šef, še enkrat hvala! Ampak, moraš pa priznat, da zmanjšat zamudo avtobusa z dveh ur na 5 minut, to pa ne zna vsak...  Tongue Cool
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #538 : petek, 21.12.2012 : 19:09:19 »

Hehehe, mislim, da bi bil ze danes nad nakupom razocaran, ker sm ravnokar ostala na AC ... Raje zdaj kot vceri Wink

Macje-Pasja, kaj sta pa macki djali na tvoj pasji vonj? Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #539 : petek, 21.12.2012 : 19:14:45 »

Ojej, jst sem ostala vsaj pred blokom. zdaj sem spet vozna. Upam, da dobro zrihtata!  Kiss Sad
Mačja, res, pravo pasjo prvo izkušnjo si imela. Tapravga psa, taprav karakter, zdaj samo še čisto svojega dobiš. Mački se nikakor ne bodo branili še kakšne družbe.  Evil Wink
Veš, kako je naši Emici zabavno lest Boni v piskre, pa poslušat grozenje Boni s polnim gobcem  Grin Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines