mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 29.06.2024 : 03:02:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom  (Prebrano 195068 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #165 : petek, 27.01.2012 : 14:23:43 »

.....

Drugače pa, ful ste vsi pridni  objem Kiss, vas spremljam, le da pri meni tokrat ne gre, res  Undecided

s tem se pa ne bi mogla bolj strinjat ... svaka vam čast ... PRAV VSEM  ljubezen

tudi pri nas NE GRE... čakamo, da se ena črna začne gonit in potem itak ... mladički in vse kar zraven paše ... ŽAL ni šans. so me kar prsti srbeli, ko ste se menili kako, kdaj, kdo ... ampak ... NE GRE  Sad
Logiran
_lori
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 331



« Odgovor #166 : nedelja, 29.01.2012 : 18:52:45 »

Danes sem bila pri Ajši malo prej, da bolje vidim kje okrog mene se zadržuje.  Wink

Posoda je bila polna.  Sad Baje sta bili v njej namešani dve vrsti briketov in ker ni hotela jesti sva z lastnico vse brikete iz posode spravili v posebno vrečko in sem ji rekla, da jih lahko da drugim dvema, če bosta hotela jesti, sicer naj jih spravi posebaj. Natresla sem ji nove brikete iz vreče, ki je pri lastnici, rekla je da so te tisti, ki jih je prinesla Smetka (Nutrience Original) in Ajša jih je jedla pred mano (malo je vihala zgornjo ustnico ker sem jo opazovala kako papa  Wink). V posodi je bilo ob mojem odhodu približno dva prsta pod robom briketov. Vodo sva zamenjali, ker ni zgledala sveža (so v njej plavale smeti  Angry).

Lastnica me je spraševala po njenem dolgodlakem belo-črnem mačku, ki je "izginil" v ponedeljek prejšnji teden baje in je objavljen v Slo Novicah, če sem si prav zapomnila. Prosila me je, naj ji mačka "zrihtam" nazaj  Grin ali ji pripeljem koga drugega in sem ji povedala, da nimam nobenega mačka zanjo in da tudi zavetišče mačkov ne oddaja za zunanje.  Wink

Sicer pa je Ajša še kar prijazna punca  Wink, danes se nama ni bilo treba predolgo pregovarjati iz varne razdalje, spustila me je do koče kljub temu, da lastnice ni bilo tam. Parkrat je prišla do mene in me previdno vohala, tudi ni tako grozno lajala ves čas... Toliko od danes.  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #167 : nedelja, 29.01.2012 : 19:15:49 »

Kako kaj kaže za jutri? Se dobimo ob 20ih pri Bunkežu, da vidimo Xeno spiti eno irsko kavo in pokaditi čik?  Grin No, pa da rečemo kakšno o Ajši tudi, seveda.  Smiley

Pa meni še vedno ni čisto jasno, če je to tisti Bunkež na Jarški v Domžalah ali ne?
Logiran
_lori
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 331



« Odgovor #168 : nedelja, 29.01.2012 : 19:23:02 »

Na Jarški cesti, ja.  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #169 : nedelja, 29.01.2012 : 20:30:52 »

Se vidimo.  Smiley
Pa vesela sem, da gredo tejle Ajši obiski manj na živce. V petek se je kokica skrila za kočo pred nama z ravo. Je pa pomalicala vse posladke. Briketov pa pojedla za vzorec. Teta m. ni prišla iz hiše, so se pa notranji kužki drli na ves glas.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #170 : nedelja, 29.01.2012 : 22:21:59 »

Se vidimo! Jaz že vežbam inhaliranje. Grin Grin Grin
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #171 : nedelja, 29.01.2012 : 22:58:19 »


Lastnica me je spraševala po njenem dolgodlakem belo-črnem mačku, ki je "izginil" v ponedeljek prejšnji teden baje in je objavljen v Slo Novicah, če sem si prav zapomnila. Prosila me je, naj ji mačka "zrihtam" nazaj  Grin ali ji pripeljem koga drugega in sem ji povedala, da nimam nobenega mačka zanjo in da tudi zavetišče mačkov ne oddaja za zunanje.  Wink


Danes je gospa nekajkrat klicala na DT in kričala v telefon, kako "imamo" njenega ukradenega mačka in naj ji ga takoj vrnemo.
V SN je objavljena muca (kratkodlaka!), ki se je zatekla in čaka pri začasni skrbnici v Lj. že od septembra (in ne od ponedeljka, kot trdi gospa), muca je bila ob najdbi že sterilizirana (na Gmajnicah), njena NI in ima označen uhelj, njena NE. Ampak je nekako nisem uspela prepričati, ker "ona pač pozna svojega mačka, no, potem pač muco", kot je rekla, ko sem ji povedala, da je "naša" samička  trmoglavka
Sem pa pogruntala kdo je, ker je med drugim tudi kričala, kako zdaj "mi" oddajamo mladiče njene psice  Undecided (očitno se boji, da bo nehče obogatel na njen račun  Azn)
Logiran
_lori
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 331



« Odgovor #172 : nedelja, 29.01.2012 : 23:08:12 »

Danes je gospa nekajkrat klicala na DT in kričala v telefon, kako "imamo" njenega ukradenega mačka in naj ji ga takoj vrnemo.
V SN je objavljena muca (kratkodlaka!), ki se je zatekla in čaka pri začasni skrbnici v Lj. že od septembra (in ne od ponedeljka, kot trdi gospa), muca je bila ob najdbi že sterilizirana (na Gmajnicah), njena NI in ima označen uhelj, njena NE. Ampak je nekako nisem uspela prepričati, ker "ona pač pozna svojega mačka, no, potem pač muco", kot je rekla, ko sem ji povedala, da je "naša" samička  trmoglavka
Sem pa pogruntala kdo je, ker je med drugim tudi kričala, kako zdaj "mi" oddajamo mladiče njene psice  Undecided (očitno se boji, da bo nehče obogatel na njen račun  Azn)

Ojej...  Roll Eyes
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #173 : ponedeljek, 30.01.2012 : 01:21:18 »

Kako kaj kaže za jutri? Se dobimo ob 20ih pri Bunkežu, da vidimo Xeno spiti eno irsko kavo in pokaditi čik?  Grin No, pa da rečemo kakšno o Ajši tudi, seveda.  Smiley

Pa meni še vedno ni čisto jasno, če je to tisti Bunkež na Jarški v Domžalah ali ne?

jst nič ne vem, da bi bila kaka sprememba.
Bunkež, Jarška 77, Domžale (na tabli piše srednje jarše)
http://v1.geopedia.si/#T105_L450_F11524079_s18_b4_vF

Se vidimo! Jaz že vežbam inhaliranje. Grin Grin Grin

tudi jst. že vrsto let. samo za jutri.  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #174 : ponedeljek, 30.01.2012 : 02:34:33 »

Se vidimo torej jutri, no v bistvu danes.  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #175 : ponedeljek, 30.01.2012 : 09:24:19 »

Fifi, Ajša se je snela s ketne. A boš lahko danes ojačal/zamenjal tisti karabin?
Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #176 : ponedeljek, 30.01.2012 : 12:12:12 »

Moram reči, da ste punco povsem pokvarili. Prej je bila resnično ostra in ne bi prišla do bajte mimo nje nikakor. Zdaj pa samo še malo glumi.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #177 : ponedeljek, 30.01.2012 : 12:51:37 »

 ljubezen
Logiran

Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #178 : ponedeljek, 30.01.2012 : 13:43:23 »

Ojej, sem rekel, da se to lahko zgodi... sram Je sedaj Ajša na varnem? Kaj točno se je zgodilo (kateri del jeklenice je odpovedal), da bom vedel s sabo prinesti pravo reč?
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #179 : ponedeljek, 30.01.2012 : 15:09:08 »

Ni jeklenica, verjetno se je odpel karabin.
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines