mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 16.08.2024 : 00:19:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 147212 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #300 : torek, 05.04.2005 : 06:13:24 »

Jasminnaj,
koliko pa že obvlada tvoj Johny?

kaj pa vi počnete na tak lep dan?
Midve greva regrat nabirat. Jaz nabiram, ona pa vrečko nosi.  Wink
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #301 : torek, 05.04.2005 : 08:39:33 »

shait, hehe, johny ne obvlada nic tak koristnega- npr.da bi vrecko nosu, bi jo raje kar zgrizu pa pojedu kaj je notri Wink
drugace pa kaj obvlada? vcasih nic sram  (trma) ..vcasih pa naredi vse kaj mu recem..moram pa rect bolj je starejsi, veckrat uboga  Smiley 
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #302 : petek, 08.04.2005 : 20:25:58 »

Citat
vcasih pa naredi vse kaj mu recem..moram pa rect bolj je starejsi, veckrat uboga

he he, tole je tako kot pri meni, od začetka ful ubogal, potem nej časa vmes nič, potem spet vse, zdaj pa spet nič...
ampak mislim da zdajle najhujšo fazo daješ skozi Grin Grin
midva sva pa danes spoznala enega nemškega ovčarja in ima zdaj novega prijatelja... Wink

aja, mogoče bi bilo fino da napišem, če kdo ne bere kinologa;
vzrejni pregled in ocenjevanje zunanjosti bo 23.aprila pri pasji šoli ognjena na vrhniki.
začne se ob 10 in do približno 13, po vzrejnem pregledu pa bo debatno srečanje.

pridite tudi tisti ki ne boste delali vzrejnega, upam da se vidimo v čimvečjem številu Wink
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #303 : ponedeljek, 11.04.2005 : 15:33:23 »

večina vas tako že ve, da ima Johny vneto pokostnico.. nič hudega, samo počivat morama ( še 9 dni Cry)..
prilagam vam sliko, ko se igra  (no, bolj jo gricka Smiley) z njegovo najlubšo igračko (kravo, ki ima iste pikice kot on Grin)
Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #304 : torek, 12.04.2005 : 05:31:58 »

hipo,
a bosta šla na vzrejnega? Shait ga ni nikoli delala. Se mi zdi brezveze, ker ni material za miss, mamica pa tudi ne bo. Koliko pa stane vzrejni pregled?

jasminaj,
Johny je full luštkan. Prav smili se mi zaradi vnetja.  Cry

A imate zdrave dalmatince? Tako na splošno mislim.
Shait je prvo leto dostikrat imunski sistem "padel" in je potem staknila kakšne infekcije. Zdaj imamo pa probleme samo še ko se kam udari. To je kar velikokrat ker brezglavo divja. En mesec nazaj si je zlomila noht. Smo jo morali k vetu peljat, da ji ga je odščipnil.
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #305 : torek, 12.04.2005 : 17:15:19 »

shait,midva greva na vzrejnega ja.ne vem,v bistvu sploh ne z nikakršnim namenom,ker mi je nekako jasno da kakšnih potomcev ne bo ;)ampak zato da ga bo pač imel(upam no Wink)
sej z razstavami je ravno tako, mi je jasno da kakih prvaštev ne bo naredil ampak bolj zaradi sebe hodim da malo spoznam to.imam enkrat namen imet razstavnega psa, pa da mi ne bo potem vse neznano in novo(razstave...)
ful mi je zanimivo to no.
pa daj vseeno pridita z shait!da se vsaj malo spoznamo..
koliko stane ne vem točno..mislim da tam okoli 6000, lahko pa da sem čist mimo usekala ;)samo se bom mogla še včlanit v kzs(to mi ni čist jasno)in bo vse skupaj ene 10000, vsaj kakor je meni znano.če pa nimaš ocene slo sodnika pa morš še tisto delat.jaz jo imam iz ljubljane Tongue

heh,moj je zdrav kolikor lahko pač sam oceniš da je.kaj vem, lahko je gluh na eno uho, lahko da nima ravno perfektnih kolkov...to bomo pol vidli ko bo potrjeno ;)drugače pa ni kaj posebnega, edino prebava ga je malo matrala ampak zdej je ful boljše...
eh poškodbe pa itak...vedno je kaj Grin
enkrat je šlo kar po vrsti, najprej je imel ušesa vneta, se še niso pozdravila ko se je nekam špiknil in se mu je ena bula naredila na nogi, pa še ni čisto izginila ko si je blazinico prerezal na enem železu...ja pa kremplje smo tudi že imeli zlomljene, ker je pač največja muka strižt ::)beži stran kot da bi mu hotla res kaj naredit... Grin Tongue
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #306 : torek, 12.04.2005 : 19:45:34 »

glede zdravja, kakor je rekla hipica... za sluh pa kolke tak  ne veš, če ne greš testirat..to pa bom jaz sigurno naredila v kratkem (vsaj sluh), kolke pa po enem letu, ko bo pač johny čisto telesno dozorel Wink .. pa sporočim koliko je "zdrav" Huh . . drugače pa zdaj to vnetje,.. še 8 dni pa bi moglo bit ok..upam!!!.. je pa se johny tudi že dostikrat zaletel kam, ker je kar laufal okoli , ne da bi gledal kam Grin Grin, samo zaenkrat še brez poškodb Smiley ..
shait, sem gledala slike tvoje lepotice.. kak ti uspe tak dobre slike naredit??,, jaz pa se tak mučim pa slikam, pa nič pametnega ne rata ven   Huh
drugače pa me zanima če ima kdo standard za dalmatince v slovenščini? hipo ti mogoče??
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #307 : torek, 12.04.2005 : 21:14:24 »

na internetu je bil en ilustriran standard...sem ga zdajle iskala, pa ga sploh ne najdem več!!!če ga kdo najde lepo prosim za link!!
jasmina,nekaj imam, ti pošljem na mail.
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #308 : sreda, 13.04.2005 : 07:54:39 »

Lep pozdrav Smiley

Standard dalmatincev s slikicami in ilustracijami ,samo žal ni v slovenščini.Hipo a si že začela s prevajanjem?

http://www.dalmatiner.nu/rasstandard_eng.htm
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #309 : sreda, 13.04.2005 : 19:20:30 »

tega je ogromno...se bom enkrat spravla... Roll Eyes
juhu, sem našla še onega ilustriranega ;)ta mi je ful všeč!

http://www.thedca.org/IS/ISCover.html

Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #310 : četrtek, 14.04.2005 : 06:33:12 »

Tale zadnji link je pa full dober!
Bo prav prišel, če se bo Shait odločila za plastično operacijo.  Grin Grin
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #311 : nedelja, 17.04.2005 : 16:41:23 »

Včeraj sma bila z Johnyjem v Vrtojbi in sma prejela zelo perspektivno.. čestitke Johnyju Smiley
drugače pa ( že stotič Smiley ) hvala hipo za nasvete in hendlanje na BIS.. Cool
razstave so me "zasvojile", tako da zdaj komaj čakam naslednjo Grin upam da se bo Johny razvil v lepega odraslega in seveda zdravega dalmatinca (ne bom rekla velikega, ker to je tak že Grin) , da boma nadaljevala razstavljanje..
čestitke tudi Tomažu, njegov Rocky je prejel prvak mladih, BOB pa še BIS VIgrupe..hmm sem kaj pozabla?!?.. Vglavnem čestitke!!
Par slikic na jasmina.moj-album.com
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #312 : ponedeljek, 18.04.2005 : 09:26:42 »

tudi me čestitamo Johnyju!!  pa Rockyju seveda tudi!!  Wink
sem prav vesela, da je johny dobil tako lepo oceno...

pa da bi mu bilo z nogo čimprej vse v redu, saj sta še na "bolniški"  ne?!


LP, natasa in bianca
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #313 : sreda, 20.04.2005 : 22:11:09 »

oj!
nisma več na bolniški Smiley ok no, neke vrste že..sicer lahko laufama pa hodima na sprehode, pretiravat pa ne smema..stvar je zdaj taka, da ni bilo z pokostnico nič narobe.. so pa danes iz odvzema krvi ugotovili, da ima full premalo kalcija.. ampak res full premalo.. tak da ga bom zdaj 14 dni full "hranla" z njim, pa bom potem vidla kak bo njegovo stanje..je pa tak fora da je zdaj že 14 dni dobival kar nekaj kalcija pa ostalih vitaminov ravno zaradi pokostnice, tak da nočem vedet kolko je šele mel pred tem manj kalcija... upam samo da ne bodo potem ugotovili da je še kaj narobe Angry samo pomoje ne, ker nimam takega filinga, da bi blo kaj hujšega( saj vete, skoraj vse punce imamo šesti čut Grin) ...
hvala vsem ,ki ste sočustvovali z johynjem, ni več treba, ga bo že kalcij pozdravil.. upam!..ne, nič  ne upam, vem da bo vse vreji! ( šesti čut  Grin Grin Grin)
papa
J & J
Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #314 : sobota, 23.04.2005 : 11:47:19 »

Citat
Včeraj sma bila z Johnyjem v Vrtojbi in sma prejela zelo perspektivno.. čestitke Johnyju
Johnyu čestitke tudi od nas! Pa držim pesti da boste čimprej uredili tole s kalcijem.
Katera razstava ga čaka sedaj?

Mi se pa samo igramo pa slikamo... Cheesy
http://www.moj-album.com/slike/98771/DT8eAiqcms_W1WOm.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines