mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 09:29:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 147074 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
marjetkica
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #570 : četrtek, 11.08.2005 : 16:01:47 »

narezek? odojki? meso?  Shocked Shocked ne smem pridt lačna allora...

LOL

za tiste ki ne vejo, kje je ta bar, bi si lahko izmenjali številko. jaz bom s sabo vzela frendico z lj, ki pozna.  sam menda sem že bila tukaj, ker je eden od redkih, kjer so psi dovoljeni.
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #571 : četrtek, 11.08.2005 : 16:58:09 »

mogoče pa pride še Mond...ampak ne vem, ker mu je muka bit pri miru ob tolko psih, lahko živčni zlom doživi Grin
PU daj pripelji flajkota no Cheesy bodo tapikasti ponosni ker bodo meli eno tako slavno pasjo osebnost tam Smiley
še malo.... Cheesy
LP,petra
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #572 : petek, 12.08.2005 : 08:05:43 »

pa kaj se sekirate za bar najdet; na obvoznici psa ven spustite in vas pripeljal do bara sokol-saj je gonic... Grin Grin
dejmo se slisat ce se cigav pes zgubi in bara ne najde...
hipo ce se flaykota pripeljem nas bo prevec slavnih tam... ja flaykotu se bo tud strgal ker bo hotel vse pikaste(pa tudi ostale-ne dela razlik) sparit!
pol se vidimo okrog sestih? upam da bo vreme v redu..
mejte se
grega
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #573 : petek, 12.08.2005 : 13:02:47 »

na, kaj pol, nic se vec ne javljate??
kaj ce vam 100posto potrdim da flayko pride boste vsi prileteli...
mi smo v zadnji fazi priprav, samo se konje pa ostalo gamad nafotramo in se zacnemo pakirat in palimo motore...
verjetno bomo malo kasneje prisli kot je planirano; najnovejsi cas mojega(nasega) prihoda je okrog 17 00, tako da vsi ki imate cas ze prej pridet-PRIDITE! hipo to velja zate se posebno Wink
imeli boste moznost videt new hope iz panthere unice ki bo nekaj po sesti uri odsla v nov dom Sad
pazite kako vozite ker drsi..
grega
Logiran
alesreg
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 13


« Odgovor #574 : petek, 12.08.2005 : 14:01:23 »

Ali kdo pozna naslov od tega bara? Oziroma mi lahko opiše, kako se pride do tja.
Lp, Aleš
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #575 : petek, 12.08.2005 : 14:29:08 »

Citat
kaj ce vam 100posto potrdim da flayko pride boste vsi prileteli...
ja Grin
Citat
tako da vsi ki imate cas ze prej pridet-PRIDITE! hipo to velja zate se posebno
ma sem odvisna od drugih kdaj pridem Undecided
lahko pa se zapeljete čez notranje gorice pa me poberete Grin

uf, komaj čakam da vidim malo bitje-new hope Cheesy
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #576 : sobota, 13.08.2005 : 13:19:51 »

Pozdravljeni!
pred 5 minutami smo prisli domov...
ne,ne ni prvi zgodovinski sestanek glede organizacije novega KLUBA ŠPORTNIH GONIČEV (tako naj bi se klub namrec imenoval, je bilo izglasovano) ni trajal tako dolgo, ampak smo se mi po sestanku,ki se je zakljucil ob 1 30 zjutraj, odpravili se do trsta ker je flayko odsel v italijo(in bo tam ostal 4 dni) parit... potem pa smo se zmatrani (jaz sem se tudi malo streznil) in zaspani vracali nazaj... zaspali smo nekje na cesti in se zbudili okrog 6 zjutraj... nadeljevali smo proti domu, ampak nismo mogli da se ne bi ustavili na parih obiskih...
ceprav sem celi polomljen in nenaspan bom po kosilu napisal kratko porocilo o dogajanju na sestanku... malo s bil rezocaran ko sem odprl forum in sem videl da nobeden ni NITI BESEDE o tem ze napisal...
no bom pa jaz spet prvi...
se tipkamo cez 15 minutk...
mejte se
gregor nemanic
Logiran
marjetkica
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #577 : sobota, 13.08.2005 : 15:21:40 »

eni smo se ukvarjali z drugimi rečmi... dobiš na zs.
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #578 : sobota, 13.08.2005 : 15:23:33 »

eh, jaz se moram učit Sad  sem zdajle na šverc gor Wink
mogoče zvečer napišem kaj, če ne bo že vse napisano...v glavnem blo je luštno Smiley

LP,petra
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #579 : sobota, 13.08.2005 : 15:57:29 »

Mene zdaj zelo zanima kaj se je dogajalo in kaj ste se zmenli, tko da upam, da bo kdo kmalu kaj več napisal... Mi je zdaj žal, da nisem prišla, ampak nisem bila prave volje...
Pa všeč mi je ime kluba...
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #580 : sobota, 13.08.2005 : 19:59:43 »

Pozdravljeni!
no bom pa jaz napisal kako je blo in kaj je blo...
sestanka se je udelezilo 20 podpisanih pa se nekaj ki se niso uspeli podpisat ker so odsli predcasno...najvec nas je blo s strani dalmatincev,malo manj nas od dogosov in pa ene par od riđbekov, kar je bila tudi ena od novosti objavljenih na samem odprtju sestanka ker se prej o tem da tudi predstavniki rodezijskih riđbekov pridejo, ni prevec javno pisalo...seveda se jim zahvaljujem za podporo in zaupanje da se hocejo nasemu bodocemu klubu pridruzit!
kot ze receno ena prvih stvari-zakljuckov, ki je bila izglasovana-dogovorjena je bilo ime kluba; in sicer naj bi to ime bilo KLUB SPORTNIH GONICEV... in sicer zato ker so se vse tri pasme uporabljale za gonit zivali na podoben nacin in imajo podobno zgradbo telesa oz podobo standarda... samo se dogo se danes aktivno in redno uporablja za lov ostali dve pasmi pa le redkokdaj.
po zacetnih uradnih procedurah in malo vec spoznavanja med sabo je sledil se en malo bolj uraden del; jaz sem povedal svoja razmisljanja in ideje glede funkcij, konkretno glede tajnika kluba. z obrazlozitvijo zakaj mislim da je najprimernejsa sem predlagal petro oz. hipo tukaj gor na forumu. preden sem to javno povedal sem se malo pogovoril z njo na strani in zvedel da je punca v zadnjem letniku srednje sole, ima veliko prostega casa in nima nekih specijalnih hobijev ali obvez ki bi ji jemale veliko casa, pa tudi zelo zagreta je za vsa podrocja kinologije kot tudi za klub;razvidno iz njenih pisanj tukaj gor. moj predlog je bil sprejet kot dober toda uradno nismo se nic potrjevali,kar sem tudi sam ze na zacetku sestanka povedal, da mislim da je malo prehitro dolocit pomembne funkcije takoj na prvem sestanku, ker se se niti ne poznamo med seboj. hipo mora se enkrat pri sebi razmislit ce bo sposobna opravljat eno bolj zahtevnih funkcij,ker (to sem veckrat na sestanku povdaril) nocem-o da bi se nekdo drug dan zmislil da se mu na da ali pa ne more opravljat za dolocene funkcije... pol nam podre cel koncept in je treba zacet znova.
dolocili smo se eno ZELO pomembno funkcijo oz zadolzitev; pravnika-pravnico. srecni smo lahko da se je simpaticna gospodicna marjeta-na forumu marjetkica, sama izdala da je (bo) pravnica in sprejela delo pripravljanja statuta in vseh pravnih zadev glede registracije drustva in kasneje kluba. je tudi ze aktivna ker sem na zs ze dobil resume vsega potrebnega. mislim da bomo z njeno pomocjo lazje preskocili vse pravne ovire oz bomo zaceli vse lepo po zakonu da nas potem ne bo kdo lovil in iskal prekrske... rad bi se ji tudi zahvalil za pomoc in upam da nam bo v veliko pomoc in da bo samo se bolj aktivna...
seveda je bilo vmes tudi govora o nasih psih kar je tudi prav saj so oni prvi in osnovni razlog zakaj smo se tam dobili in oni so tisti ki nas zdruzujejo. tisti ki smo svoje imeli s sabo smo jih malo prosetali eni so jih nahranili vmes pa so se tudi druzili-vse je potekalo na prijateljskem nivoju, samci se niso napadali med sabo in tudi rencali niso, so pa pohotno vlekli proti psickam ker so jih hoteli... moj flayko je bil tako obupan ker ni bilo nobene deklice za njega in je zato iz obupa naskocil kr johnya,kateremu to ni bilo prav vsec, ceprav je se devicnik in ne ve kaj to sploh pomeni Grin Grin
skratka mislim da je bilo dokaj zanimivo na sestanku, predvesem pa koristno. spoznali smo se malo bolj, zevdli smo kdo se skriva za nicki na forumu, izmenjali smo si izkusnje z nasimi psi in govorili smo tudi o vzreji in tekoci problematiki le te... ja pa tudi o bodoci vzrejni komisiji je bilo govora in vidim da je kr nekaj novih vzrediteljev na vidiku... tako da se nam ni za bat za prihodnost lepih in zdravih dalmatinckov,dogosov in pa RR...
bolj se je sestanek blizal koncu bolj je bilo ozracje sprosceno... v pogovoru o cisto xy temi smo prisli do spoznanja da imamo tudi enega bodocega clana ki se ukvarja z izdelavo spletnih strani. in hop, takoj sem ga zakacil in mu predlagal funkcijo webmastera strani kluba. decko, ki je sicer spremljevalec jasmine iz foruma, je to z veseljem sprejel in upam da bomo imeli, lepo oblikovano in koristno za vse clane, spletno stran kluba sportnih gonicev!
tako, upam da sem vam lahko pricaral kako je bilo na sestanku in mislim da sem povedal vse bolj ali manj vazne stvari, ce pa sem kaj pozabil, naj me kdo dopolni. lahko je zal vsem ki niste prisli, ker narezka je se ostalo, pijace pa imajo v sokolu vedno dovolj na voljo... bilo pa je tudi zabavno in hkrati poucno, predvsem pa mislim da je bilo zelo pomembno se dobiti in zaceti nekaj resnega glede popularizacije omenjenih pasem, njihove vzreje, zdravja in pa razstav... druzenje lastnikov itak spada zraven!
zahvaljujem se vsem ki ste si vzeli cas in ste prisli ostale pa vabim na naslednji sestanek ki ga bo potrebno sklicati cim prej da zadeve ne bi prisle v pozabo.
hvala
gregor nemanic
P.S. marjetkica ti se kr pridno uci da bomo cimprej imeli klubskega pravnika z diplomo...hvala za zs..
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #581 : sobota, 13.08.2005 : 21:10:21 »

No pa da še jaz na kratko napišem kot sem obljubila...
sicer nimam dosti za dodat ker je že grega vse napisal Smiley
V družbi slavnih z flaykotom na čelu smo se mislim da vsi dobro počutili Grin predvsem je bilo super sproščeno vzdušje!
Vse skupaj se je kar zavleklo, ampak smo ves čas debatirali o naših psih in vsem kar se vrti okrog njih.
mislim da nas je bilo za prvič kar nekaj...in kar je najpomembnejše da imamo vsi isti cilj.
Upam pa da tisti ki niste mogli prit(ali niste hotli) pridete naslednjič!
Začetek je vsaj kar se mene tiče super, ker smo tako nič po pričakovanjih odkrili med sabo nekaj potencialnih ljudi za opravljanje funkcij v klubu-simona in marjetkico Wink -ki jih bomo še veliko rabili.
Glede imena, tam se nas je večina strinjala da je ta najbolj primeren, če ima kdo od tukaj še kakšen predlog pa ga lahko napiše...meni osebno je ta ok.
Psi so bili pridni, flayko sploh ne neha mahat z repom in spremlja vsak kos salame ali sira ki ga neseš v usta Grin je pa mislim da dobil svojo dozo čohanja(in salame)
no potem so se kar naenkrat pojavili še trije kitajčki, in vsak je dobil svojega za čohat Cheesy
Johny-ta nesrečni devičnik je pa po tistem ko ga je flayko naskočil hotel sparit mojo nogo-zgleda dečko že ve zakaj se gre Grin

Takole, čimprej moramo nadaljevat, zdaj smo se vsi spoznali, naslednjič pa že bolj resno Wink

Toliko iz moje strani...čudno da noben ne napiše še kaj Huh

LP,petra

Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #582 : sobota, 13.08.2005 : 21:54:02 »

a ne da je ful cudno da se nebeden nic ne javi???
mogoce pa so polni vtisov(upam-siguren sem dobrih) in lepih obcutkov pa jih nocjo ven iz sebe spravit. jaz sem jih in sm zelo srecen in zadovoljen da se je zares zacelo dogajat nekaj s tistim o cem ze sanjam vec let in kar se ze enkrat probal speljat pa mi-nam niso dovolili. vem pa da nam bo tokrat uspelo...
hipo, mas pa sreco da te flayko ni probal naskocit, ker fant obvlada in verjemi da nebi sel na nogo Grin Grin Grin
cakamo se ostale da kaj povedo
mejte se
grega
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #583 : sobota, 13.08.2005 : 23:41:52 »

jah, marjetkica je zgleda padla v tele pravne zadeve in niti nima časa pisat Grin
jasmina zgleda še ni prišla k sebi od vseh vtisov hehe...kaj se pa z drugimi dogaja pa res ne vem...
ja, men je blo res ful luštno srečanje!!se ne da povedat(ok zdej že dramatiziram haha Grin )
ma jaz mislim da nebi smelo it nič narobe, zadeve smo se na pravi način lotili...če mene vprašaš dobro kaže!
Citat
hipo, mas pa sreco da te flayko ni probal naskocit, ker fant obvlada in verjemi da nebi sel na nogo
no ja...glede na to da so me do zdej vsi "poscali" sploh nebi škodila sprememba Grin Grin sicer pa je zdej srečnež prišel na svoj račun v italiji Roll Eyes  Grin
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #584 : nedelja, 14.08.2005 : 04:58:32 »

moj flayko je bil tako obupan ker ni bilo nobene deklice za njega in je zato iz obupa naskocil kr johnya,kateremu to ni bilo prav vsec, ceprav je se devicnik in ne ve kaj to sploh pomeni.
Skoda, da nisem jaz mojega Kaja pripeljala. Dvomim da bi ga Flayko kaj motil. Pol bi bila sele zurka Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines