mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.07.2024 : 05:41:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 146302 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #345 : ponedeljek, 30.05.2005 : 14:40:46 »

midva pa sma v cetrtek zakljucila malo šolo Smiley baje da je zdaj bolj ubogljiv Cheesy saj je, edino zdaj ga ta vročina tak utruja, da se mu sploh poslušat ne da  Angry yasminebianca vidve se vedno hodita v malo šolo ali ste že končali?
z johnyjem boma zdaj obiskovala enkrat tedensko agility, ker res obadva full uzivama... Cheesy Cheesy
kak pa kaj vi prezivljate te vroče dni z vašimi kosmatinci? so tudi vaše pike tak lene Huh?
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #346 : četrtek, 09.06.2005 : 10:27:55 »

me z bianco pa sva prišli včeraj z morja, kjer sva preživeli vroče dni, zdaj pa naju tu zebe. Huh
v malo šolo pa še hodiva, pravzaprav jo imava še dvakrat in je tudi moja tam zelo poslušala in je tudi nekaj odnesla, tako da je zdaj pridna.  Grin tudi prakticira, kar se je naučila, če se ji seveda da. Roll Eyes
bova pa čez poletje vadili, kar sva se naučili, pa se greva jeseni dalje izobraževat, saj veste nikoli ne znaš preveč Wink
lep dan!
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #347 : petek, 10.06.2005 : 09:43:01 »

 Smiley Smiley

http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/euro2005.jpg

Lep pikasti pozdrav  Smiley Smiley

Na slikici lahko vidite oba Europa Winnerja 2005 ,prvi prihaja iz Finske drugi pa iz Norveške in je v mojem lastništvu  Smiley Europa J.Winner,J.CH Austria in J.CH Slovenije PRIKKEDILLAS AMROCK.Lahko sem več kot zadovoljen ,ker je naš ROCKY popoldan v BIS programu osvojil še 5.mesto  Smiley Smiley

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #348 : petek, 10.06.2005 : 16:39:56 »

Tomaž, še enkrat čestitke, Rocky se je res odrezal več kot odlično!!!Mu želim še veliko takih uspehov!
Čestitke tudi Johnyju za 4. mesto med mladimi! Kiss Kiss
LP,Petra, Mond, in morda kmalu še eden pikasti Grin ampak je še vse v vprašajih..... Tongue
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #349 : sobota, 11.06.2005 : 09:40:30 »

Ja rocky je res bil super in sigurno da je bil med najlepšimi izmed vseh dalmatincev (razen johnyja Grin Cheesy Grin Grin).. johny se je kar lepo obnašal v ringu, samo da bo taki frajer kot rocky, pa rabim še kar nekaj časa (let Huh)...
hipo ti še kar vztrajaš  Shocked ali gre že za kakega drugega psa? kar tak dalje , sigurno ti bo uspelo, sem vidla , da se tvoji ne dajo tak hitro, pri vztrajnosti pa Wink Tongue
jasminebianca sem sla gledat slikice na tvoj album.. full je lepa dama pa frajerka,,. kak pa ji je bilo všeč morje? je zaplavala?? Huh
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #350 : sobota, 11.06.2005 : 09:52:23 »

Bravo Jasmina in Tomaž!
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #351 : sobota, 11.06.2005 : 12:56:27 »

čestitke tudi z naše strani, res odlični rezultati! Wink mi je rocky tak krasen kuža, da bi ga kar odpeljala, moram še johnya videti v živo.

petra, me zanima ali imaš pikastega že nagledanega? jaz bi tudi imela takoj še kakšnega, pa ga nimam kam dati.  mogoče čez kakšno leto ali dve, ko bova tudi z bianco dovolj uigran team, da bo časa za drugega kosmatinca.
drugače pa je moja deklica na morju zaplavala, ampak se je namočla samo enkrat, ko je skočla za mano in mislim, da ni pričakovala, da bo to tako izgledalo, ker potem niti tačke ni več zmočla. Grin je bila prav smešna, ko je takrat potem na eno skalo splezala, od tam do kopnega pa je spet morala v morje, je rabila kar nekaj časa, da je še to pot naredila. jo imam na sumu, da nikakor noče biti mokra. Roll Eyes mogoče naslednjič, ko bo res vroče ali pa da vidi še kakšnega kužata, ki se kopa in uživa. še nisem obupala in si res želim, da bi bila plavalka.
lp, nataša in bianca
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #352 : sobota, 11.06.2005 : 13:38:54 »

nataša, seveda imam že ogledanega, sem 100% da ga vzamem, samo na žalost so doma še malo proti Roll Eyes
kateri je pa še ne povem Tongue Tongue

hehe,moj Mond tudi na morju ni šel nič v vodo, takrat je bil 4 mesece star, mogoče bi bilo zdaj drugače...je šel samo na eno skalico sedet pa jokal za mano Grin enkrat je šel celo z tačkami notri ampak potem takoj nazaj ven.ko je pa poskusil pit morje je bilo pa koncec Grin se pa ni več približal Grin
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #353 : sobota, 11.06.2005 : 15:14:35 »

Hipo, od kod ga boš pa dobila? Samčka, samičko? Kaj pa kakšna slikica nove pikice.... Wink

Lp Jana
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #354 : sobota, 11.06.2005 : 15:43:40 »

hehe....saj pravim da nič še ne povem...ko bo pa za ziher, potem pa... Wink
če se zgodi čudež in bodo doma za, ga dobim že v portorožu na razstavi Grin
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #355 : nedelja, 12.06.2005 : 09:31:10 »

se pravi, da ga boš imela čez en teden že doma, če se  nisem zmotila v datumu?  Shocked zdaj me pa res zanima kater kosmatinček bo to. komaj čakam, da nam izdaš oz. nam ga pokažeš na fotkah.  se mi bo vlekel ta teden, kot da sama čakam na novo kepico. ti kar malo zavidam... Roll Eyes upam, da so se doma že sprijaznili, da boste imeli novega družinskega člana. če se še niso, se pa v tem tednu sigurno bodo. saj se ponavadi vedno tako konča. Grin
lp
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #356 : nedelja, 12.06.2005 : 16:20:14 »

hehe...doma se še niso sprijaznili...ja, saj pravim, če se zgodi čudež bo čez en teden pri meni Cheesy Cheesy
Citat
kot da sama čakam na novo kepico
no...pravzaprav ni kepica,ampak je kar en odrasel kuža Grin

LP, in držite pesti!! Wink
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #357 : ponedeljek, 13.06.2005 : 12:56:01 »

hipo z johnyjem drzima tacke  Wink
jaz pa bom sigurno nekoč imela še psičko.. me johny jezi zadnje čase s pubertetniškimi forami..pa prav samozavesten je že postal do drugih samcev  Roll Eyes  moram gledat vsak njegov korak, da ga pravočasno zaustavim, če hoče naredit kaj nezaželjenega Angry
drugače pa je priden, pa vedno bolj uboga Wink Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #358 : četrtek, 16.06.2005 : 16:22:35 »

Hello!
Midva sva pa nova tukaj!  Wink
Sva si pregledala celotno temo, saj naju vse zanima.
In če bova potrebovala kakšno pomoč glede pik, vas bova tukaj tudi vprašala.
Zaenkrat pa lep pozdrav vsem!

Meli & Maj
Logiran

hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #359 : četrtek, 16.06.2005 : 21:00:05 »

lepo pozdravljena na forumu Smiley
smo vedno veseli kakšnega novega lastnika pikic, ker nas je bolj malo tukaj...
iz kje pa je tvoj dalmatinec?koliko je star?napiši kaj o njemu Wink
LP,petra
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines