mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.07.2024 : 01:50:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 146258 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #375 : četrtek, 23.06.2005 : 17:49:40 »

Živjo!Lepo, da vam je Oxy všeč.....meni je tudi tako pri srcu.....ne predstavljam si več življenja brez nje.....je pa zelo razvajena.....ja oxy pa zelo rada plava....danes je bila v vodi eno uro( zaradi lastovk, ker so jo malo hecale)kaj pa če greš ti hipo v vodo plavat a ne bi šel  za tabo plavat? probaj to naresti.Jasmina koliko je pa tvoj kuža star? Ja mislim, da fantje niso tako nežni kot psičke......moja je zelo nežna....moja prijateljica ima dalmatinca in je zelo brez občutka, ampak meni je taka pojava.....lp
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #376 : petek, 24.06.2005 : 08:48:50 »

Johny je pa v nedeljo prvič zaplaval  Cool .. mu je bilo taaak vroče, da takoj ko smo prišli do morja, kar direkt not.. pa prvo je nizka voda, on pa je kar naprej šel, pa naprej, dokler ni plaval.. je pa bil full smešen, ker je tak previdno mahal s tačkami, saj ni vedel če bo ostal na vodi ali se bo vtopil Roll Eyes Grin Grin Grin
pa mu ni bilo kaj preveč všeč, potem ga več nisem spravla dlje kot da je mel tačke namočene.. pa sma sla obadva s fantom v morje, pa naju ni nič kaj pogrešal, sam se je zabaval ob morju Roll Eyes
oxy Johny je star toliko kot bianca Cheesy .. prvega bota 10 mesecev Smiley
hipo, saj nisem rekla da ima Johny občutek, samo se stisne rad.. tiste tačke , ki jih razteguje vsepovsod, pa mu ni kaj preveč mar, če me butne po glavi Angry Angry
Logiran
MojcaF.
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 55


Issa & Klip


« Odgovor #377 : petek, 24.06.2005 : 15:48:13 »

Pozdravljeni vsi skupaj!

Priznam, da sem zadnja dva meseca zeeeelooo okupirana z mojim "malim" pikcem, ki mu je ime Klip. Danes sem po dolgem času prebrala prispevke o naših dalmatinčkih in čestitke vsem za tako lepe pikice!!!!! ....

Glede cartanja sem hotela pripomniti, da dalmatinci naravnost uživajo, ko jih božaš in res ne izbirajo, kam te bodo zadeli z glavo, taco ali repom....)))))))) Ko te pridejo pozdravit, je to eno samo skakanje in godrnjanje od ugodja...))

Srečno vsem in da bi imeli svoje pikce vsaj tako radi, kot imajo oni vas - neizmerno!

Pozdravček,

Mojca in Klip
Logiran

You think dogs will not be in heaven?  I tell you, they will be there long before any of us.  ~Robert Louis Stevenson
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #378 : ponedeljek, 27.06.2005 : 15:55:31 »

mojca99 koliko je star klip?.. kaj je iz tega legla zdaj od rockyja pa sene? na avatarju mas njegovo sliko?.. zgleda full starejši na sliki Huh .. zdaj pa sem natresla vprasanj Roll Eyes
in drugace ze uboga kaj? Cheesy Cool
kje pa ste ostali kaj? ali vas je sonce tak polenlo ali pa ste vsi na morju? Undecided Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #379 : ponedeljek, 27.06.2005 : 16:29:44 »

na morju smo bili le včeraj, danes zopet delamo  Undecided vroooče

je pa vsaj ta mali včeraj prvič morje videl in zaplaval  Grin
priden je bil, zelo priden.
sam od sebe ne bi rad šel v vodo, v bistvu "bi, pa ne bi"  Wink morm prvo jaz, potem se zmiga.
na poti domov je pa samo spal v avtu, razširjen čez celo zadnjo klop.

bo treba še kdaj ponovit  Cheesy

slikce sledijo...
Logiran

MojcaF.
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 55


Issa & Klip


« Odgovor #380 : torek, 28.06.2005 : 07:42:47 »

Pozdravljeni,

moj Klip je iz Seninega legla, tatko pa je Rocky... Ja, na slikah zgleda full odrasel in resen možakar, čeprav ima komaj štiri mesece in pol.  Smiley  (je resen po svoji gospodarici, he he...)

Če uboga?.. Hm - kaj natančno to pomeni? Cool     Ja, tiste osnovne ukaze obvlada že od treh mesecev dalje, zelo je nežen in cartkast in mi VES ČAS, ampak res ves čas sledi kot "bodyguard" - in včasih je to res malo zoprno, ker ravno povsod z mano le ne more (potem pa nesrečno čepi pred kopalnico...   ) Ravno sinoči smo se mu smejali, ker vedno, ko pridemo na kakšen nov, zanj nepoznan travnik, najprej pred nami previdno ovoha in ogleda vse skupaj, če je varno - kot bi imel kakšne FBI-jevske gene, ha ha 

Včeraj so tamali pripravili bazen, vendar ga je gledal le od daleč (kaj veš, kaj se ti lahko zgodi, če pomočiš taco v tisto stvar...  Wink )  Drugi teden pa ga peljemo do morja, če bo mogoče šel v vodo (če bo po meni, bo ležal raje s knjigo v senci  ) Grin

Pozdravček vsem,

Mojca in Klip         
Logiran

You think dogs will not be in heaven?  I tell you, they will be there long before any of us.  ~Robert Louis Stevenson
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #381 : torek, 28.06.2005 : 12:20:35 »

no, tukaj imate slikce iz morja  Cheesy

http://www.mojpes.net/galerija/index.php?cat=15617

taki smo pa bli, ko smo se peljali domov



uuu, kak smo zmatrani!
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #382 : torek, 28.06.2005 : 16:28:42 »

Eno vprašanje!

A mi lahko kdo čimprej pove koliko cm mora imeti ovratnica za odraslega dalmatinca, samčka? Obseg vratu?
Mam eno ugodno nagledano, pa enostavno ne vem, katero dolžino vzeti za pol ko bo velik  Huh

1000x hvala!



Logiran

hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #383 : torek, 28.06.2005 : 17:22:54 »

Mondova je dolga 58 cm, in je ravno prav.
LP
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #384 : torek, 28.06.2005 : 21:05:46 »

ja saj pomoje je najlazje "spravit" dalmatinca v vodo, ko je še mlajši.. mojemu je bilo zdaj čisto vseeno če sma oba z fantom v morju, njemu se pač več ni dalo not Angry je že preveč samozavesten postal Angry
mislim da bo klip tudi šel takoj not, samo da ne bo sam na plaži ostal  Roll Eyes in drugače je klip kaj atiju podoben? .. seno sem samo parkrat vidla, rocky pa vseeno malo bolj poznam Cool
drugače pa kaj se vašim tudi nič ne da delat, zdaj ko je tak vroče? moj samo senco išče:



skogkatt pri ovratnici pa glej da ne pušča barve.. jaz sem že dve taki kupla, pa potem ugotovila da puščata barvo, potem pa se malo zmoči pa ma obarvan vrat Cheesy Angry Grin Grin
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #385 : nedelja, 03.07.2005 : 14:19:32 »

moja punca pa je zdaj stara 10 mesecev in tako zdaj izgleda Cheesy

http://www.moj-album.com/uredi/jasminebianca/654306/?os=654314

http://www.moj-album.com/uredi/jasminebianca/654306/?os=654314


je pa danes norela po potoku, čeprav se drugače vodi izogiba. sem bila presenečena in ne bi verjela, če je ne bi sama videla... Roll Eyes

lp, nataša in bianca
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #386 : nedelja, 03.07.2005 : 14:21:23 »

sem nekaj narobe naredila s povezavo, sicer pa so slike v povezavi spodaj, da spet ne naredim kaj narobe... Huh
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #387 : nedelja, 03.07.2005 : 14:25:46 »

http://www.moj-album.com/album/654306/  -> Slike Wink

LP;
Nina
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #388 : nedelja, 03.07.2005 : 14:30:11 »

hvala,  rincy
 
bo zdaj lažje.
Logiran
MojcaF.
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 55


Issa & Klip


« Odgovor #389 : ponedeljek, 04.07.2005 : 10:18:09 »

Pozdravljeni,

zanima me, kdaj približno (pri koliko mesecih)  so prišli vaši dalmatinci v puberteto?... In koliko časa to traja v najboljšem primeru?... Huh

Hvala in lp,

Mojca
Logiran

You think dogs will not be in heaven?  I tell you, they will be there long before any of us.  ~Robert Louis Stevenson
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines