mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.07.2024 : 01:35:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 146242 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #360 : petek, 17.06.2005 : 11:57:24 »

ta vikend bo 3 mesece.
je pa kar domač, mislim od soseda pač Wink je sicer čistokrvni ni pa rodovniški.
meni je pa najlepši  Grin

sploh pa ko pes sploh ni bil v planu letos, ampak ko smo ga vidli, smo kar hitro spremenili mnenje  Cheesy
Logiran

JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #361 : nedelja, 19.06.2005 : 11:40:55 »

skogkatt, daj nam se kaksno  slikco tvojga dalmatincka pokazi, so taki mali taki cukri...

se spomnem moje biance pred pol leta, zdaj je pa ze prava gospodicna.
moram se pohvalit, da sva minuli teden nehali z malo solo in zdaj pa res ze kar nekaj zna. Shocked
greva pa jeseni dalje v solo. nama bo to druzenje kar malo manjkalo.

lp, natasa in bianca
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #362 : sreda, 22.06.2005 : 13:21:43 »

Živjo!jaz imam tudi dalmatinko z imenom oxy.Stara je eno leto in 2 meseca.Je zelo živahna in zelo trmasta.Največ mi pa pokaže ljubezni.lp
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #363 : sreda, 22.06.2005 : 14:58:20 »

lep pozdrav skogkatt in oxy tudi od naju z johnyjem  Smiley
skogkatt čimveč ga poslikaj..meni je zdaj žal da nimam skoraj nič slikic , ko je bil še mali Angry
oxy povej kaj več o tvoji dalmatinki, pa kake slikice pokaži, da vidimo še več pikic Cool
jasminebianca bo res treba prit v krško , da si jo ogledam, pa da pokaže johnyju kaj pomeni ubogati Wink ne saj se nimam za pitoževat, je pravi cuker, pa priden je tudi Cheesy Cool samo v krško pa bo res treba prit Wink
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #364 : sreda, 22.06.2005 : 15:07:28 »

jasminaj

Ja sedaj po toliko narejenih kilometrih prejšnji viken bi res lahko prišli vsi trije še v KK ,da odpremo še za Johny-ja en šampanjec  - sedaj po prvih kandidaturah za šampionate ,katere je začel lepo nabirati.

Čestitke za prve PRM-je od mene in cele Multipla bande.Smiley Smiley
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #365 : sreda, 22.06.2005 : 15:41:50 »

jasminaj, bomo veseli, ce boste res prisli v krsko, pa cestitke za PRM. Wink
me z mojo bucko pa imamo ze cel teden borbe s tem, da je treba tudi kaj jesti. si je vtepla v glavo, da ji briketi ne disijo. Undecided sem se tolazla, da jo vrocina mori, pa ne more biti to skoz izgovor, ko pa dobi kaj drugega pa vse zmaze. Angry
pa tak suhec je.

lp
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #366 : sreda, 22.06.2005 : 16:05:36 »

Citat
Ja sedaj po toliko narejenih kilometrih prejšnji viken bi res lahko prišli vsi trije še v KK ,da odpremo še za Johny-ja en šampanjec  - sedaj po prvih kandidaturah za šampionate ,katere je začel lepo nabirati.

a se lahko jaz tudi povabim?? Grin Grin
častim še jaz en šampanjec za PRM v portorožu...pa še med 6 v BIS-u smo prišli...waaa Grin Grin
aja, pa še za PRM v hrušici lahko kaj odpremo ne?
LP

oxy, pozdravljena....daj kaj slikic gor...iz kje pa je tvoja psička?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #367 : sreda, 22.06.2005 : 17:07:18 »

res je, malčki so taki cukri Kiss

slik imam kolikor hočeš  Wink tukaj eno za pokušino:
http://skogkatt.moj-album.com/slika/604712/uliJ2TN42ozB2fZ8.jpg/

ostalo pa tukaj
http://skogkatt.moj-album.com/album/604715/
Logiran

oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #368 : sreda, 22.06.2005 : 21:25:10 »

Oj!moja dalmatinka je iz novega mesta  in brez rodovnika samo pa  je čistokrvna.Stara je 1 leto in 2 meseca.Malo mi je žal,ker nisem kupila psičko z rodovnikom samo je bilo vse zelo na hitrio in po naključju tako,da o rodovniku sploh nisem razmišljala.sedaj je pa pepozno in tudi oxy ne bi zamenjala za nobeno drugo psičko.
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #369 : četrtek, 23.06.2005 : 13:30:51 »

če pa pridema obe z hipo v krško, pa bo treba še prenočišče najt, po tolkih šampanjcih pa ja ne bom mogla nazaj vozit Cheesy Grin Grin Grin
skogkatt full je dober ko kaže jezik..pa še kremži se tak originalno zraven Grin Grin.. pa vidim da ga full razvajate, z igračkami pa posteljami  Cheesy..saj prav tak Wink
drugače pa se mi zdi , da vsi dalmatinci isto ležijo pa spijo.. tačke gor, pa full se je treba raztegnit  Cheesy Cheesy  pa če že spijo na postelji bi bilo fejst narobe če se mi zjutraj ne bi zbudili stisnjeni v en kot Angry Grin Grin
jasminebianca probaj ji nekaj preko briketov prelit, ali kako olje, al pa zraven kaj zmešat, npr.kako konzervo  Huh
oxy sigurno da je ne bi zamenjala, če pa se te pikice znajo taaaaak prikupit pa vsest v naše srce Cool
ena slikica johnyja s sosolkama Belo in Žižo na sprehodu:



vidite kak smo pridni, še na sprehodu vadimo poslušnost Cool
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #370 : četrtek, 23.06.2005 : 14:13:20 »

jasminebianca, moj je bil isto ful suh, pa ni hotel nič jest...mislim, briketov ni hotel, kaj kuhanega je z veseljem zmazal, ampak po kuhanem je imel probleme s prebavo...
potem smo zamenjali kakšnih 5 vrst hrane, da smo končno prišli do prave Wink vse je bilo v redu potem; manj izpadanja dlake, prebava ok....edino pojest še vedno ni hotel kaj rad, ampak smo vztrajali da drugega ne bo dobil...sem mu potem začela polivat prikete z mlekom(ker ga v redu prebavi) pa mešala sem z konzervo, pa razne zvarke zmešane sem mu gor polivala...pa juhico....kar koli, samo da diši...pa se je navadil jest brikete! Cheesy
včeraj sem šla po novo vrečo, pa ne vem, a sem napačno vzela al kaj...ampak so bili trikrat manjši briketi notri kot normalno Huh pa sem preverila in je prava hrana...no, pa sem mu dala, in je pojedel že same brikete Cheesy zgleda da so bili prejšni preveliki za grizt Angry Wink
možno je tudi da ji daš jest ob nepravem času Huh vsaj pri nas je tako da zjutraj nikoli ne je, če pa greva zjutraj že tečt potem poje, in potem spet cel dan nič če ni nič aktiven, zvečer ko greva spet tečt pa spet vse poje...ne vem, jaz ti predlagam da ji daš jest po sprehodih...

skogkatt, lušten je, kako mu je pa ime?
oxy, ti nimaš nič slikic?hehe, itak nebi nihče zamenjal svojega psa ko ga že imaš... Wink
jaz sem imela tudi namen kupit nerodovniškega, pa takrat na srečo ni bilo nobenega legla, pa še tapravi ljudje so me prepričali da je rodovnik ok Wink

jasmina;mojega nebi spravila v tako pridno pozo ko ga obkrožajo drugi psi... Shocked  preveč pridne pse imate zame Grin midva ne spadava zraven zgleda...sej veš kakšen je Mond Grin sam da je akcija Grin

LP
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #371 : četrtek, 23.06.2005 : 15:33:04 »

Živjo! slikice lanko sedaj pogledate na( sem učeraj naredila album in res sem dolg časa delala, ampak je uspelo!) naslov je: http://skelo.moj-album.com  Poglejte si in komentirajte! Hipo kaj pa maš ti psičko ali psa? koliko je pa starost? Jaz pravim, da so te naše pikice najboljše!!!!!!
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #372 : četrtek, 23.06.2005 : 16:03:25 »

oxy sem se prav pošteno nasmejala ob slikah tvoje oxy..saj je oxy, ne?
ob tej pa najbolj : http://skelo.moj-album.com/album/605515/?os=606505   Grin Grin Grin Grin
ni čudno da si ga dolgo delala, saj maš dosti slikic gor Cheesy Wink
drugače pa me veseli, da pikic ne razvajam samo jaz  Cheesy Wink
pa vsi so taki carteki kot Johny.. ni to full dobro, ko se znajo tak stisnit k tebi, pa še nasmejejo te, ker naredijo tako smešno pozo  Shocked Grin Grin Grin Cheesy Grin
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #373 : četrtek, 23.06.2005 : 16:08:48 »

čao,

oxy, ful imaš lepo psičko Wink par slik mi je res včeš Wink a gre ona plavat?ker midva hodiva do ljubljanice pa  gre vsakič malo dlje noter ampak da bi pa zaplaval...to pa ne Roll Eyes ker sem vidla na eni sliki da je v vodi...
jaz imam samčka...star je pa približno 15 mesecev.
slikice lahko vidiš tukaj: petra.moj-album.com njegova spletna stran pa tule:www.freewebs.com/lazzydog-petra

jasmina, mond se niti ne stisne...mislim, on je ful brez občutka, ko je vesel ko domov pridem me napol pohabi, včeraj mi je skoraj čeljust razbil... Huh drugače mam pa itak občutek da te pike samo nase mislijo... Grin samo da je za njih dobro....
LP
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #374 : četrtek, 23.06.2005 : 17:12:01 »

sem si jaz tudi ogledala slikce, pa so taki srcki. meni je tudi vsec tista kot jasminij, sem se spomnila kako je bila bianca nesrecna, ko je morala hlacke nosit Roll Eyes
sicer pa ji polivam brikete, pa mesam ji noter marsikaj, da poje, pa tudi po sprehodu dobi zjutraj okoli 9-ih in po novem zvecer okoli 7 ali 8-ih, odvisno kdaj prideva domov. zvecer je zdaj o.k. ker se malo ohladi in poje kar dobi, zjutraj pa je katastrofa... no ja, verjetno ji ze pase tako.
aja, pa glede poslusnosti, ko sreca kaksenga ki je taksen norcek kot ona in ve, da se bosta lahko igrala ni variante, da bo pri miru sedela, je treba prvo noret, pol pa je kaj od nje Grin

drugace pa ne morem verjet, da je v enem dnevu toliko novih postov, sem prav prijetno presenecena  Wink
lp, natasa in bianca, ki zdaj pociva in caka, da jo bova mahnili na potep  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines