mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.07.2024 : 01:31:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 146241 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #330 : torek, 03.05.2005 : 20:52:00 »

meni je glede kraja vseeno..to se vi zmenite.. za datum pa..hm.. ta vikend me ni,pa naslednjo soboto tudi ne.. drugače sem vikende fraj, razen če bom šla na kako razstavo.,. kaj pa pravite kdaj med tednom..kaj te vem ob kaki 5 uri?? jaz bi lahko šla iz službe prej, tako da ni panike.. svetlo pa je zunaj tak skoraj do devetih.. aja..edino četrtek odpade, ker mama malo šolo Cheesy ja, izobraževat se je treba Cheesy Grin
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #331 : četrtek, 05.05.2005 : 21:11:06 »

ja, pri meni tudi četrtek odpade-imam jaz popoldne šolo...
jah, jaz bi še najraje kakšen petek ali soboto, zdaj pa še ostali povejte če vam je ok.

drugače pa smo danes dobili domov vzrejno dovolilnico Cool
zdaj lahko napišem da imamo telesno oceno odlično in 1.vzrejni razred Cool
ocena in več o tem pa na mondovi spletni strani.... Wink
LP
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #332 : petek, 06.05.2005 : 13:04:54 »

pri meni je tudi med tednom bolj težko čas najt, imava z bianco 2krat šolo, pa jaz imam predavanje, po novem pa sem vikende prosta, tak da bi mi to najbolj odgovarjalo, mogoče res kakšno soboto. 
ne vem kako se samo me tri dogovarjamo, menda je še kakšen lastnik dalmatinca tu na forumu!!!  Sad
shait, tvoja deklica bo tudi že lahko prišla, da ne bo več monda in johnyja zavajala  Wink
pa mondu še enkrat čestike za odlično oceno na vzrejnem!

lp
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #333 : torek, 10.05.2005 : 20:11:40 »

kako so vaši dalmatinci sprejeli morje? Johny je bil zdaj prvič na morju in mu je bilo full zanimivo..sicer sem ga not zvabla komaj s piskajočo se igračko,  na koncu pa je že sam celi veseli skaljal in čofotal po nizki vodi

http://www.moj-album.com/slike/185272/ubfA2MdFmvHX4b9v.jpg 

 

ko ni čofotal, pa sta se ob morju igrla s prijateljem Bobijem


naprej grede pa smo se tudi ustavili pri Mondu od Hipo.. na začetku sta se mogla rangirati.. je bilo prav smešno videti Johnyja kako se skriva med nogami in se ne upa vstati  Grin  ko pa je Mond videl , da se ne rabi počutiti ogroženega od njega, pa sta skaljala okoli kot največja frenda.. ena izmed smešnik slikic:


upam da bom uspela čimprej priti spet na obisk in takrat za dalj časa, da se pošteno znorita.. še boljše bi bilo, da se končno zmenimo za srečanje  Smiley
jaz imam vse sobote do sredine junija zasedene- od morja, poroke, razstav, piknikov,.. Cheesy tako da sobota pri meni pride v poštev komaj konec junija.. lahko pa prej  kakšen drugi dan..   Huh

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #334 : torek, 10.05.2005 : 20:52:50 »

kaj pa je imel mond na tej sliki v gobcu?? Shocked Grin Grin
ja, resno morata čimprej pridit na obisk...
srečanje...ja če ti ne moreš soboto potem se lahko zmenimo v nedeljo.
ok, ker noče noben postavit nobenega konkretnega datuma ga bom pa jaz;to nedeljo Grin
torej gremo v iški vintgar ali tja proti krškemu?
hm...vreme bo treba naročit Wink
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #335 : sreda, 11.05.2005 : 12:21:46 »

ne to nedeljo ne..sem po vsej verjetnosti še na morju, če pa pridem slučajno že v soboto domov, pa tak nimam financ Angry..
torej drugo nedeljo..22.5. kaj pravite?? mate čas?? za kraj pa se tak lahko zmenimo ko bo datum fiksen  Cheesy
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #336 : sreda, 11.05.2005 : 17:48:40 »

ja, meni tudi odgovarja nedelja in lahko je to 22.5., vreme bo do takrat že menda o.k. Wink

drugače pa me zdaj počivamo, gremo potem v malo šolo. smo morali zadnjič pokazati kaj smo se do sedaj naučili, pa moji mali avši ne gre hoja poleg, vse ostalo pa dela super, je inštruktor reku, da za svojo pasmo odlično. no ja, hojo bomo pa še vadile, moram priznati, da se s tem nismo preveč ukvarjale, če pa je tak fajn noret okol. Grin

lep dan
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #337 : sreda, 11.05.2005 : 20:53:56 »

ok...meni je tudi naslednja nedelja v redu.
zdaj pa moramo samo še čimveč tapikastih navabit, na tem forumu smo samo shait,jasminebianca, jasminaj in jaz...tiste ki redno sodelujemo v temi Roll Eyes
no če katera še pozna koga ga naj povabi...bom jaz tudi upam da koga našla.
zdaj se lahko zmenimo še za kraj Huh
LP
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #338 : nedelja, 15.05.2005 : 16:03:11 »

Midva s Karlijem pa tudi ne bi mogla prit, ker nama je preveč daleč, pa še s samci se ne razume kaj preveč  sram

je pa tule ena njegova fotka
http://www.moj-album.com/slike/205669/J9UyDd1j6YYErhZ8.v.jpg
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #339 : sobota, 21.05.2005 : 12:11:00 »

 Smiley Smiley
In potem vse tiho je bilo.............. Smiley

Tudi pri nas je kar velika gužva in primankuje nam časa Sad   ,je pa seveda veliko veselje ko se lahko ukvarjamo s takimi navihanci kot je tale naš AIK Grin Wink Smiley Cool
http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/aik-maj.bmp 189.97 KB

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #340 : sobota, 21.05.2005 : 12:45:27 »

ooooo...kaj je dober Cheesy Cheesy Cheesy
a je on doma ostal??
ja, tudi pri nas smo večinoma zunaj, nabiramo kondicijo, pa vadimo ring dresuro...rezultat pa na slikici Cheesy
upam da ne bo prevelika(ne znam zmanjšat sram )
takole je že Mond priden in se postavi že skoraj na ukaz Cheesy Grin
http://petra.moj-album.com/slike/33271/s4SQe6P1fF2Uj_gw.v.jpg 108.81 KB

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #341 : torek, 24.05.2005 : 14:32:31 »

Se mi zdi dokaj pomembno obvestilce, pa bo mogoce kateri od vas bil zainteresiran za kontrolo zdravja svojega "pikastega" prijatelja... Wink

Slušni test (BAER) - Končno priložnost za opravljanje v Sloveniji!!!

V soboto, 28.05.2005 bo možno v Sloveniji (v bližini Ljubljane) opraviti slušni test, ki se ga priporoča predvsem za pse, ki so zaradi svoje bele barve pasemsko podvrženi gluhosti (dalmatinec, dogo argentino, bullterrier,...) in je edini verodostojen za dokazovanje gluhosti/dobrega sluha pri psu. Teste bo opravljala veterinarka, Mag. Regina Bregenzer iz Dunaja.

Cena je 7.500 SIT za psa in vključuje zdravila (uspavanje), računalniski izpis zaznavanja sluha in uradno veterinarsko potrdilo o opravljenem slušnem testu. V primeru večjega števila interesentov bo cena nižja (kot vse kaže bo!).

Vsi, ki bi se želeli prijaviti na opravljanje slušnega testa, naj mi to čimprej javijo, da jih dodam na seznam!

040 844004 (Polona)
info@starsatsea.net
Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #342 : petek, 27.05.2005 : 10:14:03 »

Sally, imam nekaj vprašanj:
Kdaj se pri mladičih opazi da so gluhi?
Če je psica/pes naglušen, ne pa gluh ali se z njim lahko naprej vzreja?
Ali je pri dalmatincih obvezno opravljanje slušnega testa oz. ali se kaj dela na tem?

Sprašujem čisto tako iz firbca. Vsekakor ne mislim vzrejati. Se mi zdi, da je že tako preveč dalmatincev po oglasih.
Logiran
zoey
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #343 : petek, 27.05.2005 : 14:49:12 »

Se mi zdi dokaj pomembno obvestilce, pa bo mogoce kateri od vas bil zainteresiran za kontrolo zdravja svojega "pikastega" prijatelja... Wink

Slušni test (BAER) - Končno priložnost za opravljanje v Sloveniji!!!

V soboto, 28.05.2005 bo možno v Sloveniji (v bližini Ljubljane) opraviti slušni test, ki se ga priporoča predvsem za pse, ki so zaradi svoje bele barve pasemsko podvrženi gluhosti (dalmatinec, dogo argentino, bullterrier,...) in je edini verodostojen za dokazovanje gluhosti/dobrega sluha pri psu. Teste bo opravljala veterinarka, Mag. Regina Bregenzer iz Dunaja.

Cena je 7.500 SIT za psa in vključuje zdravila (uspavanje), računalniski izpis zaznavanja sluha in uradno veterinarsko potrdilo o opravljenem slušnem testu. V primeru večjega števila interesentov bo cena nižja (kot vse kaže bo!).

Vsi, ki bi se želeli prijaviti na opravljanje slušnega testa, naj mi to čimprej javijo, da jih dodam na seznam!

040 844004 (Polona)
info@starsatsea.net

Vse,ki bi se še želeli prijaviti,Polona prosi,da to storite na njeno telefonsko številko,saj se ji je pokvaril računalnik ali pokličete Tanjo na 031 238 448.Pri Tanji dobite tudi vse informacije glede lokacije testiranja.
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #344 : petek, 27.05.2005 : 15:35:10 »

shait, ti bom kar jaz odgovorila kolikor bom znala Wink
če je mladič gluh ali naglušen na eno uho se to ne opazi ravno hitro, vsekakor je popolno zagotovilo samo elektronsko testiranje.če je popolnoma gluh pa to verjetno že sam kar hitro opaziš...
ne, čim je naglušen je nadaljna vzreja prepovedana, ker je že tako to velik problem!
tudi obvezen na žalost ni, zato pa je kar veliko gluhih.najbrž zato ni obvezen ker v sloveniji nimamo aparature za testiranje, zakaj točno in če se kaj dela na tem pa bo mogoče kdo drug povedal. Wink
najbrž imamo par pobudnikov zato, če se pa kaj premika pa ne vem...
LP,petra
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines