mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 18.10.2024 : 23:58:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 149909 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #315 : torek, 26.04.2005 : 15:24:04 »

oj!
shait ti še kar naprej slikaj pa nas opozori na nove slikice, vedno rada pogledam slike naših pikic Cool
hipo trenutno čaka da ji popravijo računalnik, pa sem tak ponosna na monda, da moram napisat, da je dobil vzrejnega- in to brez problema  Cool.. saj bo sama kaj več o tem napisala, ko si bo porihtala računalnik.. mond z johnyjem ti čestitama in pošiljama  vsak enega Kiss Kiss
drugače pa gremo v soboto v prago na razstavo, pa v nedeljo na specialko, da vidim malo kaki so johynjevi vrstniki, pa če sploh ma kaj šans med dosti konkurence Huh držite pesti!
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #316 : torek, 26.04.2005 : 16:14:46 »

hehe, nič ne napišem dokler ne dobim papirja v roke... Grin
mond je danes končno zmatran, od 8 zjutraj do zdajle se je podil po rožniku, tivoliju...z njegovo kolegico-bulterierko Cheesy
sem se odločla mojega vaškega psa malo v mesto peljat :Din je bil res nadpovprečno priden, odpoklic ubogal 100% Shocked Cool ,no ja, saj drugače pa nebi bil spuščen Huh
naju je pa napadel en rotweiler(mond privezan)oni pa pripičil direkt v naju in ga napadel."lastnik" pa flegma 15 metrov stran po mobitelu čvekal Lips Sealed
ko ga je končno priklical ga je pa pobožal!!mislim halo.... Lips Sealed Huh potem pa pes še enkrat na naju...ljubljana res ni za naju... Roll Eyes
hehe, na vrhu rožnika pa srečam-kaj neki- še ene pikice Grin
LP
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #317 : torek, 26.04.2005 : 18:52:00 »

ja saj, sem jaz tudi opazla, ko pričakujem, da me ne bo nič ubogal, potem preseneti, pa je priden 100 na uro Cheesy
kak je z mondom? saj mu rotweiler ni nič naredil, ne? Undecided kak pa je mond odreagiral,se je umaknil ali se je hotel stepst??
Johnyja pa je hotel danes en pitbul napast,na srečo ga je lastnik pravočasno povlekel stran..najbolj žalostnoi pa je da je bil pitbul star 5 mesecev Huh zgleda da je pri njih res šlo nekaj narobe pri vzgoji!
aja, petra pridi kaj v maribor pogledat, mogoče je pa maribor za vaju Wink Grin
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #318 : torek, 26.04.2005 : 19:18:26 »

sva zdaj prišli z bianco domov z ene jase ob gozdu in nama je tam prekrižala pot ena kača, pa sem rekla, da me tam ne vidijo več, vsaj nekaj časa... pa sva ostali brez krasnega karaja za divjat!! Angry

kaj pa če bi se enkrat našli na pol poti, da bi bilo vsem enako do tja pridet in bi se lahko naši hiperaktivci znorel kolko bi hotli? moji punci malo manjka pasje družbe, saj niso vsi navdušeni nad divjanjem svojih pesjanov Huh , moja pa drugega ne zna kot noret.

aja, pa čestitke mondu za odlično oceno  Wink sem ga vidla na slikci v albumu, pa je pravi lepotec.
pa johny je že tudi krasen kuža, držimo pesti za dobro oceno v pragi!

pa všeč mi je slikca od shait, so mi take črnobele še posebej pri srcu

lp
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #319 : torek, 26.04.2005 : 19:42:20 »

ja, tisti rottweiler je zgleda al ga opraskal ali pa z zobom odrgnil po glavi, tako da mu zdaj ne kakšnih dveh centimetrih manjka dlaka. Angry
sem mu nekaj namazala z eno kremo, pa upam da mu bo kaj hitreje zrastlo kot na gobcu.tisto se mu celi že kake 3 mesece, kar noče mu dlaka zrast gor,ne vem a samo njemu tako blazno počasi zraste al je to zaradi tega ker je zavno na kosti(gobec) Huh
pa še na prsih je imel nekaj krvavo...možno da sta se to tudi s tisto psičko kaj pogrizla, ampak mislim da tako groba pa nista bila...
mond se je zase postavil, sem si že mislila da ga bi kar spustila, ampak kaj bi pa lahko dalmatinec proti rotiju???
zdaj vidim zakaj folk po ljubljani hodi na sprehode z solzilci, bulerji.... Angry
ja pitbuli znajo bit kar ostri...mislim, jaz vam lahko samo povem da ne metat vseh teh "nevarnih" Roll Eyes pasem v isti koš.jaz imam namreč z bulterierčki same lepe izkušnje, čeprav je bilo danes tudi slišat kakšno opazko Roll Eyes ta je nevarna, te bo za zajtrk pojedla; je rekel en gospod na klopci svojemu psu.lastnica bulterirke pa njemu nazaj:ne ne, je že čas za kosilo Grin

jasminebianca, jaz sem takoj za da se dobimo kje...ampak nekje kjer se bodo res lahko zdivjali in ne bo nevarnosti zaradi avtov, železnice...pa res lahko veliko ljudi povabimo, pač vse za katere vemo da imajo dalmatince Cheesy

jasmina, pridem v maribor takoj ko bo možnost(izpit, ali pa nekdo ki bi me bil pripravljen peljat Tongue )

LP


Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #320 : torek, 26.04.2005 : 21:10:04 »

jaz sem tudi takoj za srečanje.. probajte kaj organizirat.. se pripeljem tudi v lj ali pa v krško, če bo treba Wink Cool
če se ne bomo prej uspeli zmenit( kar se pa ne bo zgodilo  Smiley) , pa se vidimo nekje okrog 1.septembra v mariboru, kamor boste MOGLI prit, ker ima johny rojstni dan Tongue

no, pa začnimo zbirat predloge, kje bi se lahko dobili ?? Huh 
Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #321 : sreda, 27.04.2005 : 04:40:43 »

A so bile včeraj spet vse pike na forumu... Cheesy

Tudi Shait bi prišla na skupinsko norenje, samo ni pa 100%. Zdaj enkrat se bo začela gonit.

jasminaj,
johnyu vso srečo v pragi!

Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #322 : četrtek, 28.04.2005 : 10:13:10 »

hehe...če se bo pa gonila pa raje ne...mond je strašno ljubosumen, in najbrž nebi radi da se kakšen pretep zgodi Roll Eyes
hm...samo kje bi naredili to?
a kdo pozna kakšen primeren prostor?pri nas naprimer so srne in zajčki, tako da to odpade Wink
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #323 : četrtek, 28.04.2005 : 14:16:25 »

http://petra.moj-album.com/slike/33271/Gr4AU0sEL1Ni0UkZ.v.jpg

takole pa izgleda dalmatinec po celodnevnem norenju, končno zmatran.... Grin Grin
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #324 : četrtek, 28.04.2005 : 15:41:39 »

kak je mond simpatičen, taka je tudi moja avša mala, sam da ji ponavadi še jezik visi iz gobčka...

ma tudi jaz ne vem za noben pameten prostor, bom šla te dni mal okol gledat... bi blo fajn, če ne bi bilo srn pa zajcev, čeprav moja še ne ve kako srna izgleda, lovila bi jo pa verjetno vseeno, ko so pa tak hitre.  Roll Eyes 
drugače pa bi se z veseljem kam pripeljali, če ima kdo kakšen fajn prostor v mislih. sem doma že najmanj 100krat rekla, da bi bilo fajn, če bi imeli v lasti kakšen ogromen travnik z nekaj drevesi za senco, pa še kakšen potok bi lahko skoz teku, pa še kaj takega, sam niso za to, da bi bili posestniki  Undecided  Huh škoda, ker mi ni jasno zakaj ne?!!

lep dan
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #325 : petek, 29.04.2005 : 11:24:19 »

kaj pa če bi šli na kakšen hrib...?
lahko bi pa šli v iški vintgar? Cheesy tam je potoček pa senca...samo najbrž noben ne ve kje je to?
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #326 : torek, 03.05.2005 : 12:58:06 »

hipo lahko gremo tudi v iški vintgar, če ga le ni pretežko najt:)
sma se pa menla z multijem, da bi se lahko dobili tudi v krškem pri hipodromu.. kaj pravite?
drugače pa je bil vikend uspešen.. spoznali smo , da moramo z johnyjem še trenirat obnašanje v ringu, drugače pa je prejel  na CACIB Praga 2.mesto, v nedeljo na specialki pa 1.mesto (dva pokala Cheesy).. slikice si lahko pogledate na johnyjevi hp  in pa zvečer še na mojem albumu (jih še nisem uspela naložit)..
to na slikici pa sta Rocky in Johny med igro

in johny po igri  Grin
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #327 : torek, 03.05.2005 : 13:06:17 »

pozabila sem napisat.. v Brnu smo opravili BAER test (test sluha) in Johny odlično sliši na obe uhici  Cool Cool
sem full vesela  Cheesy   Cheesy
bogega reveža so uspavali, pa mu take igle v glavo piknili, pa cevke v uhice.. je pa bil kar priden (valda če je bil uspavan Grin Grin)
zdaj vidim , da je njegova trma, ko se naredi gluhega posledica dalmatinskega karakterja , ne pa slabega sluha  Roll Eyes  samo tudi to bomo odpravili  Wink
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #328 : torek, 03.05.2005 : 14:11:54 »

čestitke johnyju za lep uspeh!!!  Cool pa super, da sta test za sluh naredila.

glede srečanja sem pa tudi jaz že razmišljalo o tem, da bi se dalo najti ta iški vintgar, čeprav mi je tudi jasminin predlog o hipodromi kar všeč, glede na to, da mi je to res čisto blizu.  pa prostor je v redu.
pa ste kaj razmišljali o datumu srečanja?
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #329 : torek, 03.05.2005 : 16:42:16 »

najprej čestitke johnyju, zdaj pa samo še natrenirat ring dresuro pa bo pravi frajer Cheesy
se je izplačalo da smo doma držali pesti in tačke, za sluh in razstavo...sem tudi jaz ful vsela predvsem da je sluh ok Wink
za iški vintgar jaz točno vem kje je, tam je tudi koča za kavico, pa potem je pot ob reki(iški)za kakšne večje travnike pa nebi vedla ker sem bila samo dvakrat s kolesom tam Cool
če bi šli tja, bi bila za vikend bolj kriza ker je pomojem kar veliko folka, drugače se mi pa zelo dopade tudi ta druga možnost.da je le kaka senca tam, pa veliko veliko prostih travnikov za noret Grin
hm...datum...jaz imam načeloma vsak vikend čas, če ne bo kakšna razstava ki imam namet it...drugače tudi kakšen petek ne bi bil problem, samo najbrž imate službe ;)jaz imam ob petkih kmalu konec šole...
do krškega bi bil meni le prevoz problem mi manjka še 4 mesece do izpita Cool )tako da če je kdo iz našega konca, se priporočam da me nekako dostavite do tja Grin
LP
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines