mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 02.10.2024 : 00:07:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)  (Prebrano 103401 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #570 : torek, 09.12.2014 : 17:27:23 »

Hvala  Smiley
No, stvar je taka, da začnem z okraševanjem že vsako leto ob Miklavžu  veselje, ker mi je lepo, da je zdaj poleg ognja v kaminu še okrašeno.  In ker potem te "smrekce" ostanejo nekje do sredine januarja, ne morejo imeti "kocin", ker s tem pa se mi pa res ne ljubi dnevno ukvarjati  huh. Pa še vedno uporabimo samo lastno zelenjavo in med njo ni nobenega iglavca, zato smo že več kot 10 let vedno pri smrekicah, ki to niso  Wink Grin, ker kakšno leto visi kaj tudi iz stropa, odvisno pač od trenutnega navdiha  Grin, na tleh pa tudi zaradi pesjanarskih ležišč, ni prostora.
Moj analogni rokodelec sicer vedno najprej zavije z očmi, ko mu obelodanim željo  Tongue, ampak čez 2 dni pa me že priganja kdaj bova začela  Kiss
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #571 : ponedeljek, 15.12.2014 : 23:41:25 »

Wow, kako lepa stajliš smrecica! Meeeelaaa!
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #572 : ponedeljek, 15.12.2014 : 23:47:04 »

Čarka, na naslednje licitacije lahko daš ogled vseh mojstrovin okoli in v hiši  Cheesy Wink Al pobiraš pa vstopnino  Cheesy
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #573 : ponedeljek, 16.02.2015 : 01:32:54 »

 Kiss


Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #574 : sobota, 28.02.2015 : 22:19:30 »

Mižonny, hvala  objem Kiss

No, da še malo tudi mi obnovimo našo temo  Wink

Z Bindi spet kolesariva in odkrivava lepote barja. Res je, da so poti, ki jih izbirava slabe, luknjaste in še vedno precej razmočene, je pa to tudi dober razlog, da Šefica malo bolj pritiska na pedale, lovi ravnotežje in "korak" z Bindičko, ki na ozkih poteh važno teče pred njo  Grin
Skratka, ura kolesarjenja po brezpotjih na dan je tista, ki Šefico kar prešvica  Afro, Bindi pa pri svojem tempu nima niti odprtega gobca  Shocked huh
Sem pa se zadnjič skoraj pos***. Po dobri uri in že nastajajočem mraku, sva se ob obvoznici vračali nazaj, ko pred enim ovinkom Bindi našpiči ušesa in visoko dvigne nos. Takoj zatem slišim globok, neprijazen lajež najprej enega, potem dveh ... potem pa večih psov  . Takoj sestopim s kolesa, pripnem Bindi, jo dam na levo, čisto na kratko in najprej pomislim kaj narediti, se obrniti in zopet uro kolesariti, tokrat že v temi ali .....
Za grmovjem sem nekako zaznala pasje silhuete, ki so malo naprej grozeče skakale na razmajano žično ograjo, lajale in renčale, zato sem se odločila, da bova šli počasi, skulirano mimo. Celo Bindi je bila čisto tiho in se izjemoma delala, da je sploh ni  predaja, jaz pa sem samo od strani zaznala, da je na desni, za ograjo 1, 2, 3, 4, 5 .... pa lahko celo kak več  Shocked tršicinih Prad, ali nekaj med šarplanincem in tornjakom, vsekakor krdelo OGROMNIH, nič prijaznih čuvajev, ki čuvajo nekaj, KAR NEKAJ  Angry. Vsekakor sem jih poskušala čim bolj ignorirati, gledala naprej, s kotičkom očesa pa seveda tudi njih in ko sem že mislila, da sva na varnem in lahko spet zajezdim kolo, sem se še enkrat obrnila in kaj zagledam, štirje med njimi so 4 m za nama. Na srečo je šlo samo za 2 odrasla psa in dva "mladiča", vsaj po njuni pasji štimi sodeč, ker velikost je bila že res ta prava. No, takrat pa me je res zmrazilo. Vsa kar sem lahko naredila je, da sem potisnila Bindi naprej, zasukala kolo kot ščit proti njim in zatulila MAARŠ. Mladiča sta prva zabremzala, na drug jezni krik pa sta na srečo zabremzala tudi odrasla, nekako najdlje je vztrajal največji, najverjetneje samec, vendar se je končno tudi on obrnil, midve pa sva s tresočimi nožicami odpujsali domov .
In kaj mi je ves čas hodilo po glavi? Pi***, spet nimam telefona pri sebi, da bi poklicala, če se nama kaj zgodi!!!!  butnglavc butnglavc butnglavc

Zdaj pa se ubadam tudi z idejo kako razložiti ex. Vursovcem kam naj gredo na ogled, ker če nič drugega, je za mimoidoče (ki vsekakor niso pogosti) mimohod potencialno res nevaren, sploh, ker imajo psi nekje izhod.  Menda pa so psi, ki se po moje kar med seboj "ženijo", v lasti enega zapitega in žleht dedca  trmoglavka

Do naslednje zabavne dogodivščine  Tongue Evil vas vse lepo pozdravljava  Cool
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #575 : sobota, 28.02.2015 : 22:35:37 »

Ajoj, mi grejo kar kocine pokonci . Si ne upam niti pomisliti, kako bi se lahko končalo Lips Sealed. Še dobro, da je Bindi prepustila urejanje zadev tebi in ni poskušala kaj na lastno pest Afro.
 butnglavc
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #576 : sobota, 28.02.2015 : 23:09:25 »

Tkole ti bom rekla, čarka... Če bi imela mačke, bi namesto potepanja po blatu in adrenalinskega prerekanja z maksihundusi lepo sedela na kavču in kvačkala in N-Č hudga ti se ne bi zgodilo

LP, M.  Evil
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #577 : nedelja, 01.03.2015 : 01:44:04 »

Uf
Dobro si se znajdla.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #578 : nedelja, 01.03.2015 : 09:25:11 »

Še dobro, da je Bindi prepustila urejanje zadev tebi in ni poskušala kaj na lastno pest Afro.
 butnglavc

Ja, na srečo je ona, kljub svoji glasnosti, v resnici en posran pes  Tongue in ve kdaj gre zares  Afro

Tkole ti bom rekla, čarka... Če bi imela mačke, bi namesto potepanja po blatu in adrenalinskega prerekanja z maksihundusi lepo sedela na kavču in kvačkala in N-Č hudga ti se ne bi zgodilo

LP, M.  Evil

Draga Mila, če Naši ne bi rastla rit že od samega dobrega zraka  Roll Eyes, kaj šele furta  , bi tudi ona z veseljem delala še večjo luknjo v kavču. Tako pa jo vsaj jaz spravim malo v pogon   butnglavc. To, da se ji doma ob mačkah ne more nič zgoditi, pa nekako ne verjamem več  Tongue Evil

Lp, B. 
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #579 : nedelja, 01.03.2015 : 10:04:26 »

Ojej, sem te hotela vprašat kje to kolesarite, če se kdaj opogumimo, pa zdaj raje ne bom. Tongue cookie
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #580 : nedelja, 01.03.2015 : 12:59:27 »

Aaaaaaaaaaa! Vse kocine mi grejo pokonci samo ob branju, kaj sele da bi kaj priblizno podobnega probala!
In tvoja rit je ze cist uredu, lahko nehas.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #581 : nedelja, 01.03.2015 : 13:16:39 »

Uf, kakšne adrenalinske zgodbe zadnje čase berem na forumu! Shocked Zadnjič jih je Regrat pihal, zdaj Bindi red dela ...  Lips Sealed

Šefici vse pohvale za pogum in glasen MARŠ (se vidi, da si ti tud Tršica  Wink ), seveda pa tudi za pridno kolesarjenje! Afro

Samo, da se je dobro končala tale zgodba z več Pradami.  Lips Sealed
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #582 : ponedeljek, 02.03.2015 : 00:42:29 »

In tvoja rit je ze cist uredu, lahko nehas.
PoTpis!  Smiley
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #583 : ponedeljek, 02.03.2015 : 08:08:42 »

 Shocked Shocked
Me je prav hladen pot oblil samo ob branju.   trmoglavka trmoglavka
Dobr sta jo odnesli.  Kiss Mi jo najbrž ne bi.  Lips Sealed
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #584 : ponedeljek, 02.03.2015 : 09:09:31 »

O kak horror. Da neham dihat že ob branju. Lips Sealed Pa roke se spotijo, pa 101 film na sekundo ti gre čez možgane ... Bi blo skoraj čudno, da še ne bi sprobala v praksi ... Tudi meni je rjovenje, ampak res na ves glas Roll Eyes, doslej na srečo vedno pomagalo. Če imaš kako palico pri roki, je pa že luksuz Undecided.
Logiran
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines