mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 24.08.2024 : 17:16:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 45   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)  (Prebrano 101976 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #105 : četrtek, 21.06.2012 : 00:09:03 »

iiiiii, mišoti! Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #106 : četrtek, 21.06.2012 : 06:05:13 »

Aja? Mene pa Samotova Samooklicana tolk prepričuje, kako so "Tarasi" pridkani Wink A meliso jejo tudi? Gurmanke male Kiss
Kolko so pa stare tele babnce?

Med "miškami" so verjetno res najbolj pridkane, ker jejo samo suho hrano (skoraj edina izjema je melisa, ki pa ne sme biti vlažna od rose ali dežja) in posledično tudi malo lulajo in se jih zato manj voha  Wink  Afro
Taras je en dečko, naše pa so tri in zato so nočni žuri bolj orto  veselje, se lovijo in skačejo, da kletka včasih kar poskakuje  Grin
Stare pa so cca 6 let.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #107 : ponedeljek, 06.08.2012 : 22:22:50 »

Medtem, ko vsi "rinete" tja kjer je še bolj vroče, smo jo mi mahnili tja, kjer je hladneje - na Jelovico 

Končno se je tudi moj morski volk vdal in pristal na nekajdnevni stacionarni oddih "v hribih", ker sem predvsem sama
res rabila popolni odklop, s tremi psi, od katerih je ena Bindi  butnglavc, pa si kakšnega obljudenega kempa, polnega
malih otrok in psov,  nisem želela  sram.
Ponudba je bila več kot prijazna, hiška brez elektrike in vsega drugega kar je nujno v civilizaciji, pa sanjska  Cheesy









Naši pesjanarji so bili presrečni, še skoraj bolj kot jaz.

Zjutraj, ko me je Bindi zbudila z mastnim francozom  bruham, sem samo odprla vrata, oni pa so odlaufali nekaj krogov
okoli hiške, opravili najnujnejše in se postavili pred vrata za zajtrk  Kiss
Celo Bindi, ki ima oster nos, je bila vseh 5 dni brez štrika, imela je sicer večji radij gibanja kot ostala dva, pa
vendar mi ni niti enkrat izginila iz vidnega polja in vsakič je tudi takoj pritekla, ko sem ji požvižgala  bravo



Veliko smo lenarili in brali,









se sprehajali in tudi gobarili, čeprav je naš ata vsakič na novo ugotavljal, da s tolikimi psi (in verjetno tudi ženo  Tongue)
 to ne gre  Angry







Pa vseeno potem ni imel pripomb, ko je na mizi stal lonec  Grin Tongue







Naša pasja radost je bila več kot vzorna  Kiss Kiss Kiss



 ... celo Picko ni imel razloga za bevskanje  Afro



... Bindi je proti večeru sicer začela strmeti v gozd in prisluškovati vsakemu šumu  huh



ampak so nas po moje vse srne od blizu in daleč zavohale, zato razloga za kakšno akcijo ni imela 

Naša najbolj pridna, skulirana, prijazna ... Čara, je tudi za trenutek uspela premagati strah pred fotoaparatom in
je sproščeno pozirala  ljubezen ljubezen






THE END  Wink




Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #108 : ponedeljek, 06.08.2012 : 22:45:15 »

NORO!  Cheesy Uf, kako so fine takšne lokacije (čeprav je ob plaži tudi čisto luštno pihalo  Tongue ).

Ne verjamem, da ni bilo nobenega šuma za Pickota, ki bi ga bilo treba nalajat!?  Grin
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #109 : ponedeljek, 06.08.2012 : 22:49:47 »

O, kakšna pravljična hišica in kako blaženi pasji ksihtki. Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #110 : ponedeljek, 06.08.2012 : 22:56:02 »

O, tole je videti pa res pravljično! Semle bi pa še mene, zapriseženo ljubiteljico morja z lahkoto spravil Cheesy
Pa tako pridni pesjančki ! Sploh Bindi Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #111 : ponedeljek, 06.08.2012 : 23:02:07 »

Kakšna idila!  Cheesy Pa ful sem fovš in slinasta Tongue zaradi tadruge slikce s hrano Grin
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #112 : ponedeljek, 06.08.2012 : 23:53:08 »

Mi imamo pa Jelovico pred nosom Sad. Pa me je strah gor hoditi, ker je tam kar nekaj medvedov Shocked. Se manj bojim galebov kot medvedov.
Drugače so pa "robinson crusoe" počitnice prav v modi sedaj. Vedno več ljudi išče take, odmaknjene raje.

Modelčki na slikah so pa enkratni. Čara se mi zdi na fotkah tako mirna in mehka.  Kiss Kiss Kiss
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #113 : torek, 07.08.2012 : 07:33:44 »

Tole pa je IndijaKoromandija!  Shocked
Dobrodošli nazaj!  ljubezen
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #114 : torek, 07.08.2012 : 07:50:55 »

Zame je največja prednost Jelovice ta, da je prepredena s samimi krožnimi, dobro vzdrževanimi potmi. Pravzaprav ne moreš
zaiti, vedno se vrneš nazaj na točko A, po eni ali dveh urah  Azn Takšne prijazne treking variante so.
Medvedov pa menda ni, to nam je zagotovil gospod, ki stalno živi zgoraj (sicer malo nižje) in ki je v gozdu vsaj 4 ure na
dan, Jelovico pa pozna kot svoj žep  Wink Ne isključujem seveda možnosti, da se kakšen občasno tudi najde, a prijateljica,
lastnica hiške je povedala, da niso še nikoli našli nobenih medvedjih sledi.

Čara pa je naša neproblematična lubica z zelo visokim tolerančnim pragom, dokler je bila edinka smo lahko z njo hodili
kamorkoli in povsod  ljubezen, nikoli je ni bilo treba privezovati na štrike, vedno se nas je držala, odkar pa imamo še priveske,
pa je logistika dopusta malo drugačna, pa ne samo zaradi števila  predaja.
Picko je bil sicer izposojen, a ker dela njegova šefica vsak dan 8-10 ur, sem se, glede na njegovo zdravstveno
stanje, sama ponudila, da lahko gre z nami in je tudi zelo užival, čeprav je bolj salonski pes  Tongue, ki nerad polažava
po travi  Grin
Bindički, z nizkim pragom tolerance do novih psov in ostrim nosom, pa je tako najbolj dogajalo, čeprav me je zelo
prijetno presenetila s svojim vedenjem in odzivnostjo objem
Moram reči, da smo vsi prišli v civilizacijo kot prerojeni 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #115 : torek, 07.08.2012 : 09:01:20 »

Noro, takoj grem tja! Boni bi sicer verjetno imela dvojni štrik, a me to ne bo motilo.... Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #116 : torek, 07.08.2012 : 09:26:52 »

No, to je pa raj super. Jaz bi kar za skoz Afro.
Ful vesela, da ste se nauživali v miru, "stran od civilizacije".  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #117 : torek, 07.08.2012 : 09:35:15 »

UAU, kako noro dober plac  Cheesy Afro
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #118 : torek, 07.08.2012 : 10:23:22 »

Tole bi bile pa tudi moje sanjske počitnice Cheesy. Super ste izbrali!
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #119 : torek, 07.08.2012 : 17:25:48 »

Vaaauuu, kakšen dober dopust za človeke in pse Wink
Super poročilo in slikce  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 45   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines