mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 24.08.2024 : 19:30:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 45   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)  (Prebrano 102015 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #75 : četrtek, 12.04.2012 : 20:42:27 »

Carici, obe Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #76 : torek, 17.04.2012 : 12:09:05 »

O, ja, včeraj zvečer pa je bil dan D za uporabo naše nove zračne "pištolce"  Evil

Smo šli na sprehod: Bindi, jaz in v levem žepu tudi ONA. In bilo je nadvse prav, da sva jo vzeli s sabo.
Namreč srečali sva kar 4 potencialne sovražnike  Azn

Prvi je bil minič - mladič in je bilo vse OK, ONA je ostala v žepu, drugi je bil od nje manjši sovražnik,
na drugi strani ceste in ga je bejba le fokusirala ter globoko dihala (pa nič več kot to) - tudi OK  Wink,
potem pa sta sledila dva veliiiiiika, črna, že preverjeno več kot nesramna, ker sta čisto ignorantska in
lepo vodljiva, ampak sovražnika No1 in se je potrebno na polno dreti nanju  butnglavc

Sva se najprej vljudno umaknili z istega pločnika (ziher je ziher  sram) in je zgledalo, da bo pri prvem šlo
samo s fokusiranjem in globokim dihanjem ter mojim ignoriranjem situacije, ampak ne, ni me izneverila
in je zaštartala na polno, jaz pa tudi  Evil Evil, dlan je bila tako že v levem žepu, samo izvleči jo je bilo
treba in SIIIIIIIIIIK ob glavi (kaj pa hodi ob levi Tongue  Grin) ... in ne samo, da je v sekundi utihnila, tudi znižala
se je za 10 cm in šla naprej, prav pohlevno, le 2x je previdno uč vrgla vame, če se to res njej dogaja  Grin veselje

Pri zadnjem, pa je Čarka že vedela kam njen pes taco moli in je samo počakala, da ga nafokusira ter
prvič zajame sabo (za tisti uverturni globoki vdih), ker tokrat pa je siiiknilo že preventivno .... in zopet je
postala tako mala in pohlevna, da pri mimohodu tudi pogledala ni nesramneža 

Do včeras sem bila še v dvomu kdaj "pištolco" uporabiti, od včeraj pa dvoma ni več, ji je očitno treba možgane
zabremzati že ob prvi pregrešni misli in ne šele ob "upsu"  Cool

Čarka je ful vesela, seveda pa je svojo bejbo vsakič, ko je bil sovražnik že za njeno ritjo, tudi izdatno pohvalila
in nagradila  Smiley
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #77 : torek, 17.04.2012 : 12:25:22 »

Bravo vidve Afro, pa še nasmejala sem se ob njenem imenu ONA Grin!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #78 : torek, 17.04.2012 : 13:36:22 »

He he, Čarka = pištoljerka! Afro
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #79 : torek, 17.04.2012 : 15:47:19 »

Bravo, Čarka!  bravo Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #80 : torek, 17.04.2012 : 17:12:44 »

Tooooo, Čarka! Jaz sem 100% s tabo (Bindi naj pa kar Rokotu zjokana pisemca združenih v trpljenju piše Tongue). Gremo, do konca, a ne  objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #81 : torek, 17.04.2012 : 21:43:03 »

Mene pa firbec matra, KDO oz. KAJ točno je ONA? Cool Deodorant? Pištol'ca? Je to kakšen posebej poseben pripomoček? Wink Saj ne, da imamo kakšnega kandidata za to doma...  Roll Eyes
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #82 : torek, 17.04.2012 : 21:59:30 »

Mene pa firbec matra, KDO oz. KAJ točno je ONA? Cool Deodorant? Pištol'ca? Je to kakšen posebej poseben pripomoček? Wink Saj ne, da imamo kakšnega kandidata za to doma...  Roll Eyes

To je stisnjen zrak v pločevinki, ki deluje na tak način, kot takrat, ko ti šef reče, da ti bo odbil od plače, če nečesa ne boš naredil.  Grin Ne, čisto zares je to stisnjen zrak v pločevinki. S tem pripomočkom zelo uspešno pri psu odvrneš pozornost od neželenega vedenja. To nadležno sikanje iz flaške pa si pes tudi fino zapomne in ne ponavlja več neumnosti, ki bi povzročile ta zvok.   Afro  Evil
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #83 : torek, 17.04.2012 : 22:01:22 »

 Grin

ONA = "pištolca" = pet corrector = deodorantu podobna zadeva (50ml), ki je napolnjena z navadnim zrakom
in ima dokaj veliko šobo, skozi katero glasno siiiiikne zrak in nekatere  Azn histerike v trenutku pregrešnih
misli in dejanj, postavi na tuzemna, realna tla, da se spomnijo kaj so jih učili (in še ne naučili) njihovi dvonožci  Wink

Za našo je super zdravilo  Cheesy in ga redno, a po potrebi, konzumiramo  Evil
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #84 : torek, 17.04.2012 : 22:03:00 »

Hvala Fifi1 - hitri prsti  Afro
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #85 : torek, 17.04.2012 : 23:54:32 »

Čarka, jaz čisto ponosna nate, da si se tako odločno in pogumno spopadla z zadevo! Z NJO ob strani, seveda. Cool

k
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #86 : sreda, 18.04.2012 : 07:01:12 »

Hvala tršica  objem, ampak brez tebe in TVOJE, bi verjetno še vedno živela v prepričanju, da za
nekatere grešnike pač ni zdravila.

Ampak očitno res za vsako rit prava palca raste  Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #87 : sreda, 18.04.2012 : 08:44:01 »

O ti Bindi revčka ciganska, kaj te je doletelo Lips Sealed Predlagam, da čimprej zgruntaš, da je najboljš bit tiho, pa bo mir. Če pa zgruntaš, da je Ona v bistvu luft, ki ti nič ne more, te lahko samo še kaj hujšega doleti, zato ti to drugo toplo odsvetujem.
Go, go, Čarka! Cheesy
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #88 : sreda, 18.04.2012 : 09:02:00 »

Grin

ONA = "pištolca" = pet corrector = deodorantu podobna zadeva (50ml), ki je napolnjena z navadnim zrakom
in ima dokaj veliko šobo, skozi katero glasno siiiiikne zrak in nekatere  Azn histerike v trenutku pregrešnih
misli in dejanj, postavi na tuzemna, realna tla, da se spomnijo kaj so jih učili (in še ne naučili) njihovi dvonožci  Wink

Za našo je super zdravilo  Cheesy in ga redno, a po potrebi, konzumiramo  Evil

Prodano oz. kupljeno! Sem že v trgovini.  Grin Cheesy
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #89 : sreda, 18.04.2012 : 09:58:22 »

O ti Bindi revčka ciganska, kaj te je doletelo Lips Sealed Predlagam, da čimprej zgruntaš, da je najboljš bit tiho, pa bo mir. Če pa zgruntaš, da je Ona v bistvu luft, ki ti nič ne more, te lahko samo še kaj hujšega doleti, zato ti to drugo toplo odsvetujem.


A to, kakšna revčka sem ob njej že eno leto jaz, pa nič ne šteje  Roll Eyes Angry

Pa kako me sramoti s svojim dretjem in skakšnimi pomenljivimi pogledi lastnikov skuliranih psov se srečujem, češ:
"Ja, gospa, vi pa s psi ne znate, a ne, joj, joj ... ", enako kot sem take signale, še tri leta nazaj, pošiljala sama, ko
sem imela samo še Čaro in se mi je zdelo, da drugačen kot skuliran, pes sploh ne more biti  butnglavc

Zdaj pa imam tudi NJO in nam gre v troje  super, pa me čisto nič ne briga kaj si ciganica misli o tej pošasti, če pa bo slučajno
odpovedala, pa bo ziher kakšen brihtnež iznašel kaj novega za naju  Wink Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 45   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines