mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 18:23:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Psi brez povodca
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psi brez povodca  (Prebrano 142243 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #240 : sobota, 28.01.2006 : 17:53:05 »

Odvisno glede cesa. Se vedno sem namrec mnenja, da si pesjanarji pravic, po katerih sicer kricijo, ne zasluzijo.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nordika
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #241 : sobota, 28.01.2006 : 18:10:27 »

Vsi ziher ne, ampak veliko si jih pa vseeno ja.

Torej:
- pes ni napadalen oz. nima nobenih takšnih ali drugačnih izgredov v svoji preteklosti
- pride k tebi, ko ga pokličeš (pustimo zdaj 15 sekundni zamik)
- na pločnik se lahko pokaka tudi, če je na špagi in takrat vestni lastnik kupček pobere

Ali je lahko tak pes, kdaj pa kdaj, spuščen po tvoje ali ne? Oziroma, recimo, da sem zgoraj opisala sebe in mojega psa, ali sem po tvoje neodgovoren lastnik?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #242 : sobota, 28.01.2006 : 18:13:01 »

Ne vem, ker te ne poznam.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #243 : sobota, 28.01.2006 : 18:21:40 »

Nordika moje mnenje na to je, da ce pes do zdaj se nikoli ni imel izpada ne pomeni, da se ne more zgodit, vse je enkrat prvic in takrat je prepozno in takrat je 15sekundni zamik lahko vec kot prevelik. In dejstvo je da lastniki psov vecinoma podcenjujejo svoje ljubjence (pa s tem ne mislim tebe osebno) in prav rezultat taksnega podcenjevanja je, da so ljudje ki so bili preteklosti do psov in njihovih lastnikov nevtralni, zdaj vedno bolj zgrozeni, namesto obratno. In dejstvo je, da ce te kontrola dobi na rozniku s spuscenim psom, je prav nic ne briga ali je tvoj pes najbolj prijazen pes na svetu, ker je kazen 50 jurjev in zaradi pritozb obcanov, ki se cutijo ogrozene, je po tivoliju in rozniku kontrol vedno vec!
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #244 : sobota, 28.01.2006 : 18:29:26 »

Jaz vedno psa pripnem, ko zagledam da se mi blizajo nepoznani ljudje ali psi. Iz miljontauznt razlogov.

Me pa samo moti to, da me potem ljudje gledajo postrani - češ "Ziher je prvezala psa zato ker je napadalen. Dejmo se rajš izognt, ker nas lahko poje, čeprav je na povodcu". Jao.....  Roll Eyes
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #245 : sobota, 28.01.2006 : 18:49:08 »

Mene pa najbolj jezi, ko ima tudi v mestu ogromno ljudi kar lepo spuščene, pa naj bo to velik ali majhen.  No sej je drugo to, da so psi spuščeni, ko se med sabo igrajo. Jaz imam mojo vedno na povodcu, spustim jo edino, ko sreča svoje pasje prijateljče, da se med seboj igrajo in zdivjajo, pa še takrat skoz gledam okoli, da če slučajno pride kak neponzan pesjan ali poznan kateri ni prav preveč prijazen pesjan, da jo pripnem. Spustim iz povodca jo edino še kje na kakem travniku, ker vem, da ni zelo obljuden. Vem, da če je pes še tako lepo izšolan, kdaj pa kdaj tud tak ne bo v kaki situaciji ubogal. Pač vsi psi  imajo kosmata ušesa.
Logiran
Nordika
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #246 : sobota, 28.01.2006 : 19:02:28 »

Itak, da ne zaupam psu 100%, vedno jo spremljam in gledam, kaj počne in se ne obrnem stran medtem pa naj ona leta naokrog, ni šans. Samo kje pa potem zlaufat psa - pa ne mi o raznih ograjenih prostorih, kjer se lahko igra s prijateljčki, ker otroška igrišča obstajajo, pasja igrišča pa ne ( hmmmm, čeprav...... Cheesy ne bi bilo slabo)
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #247 : sobota, 28.01.2006 : 19:05:46 »

Mogoce se bolj splaca vprasati "kako", ne tolko kje. Jaz cisto razumem, ko mi kdo tarna, da kako naj pa on psa zlaufa, ce ga ne sme spustiti. Ja seveda; dve moznosti-on stoji kot prekla, pes pa laufa po svoje ali on se s psom igra. Sam hudica, je treba migat pri tem. To pa ne gre na sprehodu, saj se tam ja sprehaja...
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nordika
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #248 : sobota, 28.01.2006 : 19:11:51 »

S psom igrat?  Shocked Ta je pa dobra! Prvič slišim.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #249 : sobota, 28.01.2006 : 19:21:58 »

Ja, to je samo za doktorje pasje znanosti. Smiley
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #250 : sobota, 28.01.2006 : 20:34:08 »

Psa se da krasno zlaufat tako, da mu celo uro mečeš igračo na vrtu. On pa ti jo vztrajno prinaša  Grin. Pa še z mesta se ni treba premaknit  Wink.......

lp
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #251 : sobota, 28.01.2006 : 20:39:08 »

Ne, ni res, moras migat, moras metat igraco.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #252 : sobota, 28.01.2006 : 20:39:51 »

Pa se nekaj je, namrec ljudje imajo premalo rok, nekateri. Bi rabili najmanj tri ali pa se vec. V eni je cik, v drugi mobitel, hudica, v kateri roki naj ima pa potem povodec? Shocked Shocked Shocked
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #253 : sobota, 28.01.2006 : 20:55:51 »

No, vse to se da tudi z dvema rokama Grin
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #254 : sobota, 28.01.2006 : 21:11:14 »

Pise nekateri. Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Psi brez povodca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines