mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 10:17:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: dobri vojak Švejk
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 33   Dol
Natisni
Avtor Tema: dobri vojak Švejk  (Prebrano 98156 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #150 : petek, 10.08.2012 : 16:12:48 »


Cheesy o skominih po, tokrat, malem mačjem mladičku, ki bi Lexi glodal po zadnjih tacah in jo živciral Evil ter Švejku visel z repa, pa enkrat v daaaaljni bodočnosti

Hihi, točno tako je, Berto poskrbi, da staroselcema ni nikoli dolgčas Tongue

Super reportaža, fajn počitniške dejavnosti ste imeli Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #151 : petek, 10.08.2012 : 19:18:33 »

Krasni ste, vsi po vrsti ljubezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #152 : petek, 10.08.2012 : 19:42:40 »

Fuul luštni, res Kiss Kiss
A Lexy je tule kje iz Trnovo-okolica ali kako? Anthares je naš sosed, zato. ampak ga nisem videla že nekaj mesecev.  Undecided
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #153 : petek, 10.08.2012 : 20:06:47 »

Iz Prul Wink, občasno naredimo tudi sprehod v tisti smeri, čeprav me po tistem incidentu z noži, nekako ne vleče več v un konec Undecided. A ti si kje tam blizu? Jaz bi Dito prečohala Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #154 : petek, 10.08.2012 : 20:12:01 »

Ja, odkar so malo nižje temperature vsak dan pod zloveščim mostom. Prej sem bila 10 let vsak nad na Gradu (čez Prule), zdaj Sančo ne zmore več, tamala se pa tam itak spuščena zleta.
Pa nenormalno je vesela vsakega Cheesy, ki jo hoče pozdravit in premečkat, mu miljontavžentkrat vrne s poljubčki.  Grin Grin
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #155 : ponedeljek, 27.08.2012 : 20:14:12 »

O ježeš, kako sem pa tole ne videla? Drugače bi res Ditko prečohala, tko da se res lahko kaj zmenmo v tistem parkcu Smiley.

Sicer sem pa zelo ponosna na našega Švejka - smo šli namreč po pikico in je bil izjemno priden Kiss. Osebje je bilo navdušeno nad njim, sploh jih je fasciniralo, da je skoraj večji kot pes Grin (Lexi je šla tudi po pikico Wink in je bila bistveno manj pogumna sram). Še na mizi je predel, srček naš Veliki. V glavnem smo natehtali 6 kilc Roll Eyes, ampak je vetka rekla, da je res velik mačkon in da tisto vrečko na trebuhu imajo skorajda vsi mački kar jih je videla (ok, res da ima on tam malo špehka, ampak vzdržujemo težo in štejemo briketke Evil). Pa pohvalila je njegove zobke in dlesni - da v večini primerov naleti skoraj zagotovo na vsaj malo vnete dlesni, pri Švejku je pa bilo vse bp super (ekhm, sej se lahko malo hvalimo v naši temi, ane Wink). Tako si je za nagradico prislužil eno dobro kozervico, ker se je tako zelo lepo obnašal. Res me vsakič znova preseneča s to svojo sproščenostjo tam, kjer bi najmanj pričakoval.

Imamo pa še eno novost, ki bo zagotovo dobro dela njegovemu špehku Wink...bo govora o zarečenem kruhu zdaj sram. Ammm, Švejko je dobil družbico Smiley. Malo (ali pa kr veliko) bo najbrž kriva moja mati z njeno picimici črnuhinjo, Bertolina bom tudi sem zraven vrgla Tongue in pač luštna slikca s še bolj mamljivim opisom in ja...ko enkrat pokličeš ni več poti nazaj Wink. Zofka je tudi "kranjčanka", sploh ni bila v kratkoročnem planu, ampak nekako je bila usojena...pa smo veliko podobnih mucic črtali iz seznama želja v zadnjih mesecih, češ naj jih že 1x oddajo, no, pri njej se je zataknilo...pa malo verjamem v številke (sploh te, ki se navezujejo na našo pokojno Lauro) in se je vse poklapalo (pa sem tole šele par dni kasneje dojela, hehe, ko sem mami priznala, da imamo novega družinskega člana sram Wink)

No, tole je Zofi


Prve štiri dni smo imeli malo pihalnega orkestra, potem sta se pa že preganjala kot tavelka Cheesy

Skrivalnica po Švejkovo (ni mi jasno kako se mu je ratalo v tole pručko speštat)


Ful se mu je dopadel novi sekretek..."ej, ti, stric, to je za punčke Angry"


...in to, da so se čudežno pojavile nove (kakopak) premajhne škatle Grin


Skupno opazovanje mrčesa


Mislim, da smo se prav odločili, tamala je po karakterju ravno pravšnja zanjga - ni vsiljiva in groba tako kot Lina (ta starejša mamina mačka, ki ga skozi neki nadleguje), kadar se igrata se igrata, sicer pa pančkata (zaenkrat še) vsak na svojem koncu. Zofka ima še malo rešpekta pred njim, čeprav sem jo danes zalotila kako ga je šapkala in ga hotla okol vrata malo poglodat Evil.

Ni nam dolgčas v glavnem Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #156 : ponedeljek, 27.08.2012 : 20:24:55 »

Oooo, čestitke za novo članico! Pa kako fajn ime je dobila. Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #157 : ponedeljek, 27.08.2012 : 20:33:47 »

O, mala žabica.  Cheesy Ta zadnja fotka je super!  Cool
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #158 : ponedeljek, 27.08.2012 : 20:35:50 »

Lej jo Zofkico ljubezen pa vecejček za punčke, oh ljubezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #159 : ponedeljek, 27.08.2012 : 21:41:55 »

Ijoj, še  šnapkica, čestitke objem ljubezen ljubezen
Ja, tole z ljudmi, tudi tistimi v belih haljah, ki se jih prav nič ne boji, ampak samo izkoristi za masažo, pa dudarčki fuul obvladajo Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #160 : ponedeljek, 27.08.2012 : 21:47:57 »

Iiijoj, kako lep tigrček  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Pa mala Zofi  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

Švejk je zelo podoben mojemu Mucotu, sploh pri aktivnostih, ki jih navajaš. Tigri očitno radi sodelujejo pri vseh opravilih, ki jih počneš. Meni je natančno čuval vijake, ko sem šraufala radiatorske ventile. In vedno pomaga napet novo rjuho na posteljo.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #161 : ponedeljek, 27.08.2012 : 22:29:57 »

In koliko šraufov ti je potlej zmanjkalo? Tongue Jaz kar vidim kako bi jih Švejk enga po enga dol pometal Grin. Ma pridkan je, res...prava hišna pomočnica...pa še mačje dlake imam raje v župi kot npr. človeške lase vegi
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #162 : torek, 28.08.2012 : 09:02:18 »

Riry  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #163 : torek, 28.08.2012 : 09:06:49 »

Kakšna lepa Zofi!  ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #164 : torek, 28.08.2012 : 09:09:17 »

Joj, kako sta dobra. Ata Švejk in mala mica Zofi (mimogrede, mi tut mamo Zofko v širši familji)... objem objem ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 33   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: dobri vojak Švejk
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines