mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 01:51:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: dobri vojak Švejk
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33   Dol
Natisni
Avtor Tema: dobri vojak Švejk  (Prebrano 95658 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #420 : nedelja, 06.04.2014 : 18:21:21 »

Švejk Grin Grin Kiss Kiss
Riry, jaz ne bi dajala oglja in probiotikov isti dan, sploh ne, če ste boljše.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #421 : nedelja, 06.04.2014 : 19:35:55 »

Švejk na plaži s (čivavo) Lexi na straži Grin, Zofi pa na vrsto za sončenje čaka, revica Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #422 : nedelja, 06.04.2014 : 19:37:59 »

Švejk, ti si pa pravi maneken
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #423 : nedelja, 06.04.2014 : 19:51:58 »

Ja, ja, Debeli je zabaven - njemu gre v 90% zasluga za moj podpis tu spodaj Grin.

Sančotova, nič bat, nismo potem nič oglja dajali, ker je lekarna na rudniku bila zaprta (na srečo)  Roll Eyes, bo dobila samo probiotik še danes - se že cel dan pripravljam na ta podvig Lips Sealed.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #424 : nedelja, 06.04.2014 : 20:24:10 »

V takih primerih je bene bac pasta idealna.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #425 : nedelja, 06.04.2014 : 20:38:56 »

Veš, da sem jo zguglala, pa nič pamentega našla - edino nek prah, ne pasto, na eni izmed klinik...Kje ti to nabavljaš?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #426 : nedelja, 06.04.2014 : 20:53:48 »

Zadnjič sem dobila 15g pasto na kliniki na Viču (recepcija, ne trgovina), 1 g vsake 2 dni na 5 kg teže, super za male pse in mačke, res prime. Prahu se jaz z mački ne grem spljoh.  :-XNi tako malo, 10 €.
Prej so imeli za mačke neka mikropakiranja paste, za 3x 5 €, kar veliko je.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #427 : ponedeljek, 07.04.2014 : 11:30:21 »

Švejk je taka faca  Grin Kiss ljubezen
Super, da je Zofka bolje  Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #428 : ponedeljek, 07.04.2014 : 21:58:16 »

Švejk, ti si moj človek maček  Cheesy bravo
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #429 : torek, 08.04.2014 : 07:46:30 »

S Pikijem se gremo prah, in sicer tako, da popaniramo koščke mesa.
Ostalim sem tudi že dala tako, da sem vmešala v konzervico, pa ni bilo težav.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #430 : torek, 08.04.2014 : 08:38:30 »

Sploh si ne predstavljam, da bi to naša dva pojedla....sem eno tabletko žrtvovala, jo zmlela v prah in zmešala s tubicatom (ena mačja paštetka v tubi - sicer namenjena za dajanje glukozamina Lexi, samo si je itak Zofi izborila pravico, da bi ona tudi to zvečer dobivala samo pastico, se razumeRoll Eyes, tako da smo nabavili tubicat, namesto tubidoga Tongue), si lahko samo misliš koliko je pojedla Evil.

Očitno pa gre res za neko virozo, ki se je začela z Lexijinim trebuho-čreveso bolom za en dan (brez drisk sicer) prejšnji teden, pol je Zofka malo bolj konkretno odreagirala, včeraj je pa še Švejk nekaj mehkeje kakal, danes pa sta bili v wc-ju dve driskici (sem kar ziher, da njegovi)...je že dobil tableto probiotika...kaka milina to njemu dajat- odpreš veeelik gobec, zatlačiš podmazano tableto in že je ni več Cheesy. Ne pa tisti drobčkeni gobček od Zofke, poleg tega, da se ona še malo bolj upira....Švejk ni niti dojel kaj ustvarjam, pa je bilo že mimo, tumpec moj Tongue.

Sicer počutje obeh mačkov je ok, tako da zaenkrat še ne delamo panike. Važno, da je plaža, da se bosta šla potem malo izležavat Wink.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #431 : torek, 08.04.2014 : 23:11:48 »

Nehite s temi virozami, ker se jih ziher da tud prek interneta nalezt, pol bo pa cel forum pobruhan in podriskan.  Tongue

Vazno, da ste boljse in da imate privat plazo.  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #432 : torek, 08.04.2014 : 23:53:52 »

Glede viroz in podobnih zadev samo povem, kar sem danes izvedela, in sicer da ena od psičk s Krimovega vadbišča (od ene izmed inštruktoric) ima potrjeno leptospirozo. Da boste pozorni, če viroza hitro ne preneha Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #433 : sobota, 12.04.2014 : 23:38:10 »

A leptospiroza se tudi na mačke prenaša?

Sicer po zadnjih izkopavanjih lahko rečem, da so drekci ok - v bistvu je vsak maček 1 dan konkretno driskal ( z zamikom Wink), potem so se zadeve umirile - če bo še koga doletelo tole verižno sranje. Počutje je bilo pa vseskozi veseljaško(beri: delanje škode po bajti) Grin.

Moram pa pokazat tole fotko, uboge prestradane mucice Cry. Me je prav nasmejala Evil.  Oba imata navado, da ko se skodelica sprazni (pa četudi sta ravnokar pojedla vsebino - sicer je ponavadi le-ta še od jutranje porcije in imata itak za dobit večerjo, ampak zagotovo nista taaaako zeeeelo lačna, če sta ravnokar imela mini malico, ane?), dobesedno obležita/zaspita zraven posodice, tako da slučajno ne zgrešim, da je zadeva prazna Grin.

Žabika v vsej svoji gracioznosti Kiss


Je pa tale mala pr**ička zelo dobro izkoristila piščančjo dieto - najprej je šla Švejku firbcat v posodo, potem pa še k sebi jezen, tako da sem enkrat za spremembo morala Švejka vzet pod svojo protekcijo (ponavadi jih on sliši, ko se loti izživljanja nad njo Angry). Pa ni ravno dojela, da ne sme - se vidi, da smo imeli preveč permisivno vzgojo Roll Eyes in ni bila deležna nekega "šiiic"-anja...je dala kar konkretne zvočne signalizacije, kadar sem jo odstranjevala iz Švejkovega jedilnega kotička...princeska, kaj čmo Wink.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #434 : sobota, 12.04.2014 : 23:43:17 »

A leptospiroza se tudi na mačke prenaša?

Na mačke in na ljudi, so mi povedali.

Uboga uboga miška sestradana
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: dobri vojak Švejk
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines