mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 02:05:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: dobri vojak Švejk
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 33   Dol
Natisni
Avtor Tema: dobri vojak Švejk  (Prebrano 95660 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #300 : torek, 09.04.2013 : 17:07:56 »

Uraa, ja, je bolj štoraste sorte Roll Eyes

Ja, sej...norca se delate iz uboge žvale!  trmoglavka   

A je vsaj na mehko blazinico priletel, sirota mala? Ker drugač je tole direkt za prijavit... Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #301 : torek, 09.04.2013 : 17:21:00 »

Sej je sam ravno prav oblazinjen...Roll Eyes Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #302 : torek, 09.04.2013 : 17:25:18 »

A daaaj... Grin   Da se ne bo kar odselil, ko bo tole prebral! vegi
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #303 : torek, 09.04.2013 : 17:51:21 »

Ne more, smo čist zamreženi Evil ubogi, ubogi muc Cry
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #304 : sreda, 10.04.2013 : 00:12:04 »

No, lepo Sad Najprej ga zadrogirajo  Angry, potem se pa smejijo njegovi omotici in posledični nezgodi  Roll Eyes. Za konec ga pa še posnamejo in kažejo ubogo nesrečo vesoljnemu svetu  Angry Eh  Lips Sealed
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #305 : četrtek, 16.05.2013 : 11:33:12 »

Malo drame za spremembo Roll Eyes Sad.

Žabec je zadnje dva dni nekaj sračkal z bruhanjem - kar cel obrok naenkrat...pa sem si misla, da ima kake bulimične napade in da bi mu mogla dozo briketov postopoma dodajat - ponavadi je bilo tako, da se je cel dan izležaval, potem se je pa sestradan zbudil in zapopadel brikete...in ker je bilo vse tako na hitro, sem sklepala, da mu je pač želodec obrnilo.
No, včeraj se je pa tole razvilo v tako stanje, da je briket izvrgel še preden je prišel do želodca, kot da bi ga nekaj blokiralo že v požiralniku...in to se je zgodilo vsakič, ko je probal jesti (sicer se je tole zvečer pokazalo, ker čez dan je itak spal). Tako da sem brikete umaknila (da se mi ne bi še zadušil čez noč Sad), zjutraj smo leteli k vetu...Dali smo skozi rentgen - vse ok. Potem narkoza in endoskopija, kjer tudi ni bilo videt nič sumljivega, oz. je nakazovalo na blago vnetje, vhod v požiralnik je bil vnet/napihnjen, pa v sapniku so bile tudi žilice malenkost poudarjene (kolikor se spomnem, kaj je razlagal med endoskopijo), tako da je vet podal diagnozo laringitis z atipičnimi znaki. Dobil je inekcijo depedin veyx-a in klavuxila, synulox smo pa dobili v sirupu za domov. Pa konzervice papat do nadaljnega, da mu briketi še dodatno ne dražijo požiralnika.

Ni mi čisto všeč, da so mi dali še narkotičnega mačka za domov nismo šli na našo standardno kliniko, ne vem kakšne so sicer prakse okoli tega, če ne gre za resen poseg (operacija ipd.), tako da upam, da bo kul-glavčko ima obrnjeno naprej, je pokrit...upam, da se čimprej zbudi Undecided.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #306 : četrtek, 16.05.2013 : 11:43:41 »

Ojej, revež, a to je tudi možno pri mačkah? Mišek zlati, hitro se zbudi in uživaj življenje dalje.  Kiss Kiss Kiss
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #307 : četrtek, 16.05.2013 : 11:53:59 »

Moja mačka si je pri takem padcu z omare zob zlomila, tako da jest bi mu na tvojem mestu vseeno malo postlala spodaj pod kakimi takimi poličkami, kjer so gor droge in lahko pade dol. Tongue Drugače pa držte se. Kiss Če ne bo bolje, pa pejte raje k svojemu vetu.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #308 : četrtek, 16.05.2013 : 11:59:31 »

Švejk, čim prej se zbudi, da ne boš šefico strašil, potem se pa še čim prej pozdravi  Kiss ljubezen
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #309 : četrtek, 16.05.2013 : 12:04:18 »

Ma sej, delo je bilo opravljeno korektno, samo veš un filing, ko si misliš, da bi mogoče blo pri domačem boljše...v bistvu sem sama kriva, ker sem se uštela pri presoji, da bi blo mrbit na eni veterini bolje, ker so bolj mačje usmerjeni...no, tam nimajo vseh teh aparatur, ki smo jih mi rabili in so nas korektno opozorili na to...potem sem vprašala katera je najbližja usposobljena klinika, ker do naše bi bila kar zamudna vožnja čez jutranjo LJ gužvo...
Ma ne, sej bo v redu pikec, sam naj se mi zbudi.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #310 : četrtek, 16.05.2013 : 12:12:35 »

Mišek Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #311 : četrtek, 16.05.2013 : 13:00:30 »

Drži se, Švejk ljubezen

Laringitis je pa enkrat fasal tudi naš že zdavnaj pokojni celjski maček. Z antibiotiki se je stanje zelo hito popravilo, da je nehal kašljati in spet normalno pil in jedel.

Pri mojem veterinarju v NG se ne zgodi nikoli, da bi dal iz rok še uspavano žival, pri vipavskem pa se to na lastne oči videla in ni mi bilo kul ... ne vem, kakšna je praksa drugje, a je vseeno en drug občutek, če dobiš v roke že "živo" zverinico, zato te razumem, da si zaskrbjlena, ker tile uspavančki izgledajo taki boščki Undecided

Saj bo vse dobro! objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #312 : četrtek, 16.05.2013 : 13:24:32 »

bošček mali, držimo pesti in tačke, da antibiotik zagrabi.
jst sem pri vetih pobrala že uibr zadete mačke, ampak mičken so pa migal.
čist do konca v komi pa ne.
doma dala ležat z iztegnjeno glavo, pokrila in čekirala, da ne bi bilo kaj narobe s kakim bruhanjem.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #313 : četrtek, 16.05.2013 : 14:21:04 »

Držte se in naj mine čim prej Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #314 : četrtek, 16.05.2013 : 14:45:06 »

riry, meni so na veterini Bučka kar v čakalnici uspavali, da sva ga potem z Damjanom nesla v operacijsko...dobila pa spet nazaj ga še čisto uspavanega, da sva ga reveža na deki nesla domov... Sad nikoli več ne grem tja.

Držim pesti za Švejka  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 33   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: dobri vojak Švejk
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines