mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 13.09.2024 : 07:16:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Askina živalska druščina
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Askina živalska druščina  (Prebrano 203214 krat)
0 članov in 25 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #420 : nedelja, 27.05.2012 : 09:16:38 »

Go, Aska, go  bravo
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #421 : nedelja, 27.05.2012 : 17:05:58 »

Aska se je na današnjoi RO tekmi odločila, da bo na najhitrejši način dokončala s RO progo - bravo Aska za nov izum Grin  Je bila tako hitra, da tokrat posnetka ne bo Sad. Posledično si je zaslužila malo ohlajanja in zraven poskrbela za dodatno musko obenem sram.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #422 : nedelja, 27.05.2012 : 17:07:56 »

Ups, prehitro oddan post sram

čarka, tudi tebi hvala! Smiley
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #423 : ponedeljek, 28.05.2012 : 08:33:37 »

Aska se je na današnjoi RO tekmi odločila, da bo na najhitrejši način dokončala s RO progo - bravo Aska za nov izum Grin  Je bila tako hitra, da tokrat posnetka ne bo Sad. Posledično si je zaslužila malo ohlajanja in zraven poskrbela za dodatno musko obenem sram.


Hmmm, nisem čisto prepričana, če prav razumem. A je Aska vklopila turbo pogon in se spremenila v hrta? Ampak glede na to, da "si je zaslužila malo ohlajanja" se mi bolj zdi, da je samo sebe diskvalificirala. Upam, da ni bilo to zadnje! Undecided

Če pa je bilo to, upam, da je dobila kakšno nagrado za inovativnost, glede na to, da ji je uspel nov izum! Tongue  Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #424 : ponedeljek, 28.05.2012 : 10:44:37 »

Snemalec na srečo še ni takoj izbrisal posnetka in evo TUKAJ primer kako se izvaja RO v vročih dnevih Grin Grin Škoda, da ni posnet cilj - "hiška" (ne vem kako bi temu rekla), kjer je senca bila doma in s tem prijetno hladno Cheesy. Pametna punca ni kej (to komentiral tudi tudi sodnik) bravo. Pri polarčkih mi je ravno to, da izredno mislijo s svojo glavo zelo všeč veselje 

Ja Aponi s tem je sledila diskvalifikacija. Samo je pa s takim velikim nasmeškom in navihano oddirjala nazaj v deželo sence in s tem postavila najhitrejši zaključek proge Grin Evil. Je pa res, da je bila že od jutra mal čudna. Tokrat počepnila je in nardila kupčkov kot še nikoli v tak kratkem času in pogosto. Tudi  na troli do poligona je kar neki cvilila (tega nikoli še ni delala) kot kasneje po tekmi doma take zmatrane je še nisem videla. Ziher vročina nardila ji tudi je svoje.  Je pa danes ponoči bruhala Sad. Slišala sem jo parkrat. Samo ji je uspelo pojesti vse še predno jo je meni uspelo ustaviti Sad

Aponi, nagrado za inovativnost pa bo še dobila Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #425 : ponedeljek, 28.05.2012 : 13:07:21 »

Kot je že nekdo na FB zapisal - Aska je intelektualka Grin in bi jo lahko prijavila na kakšen kviz Wink

Je pa super, da se kljub vsem domislicam imata fajn in da te ne žene samo gola tekmovalnost, kot verjetno kakšne druge tekmovalce, ki bi se še cele dneve sekirali zaradi takih "podvigov" in kregali psa. Je videti, da vse z Asko in Sparkijem počneš s srcem in zato sta taka dobrovoljna, simpatična pesjančka ljubezen Najbolj važno je, da skupaj uživate Afro

A je Aska tudi glasovno "komentirala" pogoje na tekmi? Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #426 : ponedeljek, 28.05.2012 : 13:40:57 »

mamaF, vse kar počneva, počneva zaradi tega, da se imamo fajn. Prav si ugotovila. Pa tudi nisem tekmovalni tip. Dokler kaže znake veselja, bova vztrajali. Samo do jeseni RO ne vidi več.  Agility pa ja, to jo še čaka kakšna, prva že to soboto - komi čakava Cheesy Ne vidim pa razloga, da bi jo kregala, za včeraj pa sploh niti pod razno ne, saj bilo je res vroče in je šibala v senco se naprej hladit. Me ta filmček sicer ekspresno kratki, me vedno nasmeji, ko ga pogledam, ko vidim kako se ji je smejalo, ko je šibala proti senci Cheesy  Sparki je pa itak ena pojava, en posebnež Wink. Za RO ni (mogoče nekoč, ko se malo umiri in se nauči lepo ob nogi hoditi).  Pa nama je v tej azilaški šoli prav luštno pri nadaljevalčkih. Tudi pri agiju uživa. Skratka ni jima hudega.
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #427 : ponedeljek, 28.05.2012 : 14:00:49 »

Mislim, da je Aska presegla samo sebe!  Azn Se super vidi, da ko je šla pozornost stran od tebe, da je zagledala nekaj, kar ji je bilo zelo všeč (senco), in se ji je prav narisal nasmeh do ušes! Grin Ful simpatična in brihtna pesjanka!  ljubezen

Sem narobe razumela "si je zaslužila malo ohlajanja" - sem mislila, da je kakšno ušpičila. Le kako sem lahko kaj takega pomislila huh v zvezi tole pridno punco?! ljubezen
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #428 : ponedeljek, 28.05.2012 : 14:28:04 »

Hehe, posrečena Aska  Grin Cheesy pa kolk je luškana, ko tako nasmejana teče v senčko.  Kiss A je še kaj bruhala potem, bogica, je sedaj vse v redu z njo?
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #429 : ponedeljek, 28.05.2012 : 14:50:47 »

 Grin Prava faca tale Aska! Cheesy
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #430 : ponedeljek, 28.05.2012 : 16:17:43 »

Aponi, saj je bila na ohlajanju - posledica dodatna glasbena spremljava Grin To ni bilo tam, kamor je stekla, malo drugje, a v senci še vseeno.  Drugače pa, pa če bi za inovativnosti podeljevali pokalčke, bi včeraj sigurno zasedla 1. mesto Grin

branka, bruhalne napade je imela danes ponoči. Včeraj cel dan neki jo je nosilo.

riry, ja čisto zares, pri njej nikoli ni dolgčas Smiley

Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #431 : ponedeljek, 28.05.2012 : 16:36:17 »

 Grin bravo bravo Aska, tole si pa vrhunsko izvedla! Kakšna tekma v tej tropski vročini, senčka in vse štiri od sebe, to je lajf.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #432 : sreda, 30.05.2012 : 13:06:14 »

takoda,
Grin bravo bravo Aska, tole si pa vrhunsko izvedla! Kakšna tekma v tej tropski vročini, senčka in vse štiri od sebe, to je lajf.
Aska mi je prišepnila, da se popolnoma strinja z napisanim Grin

Ne vem kaj se to dogaja z Asko, a letos se bruhanju kar ne more izogniti Sad Prvič mislim, da marca enkrat bilo (ena rumena sluz), nato 12.5.(kaj ne vem, sem bila na pohodu in mama mi sporočila, je pa prej že pojedla), sledilo večkratno bruhanje ponoči (28.5.-kaj je prej spet uspelo ji pojesti, samo slišala sem da neka tekočina)in spet včeraj tole belo sluz, ji na srečo tokrat mi uspelo ji preprečiti, da bi pojedla, je pa že začela. Res pa včeraj samo malo grem ven iz sobe (nisem še uspela pospraviti pešk od sugih sliv - luna7 odlične so!!) in Aska jih že zagrabla in pojedla (ene tri so bile) jezen jezen Je med včerajšnjim bruhanjem tudi mal teh koščic bilo.

Sedaj bo na dietni hrani par dni (rižek+piščanček, seveda brez soli). Ja tudi sesalec bo spet moral fejst peti, ker dlak nikakor ne zmanjka na tepihu, pa če se še tako redno sesa.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #433 : sreda, 30.05.2012 : 15:12:11 »

Oj, Aska, intelektualka, dan si mi polepšala, ko si tako veselo odvihrala proti senci   Wink  Kiss
Želim ti, da čim prej pozdraviš prebavne težave  Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #434 : četrtek, 31.05.2012 : 09:05:23 »

sugih sliv
suhih

Želim ti, da čim prej pozdraviš prebavne težave  Smiley
Hvala. Bruhanja od torka ni bilo nobenega novega Cheesy. Tudi v kupčkih bili eni trdi delčki, tako, da očitno peške gredo ven. Bo pa še par dni na dietni hrani (riž+piščanček).  Če pa šeenkrat bo bruhala, greva pa takoj k vetijem, da naredijo preizkavo, če nima kakšnega tujka  želodčku,...

V soboto pa po dolgem času se gre malo zabavat po agility parkurčkih Cheesy Bo pomojem prav pestro Grin
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Askina živalska druščina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines