mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 01.09.2024 : 00:15:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Rodovniški ali nerodovniški?  |  Tema: nerodovniški mladički?
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 68   Dol
Natisni
Avtor Tema: nerodovniški mladički?  (Prebrano 181979 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #585 : sreda, 14.12.2005 : 22:55:03 »

Citat
Laganje je popolnoma nepotrebno.

Rekla sem da bom o paritvi razmislia in ne da ne bom parila, to je velika razlika! Galy mislim, da sva to že razčistili.
Logiran
galy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 150


« Odgovor #586 : sreda, 14.12.2005 : 23:03:42 »

Odgovorila sem klemenku (in ostalim, ki se jim ne ljubi prebrati nekaj strani nazaj). Razčistili? Kolikor vem, sva ostali nekje med debato... Naprej na ZS, ni vredno smetiti teme.
Logiran
babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #587 : sreda, 14.12.2005 : 23:10:44 »

1.
Citat
Pošiiljam vam slikce od Bailey. Na eni slikci ima roza okoli vratu-zaradi rdeče ovratnice.

2.
Citat
Pozdravljeni!
 
Pozabila sem vas še vprašati če ima vaš kuža že slikane kolke?
 
Naša jih že ima, izbrani kandidat pa tudi. Tako da me zanima še kako ima vaš ocenjene kolke?
 
Lp,Mojca

Mojčica, ne bom komentirala. dvakrat ne poveš isto
Logiran
mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #588 : sreda, 14.12.2005 : 23:17:24 »

Razčistili sva da nikoli nisem omenila da psičke ne bom parila, ampak da bom razmislila o paritvi oz. če bo do te prišlo.
Logiran
babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #589 : sreda, 14.12.2005 : 23:22:33 »

http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a065.gif

Logiran
mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #590 : sreda, 14.12.2005 : 23:27:25 »

Pozdravljeni!

Mislim da ste zgrešili smer študija. Usmeriti bi se morali v šolanje lepega vedenja, ker je vaše vedenje res na psu. Vaše grdo izražanje je razmetano po vsem forumu in je prava groza za brat.

Niste rekli da imate dovolj dela, no očitno ga nimate. Kot sem pa že povedala nikoli nisem rekla da psičke ne bom parila ampak, da bom o paritvi razmislila. No sedaj pa zaključimo že enkrat.

Lp, Mojca
Logiran
mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #591 : sreda, 14.12.2005 : 23:29:52 »

Moj zgornji post je namenjem babyjazz.
Logiran
babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #592 : sreda, 14.12.2005 : 23:46:22 »

imaš odgovor ZS.
Logiran
mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #593 : ponedeljek, 19.12.2005 : 17:05:32 »

Citat
Ce so predniki psice, res tisti, ki jih je navedla, potem je slabo ze narejeno: nestabilen znacaj, nagnjenost k HD in ED.
Bo dovolj za dobro popotnico in zacetek nove linije zlatkotov?

Toliko o zdravih nerodovniskih mladickih ge. mojcice.



Pozdravljeni!

Prosim da mi obrazložite kaj pomenijo kratice.



Imate mogoče kakšno sliko od Matoše?

Mislite da lahko to stran: http://freewebhosting.hostdepartment.com/m/makrela/
razobesim po trgovinah z malimi živalmi? Je to dovoljeno?

Lp, Mojca
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #594 : ponedeljek, 19.12.2005 : 19:24:04 »

HD-hip dysplasia(kolcni sklep zadnjh tac)
ED-elbow dysplasia(komolcni sklep prednjih tac)
Lp
Logiran
galy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 150


« Odgovor #595 : ponedeljek, 19.12.2005 : 22:31:59 »

mojčica:

Prijava zoper g. Matošo
Nakup mladička pri ARM d.o.o.?
Trgovina s psi

V zgornjih temah (+ celotni forum »Preprodaja in preprodajalci - kako se NE kupuje psa!«)  boš našla odgovore na svoja vprašanja.
Slika Matoše: poišči sporočilo, kjer je povezava do internetnega arhiva oddaje Tednik. O Matoši je bil pred približno letom dni narejen prispevek, kjer M. ne boš le videla, pač pa imela čast tudi slišati.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.383


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #596 : torek, 20.12.2005 : 11:09:38 »



Pozdravljeni!

Prosim da mi obrazložite kaj pomenijo kratice.



Imate mogoče kakšno sliko od Matoše?

Mislite da lahko to stran: http://freewebhosting.hostdepartment.com/m/makrela/
razobesim po trgovinah z malimi živalmi? Je to dovoljeno?

Lp, Mojca


Je stran na linku tvoja? Ce ni, je nimas nobene pravice uporabljati za drugo, kot za branje.
V nobenem primeru mojpes.neta ne mores uporabljati za lepljenje takih zadev po trgovinah ali kjerkoli drugje (tudi ne za posiljanje spam poste okrog. Na povezavi, ki si jo dala, so tudi povezave do tem na mojpes.netu.
Napisi sama, pa pocni z njimi potem, kar zelis.

Poleg vsega pa - imas lastne izkusnje s tem clovekom, ali se gres vojno po sistemu kafetkanja in branja na netu?
Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #597 : torek, 20.12.2005 : 12:15:51 »

Ne glede na to, kaj si mislim o Mojčici in njenem  (možnem) bodočem leglu, me zelo moti tvoj način urejenja zadev, babyjazz. Najprej pošlješ zavajajoče zasebno sporočilo, potem pa objavljaš odlomke iz odgovorov, ki si jih dobila. To ne sodi nikamor, zasebna sporočila so zasebna sporočila, forum pa je forum.
Logiran
babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #598 : torek, 20.12.2005 : 12:25:53 »

pošljem še kaj?!  Angry Še kakšno napadalno pismo Mojčice, ki se ga bila deležna!
Punca dvakrat ni povedala isto. Meni je rekla eno, na forumu pa trdi drugo. 

Točno ZS so ZS, forum pa je forum. In na tem forumu je precej obsežna rubrika proti nerodovniškim mladičem.
Logiran
mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #599 : torek, 20.12.2005 : 19:32:49 »

Citat
Je stran na linku tvoja? Ce ni, je nimas nobene pravice uporabljati za drugo, kot za branje.
V nobenem primeru mojpes.neta ne mores uporabljati za lepljenje takih zadev po trgovinah ali kjerkoli drugje (tudi ne za posiljanje spam poste okrog. Na povezavi, ki si jo dala, so tudi povezave do tem na mojpes.netu.
Napisi sama, pa pocni z njimi potem, kar zelis.


Aha torej tega ne morem obesiti, lahko pa če malce spremenim? Lahko vključim tudi povezave do mojes.net? Verjetno ne. Bi bilo pa dobro, se vam ne zdi? Tako bi malo bolj ozavestili ljudi, ki nameravajo kupiti psa. Dajte še vi na forumu malo aktivno delovat z ozaveščanjem ljudi. Wink No saj na nek način že s samim forumom, ampak tisti ki bi ga morali brati in se morda celo odločajo za nakup pri Matoši, ga po vsej verjetnosti ne berejo.



Citat
Poleg vsega pa - imas lastne izkusnje s tem clovekom, ali se gres vojno po sistemu kafetkanja in branja na netu?
 

Moram najprej doživeti grozno izkušnjo tako, da kupim psa pri Matoši in s tem dejanjem še podrpem preprodajo Shocked....samo zato da bom lahko potem obvestila ljudi naj ne kupujejo psa pri preprodajalcih???  Grin Grin Cheesy Cheesy

Citat
Ne glede na to, kaj si mislim o Mojčici in njenem  (možnem) bodočem leglu, me zelo moti tvoj način urejenja zadev, babyjazz. Najprej pošlješ zavajajoče zasebno sporočilo, potem pa objavljaš odlomke iz odgovorov, ki si jih dobila. To ne sodi nikamor, zasebna sporočila so zasebna sporočila, forum pa je forum.

Tako je, Babyjazz nauči se olike.  Wink


Citat
pošljem še kaj?!   Še kakšno napadalno pismo Mojčice, ki se ga bila deležna!
Punca dvakrat ni povedala isto. Meni je rekla eno, na forumu pa trdi drugo. 




Nobenega napadalnega pisma nisem napisala hahaha... Grin Grin kaj si boš še izmislila? Sploh pa, nevem kdaj nisem trdila enako?  Huh





Logiran
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 68   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Rodovniški ali nerodovniški?  |  Tema: nerodovniški mladički?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines