mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.07.2024 : 05:18:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Kako naj se odločim
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 84   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kako naj se odločim  (Prebrano 149728 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #870 : ponedeljek, 21.04.2008 : 15:09:25 »

Res sem vesela da se tako poglabljate v nakup psa. Mislim da ima vsak svoj način kako priti do psa.

Me pa fuuul zanima katero pasmo boste izbrali. Grin

lp nezzek&Bella Kiss
Logiran
Apollo13
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #871 : ponedeljek, 21.04.2008 : 15:47:09 »


Apollo 13, tebi priporočam branje celotne teme in iste korake, kot jih je prehodil Thar. Trenutno pa... Bohnedaj si nabavit psa. Ne še.


No saj niti nisem imel namena "takoj" nabaviti, trenutno še tipam in sprašujem.......vsekakor pa se mislim 100% pripraviti na psa, saj nisem pri nobeni stvari polovičar (vsaj nimam se za enega) in skušam venomer vse izpeljati 100% do konca (če se le da) ;-)

Aja, pa se opravičujem če sprašujem stvari ki so bile verjetno že stokrat vprašane a vseh 59 strani vprašanj/odgovorov/chata itd. mi pa res ni za brati.

LP Sašo
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #872 : ponedeljek, 21.04.2008 : 15:49:49 »

Aja, pa se opravičujem če sprašujem stvari ki so bile verjetno že stokrat vprašane a vseh 59 strani vprašanj/odgovorov/chata itd. mi pa res ni za brati.

Pa misliš, da se nam da vse skupaj ponovno razlagati?
Hm...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.347


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #873 : ponedeljek, 21.04.2008 : 15:53:45 »

Hm, Apollo13, zdaj pa imamo problem. Tebi se ne da prvic prebrati, nam pa ne stotic pisati.
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #874 : ponedeljek, 21.04.2008 : 15:54:03 »

Apollo13 pohvalno, da si se stvari lotil na pravi nacin  Smiley .... aja ce imas kaksno konkretno vprasanje, pa si lahko pomagas tudi s tem, da vtipkas besedo v iskalnik in ti vrze ven teme, ki to besedo vsebujejo.  Wink

lp
Logiran
scottie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #875 : ponedeljek, 21.04.2008 : 19:20:42 »

Čeprav je bilo vse to že nekajkrat napisano, jaz še vedno ne razumem "zakaj bi moral biti pes v pesjaku?"  Recimo, da je v pesjaku takrat, ko je sam doma, sicer pa mislim, da imamo pse za družabnike ves čas, ne samo ko se nam ljubi iti na sprehod ali se z njim ukvarjati, drugače pa je zaprt na svojem. Glede na to, da boš šele začel zidati in, da si želiš psa lahko vse skupaj nekako uskladiš. Saj lahko psu tudi v hiši omejiš gibanje, če ne želiš, da pride v spalnico. Pa ne pozabi: "zarečenega kruha se največ poje." Sama sem bila prepričana, da nikoli ne bomo  imeli psa, ker je bil moj mož bolj kot ne proti psom (doma so imeli mačko, mi pa psa), na koncu mi ga je on kupil za okrogel rojstni dan, tudi ideja je bila njegova, trenutno pa razmišljamo o nakupu še enega. Da ne pišem, da danes lahko počne naš škot, marsikaj, kar je vedno rekel, da NE bo smel.

LP
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #876 : sobota, 03.05.2008 : 23:20:22 »

Thar, je že kaj novega?  Smiley
lp Teja.
Logiran
Thar
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #877 : nedelja, 04.05.2008 : 14:04:46 »

Ojla, nisem pozabil na vas! Kaj novega? Odločitev je (zgleda) padla že kakšen teden nazaj. Kljub temu bi počakal še kakšen dan z odgovorom (če pride v družinskem krogu morda do kakšne spremembe...). Smiley
Lp
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #878 : nedelja, 04.05.2008 : 14:31:32 »

Super!  Cheesy Sporoči ko bo "za ziher".  Smiley
lp firbčna Teja  Wink
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #879 : nedelja, 04.05.2008 : 16:53:09 »

Thar: ce je labradorec se zmeraj opcija, se lahko oglasite pri meni. Boste iz prve roke spoznali kaj vse prinese lastnistvo te pasme Smiley Pa tudi nacrkljali se boste lahko, ker je trenutno pri bajti 10 cokolad - 9 malih in ena velika Grin
Lahko pa mi tudi pises na mail, ce je ostalo se kaksno odprto vprasanje.

LP
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #880 : nedelja, 04.05.2008 : 17:59:05 »

U to so pa tile rjavi labradorci. Sm zadnjič videla eno malo čokolado tle v Celju. Res so tko kot čokolade Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #881 : nedelja, 04.05.2008 : 18:12:11 »

Labradorec je fajn pes. Imam enega soseda-črnega labradorca, katerega sem naokrog vozila preden sem imela svojega zmešančka. Potem pa včasih kar oba naenkrat. Zelo prijazen pes, super za otroke. Prevzela sem tudi odgovornost zanj za par dni, ko so njegovi lastniki odšli na morje. Moja prva priložnost res spoznati psa je bila prav s psom te pasme. Družinski prijatelji so imeli psico te pasme. Z njeno pomočjo sem baje naredila prve korake-tako pravi oče (baje sem se jo prijela za ovratnico, vstala in se jo držala, psica pa je zelo počasi hodila zraven mene).Zaradi njene osebnosti še zdaj obožujem pse. Res lepa izkušnja. Ko sem izvedela, da je poginila, sem jokala in jokala.
Logiran
Thar
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #882 : sreda, 07.05.2008 : 11:29:12 »

Tako, končno vam moram sporočiti kako smo se odločili.  Grin
Precej smo še spraševali in se zlasti zadnja dva tedna srečevali kar z nekaj lastniki raznih pasem, tako, da smo se na koncu odločili še težje kot smo sprva mislili. Upoštevati smo morali pač želje vseh članov družine, zlasti otrok. Končno smo se odločili komaj rojeno malo višavko - presenečeni, kajne (tudi jaz sem bil), saj smo skoraj ves čas govorili o labradorcih (zame še vedno No1). Moram pa povedati, da je mala psička pravi cukrček in sem prepričan, da nam bo v hišo prinesla veliko veselja. Otroka vsak dan gledata na koledar in odštevata dneve, ko jo bomo šli iskat. Hvala vsem za nasvete - ostajamo na vezi! Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.347


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #883 : sreda, 07.05.2008 : 11:45:59 »

Hihi, Thar, kako se obraca svet Smiley in nasa izbira.
Celi druzini zelim cim vec veselja z malo visavko.

Ko boste skupaj, si pa vabljen, da nam malo vec napises o peripetijah pri vasem izbiranju in odlocanju.
Logiran

Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #884 : sreda, 07.05.2008 : 12:56:41 »

Thar želim vam veliko lepih trenutkov ob njej( v kar pa sploh ne dvomim  Wink)
lp Teja
Logiran
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 84   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Kako naj se odločim
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines