mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 24.09.2024 : 03:35:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)  (Prebrano 66660 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #120 : ponedeljek, 02.07.2012 : 22:18:34 »

Štrukelj s ta hitro frizuro  Grin Kiss

Ampak v ta pravi pasji družbi pa ni lenuh  Afro, četudi temperature niso najugodnejše za norenje  Wink
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #121 : torek, 03.07.2012 : 09:37:44 »

Ampak v ta pravi pasji družbi pa ni lenuh  Afro, četudi temperature niso najugodnejše za norenje  Wink
Seveda, to pa ne, prava pasja družba zmaga na celi črti, kaj šele, če bi bilo hladno! Cheesy In to on s totalno vnetim mehurjem.  Lips Sealed
Saj ne, da je doma počival pol ure in nato spet skakal in lajal na kostko....  Roll Eyes
 ljubezen
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #122 : torek, 03.07.2012 : 10:24:58 »

Knedelček ljubezen Mi izgleda kot konjiček zaradi okosmatenega repa Grin
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #123 : torek, 03.07.2012 : 13:48:36 »

Ne, ne vidite dvojno. Cheesy
Uf, sem že mislila, da me je vročina zdelala!
Luštni ste  Kiss ljubezen
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #124 : torek, 17.07.2012 : 15:19:38 »

Binky trenutno ni v najboljši koži  sram, malo mislite nanj in držite pesti  Kiss
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #125 : torek, 17.07.2012 : 15:37:09 »

Aojoj...stiskamo pesti in pošiljamo pozitivne misli Kiss Kiss Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #126 : torek, 17.07.2012 : 15:48:29 »

ojej Binki, držimo pesti  ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #127 : torek, 17.07.2012 : 16:04:05 »

Binkič, mi smo s tabo Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #128 : torek, 17.07.2012 : 16:15:01 »

No, da ne bo narobe razumljeno  Undecided, še vedno mu nagajata mehur pa lulanje, tako, da sta
z Žužko redna obiskovalca klinike. Jutri pa bo menda po N-ti preiskavi jasno malo več.

Bratec, drži se, pa se kmalu spet vidimo  ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #129 : torek, 17.07.2012 : 18:12:07 »

Ja zlomka, no. A mora bit skoz kaj? Sad   - Držimo pesti, da ne bo nobenih komplikacij in da se to končno reši.  Je pa zoprno in dolgotrajno, vem - imam eno tako s temi problemi doma.

Binky, drž' se! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #130 : torek, 17.07.2012 : 19:50:13 »

ojej Kiss
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #131 : torek, 17.07.2012 : 21:51:11 »

Bratec, drži se, pa se kmalu spet vidimo  ljubezen
objem

Saj jaz sploh ne upam pisati kakšnih poročil, ker se stvari tako hitro dogajajo, da še sama težko dohajam. Lips Sealed
Kot je povedala Čarka, reeees upamo, da jutri končno kaj več zvemo in da ne ostane spet vse "v luftu" kot ponavadi. Čeprav, če ima moj ljubček res kaj takega na kar sumijo, potem ima pa tako nesrečo v življenju.  Cry
Bomo kaj več (ali pa da še zmeraj nič ne vemo) napisali jutri. Hvala vsem za držanje tačk in rok.  Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #132 : četrtek, 19.07.2012 : 11:59:19 »

Kako je s pikcem?

K
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #133 : četrtek, 19.07.2012 : 12:11:33 »

Po eni strani smo zelooo veseli, ker srček zgleda odlično! veselje Najprej nas je dan prej na RTG-ju strašila neka senca/bula pri srčku, zato smo naredili kardiološki pregled in na temeljitem pregledu z UZ ni videti sprememb ali napak na srcu. Smiley
Zaskrbljena sem bila že dalj časa zaradi kondicije oz. pomanjkanja le te. Binki se je zredil, se hitro zadiha, niti slučajno pa noče hoditi na sprehode tudi v zgodnjem jutranjem hladu. Doma je sicer normalno živahen in se podi za igračkami. Tako ga zunaj nisem želela forsirati, ker me je bilo strah, da je kaj srčkom. Pa zaenkrat ne moremo določiti kaj bi to bilo, lahko, da ga zelo moti (težko bi rekla boli) tista kepa kamenja, ki jo ima v mehurju.
Trenutno shajamo z antibiotiki, vsak drugi mesec, po skoraj cel mesec in počasi bomo zviševali odmerek tistega čudežnega smrdečega zdravila, ki je naše edino upanje, da stopi kamne (če ne bo potrebna operacija) oz. še bolj pomembno- prepreči nadaljnje tvorjenje.

No, po drugi strani pa se že poznajo spremembe na desni ledvički. Sad Zaenkrat funkcija ni nič poslabšana, ampak je samo vprašanje časa, če zdravila ne primejo. Cry

Nastale so tudi težave s cepljenjem, tretiranjem proti zajedalcem, skratka vse imamo omejeno. Lips Sealed
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #134 : ponedeljek, 17.09.2012 : 18:19:32 »

Da se malo javimo...  Smiley Stvari se sicer tako hitro spreminjajo, da sploh ne upam preveč poročati kako in kaj, ker se v minuti lahko spet spremeni. Sad
Večna zahvala gre Čarki, ki vedno znova z menoj debatira o vsaki malenkosti, me prenaša in mi daje podporo.  objem

Že prejšnji teden se je začel z novim vnetjem, zdaj tretjim, sicer pričakovanim, ker se ponavlja nekako na 4-5 tednov. Ukrepali smo kot običajno, z antibiotiki. Tokrat pa le te niso zadosti prijeli, v nedeljo (dežurna kakopak  Roll Eyes ) smo morali na par injekcij, menjali smo antibiotik, v ponedeljek in torek pa sva šla še na infuzijo. Takole sva "trpela" par uric (prijaznemu osebju hvala za kavo! Cheesy ).


Vsem je postalo jasno, da prihaja neizogibna operacija, ki smo jo sicer imeli že v mislih, pa smo vseeno prej želeli poizkusiti še par drugih stvari. Ni bilo čisto znano zakaj je tako težko lulal, saj urin ni kazal tako hudega vnetja, tudi kri in ledvice so bile v redu. Zato je res preostala samo OP.

Naročili smo se za ponedeljek, ki ga ni bilo lahko dočakati. Stanje sicer stabilno, ampak izboljšanja ni bilo oz. je bil vsak dan zelo majhno. Kirurgi so bili zato na "stand-by" že v petek in soboto.
Danes pa je le ratalo. Brez kančka dvomov, da je to potrebno, sem ga danes za par uric oddala na kliniko in nazaj dobila tega uboščka.  Kiss

Z veseljem pokažemo kaj je šlo VEN!  veselje bravo


Sedaj se posvečamo okrevanju, saj še nismo čisto mimo tahujšega.  Kiss Upam, da smo si danes kupili malo več kvalitetnega in zdravega dragocenega časa.  ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines