mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 01:38:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 821830 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #540 : nedelja, 20.03.2011 : 12:45:32 »

Marši že od jutra pripravlja zasedo za morebitno kraško divjad  Evil ... tako, da fajn divjajte in predvsem uživajte kolikor vam srce da, pa sonček naj vas fajn pregreje  Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #541 : nedelja, 20.03.2011 : 13:23:42 »

Alora, mi bomo štartali 12.45. Cool

K
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #542 : nedelja, 20.03.2011 : 13:41:30 »

Sele  Tongue Flipi je ze skoraj na cilju  Cool
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #543 : nedelja, 20.03.2011 : 15:53:22 »

Uživajte vsi skupaj!  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #544 : nedelja, 20.03.2011 : 19:28:50 »

Kej takega, nikogar ni bilo na zbirnem mestu  Huh Vsi odpovedali. Kak dolgcas 
 Roll Eyes
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #545 : nedelja, 20.03.2011 : 21:14:11 »

 Huh Huh

Ti nas to hecaš, moonbeam, a ne  Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #546 : nedelja, 20.03.2011 : 21:24:35 »

Mi smo bili, pa nismo nikogar našli. A nismo bili zmenjeni pri šoli?
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #547 : nedelja, 20.03.2011 : 21:30:32 »

 
Moon in FŽ pozabljata, da smo nekateri na FBju  Evil , oziroma pozabljata, da je Flipi med vsem norenjem imel čas preko telefona it na FB in objaviti tole fotko  Evil Tongue Grin


Alo hitro se izprsit in dopolnit fotoreportažo, al ste preveč zmatrani od divjanja in kraške burje  Azn


Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #548 : nedelja, 20.03.2011 : 22:11:49 »

Super je bilo, pa še kdaj!! bravo

K
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #549 : nedelja, 20.03.2011 : 23:09:42 »

Jaz sem vam pa tok fouš, da bi se najraje kar pojedu. jezen Prou zelen sem od zavisti. vegi Hitro slikce gor, da se bom še malo bolj žru.  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #550 : nedelja, 20.03.2011 : 23:28:43 »

Pfff, vam dvonožcem je blo super, ker ste bili spuščeni, mi štirinožni pa skoooz na ketnah  jezen predaja

Zgrožen Flip  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #551 : nedelja, 20.03.2011 : 23:33:10 »

Aaaaaaaaaaaa, zato je bil Flip tako priden in sploh ni imel časa noret, kot se za črnega norca spodobi Tongue Valjda, na slednem, pa še s telefonom v tacah se ne da ravno divjat Grin

Res, super je bilo, pesjani zadovoljni - se mi zdi, da so vsi prišli domov polnih želodcev od žicanja priboljškov Cheesy, zasedba je bila pestra po velikostih in starostih, vsega skupaj se nas je dobilo kar 11 dvonožcev in 11 psov Cheesy (upam, da sem prav preštela).

Po poti smo vsi lepo hodili, na travniku za divjanje pa smo imeli toliko prostora, da so se lahko nalaufali po mili volji, brez bojazni, da bi se zapletali drug v drugega. Gostitelj Roko je več kot navdušen nad vsemi pasjimi prijatelji, nad prijaznimi rokami, ki so ga cartale in nad torbico za priboljške od SunnyDay pa sploh Cheesy
Me je kar zvijalo od smeha, ko sem ga gledala, kako vzorno sedi pred SunnyDay in jo gleda kot  božanstvo, medtem pa je njen veliki črnuh Bit sledil meni in mojemu polnemu desnemu žepu kot senca Grin

V glavnem, hrane je bilo po vseh žepih in torbicah na pretek, tako da zajcev in srnic ni bilo treba loviti Evil Še Roko je pojedel samo en drekec, pa še tega ne celega, je bilo sokolovo oko zlobne matere preostro Cool

Od vsega vznemirjenja in pričakovanja velikega dogodka pa sem sama seveda doma pozabila en zelo pomemben rekvizit - fotoaparat sram Računam, da bo fotodokaze našega lepega pomladnega popoldneva priskrbel kdo od bolj organiziranih udeležencev Wink

Od velikega vzornika, najbolj pridnega črnuha Flipa pa je Roko ob slovesu dobil "culico za nujne primere"...

... polno slastnih in zabavnih paketkov Cheesy
Hvala, Flipi Kiss

Midva sva popoldan zaključila še na čaju pri Ani in Bajki, kjer sta se zaljubljenca še malo polupčkala in povaljala v prašni garaži Tongue, od sedmih zvečer pa je stanje pri naši hiši takole:
Koma:Sad

No, ko pa črnega in matere ni doma, se znajo dogajati tudi takile čudeži
... tole sem našla ob prihodu domov pevka

... ker pa pri nas zadnje čase vlada velika kičasta sloga, je trenutno stanje mačjega dela tako:

... oba sta se prestavila v kuhinjo, da revež črni zmatrani ne bo osamljen

V glavnem, jaz sem nadnavdušena, še posebej nad dejstvom, da je moj črnuhec, ki je bil dosedaj vajen resne igre samo s svojo lubico Bajko, tako lepo sprejel vse po vrsti in si izbral par "svojih" za nabijanje krogov Wink

Vse vas pozdravljata tudi Ana in Bajka, na slednjo smo sploh ponosni, da se je končno sprostila in ni ves čas "pasla" vseh po vrsti. Lubica moja pridna, zmeraj bolj napreduje v odnosu do drugih psov, jo je roko fajn zmehčal, princesko ljubosumno Kiss

Bomo še kdaj ponovili!
 
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #552 : nedelja, 20.03.2011 : 23:35:48 »

A to je vse od akcije al kako? En kup crk ... Huh
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #553 : nedelja, 20.03.2011 : 23:38:36 »

Nam se je fotoaparat ugasnil tik pred divjanjem  Roll Eyes
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #554 : nedelja, 20.03.2011 : 23:41:09 »

Mislim ste pa modeli no  trmoglavka ... zgodovinsko srečanje na Krasu, a vi ''vsi'' brez fotoaparata  Roll Eyes Roll Eyes... upam, da je vsaj kdo od ostalih udeležencev kaj fotkal, drugače, vas je vse za ušesa, dvonožce seveda, za pasjo bando se itak ve, da so bli nad pridni  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines