mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 04:05:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 346 347 348 349 350 [351] 352 353 354 355 356 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 797239 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5250 : torek, 21.04.2015 : 17:45:59 »

TLEMAŠ VOŠČNILNICO BABA

Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #5251 : torek, 21.04.2015 : 18:59:03 »

 happy birthday
 darilo
Vse najboljše!
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5252 : torek, 21.04.2015 : 23:45:39 »

Draga mamaF objem, Ma Čko je povedal vse in s tapravimi besedami Grin. Vse najboljše tudi od nas! happy birthday drink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5253 : sreda, 22.04.2015 : 01:35:46 »

Oooooooooooooooooo, hvala za vse lepe želje in voščila, ljube moje Sestre po dlaki, posebej pa: hvala, moj ljubčkani mišičasti filozof MA ČKO VELIKI Kiss Kiss

Skupaj z mano je svoj teŠko prigarani praznik, "Dan Domobranca", praznoval vaš in naš Roko! (is Klicajem). Na srečo se ni spomnil uprizoriti ponovitve strašne bitke, kot je ob obeleževanjih raznih vojaških obletnic moderno. Huh, še sreča! predaja

Skupaj sva dobila same take obiske, ki jih imava zelo rada objem Že dopoldan nama je prišla voščit ena prijateljica s krasno orhidejo zame in skledico mačjih! (mmmmmmm, ti so taboljši) briketkov za Rokota Wink
Potem pa itak, sprehod po Revirju, Dreki in valjanje po tleh in zvečer še dosti drugih Prijateljskih Obiskov z Dariloti, hrane in pijače polna miza in velik šnicl za Rokota Cheesy
Lep dan je bil praznovanje
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5254 : sreda, 22.04.2015 : 02:25:40 »

Baba Znucana KoJn, itak huh

Pozabila na fotke  sram Takole se je dan začel:


... in nadaljeval v LoUski družbi soseda Blackieja Wink Fantov očitno skupna stranišča ne motijo kaj dosti Tongue Grin


... potem je bila pa itak kmalu tema in je bilo treba jest cookie in pit  drink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #5255 : sobota, 25.04.2015 : 08:29:56 »

Mamca vse nartaboljše tudi iz našega brloga  Kiss objem darilo, pa da bi s svojim Črnim fantom še naprej tako hrabro branila vašo in našo Zemljico pred vsemi neprijatelji, seveda skupaj s prijatelji  drink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #5256 : ponedeljek, 27.04.2015 : 16:15:57 »

Cestitke!  Kiss
Enim veliko piva, drugim pa veliko drekou!  drink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5257 : ponedeljek, 27.04.2015 : 20:30:28 »

Dan Osvobodilne Fronte Zatiranega Naroda!!!

PrišeU, najdeU, se povalaU ... ZmagaU! Cheesy



Do konca ni poštekala ker je gledala NaraUna Čudesa in svojo papagajsko dežno opravo Tongue Baba KoJn, itak Grin Evil



Tkole so nas pa Reveže Babe Pijanke zmatrale na Predvečir praSnika! Kriminal! Angry



Upam daste se tudi vi oDločno borili proti Okupatorskim silam in združili moči u zahtevah za Soboto Usak Dan! Afro

Roko! Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5258 : ponedeljek, 27.04.2015 : 20:38:29 »

Medtem, ko si ti moral po dezju letat s svojo Babo Kojnom, sva midva morala bit cist pridna. Smo sedeli zunaj na soncku in zraven je bil en tak cuden skrat. In ta skrat se je premikal in spuscal neke cudaske zvoke. Najina je rekla, da je to otrok in da je se mejhen, star leto in pol, tako da morava bit pridna in nezna z njim. Midva sicer ne razumeva, zakaj je ta Clovek Otrok se tako majhen, ce ima pa ze leto in pol, Crni Regrat je komaj kaj starejsi, pa je ze celik odrasel pes, hmmmm ... Kakorkoli, hoceva Ti povedat, da midva bi rajsi s Tvojo Babo Kojnom po dezju letala, kot da sva morala na soncku bit pridna in sva ti zato fous!  vegi

CR in NVMP
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5259 : ponedeljek, 27.04.2015 : 20:46:15 »

Verjamem!

Pa še dost mokrega Dreka bi najdla skupaj iz Mano!!!

res škoda da vaju Nemška šefica takole matra  Lips Sealed Zlata mamica vaju nebi, sem 100%. A ni res?

Upam da sta dobila kaj dobrga za pojest za nagrado ker sta morala bit pridna!

Meni se smilita ker morata imet oprauka iz Človeki ki nikol ne veš kolk so nevarni. Men se zdi da sem mojo slišal da je govorila "strup je u majhnih flaškah". Zato se še najbol bojim če so kje okoli Majhni Človeki  sram
Še dobr da imam svojo kučo. Za skrivališče pred Majhnimi in Velikimi Človeki!

Dršta se Kiss Pa pelta Šefico rajši kaj u Vodo skakat in Palce metat! To je za vaju zihr bolj naraUno in zdravo kot pa priden na tleh ležat celo večnost Wink

 Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5260 : ponedeljek, 27.04.2015 : 23:11:15 »

Dragi Roko super, midva sva praznovala brez dreKou, ker nisva nobenga našla sram. Miži z okupatorskim jarmom okol vratu itak teško dol gleda Sad, jast sem se pa morau velik dret (NAjuriš, NAjuriš, NAjuriš) na sovražnike jezen  pa potem nisem zmogeu še dreKou iskat Lips Sealed.
Soboto Usak Dan želiva tudi midva tebi Cool!
Sonny in Miži
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5261 : torek, 28.04.2015 : 08:20:11 »

Uuuu, midve sva pa imeli ŽURKOOOOOO! Cel vikend sva jagali nedoUžne dalmatinske martinčke naokoli in jim cufali repe Roll Eyes (no, Lila jih je ene par, jaz nisem nič ujela Lips Sealed), pol sva se pa še valjali po smrdečih kleščah oT rakoU. najs, ane super Afro
PoTpis: kraljicaMica
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5262 : torek, 28.04.2015 : 13:18:48 »

Wauuuuuu!

Za martinčke vama sicer nisem n-č faUš ker jemoje Besna če bi jih Jst loviU in si niti ne upam sanjat o takem Lovu, ampak morska Crkovina!  bravo Mmmmmmmmm ...
To je pa posebna Poslastica in Parfum u enem ljubezen Smreče klešče oT rakuU Afro Mmmmmmmm ...

Mica, dobr sta se meli Afro Kiss Kiss Kiss

@Sonny, zelo sem veseU ko slišim za tvoj "Na Juriš" Afro Mislim da je tut Sonny iS svojim Vitežkim Oklepom pripomogeU k borbenemu AntiNeprijateljskemu vtisu Afro

Bi rekeU, da so Neprijatelji useh vrst začutli kaj pomeni "Organiziran Otpor" ko so vaju srečali na iSprehudu bravo
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5263 : torek, 28.04.2015 : 15:08:44 »

Moja je na začetku nekaj zjala, pol je pa obupala, ker martinčki so dobesedno izzivali naju, veliki loUki in se nama pod noge metali in je rekla, da bi ta (samo)morilski ringlšpil lahko ustavila samo tko, da bi naju al pa martinčke dala na štrik. Nobena od opcij se ji ni zdela prou priročna, zato smo si dali vsi duška - midve in martinčki.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5264 : ponedeljek, 01.06.2015 : 16:35:42 »

Moja je najavila dabo začela Brisat Prah! Hahahaha kera šala Ona pa pucanje praha

Na konc sem Pogruntau dato pomeni da bo slike lepila u mojo temo! Ene 100 let stare so tule ene pa bo še nardila. Čez 100 let Tongue

Takole u glaunem potekajo moji Olimpiski Treninki. Zmiraj imam kakega sparinK partnerja Wink



Tole pa bilo iskanje PoUževeva Dreka po nasvetu Regrata. PoUše in neko šauje sem najdeu, ampak ne vem kam so skrili drek. Ni blo malce Sad


Bom iskaU še naprej in se vam javim! Roko! Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 346 347 348 349 350 [351] 352 353 354 355 356 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines