mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.07.2024 : 00:29:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 241420 krat)
0 članov in 25 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #765 : torek, 04.10.2011 : 21:55:46 »

čeprav sva bila včeraj na poskusni nošnji deležna marsikaterega začudenega pogleda in hudomušnega nasmeška.
Prvo vse naj naj Fifi Smiley, sicer z malce z zamudico sram Dobila si super darilce in ne ozirajta se s tvojim šefom kaj menijo drugi, ker to je klasika Undecided. Pač pri nas je res nekaj čudnega, če pes nosi takle ruzzaček Evil, ki pa je res super Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #766 : sreda, 05.10.2011 : 00:03:26 »

Eh, Fifi, nič sekirat za poglede. Tule gor imamo pse, ki imajo za varnost ker se vozijo na sprednjih sedežih poleg pasov redno napihljive ovratnike namontirane. Pa take, ki se z vozički furajo, pa... Pride upam tudi k nam kaj od tega, skupaj z malo manj panike pri vstopu v javne objekte, najemanju stanovanja s psom in drugim...
Torbice so pa zakon, samo da bom jaz moji kar ene par kamnov not namontirala, da se jo bo dalo malo bolj na brzino zmatrat Evil.
Sicer pa (pozne) čestitke Fifki, tebi pa tudi za vse navdušenje z njo, sem šla danes njene fotke na albumu skoz in iz vsake veje vajina povezanost in ena taka fajn energija ljubezen!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #767 : sreda, 05.10.2011 : 08:36:44 »

Imam jaz občutek, da Fifiju prav dol visi za poglede Tongue
Odlično tole izgleda Cheesy
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #768 : sreda, 05.10.2011 : 08:54:46 »

Imam jaz občutek, da Fifiju prav dol visi za poglede Tongue
Tako je prav Tongue Grin Fifi  res izgleda prav super s tem malim ruzzačkom Cheesy
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #769 : sreda, 05.10.2011 : 18:02:11 »

Fifi, mi zaupaš, kje si nabavil torbe?
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #770 : četrtek, 06.10.2011 : 08:47:19 »

Ja, če ne kršim zdajle forumovskih pravil, zato se bom kar sam malo pocenzuriral, pa saj boš vedela katera trgovina je to...   Wink Oprsnico in torbe sem kupil v trgovini Zoot**, vsako stvar se kupi posebej (torbi sta v kompletu), obstaja pa še Y pas za trebušni predel, in pa varnostna zaponka za preprečevanje nepredvidenega snemanja oprsnice. Mislim, da je bila oprsnica 34 evrov, torbici sta bili okoli 20 evrov, Y pas me je prišel še okoli 7 evrov in varnostna zaponka 5,5 evra. Torej vse skupaj 67 evrov. Na oprsnici je tudi ročaj za držanje ali privzdig psa, ob strani pa se da napis menjati (ježek sistem) z raznimi napisi, vendar jih v tej trgovini ni moč naročiti. So pa torbice in oprsnica izdelane zelo kvalitetno, stvar je polna odsevnikov, kar je zame zelo pomembno.  Za nakup mi ni žal niti centa, odlično se obnese.  Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #771 : petek, 07.10.2011 : 10:51:53 »

Res je mega - s Frufri sva šli včeraj na prvo nočno kolesarjenje - jaz brez luči (stran od prometnih cest), Fru je pa kar šajnala Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #772 : petek, 07.10.2011 : 15:44:22 »

Res super zgleda, si že predstavljam, kako bi zgledala takšna oprsnica na Bučku  ljubezen bi kar nekaj teže lahko nesel  Smiley

Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #773 : petek, 07.10.2011 : 17:04:38 »

Joj, Fifi sorry, lahko bi ti prihranila nekaj pisanja in napisala, da ima Čip dve taki oprsnici. Ravno zato me je zanimalo, kje si nabavil torbe  Smiley. Hvala za info  Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #774 : petek, 07.10.2011 : 17:48:08 »

Eni smo pa veseli, da se je Fifi1 razpisal  Cheesy, hvala za info  Afro
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #775 : petek, 07.10.2011 : 18:28:34 »

Čarka, daj me v šoli spomni, da rečeva še eno na to temo  Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #776 : petek, 07.10.2011 : 21:06:49 »

Čarka, daj me v šoli spomni, da rečeva še eno na to temo  Wink

OK, jutri me ni, pa tudi ne bom hitela z nakupom, hvala  Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #777 : ponedeljek, 10.10.2011 : 15:58:40 »

Bom kar tu napisal. Spet mi je nekdo poslal zasebno sporočilo, katerega pa jaz ne morem brati, zato vas prosim, da vse kar bi sicer napisali v zasebna sporočila, napišete na naslov jazsemnajvecja AFNA gmail.com. Hvala.  Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #778 : torek, 11.10.2011 : 07:25:51 »

Spet mi je nekdo poslal zasebno sporočilo, katerega pa jaz ne morem brati,

A ne bi bilo bolj enostavno z enim paketkom  Roll Eyes Wink
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #779 : torek, 11.10.2011 : 10:47:36 »

SOŠOLCI, VAS ZANIMA PIKNIK?  Cool

Medtem, ko si Fifi ogleduje razne lokalne znamenitosti domačih veljakov kot so kakci in lulanje okoliških psov, ima ata Fifi čas razmišljati, kako bi vam odtegnil nekaj denarja, dragi sošolci. Roll Eyes Evil Smiley

Mogoče sem vas v uvodu rahlo prestrašil, ker sem uporabil premočen izraz. To v bistvu nebi bil odteg denarja, ampak naložba v nekaj, kar vam bi pustilo lepe spomine, Horjulčkom pa pomagalo, da bi lažje pričakali čisto svoje nove domove.  Smiley Ponovno bi poskusili zanje zbrati nekaj denarja, hkrati pa bi popestrili vikend in se nasploh odlično imeli.  super

Kako združiti prijetno s koristnim, ni več vprašanje. »Piknik!« je po dolgem premisleku dognal ata Fifi, in »Sprehod!«, je zalajala Fifi.  Smiley

Torej:
Fifi vas vabi na Fifijin pohod, Fifi pa na piknik s pečenim kostanjem, kuhanim vinom in specialitetami z žara.

Kdaj in kje?
Dobili bi se v nedeljo, 16. 9. 2011 ob 11.00 zjutraj, pred Tuševo trgovino v Šmarci pri Kamniku. V pomoč vam je priložen link, ki kaže pot od vadbišča KD Krim, pa vse do trgovine Tuš (našega zbornega mesta).

Link do zemljevida, ki vas bo pripeljal od vadbišča do zbornega mesta: http://g.co/maps/pxju8
Če vam linka ne odpre, ga prekopirajte v http vrstico.

Parkirate lahko ob trgovini ali pa na parkirišču tovarne Menina, ki je na zemljevidu ne morete zgrešiti (glej spodnjo sliko).





Fifijin pohod:
To je standardni daljši sprehod, ki ga s Fifi opraviva trikrat do štirikrat tedensko. Pot je nezahtevna, položna, pretežno makadamska, vendar kar dolga. V eno smer se prehodi približno šest kilometrov in pol, torej bi skupaj premagali srečnih 13 kilometrov. Cool Priporočam kvalitetno obutev in posodico za vodo, za pse. Med potjo so tri postaje s pitno vodo, tako, da načeloma vode ni potrebno nositi s sabo. Afro V Domžalah pri Lidlu, kjer obrnemo nazaj, se nahaja tudi lokal, kjer si bomo po želji lahko postregli s kavo in osvežilnimi pijačami. Wink S Fifi hodiva v eno smer eno uro in deset minut, vendar bo naš tempo počasnejši. Predvidoma bomo 6,5 kilometra prehodili v uri in pol. Če prištejemo še postanke, bo vse skupaj trajalo štiri ure. Ker bomo hodili po poti, ki jo uporabljajo tudi drugi ljudje, bomo imeli pse na povodcih in za njimi pobirali iztrebke. 

Če kateri od psov ali vodnikov  ni zmožen prehoditi tako dolge poti, lahko pride direktno na piknik. V tem primeru parkirajte na isti lokaciji, torej ob trgovini, ali pa na parkirišču tovarne Menina. Na spodnji sliki je vidna pot od Meninskega parkirišča do prizorišča piknika, ki se nahaja na Pibernikovi 1.  Smiley Piknik se prične ob 15.00.


Slika prikazuje pot našega pohoda.

Fifijev piknik:
Ko bomo prispeli nazaj (predvidoma ob 15.00), nas bo že čakal topel kostanj. Cheesy Potem pa vse ostalo po vrsti (od čevapčičev, safalad, do kuhanega vina...) Cheesy. Vegetarijanci se prosim javite v to temo,  pa brez skrbi, tudi za vas bo poskrbljeno. Wink Psi bodo tudi tukaj na povodcih, ker nočemo kakšnih preveč razvnetih iger. Prosim vas tudi, da žogice pustite doma, ker jih bom tudi sam zaradi Fifi pospravil (glede na to, da bom kuhal in pekel,  je ne bom imel časa prav uspešno miriti, prav tako pa bo na njenem teritoriju ogromno psov in bo v začetku verjetno zmedena). 

Kot že rečeno, bo na pikniku »šparovček«, v katerega bomo po svojih močeh prispevali za zavetišče Horjul. Smiley Kot na prejšnjem pikniku, bo postopek tudi tukaj enak. Jaz založim za hrano in pijačo, vam le to tudi okusno pripravim in povem, kolikšni so bili stroški. Pri tem se sam odpovem povračilu denarja. Nastali stroški se razdelijo glede na število obiskovalcev, če pa boste s piknikom in samo organizacijo še posebej zadovoljni, lahko primaknete še kak evro več. Azn  ['*Ves zbrani denar do zadnjega centa bo romal v zavetišče Horjul, zbrana sredstva pa bomo prešteli skupaj ob zaključku. Stroški na osebo ne bojo preveliki, tako da se vam ni treba bati, da bi vas spravil na "kant", o točni ceni pa za enkrat še ne morem govoriti, ker je do piknika še skoraj cel teden. Na prejšnjem pikniku so bili stroški okoli 15 evrov na osebo in tudi na tem pikniku verjetno cena ne bo bistveno drugačna.  Afro

Prostor na našem vrtu je omejen, zato lahko s Fifi sprejmeva največ 30 vodnikov in njihovih psov.  Cry

V primeru dežja piknik odpade.  Angry

Prosim, če potrdite svojo udeležbo v temi ABECEDA IN POŠTEVANKA ali pa v temi Fifi vas pozdravlja.  Smiley

Za večje zemljevide poglejte tu: http://www.mojalbum.com/fifi1/razno/foto/19117092/povecaj

S Fifi se vas že veseliva!  Cheesy Afro super veselje

Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines