mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.07.2024 : 08:25:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 241688 krat)
0 članov in 59 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #480 : ponedeljek, 30.05.2011 : 12:28:21 »

 Afro

In če pokličete takoj, poleg čudežne žoge dobite še komplet šravfncigerjev

... tale krasni akcelerometer, brez katerega si danes pasje rezidence enostavno ni več mogoče prestavljati.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #481 : ponedeljek, 30.05.2011 : 12:53:02 »

Ampak to še ni vse! Če pokličete v naslednjih 10 minutah, vam zraven podarimo še gnojne vile za v "varžet"! Pripravno, ni kaj! Te ponudbe enostavno ne smete zamuditi! Naši izurjeni telefonisti že čakajo na vaš klic! Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #482 : ponedeljek, 30.05.2011 : 12:54:27 »



Fifi1, pošlji naslov na mojca.senegacnikAFNAgmail.com Smiley Za plačilo ne zahtevam nič, razen da tule javno objaviš fotko Fifike s princeskasto žogo Cheesy, če češ, pa lahko kaj vržeš tudi v Horjulski šparovc Wink

PS: Gnojne vile za v varžet bi pa mi imeli, rabimo pogosto, ko je treba našemu črnemu prašičku kak dr*k iz gobca vlečt Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #483 : ponedeljek, 30.05.2011 : 12:55:59 »

... tale krasni akcelerometer, brez katerega si danes pasje rezidence enostavno ni več mogoče prestavljati.

V tej kombinaciji bo še tataF sebi nabavil enega
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #484 : ponedeljek, 30.05.2011 : 13:12:31 »

Tole bo pa pravi žur! Bom nabavil še par žog, da naredimo čisto popolno oceno. Smiley To bo prva ocena kvalitete žog, s katerimi se najpogosteje igrajo psi nasploh.  Cool Zanimivo bo! Cheesy
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #485 : ponedeljek, 30.05.2011 : 14:31:36 »

Pri nas ima Eli cufo v gobcu potem pa rine to veliko žogo pred sabo Smiley Zaenkrat je ni še nič spraskala, čeprav probava prijet.
Upam, da bodo tudi posnetki, ne samo slikce Smiley Včerajšni je super. Revco je še elastika po nosu pa je ni zmotil Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #486 : ponedeljek, 30.05.2011 : 14:38:16 »

Uncas, seveda naju zanima! Wink Kako se zmeniva?

Jaz grem čez kako dobro uro k Vranu v Ihan, tko da po mojem najboljš, da se slišva: 041/809-276
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #487 : ponedeljek, 30.05.2011 : 16:05:33 »

Fifi, princeskasta žoga je na poti, pa še Roko je svoj prispevek dal zate  ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #488 : ponedeljek, 30.05.2011 : 19:23:09 »

Sej je že ena prašala pred mano... a kong izdelki ji pa niso?
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #489 : ponedeljek, 30.05.2011 : 19:26:57 »

Fifi Marši ti boomer žogo pošlje jutri, tako da v sredo jo dobiš  Wink , danes nam je poštar utekel  Angry
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #490 : ponedeljek, 30.05.2011 : 20:13:41 »

Kakšen odziv! Hvala vsem, ki nama tako ali drugače pomagate najti neuničljivo žogico.

Pri nas ima Eli cufo v gobcu potem pa rine to veliko žogo pred sabo Smiley Zaenkrat je ni še nič spraskala, čeprav probava prijet.
Upam, da bodo tudi posnetki, ne samo slikce Smiley Včerajšni je super. Revco je še elastika po nosu pa je ni zmotil Smiley

Seveda, vse bo foto in video dokumentirano. Bo kar fajn filmček, ga bom tudi na grobo zmontiral. Vse skupaj bo tudi opisano in orisano z besedami.  Wink

Jaz grem čez kako dobro uro k Vranu v Ihan, tko da po mojem najboljš, da se slišva.

Joj uncas, sem danes prejle prišel šele domov, sem moral prijavit naslov diplomske naloge in nisem bil za računalnikom. sram Se slišiva jutri, da te ne motim sedaj ob tej večerni uri. Hvala! Smiley

Fifi, princeskasta žoga je na poti, pa še Roko je svoj prispevek dal zate  ljubezen

MamaF Najlepša hvala. Tvoja žoga bo zanimiva, ker tako velike še ni videla. Če bo sploh dojela, da je to žoga. Hvala tudi tebi Roko!  Wink

Sej je že ena prašala pred mano... a kong izdelki ji pa niso?

Od Konga ji je všeč Kong žogica, ostalo pa ne prav preveč. Ampak če je v bližini večja žoga, bo zagotovo vedno izbrala tisto večjo. Velikost je zgleda res pomembna... Roll Eyes Grin

Fifi Marši ti boomer žogo pošlje jutri, tako da v sredo jo dobiš  Wink , danes nam je poštar utekel  Angry

Hvala tudi vama AnaJ in Marši. Jaz stavim, da bo prav ta žoga zmagovalka na preizkusu. Kako se bo pa dejansko obnesla, bomo pa videli po preizkusih.  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #491 : ponedeljek, 30.05.2011 : 20:15:38 »

Daj posnemi in postaj filmčke, kako vzdržljive so posamezne žoge, ki jih bo Fifi prejela.  Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #492 : ponedeljek, 30.05.2011 : 20:19:40 »

Aja, da slučajno ne pozabim. Za vsako žogo bom namenil denar Horjulčkom, kakšen znesek bo tja dostavljen bom sporočil kar tule v temo.Smiley

No Jinx, kot sem rekel en post nazaj :
Seveda, vse bo foto in video dokumentirano. Bo kar fajn filmček, ga bom tudi na grobo zmontiral. Vse skupaj bo tudi opisano in orisano z besedami.  Wink
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #493 : torek, 31.05.2011 : 08:20:43 »

Tako navdušenje nad žogami imamo mi tudi doma. K sreči pa jih Liza ne uniči, kar lahko prinese v gobcu, prinese, zna pa tudi nogomet igrat.
Ko pa ste ravno pri izbiri žog - lani poleti se je gospodična zapodila v morje in plavala in plavala, ful daleč je šla, sva z mojim že hlače dol vlekla, da greva za njo, da se nama bogi pes ne utopi, ker je štartala...na bojo za privez čolnov. Sva jo spravila nekako stran in ven iz vode, razočaranje je bilo popolno, ker se žoga ni pustila "premaknit"na suho. Pa tako lepo velika je bila.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #494 : torek, 31.05.2011 : 08:34:40 »

 Grin Grin Boja, ja.... ta je res prava žoga!
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines