mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.07.2024 : 12:20:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 241850 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #465 : nedelja, 29.05.2011 : 20:45:35 »

Meli je zgrožen na dejstvom, da se žog ne sme uničit  Shocked on je svojo zdemoliral danes takoj po fruštku  Evil res je, da je bila papirnata oziroma narejena od zmečkane kruhove vrečke, pa vendar se je bilo treba kr pomatrat, da so deli bili razporejei po celi dnevni  Cool
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #466 : nedelja, 29.05.2011 : 22:18:23 »

Konjske žoge?  Shocked A konji se tudi z žogami igrajo? Ali lahko pošlješ kakšno sliko tega čuda? Drugače pride prav vse, kar vzdrži izredno močan ugriz.  Smiley

http://youtu.be/Z62ediWCmdc

Tale na videu je tud že mal dušo spustila.

Ti si bliz Domžal,ne? Vranko domuje na Ihanu, tam imam tudi žogi.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #467 : nedelja, 29.05.2011 : 23:07:51 »

Uncas, tole žogo sem enkrat že držal v roki, pa je nisem vzel prav zaradi tega ročaja, ki je na njej. Ker Fifi se vedno spravi najprej na "izrastke" na okrogli obliki. In ko enkrat žogo poškoduje, ji ni več zanimiva. Misliš, da bi vzdržala mošnejše potege in ostre zobe?
Na filmčku nekaj postov nazaj se vidi, da si pomaga s tačkmi, in da je njen namen žogo prepičiti in raztrgati. Recimo nogometno žogo prepiči v manj kot 5 minutah, s košarkaško pa ima dela deset minut...
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #468 : nedelja, 29.05.2011 : 23:57:42 »

Da vam mal pokvarim veselje  Evil

Jaz pa z boomer ballom nimam dobrih izkušenj. Sisi ga je ful spraskala z zobmi, ker ga je na vsak način hotela prijet, in si posledično zaradi grobe spraskane plastike kar konkretno stolkla gobec (ker je z njim frcala to žogo). (Running egg se je malo bolje obnesel, ampak ga je pa za malo malico preluknjala in potem nosila okoli).
Če imaš psa, ki mu je žur samo rinit žogo pred sabo, potem je sicer ok, ampak psom je večinoma point žogo (plen) ujet, kar pa z boomer ballom ni dosegljivo (oz. pri Sisi je bilo potem, ko je bil res že ornk spraskan, ampak takrat sem ga jst zloba itak v kanto vrgla). Zato menda tudi ni priporočljivo, da ga ima pes prepogosto na voljo, ker deluje na podoben princip kot laser pri mačkah (vedno samo loviš in nikoli ne ujameš).
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #469 : ponedeljek, 30.05.2011 : 00:56:00 »

Za probat je; ti dam eno pa boš videl, koliko časa bo trajala. Ena je malo trša od druge, je pa načeloma to delano za konjske gobce, ki majo "mičken" več sile kot psi.

Anyhow, je za probat, če vaju zanima
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #470 : ponedeljek, 30.05.2011 : 08:01:37 »

Frigga, verjetno imaš prav, samo kaj, ko so njej všeč velike žoge. Večja kot je, boljša je. Zmeraj, ko pade žoga z igrišča, spusti Kongovo žogico in se zapodi v tisto, ki je padla na vrt. Ko sva imela pa košarkaško doma in je na vrt padla nogometna, je nogometno pustila pri miru. Ravno to razmišljam Frigga, glede tega kar si rekla, da vedno lovi in nikoli ne ujame. Mogoče bo videla, da ni haska loviti in "ubijati" velike žoge in bo pustila tiste žoge, ki padejo z igrišča in niso njene pri miru. Ampak to je res samo velik mogoče in ker vemo, da je prepovedan sadež najboljši, se zdi teorija skoraj nemogoča. Ampak za poskusit pa je. Za plensko igro s cufo pa ne kaže popolnoma nobenega zanimanja. Zanimiva je.  Smiley

Uncas, seveda naju zanima! Wink Kako se zmeniva?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #471 : ponedeljek, 30.05.2011 : 08:10:03 »

Fifi1, ti v bistvu sploh ne veš, kako tale Fifla skrbi za tvoj mir.  Evil  Azn Nobene šipe ne boš imel razbite, saj lastniki žog začnejo potem pazit, da ne zadanejo ravno tvojega vrta, saj gre potem žoga pa-pa... Kako tega ne vzameš za koristno?  Tongue  Cool Evil
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #472 : ponedeljek, 30.05.2011 : 08:32:19 »

Za to sem ji popolnoma hvaležen luna7. Bolj se bojim, da bi se kdo za žogo maščeval na grd način...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #473 : ponedeljek, 30.05.2011 : 08:32:32 »

Fifi najbolje da ji kupiš tisto, ki jo imajo otroci za poskakovat (te imajo sicer izrastke za prijet in verjetno niso primerne) ali pa za gor sedet, ali pa za fizioterapijo (ta je celo brez izrastkov). Kot tista za odrasle, za sedet pred računalnikom, samo manjša je. Ne vem sicer, kako bi se obnesla pri ostrih zobeh, samo je velika in iz debele gume. Pomoje jih imajo v kakšnem Sanolaborju ali kaj podobnega. Nimam pa pojma, kakšna je cena. Imajo tudi različne oblike (valji...) in velikosti.
A kongi v vseh oblikah je pa ne ganejo?

Me pa vedno fascinira, kako psi uporabljajo tace za prijemanje - naša Missy si tako prime žvako, da jo postavi v pokončni položaj, da jo laže grize. In so toooolk lušne tiste šapke, pa krempeljci ljubezen
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #474 : ponedeljek, 30.05.2011 : 08:35:07 »

Kocka, moja vne čisto enako "obdeluje"! 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #475 : ponedeljek, 30.05.2011 : 11:40:36 »

Fifi1, jaz imam eno tako, ki jo omenja Kocka, je živo roza in ima neko Barbiko gor naslikano Grin Enkrat sem jo kupila za darilce eni mičkeni punčki, potem je tisti obisk splaval po vodi, punčka je že zdavnaj zrasla, žoga pa je še zmeraj originalno zapakirana v moji shrambi. Ni sicer neka visokocenovna reč, ma za probat ti jo rade volje pošljem Wink
Napihnjena naj bi imela premer 45 - 50 cm. Tule je še slikca Wink
http://www.shrani.si/f/3j/3c/eJqluuY/1-fifi.jpg

Če te zanima, sporoči, po mojem bi Princeski lepo pasala takale pinki žoga Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #476 : ponedeljek, 30.05.2011 : 12:04:13 »

MamaF, žoga bi bila fina, ampak mislim, da nebi bila za dolgo. Lahko pa poskusimo.  Grin Pa da posnamem vse nove žogice v akciji in naredim oceno. Če katera od žog zdrži Fifi, bo proglašena za neuničljivo. 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #477 : ponedeljek, 30.05.2011 : 12:08:50 »

Bo pa reklama v teveprodaji: Revolucijonarno!! Ali vaši hišni ljubljenčki uničujejo igrače?? Ali ste že zapravili na stotine evrov za gumijaste igrače in žoge?? Imamo rešitev za vas!! Prihaja nova neuničljiva Pregriz-me-not žoga!! Ocenjena z odlično na Fifi-testu!!  Cool Cool

In če pokličete takoj, poleg čudežne žoge dobite še komplet šravfncigerjev
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #478 : ponedeljek, 30.05.2011 : 12:25:25 »

Cats, to bo prodajna uspešnica!    Fifi & Chuck Norris aproved!  Cool
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #479 : ponedeljek, 30.05.2011 : 12:26:22 »

Opala en p manjka pri approved.  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines