mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 15:38:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 239573 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #360 : sreda, 18.05.2011 : 11:49:52 »

Ga bom začela malo bolj okoli prsta vrtet. Samo to ne bo lahko, ker je trmast ko osel. Prej bi po moje skalo v mehko skuhala, kot zmehčala njegovo nadtrdo nepriboljškovdajajoče srce! Angry

  Face ste
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #361 : sreda, 18.05.2011 : 11:52:11 »

A ti kajtaš?

več ali manj kajta moja boljša polovica.
jaz sem na vetrni pogon včasih preorala kako njivo s faco navzdol in z glavo naprej Wink z buggyem imam osebni hitrostni rekord v rikverc ... tako da ne vem kolk se tistemu kar jaz izvajam lahko reče kajtanje. zadnje čase mi bolj paše kajak, če pa že kajtam pa vzamem tamal kajt 2m2, ki nima dovolj moči za globoko oranje s človeškim plugom Cheesy
je pa vsekakor zabaven šport. lahko se kdaj dobimo pa mal probaš, medve s Fifiko pa kako o življenju nasploh rečeva tacajt.

boga boga Fifika, ne vdaj se, kar delaj na tem, boš že najdla način da zmuvaš trdo srce, ni hudič, da ta tvoj ne bi sedu na kako finto in da prideš do neke normalne količine priboljškov  Kiss
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #362 : sreda, 18.05.2011 : 12:02:07 »

Ful dobr rava. Bi probu seveda, samo se bojim, da bi ti nesramno podrl rekord v rikverc pa še v oranju... Grin Fifi bi pa neizmerno uživala ob tem prizoru. "Vidš zdaj, prav ti je, kaj pa ne daš priboljška" bi dejala med tem, ko bi se krohotajoča valjala po travi...  Evil Mogoče nekoč, ko zberem pogum... Zaenkrat bi pa kdaj samo od bližje pogledat prišel, če lahko.  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #363 : sreda, 18.05.2011 : 12:10:16 »

Mene pa zanima, kje tile naši priboljškovnetalajoči trdosrčneži sploh dobijo idejo, da nam rečejo ne Shocked??? Pa vsi so nekako glih Huh? Pomoje vse tole zlo iz istega legla izvira Lips Sealed Undecided Evil jezen jezen
Lp, Missyžezzdravotacopress
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #364 : sreda, 18.05.2011 : 12:17:59 »

kulj  Wink

dej kako cifro na "gornja pika aba afna gmail pika com" (brez presledkov).
pa ti spustimo kak sms ko bomo na polju ... navadno pozno popoldne, ob vetrovnih razmerah.

Citat
Fifi bi pa neizmerno uživala ob tem prizoru. "Vidš zdaj, prav ti je, kaj pa ne daš priboljška" bi dejala med tem, ko bi se krohotajoča valjala po travi...

 

in seveda držimo tačke in pesti, da te zagrabi da probaš, da bo imela Fifika vsaj malce veselja v življenju, če revca že do priboljškov ne more.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #365 : sreda, 18.05.2011 : 13:01:06 »

rava, jst bi pa rabla eno njivo zorat-a na Štajersko tudi kaj hodite? Lahko bi se tudi izmenjali-zagotovo bi v tistem delu, kjer se rabi globlje zorat, prevzela jaz.... Tongue Wink
Vas pa še nisem videla - a se vidi to s ceste?
Kaj vse se ne najde na tem Mengškem polju....  predaja
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #366 : sreda, 18.05.2011 : 13:18:39 »

rava, jst bi pa rabla eno njivo zorat-a na Štajersko tudi kaj hodite?

bolj malo hodimo na štajersko Sad
na mengeškem polju je kar precej kajtarjev.
še posebej takrat, ko so polja pokošena, če ne je takoj konflikt s kmeti, ki se upravičeno zjezijo na neobzirneže.
s ceste se pa približno takole vidi: http://www.shrani.si/f/1n/KG/E5kZd10/imgp3085.jpg

oprosti Fifika za smetenje - btw, daj "fotru" reci, naj gor kake nove fotke, da si spet malo očke spočijemo na tvojem lepem ksihtku. 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #367 : sreda, 18.05.2011 : 13:24:35 »

Kaj pa na Bloke, a kaj pridete? Pri moji tašči je ful kajtarjev na sosednjem travniku. In tudi pri njej bi bila njivca za zorat. Pomoje pol še plačajo v naturalijah (z bioeko krompirjem) Wink
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #368 : sreda, 18.05.2011 : 13:31:43 »

No, po sliki sodeč, jaz pridem do tega konca (k Fructalu) v 15 minutah od doma.  Smiley Boš dobila mail rava. Pa fotke bojo tudi v kratkem, samo da najdem čas. Pravkar si me spomnila, da sem še dolžen fotke sanco1a. Lips Sealed butnglavc Sem čisto pozabil... sram
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #369 : sreda, 18.05.2011 : 13:36:27 »

ja, seveda, bloke so primerne za zimsko oranje.  
klasično letno oranje na vetrni pogon pa se izvaja na precej lokacijah v okolici lj - mengeško polje, sneberje (pri čistilni napravi), barje, brezovica (letališče), planinsko polje ...
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #370 : petek, 20.05.2011 : 23:12:13 »

Verjetno vsi, ki vsaj malo poznate Fifi, veste, da je baba naravnost usekana na žogice, žoge, kugle, krogle in na vse kar ji na prvi trenutek zgleda okroglo. Smiley Sicer ni lepšega prizora, kot gledati norenje za in z žogo, vendar ti zadeva ob določenih trenutkih tudi začne presedati. Angry Sploh, če so bolj zanimive tuje žoge. jezen In ker smo doma zraven igrišča, se vsak sprehod začne z horunskim vlečenjem, ki ne zgleda nič kaj elegantno, sploh, če se ti ta hudiček  Evil zaganja pred noge, ko hoče na vsak način priti do žoge. Pri tem pa sploh ne pomisli, da imam jaz revež samo dve nogi in zato malce težje kot ona lovim ravnotežje. butnglavc Ko pa je zadnjič otroško kolesarsko čelado zamenjala za žogo  Shocked, sem se iz dokaj prepričljivih varnosnih razlogov odločil temu narediti konec. stop In ne boste verjeli! Za enkrat kaže, da nama je z vodno pištolo Evil uspelo njene strasti ohladiti do te mere, da sva danes že sedela na igrišču, ko so fantje igrali košarko. Cool Samo enkrat je hotela zašprintati za žogo, pa je bil dovolj rezek ne. Drugače sicer ob prisotnosti žoge še ne posluša in ji morem za pridobitev njene pozornosti pomahati pred očmi, vendar vem, da je od tu dalje važen samo še dril. Smiley In jaz sem tako vesel, da kar ne vem kaj bi sam s seboj! Cheesy veselje bravo veselje
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #371 : petek, 20.05.2011 : 23:18:24 »

Vau, čestitke!  bravo bravo
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #372 : sobota, 21.05.2011 : 07:44:54 »

hmmm, zanimivo...a misliš, da bi takisto početje pripomoglo k preprečevanju teženj k bližnjemu spoznavanju vrabčkov/vran/golobov etc.? Evil čeprav se mi zdi, da bi bilo skorajda mučenje futrat golobe na špici in s pištolco psa terorizirat Grin

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #373 : sobota, 21.05.2011 : 08:40:21 »

He he, voda je že marsikoga na realna tla postavila, ja. Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #374 : sobota, 21.05.2011 : 09:17:53 »

Moja edina želja je še, da na podoben način Fifi dopovem, da naj mačke pusti pri miru. Smiley Sicer zgleda malo smešno, ko hodim tam po vasi z vodno pištolco, ampak bo že.  Grin Sem bil v Pikapolonici pa niso imeli nobene manjše pištolce, pa sem mogu kupit eno tolk velko, da sedaj zgledam kao pobesneo max. Cool Lonnie Johnson je največji car - pa ne jazzist, (no tudi ta) ampak še posebej tisti drugi JohnsonCool
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines