mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.07.2024 : 17:35:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 240723 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #180 : četrtek, 14.04.2011 : 21:45:49 »

Sej pade na vikend - 13.-14. avgust, pa še ponedeljek je praznik Wink...mene bolj skrbi kako bo fax do takrat zgledal Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #181 : četrtek, 14.04.2011 : 21:57:06 »

Ej, Fifi draga, a si videla ti, kam smo zabredli ... od tvoje nove kratke frizuce naravnost med čupave metalce Grin

Kakorkoli, kosmati, čupavi in postriženi, če bom takrat doma (ne kje v dalmatinski borovi senci Wink ), vas bova z Rokom seveda z veseljem povabila na kafe, divjanje ali pivo v množini Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #182 : četrtek, 14.04.2011 : 22:15:06 »

No, če bomo tam mamaF, se zagotovo oglasimo. Wink Riry, ti imaš pa čisto prav... glede faksa. Do takrat moram jaz spisati diplomo  Sad, pa se mi glih neki velik ne da. Zgleda, da bomo letos spustili dopust... sram Zdaj sem pa čisto ven padu.  Undecided

Glede tiste ranice, ki jo ima Fifi na vratu je pa tako: včeraj sem jo očistil in razkužil, pa namazal z B-pantenom. Je samo površinska - sumim da je to posledica striženja z mašinco. Vse bi bilo v redu, če si baba tega nebi praskala. Zdaj sem jo povil in upam, da bo to kaj pomagalo. Sicer ima ranico pretežno suho in ni boleča.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #183 : četrtek, 14.04.2011 : 22:15:52 »

Yeah, mamaF!

Fifi, sorry k ti temo smetimo  sram
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #184 : četrtek, 14.04.2011 : 22:18:52 »

Nič hudega! Hvala bogu, se bomo vsaj malo bolj spoznali. Je prav zabavno brat, da nisem edini metaloslušar tu okoli!  Cheesy
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #185 : četrtek, 14.04.2011 : 22:23:59 »

Ne, nisi Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #186 : petek, 15.04.2011 : 07:57:11 »

Joj, da se pridružim - v OŠ sem eno, za risanje ful nadarjeno sošolko, fehtala, da mi je eno fejst ˝nagravžno˝ lobanjasto zadevo prerisala na majico - na belo, navadno majico, ona pa je risala z navadnimi flumastri  Azn Sam da je bilo... saj ni važno.
Pa potem v srednji šoli me je enkrat en tip kar pustu, ker se nisem hotela punčkasto oblačit - vojaške hlače in leder jakna sta bila zanj čist tu mač  khm  Cool Pa še kakšne takšne cvetke bi se našle Roll Eyes Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #187 : petek, 15.04.2011 : 11:20:48 »

Kocka, saj ne boš zamerila Wink ... ampak zdajle sem si te v živo predstavljala v beli raztegnjeni majici z lobanjo, oguljenih vojaških hlačah in blont poročnimi kitkmi na glavi

Fifi1, včeraj sem vprašala prijatelja, ki ima ovce, š čim jim namaže površinske ranice oz. odrgnine, ki včasih nastanejo pri striženju z mašinco. Poleg Bepanthena priporoča še povsem domača zdravila: na tanko namažeš prizadeto meto s propolisom (ki pa ne sme biti v alkoholni raztopini, ker zelo peče - dobiš tudi od Medexa Baby Propolis, vodno tinkturo) ali pa preprosto s tanko plastjo domačega medu Smiley
Površinska ranica se lepo zaceli Wink Samo, če boš poskusil, upam, da s Fifi namesto klopov ne bosta privabila preveč os oz. čebel  Cool

No pa še malo o "starih časih". Ko sem kot novopečena srednješolka prišla v LJ, so me kot magnet privlačili pankerji, ki so se zbirali v Leninovem parku Smiley Hard rockerji in metalci pa so se mi takrat zdeli pravi "šminkerji", ker so imeli vsi zmeraj dišeče frišno oprane lase, ki so si jih kar naprej popravljali Grin Ej, kje so tisti zlati časi Novega Rocka in malo kasneje še potikanja po raznih "pajzlih" s Hard Core koncerti!
No, zgodovina se malo ponavlja, malo pa gre po svoje, hehe. Moja skoraj petnajstletnica živi trenutno v ritmu starih pankerjev, kot so Kuzle, Otroci Socializma, stari Nieti, pa seveda DK, Pistolsi, Exploited ... svoje dolge laske pa si skrbno in redno neguje z dišečimi šampončki in balzamčki Grin  Evil ... in ta slap las lepo paše na moje stare vojaške in kariraste srajce Grin
Nad posteljo ji visi "angel varuh" v podobi Kurta Cobaina, družbo mu dela Sid Vicious, pa seveda Dead Kennedy-si in podobne legende, ki občudujejo zastavo Metallice na drugi steni Smiley
V sinovi sobi pa kraljujejo Eminem, Snoop Dog in podobni postavni fantje Wink Ni slabo, hehe.

Logiran

Unikatne tablice in portretki
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #188 : petek, 15.04.2011 : 11:45:07 »

No pa še malo o "starih časih". Ko sem kot novopečena srednješolka prišla v LJ, so me kot magnet privlačili pankerji, ki so se zbirali v Leninovem parku Smiley Hard rockerji in metalci pa so se mi takrat zdeli pravi "šminkerji", ker so imeli vsi zmeraj dišeče frišno oprane lase, ki so si jih kar naprej popravljali Grin Ej, kje so tisti zlati časi Novega Rocka in malo kasneje še potikanja po raznih "pajzlih" s Hard Core koncerti!

 Cheesy Fouš! Jaz sem vedno govorila, da sem se rodila 10 let prepozno. Angry Tongue
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #189 : petek, 15.04.2011 : 13:06:00 »

Ko sem bila jaz v srednji šoli, je bil metal uiber "in" in je vsak mulc, ki je dal kej nase, bil "metalc", pa tudi, če ni imel pojma, za kaj gre. V bistvu me veseli, da so se vrste razredčile v korist "metalcev po duši". Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #190 : petek, 15.04.2011 : 14:14:29 »

Fifi, vidim, da je v tvoji temi skoraj tako hudo kot v Samotovi!  jezen Tebi so jo metal fani ukradli, Samotu pa tečni Mali Pes! Eh, ja, kam gre ta svet ...  predaja
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #191 : petek, 15.04.2011 : 14:23:47 »

Ne, saj ni problema.  Grin Nekje se je pa treba zmenit, kajne? Saj to je fino, da se sploh spoznamo.  Wink Pa niso samo metal fani ukradli temo, tu so še frizerske, šiviljske, zgodovinske in ostale teme. Zatorej: "Nič Jane in Lady kupovat, klele, k Fifi na forum skočit!" - je zastonj 
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #192 : petek, 15.04.2011 : 14:55:18 »

Najboljš, da kar v vse frizerske salone montirajo ta velike screene z avtomatskim predvajanjem Fifijine teme Cheesy Tongue
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #193 : petek, 15.04.2011 : 15:00:41 »

Pa na metalcamp tudi ( po možnosti, da se naše budalajščine vrtijo direktno za Slayer- ji)  Evil   Grin
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #194 : petek, 15.04.2011 : 15:33:32 »

Ja, namest da kaže npr. projekcijo Kingovih kitarskih vlolžkov, se tole rola, hja, ku bojo metalci veseli Tongue Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines