mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 18.06.2024 : 13:14:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 238218 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #690 : petek, 26.08.2011 : 14:19:57 »

O, važićka Cheesy, zdej si pa ko kaka italijanska igralska diva iz filmov 60. let Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #691 : petek, 26.08.2011 : 14:24:22 »

O, ti lepotica krasna!  Kiss
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #692 : torek, 30.08.2011 : 11:34:55 »

  Nebi rad prehiteval, ampak mislim, da se je Fifi končno naučila hoditi poleg, brez da bi enkrat samkrat povlekla in to s tako popuščenim povodcem, da ga vleče za sabo! Na travi sicer rada še malo vohlja (takrat tudi kdaj potegne, ampak tudi to bova še odpravila). Važno je, da na makedamskih in asvaltiranih poteh hodi kot profesor (tam se spodobi da hodi poleg zaradi drugih psov/ljudi, če bezlja na travniku, me to sploh ne moti preveč)! In ko ji rečem naj gre malo po svoje, steče do travnika, voha okoli sebe in je čisto sproščena, ko pa jo pokličem, pride do mene, se mi za hrbtom poravna na mojo levo stran in hodi dalje poleg! To se sedaj dogaja že dva dni in mislim, da sva težavo vlečenja odpravila... Pri srečanju z nekaterimi psi gre tudi mimo, pri nekaterih pa še vedno vleče, ampak dosti manj agresivno kot nekoč. Včeraj je celo opazila mačka v neposredni bližini, pa sem ji, ko je skrenila s poti samo ponovil ukaz poleg in se je poravnala ob mene in nadeljevala pot, kot da ni bilo nič. Najboljše je pa to, da ima ta dva dneva na sebi polzatezno ovratnico (pripeto na oba obročka, tako da zateg ne deluje) in sploh ne več oprsnice proti vlečenju! Srečen sem! Cheesy veselje Cheesy Cool
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #693 : torek, 30.08.2011 : 11:53:01 »

Fifi, Č-E-S-T-I-T-K-E!!! bravo Afro
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #694 : torek, 30.08.2011 : 12:02:33 »

Juhuhu, Fifi in Fifi1, super sta Cheesy
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #695 : torek, 30.08.2011 : 12:04:47 »

Bravo bravo Afro!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #696 : torek, 30.08.2011 : 12:06:37 »

Moj poklon. Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #697 : torek, 30.08.2011 : 12:14:51 »

 bravo bravo bravo
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #698 : četrtek, 01.09.2011 : 01:16:18 »

 veselje veselje bravo ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #699 : četrtek, 01.09.2011 : 01:17:30 »

Bravooooo, piflarja Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #700 : petek, 09.09.2011 : 08:55:12 »

Še nikoli nisem zadel na lotu, v igralnici sem vedno naredil minus, še marsikatera srečka na gasilski veselici ni bila dobitna. Sad Če pa se je pod številko vseeno skrival dobitek, sem vedno dobil kakšno igračo, ki sem jo že zdavnaj prerasel, ali pa sem dobil v roke popolnoma neuporaben predmet, za katerega se ponavadi sploh ni vedelo, čemu služi. slaba prebava Navodila so bila itak, kot vedno, samo v kitajščini. V šoli nisem nikoli blestel, prej bi rekel, da sem držal za rep povprečja. Sicer sem se nato bliskovito zresnil in postal vzoren učenec, ki je poskusil čim prej prepisati domačo nalogo in se je trudil, da is »plonkceglcev« prepiše vse do zadnje vrstice, pa vseeno. Roll Eyes Imam tudi relativno slabo plačo za delo, ki ga opravljam. Nimam plačanih nadur, a imam preveč dela, da bi višek ur uspel koristiti. Slabe in nepravilne odločitve me spremljajo že vse življenje. predaja Sicer se iz napak učim, vendar me zgleda še niso popolnoma izučile. Recimo:  včeraj sem pred službo na glavni postaji pri prijazni gospe kupil slive. Niti pomislil nisem, da zraven njih veselo zajtrkujem kefir ... Kombinacija okusov je bila fantastična, posledice pa ... no ... recimo, da niso bile ravno najlepše. Huh

Gotovo si mislite: »Ta Fifi1 je nor!« butnglavc ali pa: »Pa kaj to razlagaš tukaj nam na forumu, ki se po večini tiče psov.«  jezen Ali pa razmišljate, kakšno bedno življenje mora imeti tale Fifi1. Sad

Nič skrbeti, nisem znorel. Smiley To je bil pač malo bolj dramatičen uvod v jedro niti ne tako kratkega sestavka, ki se ga vsekakor splača prebrati do konca. Tarnanje je bilo vedno dober kontrast za poudarek lepih novic, ki mu sledijo.  Azn

Danes je poseben dan. Pa ne samo zato, ker je petek in petku sledi vikend, ko imamo ponavadi več časa za tiste dejavnosti, ki jih pač radi med vikendi počnemo. Danes je poseben dan zato, ker mineva točno eno leto, odkar sem se s tresočimi nogami in prebavo, ki je bila podobna posledicam zgoraj omenjene kombinacije, odpravil v Zavetišče Horjul. Grin Prvič sem bil popolnoma odločen, da je to za razliko od drugih prava odločitev – posvojiti Fifi, namreč. Smiley In po enem letu lahko ponovim tisto, kar sem povedal v prvem javljanju. Z razlogom sem lahko najsrečnejši človek na svetu. Cool V enem letu sva se popolnoma navadila sobivanja, poznava svoje muhe in točno veva, kakšna bo reakcija, če je le taka situacija že kdaj bila. Znava ubogati osnovne ukaze, pa tudi malo bolj napredne naloge z lahkoto opraviva. Celo leto sva sicer potrebovala, da sva se naučila hoditi poleg  Roll Eyes, vendar sva pred kratkim usvojila tudi to. Vztrajnost se pri takih stvareh vedno splača. Verjetno se vam to, da pes hodi poleg, zdi popolnoma samoumevno, vendar se mi zdi, da je to v tem letu najin največji dosežek. Afro Ta poleg ti da nov zagon in veselje do res dolgih sproščenih sprehodov, brez bolečin v rokah in glasilkah. Cheesy Prav tako se Fifi ne boji več vode in po večini pogumno vstopi v zaprte prostore, ki so ji tuji in se jih je prej na smrt bala. Cool Po začetnem že drugič hodiva v nadaljevalni tečaj, pa ne zato, ker se česa ne bi uspela naučiti, ampak zato, ker je šola zakon  bravo. Za eno leto sva (vsaj za moja merila) naredila ogromno, pa vseeno ne toliko, da bi na tej točki začela spati. Najin nov cilj je BBH izpit, če ne to leto, pa pač naslednje, oziroma takrat, ko se nama bo zdelo, da sva nanj pripravljena  Smiley. Nasploh je Fifi ena zlata punca in vsekakor najboljša prijateljica, ki mi vztrajno sledi povsod, kjer se mi slediti da, posluša taka jamranja kot ste jih vi brali zgoraj, in me vedno znova razveseljuje s svojimi vragolijami.  Kiss ljubezen

Morda bi tukaj dodal le še zaključek z mislijo:

In izkazalo se je, da mi le ne gre tako slabo, kot sem tarnal na začetku. Sploh ne. Živeti s Fifi je privilegij, ki ga nima vsak. Tisto, kar sem opisoval v uvodu, so malenkosti, ki ti dajejo vedeti, da živiš, in so le protiutež sreči, da znaš to kasneje bolje ceniti in negovati. Smiley



Ostale fotke:http://www.mojalbum.com/fifi1/eno-leto-od-kar-imam-fifi
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #701 : petek, 09.09.2011 : 09:00:27 »

Zdajle sem se pa kar stopila, ko sem tole brala.  Kiss   

Fifi1, vidva s Fifi sta res krasen par. Afro  Čestitke ob obletnici!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #702 : petek, 09.09.2011 : 09:11:32 »

Fifi1, kolk si ti fajn člouk  Smiley Čestitke za obletnico.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #703 : petek, 09.09.2011 : 09:16:23 »

 ljubezen Za oba! Pa vse najboljše! Do konca!  Cheesy
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #704 : petek, 09.09.2011 : 09:38:53 »

Medtem, ko sem tole brala, sem se morala prav koncentrirat, ne vem, a mi je en prepih v oči al' kakšna alergija...takle brat, je prav balzam za dušo.

Čestitke obema, z željo, da vsa bodoča mnoga, mnoga leta in dogodke še naprej delita z nami, forumovci Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines