mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 18.06.2024 : 13:29:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 238227 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #555 : petek, 10.06.2011 : 16:15:32 »

  hehehe. Si naredil test, kdo hoče najboljše Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #556 : petek, 10.06.2011 : 19:37:10 »

Kocka, jih je bilo in jih je še vedno veliko, ker jih hranim za jutrišnjo šolo, da jih ponudim še sošolcem. Iz principa mu jih nisem ponudil še enkrat. Evil Vsak nadutež mora pač dobiti svojo lekcijo. Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #557 : petek, 10.06.2011 : 21:49:21 »

E, to me je zanimalo  <jezenCheesy bravo Afro
Un sredinček je za šefa, da ne bo pomote Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #558 : petek, 10.06.2011 : 21:49:59 »

Ups, namesto sredinčka se je pojavil klevček.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #559 : petek, 10.06.2011 : 22:04:17 »

Pa saj tudi spada na mesto, kocka (skoraj tak, kot sredinček). Wink

Ajej, kakšni egoisti naduti hodijo po svetu!  Evil jezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #560 : ponedeljek, 13.06.2011 : 07:06:32 »

  Azn Fifi1, ti pa zaslužiš tole   Cool
Tvoj šef pa tisto, kar je izbral!  Tongue
Logiran
Laetitia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 133


« Odgovor #561 : ponedeljek, 13.06.2011 : 08:47:32 »

Ena padalka tukaj. Sem videla dve strani nazaj, da rava nekaj tolče čez airedalce v plaščkih, in se čutim dolžna odločno protestirat!  jezen  Wink Temo od Fifi spremljam, ker mi je psička ful všeč (nekako mi je padla v oči, ko sem jo videla postriženo in me je - kot pravi rava - spominjala na airedalca; tudi po gibanju in opisu temperamenta)
v glavnem, moj airedalec zelo veselo nosi zloglasni Pegin šuškavi hurttin plašček in v njem čisto lepo izgleda. Sproban je bil velikokrat, tudi ob nalivih, in ni šans, da premoči, trebušček je pokrit, kar je neprecenljivo, ker bi sicer bil čisto blaten tudi po "podvozju".
Point mojega pisanja je samo ta (tisto z airedalci je bilo bolj tko za zabavo), da sploh ni nujno, da pse motijo šuškajoči plaščki in se splača mogoče enkrat probat, ker ti hurttini so res zakon. lp
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #562 : ponedeljek, 13.06.2011 : 13:52:02 »

Sem videla dve strani nazaj, da rava nekaj tolče čez airedalce v plaščkih, in se čutim dolžna odločno protestirat!  jezen  Wink

ko je bil svet še mlad, je bil airedalec pes mojih sanj  ljubezen. THE PES. TAPRAV PES. tako lep, tako pameten, tako močan, tako _______________ (dodaj vse superlative, ki so jih sposobni nabluziti mladi možgani).
brez plaščka seveda  Evil Evil
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTJFhmBUFzag0yb1ABFPlX_Za9WCSb32njyIkYaXbS64YX9lYT-Pw
http://www.dogsinduds.com/pictures/lucy1.jpg
zdaj, ko se je svet malce postaral, je izpadlo tako, da airedalca ne morem imeti in ga nikoli ne bom imela - celo takega s plaščkom ne  pevka

mi pa še vedno herc ful lepo zapoje, ko vidim kakega airedalca ali ko na fotkah pogledam Fifiko  ljubezen ljubezen  Kiss Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #563 : ponedeljek, 13.06.2011 : 14:36:01 »

Boga rava, kdo je pa kriv, da so te tako grdo oropali za psa svojih sanj?
(no, saj jaz tudi ne morem imeti tistih, ki so mi najbolj všeč)
Aja, pa plašči so ful praktična in pozimi za blokovske pse še zdrava zadeva.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #564 : ponedeljek, 13.06.2011 : 15:57:55 »

Boga rava, kdo je pa kriv, da so te tako grdo oropali za psa svojih sanj?

ah .... ko bi bil vsaj kdo kriv - to bi bilo najlepše  Evil
sem kar jaz tista, ki sem presodila, da moj značaj ne bo šel skupaj s terierskim.
kosmatinci me prehitro prinašajo okoli in nisem čisto dosledna. kar se tega tiče, sem jaz še najbolj pri hiši, ker še celo mačka samo mene ubogata (kolikor pač ubogata  Roll Eyes)
se mi zdi, da bi z airedalcem nedoslednost utegnila biti hudo problematična za pesjana in za nas.

ko se je svet malce postaral, se je spremenil tudi lepotni ideal ... če bi ... če bi ... če bi ... bi imela Missy oz. Piki like kužka  ljubezen ljubezen ljubezen

in ja, seveda plaščki rulajo Smiley
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #565 : ponedeljek, 13.06.2011 : 16:14:36 »

 
Pa kaj veš, nehaj ti s temi ČE BI, kak se bom smejala, ko bo čez leto, dve rava odpirala svojo temo psički Floki  Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #566 : ponedeljek, 13.06.2011 : 19:13:37 »

  Se mi zdi, da ima kocka odgovor na dlani...
Floki... imamo že ime, psa pa še ne...  Grin
Logiran
Laetitia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 133


« Odgovor #567 : ponedeljek, 13.06.2011 : 21:54:51 »

Aha, torej govorimo o neuslišani ljubezni - princu brez plaščka  Wink Evil
Pa si res prepričana, da ne bi šlo, če si airedalca tako želiš? Tak bav-bav pa spet niso, no.. lahko ti mojega (brez plaščka) posodim za kak dan, pa boš vidla hehe Grin


Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #568 : ponedeljek, 13.06.2011 : 23:23:40 »

Aha, torej govorimo o neuslišani ljubezni - princu brez plaščka  Wink Evil

tako ja Grin govorimo o približno taki relaciji: najstnice & temni fantje z modrimi očmi in kitarami Wink

Citat
Pa si res prepričana, da ne bi šlo, če si airedalca tako želiš? Tak bav-bav pa spet niso, no.. lahko ti mojega (brez plaščka) posodim za kak dan, pa boš vidla hehe Grin

 Cheesy Cheesy brez plaščka  Cheesy Cheesy
samo bejš z Artijem, bodo vajine fotke kar zadoščale, samo ne tako škrtarit z njimi Kiss joj je lep  ljubezen
taisto velja tudi za Fifikinega ata Smiley

zdajle imam par let druge prioritete, nič ne smem slin cedit Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #569 : torek, 14.06.2011 : 08:00:47 »

samo bejš z Artijem, bodo vajine fotke kar zadoščale, samo ne tako škrtarit z njimi Kiss joj je lep  ljubezen
taisto velja tudi za Fifikinega ata Smiley

A pol praviš, da sem lep! Ja hvaaala.  Cool Evil  No, ker sklepam, da bi zadevo lahko razumel tudi drugače, imaš spodaj nekaj svežih slik lepe Fifi. Za vsak slučaj, če sem narobe dojel.  Grin Ah, enkrat sem pa lahko tudi jaz lep.



Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines