mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 18.06.2024 : 15:25:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 238256 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1005 : četrtek, 09.02.2012 : 16:20:34 »

Ja, sva probala in kar ni okroglo je ne zanima...  Roll Eyes Na žalost.
Pri nas je blo isto. Bita zato ne, ker se ne da zagrabit v gobec, Jagi se ga je pa bala (pa ravno nanjo sem računala). Roll Eyes

se ne morem in ne morem nagledati lepotke in njenega pelcmantla  super
Aneda, kako meeeehka in mečkabilna je Smiley.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1006 : četrtek, 09.02.2012 : 21:29:08 »

Hehe, očitno sta danes s Fifi ful popularna - namreč mi smo se tudi spomnili na vaju malo prej Wink. Glede na to, da je Fifi ful žogofenica, si morda pomislil na to, da bi ji kupil running egg? Mi smo ga zadnjič nabavili za našo tamalo (in malo prej prvič sprobali Wink) in lahko rečem samo "wow!", res super zadeva Cheesy. "Žoga" je v obliki jajca, je iz trde plastike in zaradi obilke je pes ne more zagrabit, tako jo lahko samo kotali in se živcira zarad tega Evil Grin.
To jaz prodajam, ker nobenemu psu ni zanimivo. Je pa dobesedno nerabljeno, samo dvakrat sprobano.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1007 : petek, 17.02.2012 : 10:50:34 »

Fifi1 - tatarska je bila odlična!  Afro Bo treba še kdaj ponjo!  Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #1008 : petek, 17.02.2012 : 11:07:42 »

Fifi1 - tatarska je bila odlična!  Afro Bo treba še kdaj ponjo!  Smiley

Sem ti rekel.  Cool
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #1009 : sobota, 25.02.2012 : 15:28:41 »

Fifi bo dobila novo posteljico.  Smiley Odločam se med ležiščem comfort in občutno dražjim ležiščem s spominsko peno.  Zanimajo me vaše izkušnje glede omenjenih ležišč (predvsem me zanima, kakšno velikost naj izberem- prostora je dovolj, ker bi posteljo čez dan pospravil pod mojo). Vem da o comfortu obstaja stran na mojpes netu, ki sem jo prečesal že dolgo nazaj, ampak sedajle imam res minimalno časa in ga res nebi rad zapravljal za dodatno sedenje pred računalnikom in ponovno branje strani... Grem raje na sprehod (tisti, ki me bolje poznate, veste, zakaj imam v zadnjih dveh mesecih računalnika poln k****). Če bi imel več časa, bi si te podatke zbral sam, ampak na žalost pride obdobje, ko to žal ni mogoče. Mi boste pomagali?  Smiley
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1010 : sobota, 25.02.2012 : 15:39:06 »

Jaz sem s comfortom nadzadovoljna in iz osebnih izkusenj javljam, da je res udoben ...  Roll Eyes
Velikost - ce mene vprasas, najvecjo (XXL), ce ti prostor ni problem. Drugace pa XL.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1011 : sobota, 25.02.2012 : 15:58:51 »

Jaz sem s comfortom nadzadovoljna in iz osebnih izkusenj javljam, da je res udoben ...  Roll Eyes
Velikost - ce mene vprasas, najvecjo (XXL), ce ti prostor ni problem. Drugace pa XL.
What she said!  Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1012 : sobota, 25.02.2012 : 16:18:56 »

Fifi1, bom ti poiskala, vem, da je nekje, pa se bom potrudila.  Wink Še danes!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1013 : sobota, 25.02.2012 : 16:43:01 »

Evo, tule sem se čisto navdušila nad tem, potem pa dobila psa za v kletko Tongue . Morda ga bomo kasneje kupili...ko bomo zaziher vedeli, da mala ne bo naredila lesnih sekancev iz našega pohištva... Tongue Wink
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,5933.0.html

Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1014 : sobota, 25.02.2012 : 23:42:49 »

Comforti so zakon, najboljše pasje ležišče kar sem jih do zdaj imela možnost sprobat. Pri nas še mačke rade na njem ležijo...pa ful imajo dolgo življenjsko dobo ta ležišča, samo ti svetujem da vseeno preveriš material malo pod prsti kolk je debel, ker imajo različne...naš oranžen je super debel, se pa spomnim, da je bil rumen od šnapi precej bolj tanek in je dokaj hitro podlegel mačjim krempljem. Vem, da mačk nimate ampak si predstavljam da je tudi za pasje kremplje in splošno uporabo, manj vzdržljiv. Ampak nasplošno so pa super no, nimam pripomb.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1015 : nedelja, 26.02.2012 : 00:07:55 »

Sem pred nedavnim "doktorirala" nad ležišči s spominsko peno (ravno zaradi cen, ja, kontaktirala sem celo par privatnikov, ki jo prodajajo na metre, pa iskala umetno usnje na metre, pa otroške jogije iz spominske pene, pa potem gledala, kdo bi to v umetno usnje oblekel itd. itd. skratka ...), ker se mi je zdelo, da bi jo nekako že privoščila Bitovim sklepom ... imam pa tudi že od prej comfort, no, zdaj že dva, pardon, tri Shocked Lips Sealed, ker obstajajo tudi tanjši za v boks, no, pa spominsko peno sem potem tudi našla in sicer za ceno comforta (iz nemške zoo spletne trgovine) in hkrati v enaki ali vsaj zelo podobni oblekci iz um. usnja, kot jo ima comfort, nima pa zanj značilnega roba. Oboje je super udobno.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #1016 : sreda, 21.03.2012 : 14:56:37 »

Medvedka Fifi se poslavlja, ker bo od konca tedna spet baletka. Ja, greva k frizerju, ker imava že oba dovolj njene dolge dlake (predvsem ona, ker ji je že zelo vroče). Sva pa včeraj intenzivno ponavljala vse, kar sva se naučila v šoli in ugotovila, da vse še znava.  veselje  Nastalo je nekaj novih fotk, ki mi jih pa program za obdelavo iz neznanega razloga preveč potemni... ja, še ogromno se moram naučiti.  Roll Eyes Ampak vseeno jih prilagam, ker so njenim kravžljem šteti dnevi.  Azn









 Smiley
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1017 : sreda, 21.03.2012 : 17:48:32 »

Iiiiijoj, kako je fletkana (še posebej Wink) na prvi sliki - obsijana od sonca in nasmejana Cheesy Za koledar!
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1018 : sreda, 21.03.2012 : 18:05:24 »

Lepa, lepa Fifi  Cheesy
Naša Carolina je tudi danes naročena pri frizerki, ker je punci postalo že pretoplo v kožuhu.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #1019 : sobota, 31.03.2012 : 15:06:13 »

To sem imel sprva napisano v Čapijevi temi, pa sem se odločil, da mu ne bom smetil teme, saj mu želim en krasen dom.

Pravkar lobiram doma zanj in po pričakovanjih so proti, češ da je Fifi super fino fajn, da ima družbe dovolj, pa da je en pes pri hiši dovolj in podobne neumnosti. Naj poudarim, da sam financiram vse stroške povezane s Fifi in da jo peljem na nekaj sprehodov vsak dan in da meni osebno še en pes ne predstavlja nobene ovire. Res ne razumem, kaj jih pri vsem tem tako skrbi. S Fifi sva vsak dan po 5-7 ur skupaj, vsak večer ji umivam zobe, češem jo, treniram jo, igrava se... Če bi imel še njega, bi z lahkoto to počeli v troje, stroški nebi narasli na kakršnokoli kritično mejo, če pa bi imel na šihtu slučajno še kdaj kakšno zdrko z nadurami, bi si lahko Čapi in Fifi delala družbo in me tako lažje pričakala.

Sovražim razmišljanje tistih ljudi, ki so tako konservativni, da sami sebe prepričajo, da imajo strahove, vidijo same prepreke in težave. Spotaknejo se ob ovire, ki jih sami nastavijo zato, da bi mi dokazali svoj prav. In ko vidijo, da pač sam razmišljam iz druge perspektive, začnejo groziti, da bom moral pod svojo streho, če jim bom še težil s tem. Tako to zgleda pri nas. In po takih "pogovorih", kjer je odgovor ne še preden dokončam vsak svoj stavek, se ne pogovarjamo nekaj dni. Sliši se samo jeznega očeta, ki tuli v kuhinji: "Smrkavec misli, da je glavni v hiši! V življenju ni še ničesar dosegel, nič naredil! Mulo! Res ne vem, kaj naj naredim z njim! Še eno tako, pa bom...."

Pa mislim, da nisem tako grozen. Res ne. Samo rad imam živali. Mogoče je narobe to, da se raje družim z njimi, kot pa z ljudmi. Prišel bo lepši čas, takrat, ko bom smel narediti kakšen korak brez da bi mi starši prerezali peruti, še preden se naučim leteti.

Sicer imam krasne starše, ki so ljubeči, me imajo radi in se trudijo biti kul. Ampak na žalost me ne poznajo dovolj ali pa se nočejo sprijazniti s tem, da razmišljam drugače kot oni. Jaz sem jaz in ne bom se spremenil, pa če se postavijo na trepalnice.

Čapi, nama pa zgleda ni usojeno. Še se bom boril, ampak ne upam si čez meje, zaradi ljubega miru pri hiši. Sad


Logiran
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines