mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 17:20:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 346 347 348 349 350 [351] 352 353 354 355 356 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 786970 krat)
0 članov in 24 gostov pregleduje to temo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #5250 : torek, 21.04.2015 : 08:27:53 »

Khm-khm.

Štorija o nedolžnem belem oblačku in cvileči mami VoUkovi.  Lips Sealed

Nekoč, ne dolgo tega, se je Stroga Nemška Šefica na svoji epski poti v Sibirijo ustavila v VoUčjem Brlogu. Že na poti med dvema lokacijama v naši Beli Metropoli, se je zgodila strašna nesreča.  Undecided
Ubogi beli oblaček je od vsega hudega pobruhal Mercedez. Ker ne gre, da bi se dve holivudski zvezdi vozili v ponečedenem transportnem sredstvu, je Stroga Nemška Šefica že po telefonu najavila, da naju poleg zlaganja stvari za pomurčke, čaka tudi čiščenje Mercedeza.

Mami VoUkovi, ki je znana po tem, da doživlja hude frontalno-hormonske motnje ob sami omembi besede »muCki« Roll Eyes, so se zasvetile oči od samega ugodja ob najavi. Pozabila je na vse protokole, ki spadajo k sprejemu Visokih Obiskov sram , v glavi so se ji vrtele samo še telenovele o čohanju in cviljenju.  Roll Eyes

In so prišli. Mama VoUkova je z mehkimi koleni in ob težko kontroliranem ne-gruljenju prevzela dragoceni Mercedez, s še bolj dragoceno vsebino. Po navodilih Stroge Nemške Šefice je obe zvezdi odnesla v Strogo Varovano Kopalnico v Tilkovem Kraljestvu, kjer sta počakali na sveže sčiščeno transportno sredstvo.

Ker pljuča Stroge Nemške Šefice trenutno niso v kondiciji za premagovanje strmih stopnic, je mama VoUkova sama prevzela čast predstavitve bleščeče čistega Mercedeza. Ker ne gre, da bi se uboga muCka po nepotrebnem naprezala, je sledila še pomoč pri vstopu v transportno sredstvo. Stroga Nemška Šefica je izpod stopnic sicer zaklicala za vzhičeno mamo VoUkovo, da se naj ne sekira, če bosta zvezdi malce popihcali pri načrtovani aktivnosti. Mama VoUkova je samo zavila z očmi in si mislila »ja-pa-jade…  Roll Eyes ».
Mična pisana gospodična je dobrovoljno sodelovala. Ko je bil na vrsti beli oblaček, pa se je po VouČjem Brlogu razlegel strašni »rooooooaaaaarrrrr«.  Shocked Shocked Mama VouKova je okamenela, beli oblaček se je pred njenimi očmi začel spreminjati v strašnega belega leva. In je rastel, in rastel, in rastel do velikosti belega sabljastega tigra, z 10 centimeterskimi čekani, izproženimi kremplji in zlobnim zelenim pogledom. Mama VoUkova se je stisnila v kot, naredila čisto drobno in samo še čisto potihoma zacvilila :«Šefica, na poooomooooč.«

Šefica je prihitela, rekla: »Samo, ti Baraba!«  Angry Velika zlobna zver se je pred očmi mame VoUkove takoj spremenila nazaj v malega belega kjutkanega oblačka  Kiss Kiss , ki je samo še izdavil iz sebe čisto mičkeni pih-pih in kar poletel v Mercedez.

In še nauk te zgodbe: be careful what you wish for. 
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5251 : torek, 21.04.2015 : 09:03:30 »

Odličen in zelo slikovit zapis Grin, človek si komot predstavlja vse dogajanje. Mama VoUkova bo morala u nemško šolo Tongue Evil!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #5252 : torek, 21.04.2015 : 09:05:12 »

No saj.... tole si lohk zelo živo predstavljaš tudi, če domišljije sploh ne uporabiš.

Samo, sabljasti tiger, he he..... Grin
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5253 : torek, 21.04.2015 : 11:27:14 »

JAST MA ČKO VELIKI
SLO VESNO DAJEM JUNAŠKI SINM ME DAJLO ZA POGUM
DAJE UPALA IN SE LOTLA STRAŠNE MUCKE PREFLINTAT SEMPAKE SPLOH

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5254 : torek, 21.04.2015 : 11:34:38 »

Samo, ti baraba Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5255 : torek, 21.04.2015 : 11:48:37 »

Zdaj vemo, zakaj Mama VoUkova svoja VoUkca ljubkovalno kliče "mucka moja" Azn

Ker ne kažeta sablajstih krempljev! Grin


Mami VoUkovi, ki je znana po tem, da doživlja hude frontalno-hormonske motnje ob sami omembi besede »muCki« Roll Eyes, so se zasvetile oči od samega ugodja ob najavi.
Tole je pa nujno za v Slovar! Cheesy

Mama VoUkova si res zasluži Ma Čkovo medaJlo in še Zlatega Perota za izvrstno napisano adrenalinsko zgodbo! Afro

Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5256 : torek, 21.04.2015 : 11:53:41 »

Samo! Sibirski tiger v preobleki belega oblačka!  Shocked Shocked Shocked Shocked  Grin Grin Grin
SinM, vse čestitke za pogum!  Cool Cool
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #5257 : torek, 21.04.2015 : 11:58:21 »

Hočete rečt čestitke za pranje umazanih gat?  Sad  Roll Eyes
Kaj češ...nije žvaka za seljaka.  Lips Sealed
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #5258 : torek, 21.04.2015 : 12:23:08 »

To je preveč zabavno .
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5259 : torek, 21.04.2015 : 14:37:09 »

Sem jaz vedela, da moram predat pripoved tele dogodivscine SinM, prava mojstrica pisanja zabavnih grozljivk je!  Kiss

Poleg tega pa je vse, kar sem jaz slisala rooooaaaaaarrr, in potem SinM z rahlo tresocim glasom in vprasanjem, ce bi jaz vseeno prisla gor. Ko sem prisla v kopalnico, je SinM stala kar se da stran od oblacka, ki je impozantno poziral na umivalniku in nekaj protestiral, ko sem ga obvestila, da je baraba in ga popokala v Mercedez.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #5260 : torek, 21.04.2015 : 14:45:24 »

Moj prijatelj Samči, nedolžni beli oblaček.  Lips Sealed
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5261 : torek, 21.04.2015 : 15:11:57 »

Pljunuti Samo! Samo k frizerju ga je treba peljat, da ga skopa in bo spet bel in puhast.  Evil piiiilimo Tongue
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #5262 : torek, 21.04.2015 : 23:13:42 »

 
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #5263 : torek, 21.04.2015 : 23:43:19 »

Na tole štorjo se je splačalo malo počakat Grin Grin Grin
Mama VoUkova objem, veliki talent peresa Afro in malo manjši talent za hendlanje puhastih oblačkov Kiss ... khm, pardon ... orjaških belih zobatih levov Evil
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #5264 : sreda, 22.04.2015 : 17:59:44 »

 book Ful napeto... Mama VoUkova, evo Samčija...  huh

Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 ... 346 347 348 349 350 [351] 352 353 354 355 356 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines