mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 19:22:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 294 295 296 297 298 [299] 300 301 302 303 304 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 780479 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #4470 : nedelja, 02.02.2014 : 18:52:34 »

Mi smo včeraj šli na sprehod po najhujšem deževnem sranju in ko sta prišla nazaj pred blok, sta bila tako vesela, da sta pet minut plesala indijanski ples po ogromni ledeni plošči. Seveda na  *:-povodcih in jaz za njima, ki sem zijala: Prokleta kmeta paranormalna, a vama res ni nič jasno? butnglavc butnglavc
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4471 : nedelja, 02.02.2014 : 18:55:44 »

Ti, ko men drsi in me mali beli povleče, rečem neeeehiiiii!

Ti posodim Diega, samo za en kratek sprehod  Grin Evil

Naši dve normalni bejbi gresta na štriku res samo toliko kolikor je zaradi varnosti nujno, potem jih pa za pi-ka spustim, da pač vsaka po svoje lovimo ravnotežje na ledenih površinah. Ampak tudi pesjanarjem ni fajn tacati po tem ledu, četudi imajo že vgrajene dereze. Po moje so za njihove blazinice ti kristali tudi auč  Undecided
Nekako si predstavljam, da sta tudi Veliki in Mali črni pes pri normalnih  Wink Kiss Kiss
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #4472 : nedelja, 02.02.2014 : 19:01:04 »

Mi smo včeraj šli na sprehod po najhujšem deževnem sranju in ko sta prišla nazaj pred blok, sta bila tako vesela, da sta pet minut plesala indijanski ples po ogromni ledeni plošči. Seveda na  *:-povodcih in jaz za njima, ki sem zijala: Prokleta kmeta paranormalna, a vama res ni nič jasno? butnglavc butnglavc
Oh imam eno tako doma, največji žur danes je bil norenje po najbolj zamrznjenem snegu. Mene so roke bolele, ko sem samo eno kepo prijela ona pa laufala gor in dol pa prevale delala Lips Sealed Shocked
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4473 : nedelja, 02.02.2014 : 20:12:30 »

Hehe, Čarka, ti si taka fajna tršica, tako lepo poveš, da je moj pEsiček v bistvu nevzgojenGrin
Samo žal novokomponovani starši tega ne dojamejo ...
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4474 : nedelja, 02.02.2014 : 20:26:16 »

Hehe, Čarka, ti si taka fajna tršica, tako lepo poveš, da je moj pEsiček v bistvu nevzgojenGrin

Ne, ne, si narobe razumela tršico  Roll Eyes, sem samo komentirala razliko med vlečenjem 4 kilskega kauč konjiča in enim s stalnim prebitkom energije in 7x večjo težo  Wink Lips Sealed
Moji dve, "ta normalni" pa tudi sodita v Maxijevo psiho kategorijo, le kauča ne izkoriščata veliko  Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4475 : nedelja, 02.02.2014 : 20:57:56 »

Mačja, si lahko 100%, da tale dva podnemškokomando manekena naše Džinksove ne spodneseta nikakor Grin Si ne upata reskirat kakih hitrih poskokov po mojem Tongue
Kot si ziher tudi tvoj MiniHundus hitro premisli, ko sliši tvoj "nehiiiiii" Grin

Je pa res, da je verjetno za večje in težje pse tale led še večje sr****, zaradi blazinic, pa tudi, če takemu pes zdrsne , bi rekla, da so vsi sklepi pa hrbtenica še fuuul bolj obremenjeni.

Varne sprehode vam želim iz naših namočvirjeniih Revirjev, da bi se tale velikoslovenski ledeni oklep hitro odtajal in bi lahko spet vsi veliki in mali kuŠki varno laufali naokoli objem  Šefice, ve pa tudi pazite nase Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4476 : nedelja, 02.02.2014 : 21:08:04 »

Aaaa, sem mislila, da ta normalni ne vlečejo, ker so bolj pod komando, teli naši naročni pa   ...   no, kakor kdaj  Cheesy!
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #4477 : nedelja, 02.02.2014 : 21:35:20 »

Midva z Wallyem sva danes šla ven samo toliko, da je opravil svoje. In se namenim z vrečko v roki do koša, pa malo s strahom gledam drevesa nad njim.. Ko tik pred mano na tla pade precejšen del drevesa. Wallyu se je zazdelo, da so to petarde in se je fejst ustrašil, no potem sem pa z eno roko ( v drugi pa črnuh in vrečka) vlačila tiso vejo s ceste.. Smiley
Drugače je pa ful priden, itak Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4478 : nedelja, 02.02.2014 : 22:57:58 »



Ajoj, uboga kura v strastnem objemu 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4479 : ponedeljek, 03.02.2014 : 02:13:31 »

Mačja, ne vlečeta pač, ker ne smeta. Ravno zato ne, ker bi v Zagrebu pristala, če bi vlekla. Čeprav zdaj ko razmišljam ... Zastonj potovanje v Zagreb pa tudi ne bi bilo čisto švoh ...  Grin

Ajoj, uboga kura v strastnem objemu 
Občasno je tudi strasno objeta z zobmi.  Grin

Želja, da ne bi šli več na drsališče se je delno uresničila. Sneg je namreč pokril ledena tla in je bil večerni sprehod prav prijeten. Samo to se črnuhoma ni tako zelo dopadlo, da sem se stalno ustavljala in nekaj fotkala. Ampak se mi je tako dopadlo. Tišina, lepota in nočni mir v centru Ljubljane - neprecenljivo.  Cool

Takole je bilo:
































Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #4480 : ponedeljek, 03.02.2014 : 15:59:10 »

V snegu in ledu sta morala sedet... Mislm...  Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4481 : ponedeljek, 03.02.2014 : 16:09:11 »

Čeprav zdaj ko razmišljam ... Zastonj potovanje v Zagreb pa tudi ne bi bilo čisto švoh ...  Grin

Jaoooo, ženska, pa ti misliš, da bi res kar umrla, če ne laufaš kar naprej po širnem svetu Shocked Niti en cel teden še ni v lepem domačem brlogu, zapečku, pa že o potovanju v Zageb razmišlja Grin Evil

Še dobro, da imaš dva krasna, pametna psa, ki vesta, da je doma najlepše in te ne vlečeta po svetu Tongue

Je pa res lepo pri vas ponoči, kakšni lepi dragulji so tele ledene stvaritve!

In seveda oba manekena Kiss Kiss

Nanoook, ne se zgažat nooo, a ti ne veš, da manekeni pomladno-poletne kolekcije ponavadi na pol nagi ravno pozimi snemajo Grin
Kako lepo sinhrono pozirata pridna kuŠka ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4482 : ponedeljek, 10.02.2014 : 22:22:30 »

Midva z g. Psom rabiva malo vase pozitivne energije, ker ima g. Pes po enem letu spet tezave z zadnjimi nogami. Dobil je tablete, sla bova na fizioterapijo in upala, da se sestavi g. Pes lepo nazaj.

Itak pa je tole sesulo spet mene. Celo Samo ocitno cuti, da mi je zelo hudo, ker prihaja lezat name.

Skratka, ni nam lustno ta hip, ampak skupaj bomo zmogli, nimamo kaj.
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #4483 : ponedeljek, 10.02.2014 : 22:29:16 »

Pošiljamo pozitivne misli objem
G. Pes, hitro okrevaj! Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #4484 : ponedeljek, 10.02.2014 : 22:31:49 »

Midva z g. Psom rabiva malo vase pozitivne energije, ker ima g. Pes po enem letu spet tezave z zadnjimi nogami. Dobil je tablete, sla bova na fizioterapijo in upala, da se sestavi g. Pes lepo nazaj.

Itak pa je tole sesulo spet mene. Celo Samo ocitno cuti, da mi je zelo hudo, ker prihaja lezat name.

Skratka, ni nam lustno ta hip, ampak skupaj bomo zmogli, nimamo kaj.

 pošiljamo energijo objem  Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 294 295 296 297 298 [299] 300 301 302 303 304 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines