mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 17:23:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 181 182 183 184 185 [186] 187 188 189 190 191 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 787488 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #2775 : torek, 15.01.2013 : 09:33:32 »

jžš na ljubezen trikolor dudarka... pečena si! ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2776 : torek, 15.01.2013 : 11:13:43 »

Hehe, ko mi je zjutraj zvonila ura, sem se mislila, če čem vaju poklicat in vprašat, ali že spita Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2777 : torek, 15.01.2013 : 16:37:26 »

Babe Grin

Torej: Moja Velika Avantura se je začela včeraj že skoraj sredi noči, ko sem v (lažnem) upanju, da bom od ene popoldne do osme zvečer uspela v Prestolnici opraviti dva babja mitinga, vstala že (skoraj) ob zori Tongue. Prvega z No Jinx, Ščukico, Samotom, G. Psom in Šarki, nato pa je bil plan, da se srečam še z dvema šošolkama iz srednje šole, s katerima se nismo videle praktično celi dve desetletji!
Optimistični namen je bil štopati do Sežane in ujeti vlak malo pred enajsto, ampak zaradi snežnih zametov niti cesta ni bila zadovoljivo splužena, zato se je potovanje z vlakom zamaknilo za dobre 3 ure. Štopanje ob zameteni cesti, po kateri niti v.d. mož ni poskušal zjutraj iti v službo bi bilo do poldneva itak podobno čakanju na Godota Tongue Valjda - zapečkarska avanturistka mamaF si za podvige izbere itak "najboljše" možno vreme Grin

V bistvu sem samo sebe spominjala na hobita Bilba Bagginsa, ki je dobro vedel, da ga ni čez odobno hišo s toplim zapečkom, ko pa so ga končno zvabili v "avanturo", je šlo pa na polno

No, kasnejši vlak sem s pomočjo moža po frišno spluženi cesti ujela in v tumač adrenalinskem snežnem metežu uspela izvesti Zgodovinski Preboj do Samotove. Ta dan naj si prosim prisotni zabeležijo v koledar, ker bo pod novo vlado to skoraj gotovo nov državni praznik Grin

Fotoreportaža Jinxove pove (skoraj) vse. Na slikah sicer ni videti šalc kafeta in šerija, piškovov, čokolatinov in slanih dobrot Wink

Počaščena sem, da sem koooočno spoznala Samota. Kako je pa to lep, pameten in nasploh Popoln Maček Kiss Res da ni naročni, ampak to sploh ni moteče, v bistvu ga je lepše opazovati od daleč, ko se vate zazre s svojimi lepimi očkami ljubezen In kako elegantno skoči na omaro!

Ščurk pa ... jooooj, to je mala zgagica, v katero se zaljubiš prvo minuto. Pogumno, skulirano, popolnoma sproščeno mače, ki jo "en klinc" briga, če se je hotel v Confort ravnokar namestiti G. Pes in niti od daleč ne šmirgla Samotovih začudenih pogledov v stilu "WTH, pa kaj ta reč tudi po zraku leti?" Wink Zlata mala macica, ki ji je težko reči naročna, ker je pravzaprav bolj "okolivratna".
Ščurk je mačka, ki bi si jo vsak želel - vsak pravi Mačkonar, res, to je nekaj tako ljubkega, cartastega, sladkega ljubezen Ščurk je drobna leteča žverca, ki ne ostane neopažena, sama takoj poskrbi za to, ko se s praskalnika ali kavča katapultira na tvojo ramo, začne mesiti in presti Kiss Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Ščurk je Mačka na kvadrat!

Smetka, bravo - izbrala si optimalen dom za njo Smiley Kajti pri Samotovi bo vsaj Ščurkin gib pospremljen s podrobnim opazovanjem, čudenjem (vse, kar si pač prava mačka zasluži, ane) in vsesplošno pozornostjo Wink Je super videti eno Pasjo, ki se nad popolnoma normalnim mačjim obnašanjem čudi kot ... ja kot recimo Mačja nad pasjim Grin

In še eno čudo prečudno sem srečala pri Samotovi: Na mizici ob kavču stoji namreč še popolnoma okrašena novoletna jelka! Bogato obložena s prelepimi okraski in niti eden ne manjka, niti ena vejica ni zvita in pod njo že vedno v miru čakajo skrbno zavite Darile! In to ob "totalno utrganem Ščurku," kot pravi No Jinx. Mislim ... če pa to ni dokaz, da sta v tej hiši doma dva najbolj idealna mačka pod soncem!

G. Pes pa ... oh in ah ljubezen ljubezen Sem sprobala velikost in udobje Conforta, pa se mi je takoj pridružil, se stiskal k meni, "predel" Kiss Mi pokazal žogico in kačo, cufe in še kup zadev, popolnoma stoično prenašal Ščurkine prelete in pristanke pred nosom. Ideal Kiss Zaljubljena sem, še zmeraj, itak!

Pa dariiiiile! Sem dobila mega lep ogromen "okolivratnigrelec" iz puhaste volne opečnate barve, zrcalce, berlinski vžigalnik, prav posebne truffle in kup darilov za kosmatulje Wink Hvala, Dedek Mraz pri Samotu! Kiss

No, slabe tri urce Obiska so minile kot bi mignil in vsa preljubčkana sem odhitela novim dogodivščinam naproti. Prijateljici sta me pričakovali pod "taboljšimi kadilskimi grelci v Ljubljani", spogledom na Parlament, ki smo ga imele namen izžvižgat (in smo seveda ga) Wink
Itak ... 22 let ne moreš stlačiti v dve uri (ko naj bi jaz lovila zadnji vlak). Ni šans. 22 let, kot da jih ni bilo, še zdaj sem čisto ganjena zaradi tega srečanja. Ugotovile smo, da smo še zmeraj iste, četudi nas morda okolica vidi drugače Smiley In kljub temu, da sem Jinxovi še nekaj ur nazaj zatrjevala, da pivo pri 30 cm snega niti ne paše, je potem, pod grelci s pogledom na parlament še kako pasalo Smiley Kako malo je treba, da je človek spet star 19 let!
Saj vem, da ne bosta prebrali, ampak ... Bojana in Tamara, mačkarci in anarhistki moji ljubi, rada vaju imam Kiss In tole bomo ponovile!

Ni treba posebej poudarjati, da niti hitri taksist izpred Maxija ni uspel rešiti treh minut zaostanka in tako sem izpred železniške postaje poslala SOS klic v sili - na pravi naslov, seveda Smiley Confort še ni bil zaseden  in tudi kavč me je še čakal Smiley
In potem ... ja, potem smo opavili še drugi del čohanja, ljubčkanja in cartanja.
Meni so postlali na kavču in vse živali so lahko spale z mano! Ščurko sem čutila nekaj časa za vratom, nekaj časa pri nogah, Samo je dostojanstveno počival na svoji Gigia posteljici, G. Pes pa ... eh ... Šefica ga je poslala na prostor na Comfort in ko je zaprla vrata svoje spalnice, je prišel k meni in naslonil glavo na mojo glavo Kiss
Ker nisem upala "reskirati" in kršiti strogih nemških prepovedi v tej hiši, sem ga trikat poslala na njegov prostor, a kolikor se spomnim, je na koncu drnjohal pred kavčem, na tleh pd mano. Pa vem, kako si je želel splezat na kavč, saj sem si tudi jaz želela ... ampak, potem bi si oba zapravila vsakršno možnost za zamudo vlaka ob kaki drugi priliki Tongue

No, kakorkoli, fauš ste lahko upravičeno, ker nima vsak privilegijev spati s Samotom in G. Psom v isti sobi s Ščurkom za vratom Cheesy Včerajšnji dan in noč sta bila v vseh pogledih p-o-p-o-l-n-a Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2778 : torek, 15.01.2013 : 16:42:33 »

 ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2779 : torek, 15.01.2013 : 16:45:15 »

Khm...jaz sem sicer iz Laibacha doma, ampak ob temle opisu me prime, da bi še sama zaprosila za gostoljubje!  Cool Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2780 : torek, 15.01.2013 : 16:50:50 »

Optimistični namen je bil štopati do Sežane in ujeti vlak malo pred enajsto, ampak zaradi snežnih zametov niti cesta ni bila zadovoljivo splužena, zato se je potovanje z vlakom zamaknilo za dobre 3 ure. Štopanje ob zameteni cesti, po kateri niti v.d. mož ni poskušal zjutraj iti v službo bi bilo do poldneva itak podobno čakanju na Godota Tongue

No, pa si mi odgovorila Grin. Namreč, včeraj midva npr. nisva plužila v Ljubljano in raje uživala v dopoldanskem kidanju Cool (jst nč kriva, moj je reku, da ne gre in da ni vredno, jst sm pač ubogala Roll Eyes), potem vidim pa tebe pri NoJinx Shocked in si mislim: eto, mamaF si pa izbere dan. Celo leto greje kamin, potem pa izbere THE dan za avanturo, da je zadeva popolna. Grin Grin super

P. S. Ko ti naslednjič zapaše avantura, te komot peljemo s sabo, saj boš lahko spala po poti. Smiley pevka

Sm pa vesela, da kljub nevšečnostim ohraniš smisel za humor in da je blo tolk fejst! Cheesy Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2781 : torek, 15.01.2013 : 17:39:50 »

Nevšečnosti? Ma daaaaj, zapečkarji nevšečnosti "v širnem svetu" ne poznamo oz. največja nevšečnost za nas je, da drvi za špargert zmanjka Grin

Dodajam še nekaj mojih fotk "Avanture" Smiley





Angelček 1 


Ščurko je nemogoče normalno fotkat, ker se me drži kot klop Kiss




"Ej, ti Ščurk, tale je prišla tudi k MENI na obisk, da veš," pravi Samo Wink


Angelček 2


Angelček 3


Sladke male šapice ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2782 : torek, 15.01.2013 : 19:52:30 »

Iiii, lepe fotke mamaF!  ljubezen

Jaz pa podajam še dokazno gradivo, da je mamaF res spala tu in kako je Ščurki všeč comfort.  Smiley





Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2783 : torek, 15.01.2013 : 19:59:31 »

Hehe, ko mi je zjutraj zvonila ura, sem se mislila, če čem vaju poklicat in vprašat, ali že spita Grin
Ja, ja, kar zgovarjej se, midve sva oblečeni in obuti čakali na tvoj "Go!", ti si šla pa spat!  Angry predaja
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2784 : torek, 15.01.2013 : 20:20:39 »

Sej se je men že ves čas zdelo, da se comfort za mačke kupuje.... Roll Eyes Evil
Pa tako velikega imaš, ker imaš/boš imela več mačk.  objem
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2785 : torek, 15.01.2013 : 21:45:40 »

Ha, Samo ni nič hud name, ker sem domov privlekla Ščurko, trenutno se takole stiska k meni in nastavlja trebušček!  plesalec

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2786 : sreda, 16.01.2013 : 15:15:55 »

Leteča Ščurk  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2787 : sreda, 16.01.2013 : 15:24:31 »

Samo opozorilo: teh igrač na štrikcih in podobnih zadevah (tudi tistih, ki pripadajo praskalnikom in na elastiki visijo iz njih) - mačk nikoli ne puščajte brez nadzora z njimi niti za malo.
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2788 : sreda, 16.01.2013 : 15:26:03 »

Jaooo, Ščurk
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2789 : sreda, 16.01.2013 : 15:37:43 »

Samo opozorilo: teh igrač na štrikcih in podobnih zadevah (tudi tistih, ki pripadajo praskalnikom in na elastiki visijo iz njih) - mačk nikoli ne puščajte brez nadzora z njimi niti za malo.
Jp, takole kot se ta vevrca igra, bi bilo to lahko mimogrede okoli njenega vratu.  Sad Tale igrača ima super patent, ker se jo da ful enostavno snet in spet namontira tja, kjer je na vidnem mestu, če se mačka spet hoče igrat z njo.  Afro
Logiran
Strani: 1 ... 181 182 183 184 185 [186] 187 188 189 190 191 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines