mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 16:25:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 775087 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #750 : ponedeljek, 19.12.2011 : 18:38:57 »

Ojla, Samo, povej prosim Tvoji, da je tale OkoliVratna zadeva, ki jo je Miklavž zaNjo pri tebi pustil, ena najbolj kulskih reči, kar jih je Moja dobila zadnje čase  veselje. Zdej sploh ne jamra več: "dej Roko, zadosti divjanja, mene zebe, bejžva domov" Cheesy Sej mogoče ji bo tudi možgane tole tolk ogrelo, da se bo spomnila fotoaparat še pred temo enkrat prižgat Tongue Evil



Dobr se mej, pa pozdravi NVMP-ja, ga kr pogrešam, ker se skori nobenmu drugmu ne da szi mano krogov nabijat. MIško je cepec, sam u ravni liniji teče, pol se pa na hrbet vrže, pa je konc kursinka  Angry. NVMP-ja si pa ti dobr natrenirau, da zna lepo slalom delat pa ovinke. To cenim  Afro
LP Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #751 : ponedeljek, 19.12.2011 : 20:48:57 »

Dragi Roko,

Moja pravi, da je ful vesela, ker je tvoji OkoliVratna zadeva všeč in ker si zdaj ti lahko več zunaj!  Cheesy  Grin Hkrati ti sporočam, da je za tele Naše vsak grelni pripomoček premalo in ni šans, da bi jim možgane sploh še kdaj ogrelo.  trmoglavka

G. Pes mi je nekaj omeni, da tudi tebe NVMP pogreša, samo nisem zelo pozorno poslušal, tako da več ne vem povedat.  Roll Eyes

Pozdravi NVMM in mu povej, da bi ga z veseljem spoznal, da bi lahko rekla kako o Palčkah in Konzervah.  Smiley

Vsem pozdrave pošiljajoči Samo  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #752 : ponedeljek, 19.12.2011 : 23:19:33 »

Dragi Samo, Moja je rekla, da naj ti povem, da moreš Tvoji naročit, naj gre kaj po licitatorskih opravkih do Une Guspe, ki ima PreCednico baje doma in enga Marsovčka. Jest n-č ne vem o tem. Pa baje je Moja nekaj kar Uni tetici poslala za Tvojo in G. Psa. Zate baje N-Č. Sram naj jo bo Angry
Če bi ti vidu, kako sramotno se je slinla okoli G. Psa, ko je bil pri nas ... in potem je še mene kregala, ko sem Ji hotu dopovedat, da se ne spodobi enga poštenga psa tako nadlegovat. Prav n-č nisem smel komentirat  Angry me je takoj utišala, Tvoja ji je pa še prav dala  trmoglavka

Glih tolk da veš, kaj se U Resnici dogaja, kadar Te doma samga lačnega pustijo ... Ena sama zahrPtnost, moja se meče vpričo Mene meče po Tvojem Psu, Tvoja pa Mojga Mačka mečka po rokah Shocked Pa še n-č slabe vesti nimata.

maš mojo podporo, če bi si želu kak kursink okol Novoletne Smrekce udart. Lahk ti pridem pomagat, če slučajno NVMP-ja ne bodo na Obisk k Tebi prpeljali Cool

Fajn bodi! Roko bres pravic
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #753 : torek, 20.12.2011 : 13:22:24 »

Eh, ja, saj pravim, temle Našim babam nobena OkoliVratna Zadeva več ne bo pognala možganov v tek.  butnglavc Jaz ne vem, a res ne razumejo, da sva Ti in Jaz glavna pri hiši in ne Ne-Horjulci?!?  Roll Eyes In potem se tvoja slini okoli Ne-Horjulskega psa, moja pa okoli Ne-Horjulskega mačka in še pravico veta nama vzameta.  Angry Sram naj ju bo!  Angry Angry Saj sem vedel, da samo kažin dela tale Moja, medtem ko jaz lačen trpim doma!  trmoglavka

NVMP-ja sigurno ne bodo na obisk pripeljali, tako, da prosim pridi, da vsem pokaževa kako se stvari streže!  Grin Cheesy

Bom še razmislil, če naj Moji res povem, da jo darile čakajo pri uni teti, glede na to, da ni nič zame!  Lips Sealed Čeprav ... Una teta je pa čist mačja, a ne?  Smiley Mogoče bi pa Moja vseeno morala malo do nje stopit, da se kaj pametnega nauči!  Cheesy

Drži se, Roko!  objem

Zapostavljeni Horjulc Samo  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #754 : četrtek, 22.12.2011 : 01:01:38 »

Ura je odbila polnoč in G. Pes je leto dni starejši.

Džukela moja, vse najboljše za 10. rojstni dan! Neskončno te imam rada!  ljubezen objem Kiss




Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #755 : četrtek, 22.12.2011 : 01:12:47 »

G. Pes, lepota črna, vse najboljše! bravo
Še veliko zdravih in veselih let! ljubezen

Nekaj me že dolgo muči. No Jinx, a ga ti slučajno barvaš , ker ni še nič siv, ali flati sploh ne sivijo? Se ne spomnim, da bi kdaj videla flata, ki bi imel kaj sivega okoli gobčka.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #756 : četrtek, 22.12.2011 : 01:39:34 »

O, veliko zdravja še naprej. Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #757 : četrtek, 22.12.2011 : 02:21:50 »

OOOOOOOooooooo ljubezen ljubezen Najlepši, najprijaznejši, najpametnejši in najljubeznivejši Črni Pes, kar jih poznam (in ni moj Wink ), iz vsega srca ti želim vse najlepše Kiss Da bi ti zdravje dobro služilo in Tvoja tudi, da bi se še dolgo radostno valjal po travi, nastavljal trebuh za čohanje in skakal v vodo Cheesy
Dragi G. Pes, ti si najboljši pes, kar sem jih imela čas spoznati in vsem naokoli razlagam o Tebi in Tvoji. Da bi še dooooolgo skupaj razveseljevala ljudi in drug drugega bravo

Zdaj grem pa malo pošmrcat, ker sem prav ganjena ob tejle Tvoji okrogli obletnici  Kiss
Jst te ljubim ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #758 : četrtek, 22.12.2011 : 06:26:55 »

Nežni velikan, vse najlepše  Kiss
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #759 : četrtek, 22.12.2011 : 08:25:03 »

g. Pes, vse naj naj Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #760 : četrtek, 22.12.2011 : 09:07:22 »

G. Pes, še na mnoga leta!! bravo
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #761 : četrtek, 22.12.2011 : 09:56:46 »

Ej, g.Pes! Cheesy

Tut jst ti želim use ta najbolš pa najlepš pa kašno Veliko Klobaso da bi dons pojedu. Tale Moja te zmerirada bere in mi pol govori kolk si ti Pameten. Jst bi se iz veseljem ot Tebe naučila kakšne Modrosti.

Lepo praznovanje tiželi Kookta pa unedve Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #762 : četrtek, 22.12.2011 : 10:24:58 »

Oooo, najbolj mečkljivi g. Pes na svetu - vse naj naj in eno veliko klobaso za povrh ti želijo Missy&co ljubezen ljubezen objem
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #763 : četrtek, 22.12.2011 : 10:31:17 »

Micek zlati, vse naj naj Kiss Kiss Kiss
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #764 : četrtek, 22.12.2011 : 10:44:22 »

Vse najboljše  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines